Vedeževanje

Astrologija, horoskopi, vedeževanje, mistika, nadnaravno, ezoterika ...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

kathy
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 301
Na forumu od: 25. 6. 2004
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a kathy » 30. Sep. 2004 21:24

ne skakat od veselje....ker ga ne bom obdržala,jutri greva na klinični center.... :cry:
Uporabniški avatar
marateja
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 724
Na forumu od: 25. 6. 2004
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a marateja » 30. Sep. 2004 21:33

Sej je že tam v temi vi&on....otrok naštela razloge zakaj pa kako......Ampak kathy si prepričana, da si tega res želiš? No saj te ne obsojam niti nič, samo sprašujem se, če si resnično dobro premislila :roll:
Za človeka so samo trije dogodki: da se rodi, živi in umre. Ne čuti, ko se rodi, trpi, ko umira in pozabi živeti.
Jean de La Bruyere
kathy
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 301
Na forumu od: 25. 6. 2004
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a kathy » 30. Sep. 2004 21:43

ja,ker se mi zdi da bo otok trpel ker mu ne bommogla dati vsega kar si zasluži,pa ne mislim samo finančno,ampak predvsem čustveno...

ker kokr vem če je mama živčna je tudi otrok in če je mama slabe volje je tudi otrok itd....pri nas je pa dost slabe volje in mojga joka in živciranja,kaj bi bilo šele potem ko bi bil otrok tle in bi bila še 3x bolj zaščitniška.....

in ja,z mojim bratom se ne da nč zment...če svojga lastnega otroka,ki je žveu z nami pod isto streho,ni "jebu" 5 posto in je živel kokr da je samski moški brez obveznosti,kj bi šele blo če bi mela jst tamauga...
Uporabniški avatar
Anchi
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 224
Na forumu od: 19. 7. 2004
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Anchi » 30. Sep. 2004 22:40

kathy napisal/-a:ne skakat od veselje....ker ga ne bom obdržala,jutri greva na klinični center.... :cry:

Smrk... :( Saj ne da bi te kakorkoli prepricevala, ampak vcasih otrok zna iz bednega zivljenja narediti raj. Vidim pa, da imas res slabe razmere...jaz ne vem ce bi lahko sla delat splav. :? Nisem se bila v taki situaciji, ce bi pa bila, bi zelo zelo dobro premislila...vsaka odlocitev te zaznamuje do konca zivljenja. Upam, da bo vse OK. :bussi:
Me pa samo nekaj zanima, upam da se ti vprasanje ne zdi neumesno...kako to, da si zanosila? Brez zascite, slaba zacita...?
Uporabniški avatar
Saša_26
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 102
Na forumu od: 28. 6. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a Saša_26 » 30. Sep. 2004 22:54

Sočustvujem s tabo kathy :( drži se
Don`t regret something that you did, because at one time...you wanted it!
Uporabniški avatar
tiasha
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1435
Na forumu od: 29. 6. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a tiasha » 01. Okt. 2004 7:43

LyLa napisal/-a:reuca :(
ej upam, da bo vse kul... !!

:knuddel:


Joj ti reuček...jst tut držim pesti, da bo vse ok!! :wink: :bussi:
Nosso amor é como o vento.
Năo posso vę-lo ...
... mas, posso senti-lo.
kathy
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 301
Na forumu od: 25. 6. 2004
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a kathy » 01. Okt. 2004 8:37

vam bom pol v pon. sporočila kako je blo,ker mam tak filing da bom mogla za vikend not ostat.....
Uporabniški avatar
*melby*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 673
Na forumu od: 23. 7. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *melby* » 01. Okt. 2004 10:02

Drži se :roll: Sj bo vse QL, če si res ne želiš otroka.
kathy
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 301
Na forumu od: 25. 6. 2004
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a kathy » 01. Okt. 2004 15:49

no hvala punce....res ful lepo od vas...vsem enga velzga LUPČKA :bussi:


no,danes je blo kr ok...mal sm živce zublala z nesposobnimi zdravniki....drgač pa mam v pon pregled in ultrazvok pol mi bodo pa povedal ali s tabletami ali z lokalno anestezijo.....

so me pa hotl dat 14 dni čakat,da pride zdravnik iz dopusta,pa sm pol samoplačniško poklicala n so me vzel....
Uporabniški avatar
pjotra
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 304
Na forumu od: 25. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a pjotra » 01. Okt. 2004 16:25

Drage Cosmopolitanke!
Jaz priznam, da kar redno obiskujem vedeževalko, sploh pa kadar se mi kaj posebnega dogaja ali sem pred kakšno veliko odločitvijo. Ampak ta moja vedeževalka je vedeževalka, da se reče. Kajti prava vedeževalka nič ne računa, daš kar daš. Ali je to denar, ali kava, ali rože. Karkoli. Meni je dosedaj vse uganila. Da pa sem nekako dobila občutek, mi je najprej povedala kaj se je v bistvu dogajalo v moji preteklosti. Prvič skorajda nisem mogla verjeti. Bila sem sicer rahlo prestrašena, ampak je minilo. Tako, da punce kar pogumno. Ničesar nimate za zgubiti!!!!!!!!!!!
Uporabniški avatar
marateja
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 724
Na forumu od: 25. 6. 2004
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a marateja » 01. Okt. 2004 20:30

Kathy drž se, sej bo vse ql, držim pesti
Za človeka so samo trije dogodki: da se rodi, živi in umre. Ne čuti, ko se rodi, trpi, ko umira in pozabi živeti.
Jean de La Bruyere
Uporabniški avatar
Michael
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 712
Na forumu od: 26. 9. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a Michael » 01. Okt. 2004 20:32

zakaj oz. kako lahko vrjamete tuji osebi k vam govori neki? a zato k tko pise na karti??
Gone
Uporabniški avatar
puma
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1108
Na forumu od: 21. 8. 2004
Kraj: na drugi strani ... morskega travnika, kjer se preliva Ljubezen ... skrita v kapljici Vesolja...

Neprebrana objavaNapisal/-a puma » 01. Okt. 2004 21:23

Michael napisal/-a:zakaj oz. kako lahko vrjamete tuji osebi k vam govori neki? a zato k tko pise na karti??


noup. ampak zato, ker ti pove kaj hočeš slišat :D
Uporabniški avatar
marateja
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 724
Na forumu od: 25. 6. 2004
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a marateja » 01. Okt. 2004 22:33

Michael napisal/-a:zakaj oz. kako lahko vrjamete tuji osebi k vam govori neki? a zato k tko pise na karti??



Sej ni nujno da ji verjameš......nekatere grejo tja prvič samo zato da vidjo kako to zgleda, če ti nekdo prerokuje, potem nekateri res verjamejo da je nekaj na tem, drugi grejo tja iz radovednosti, da potem preverijo ali se bo res zgodilo tisto kar jim je napovedala......imaš tisoč in en razlog zakaj obiskat tako žensko......nekateri grejo pa seveda tja tudi zaradi tega, kot je že puma povedala, da pač slišijo tisto kar si želijo slišat (veliko sreče v love, zdravju, financah,..... - ker slabih stvari baje itak ne smejo napovedovat)
Za človeka so samo trije dogodki: da se rodi, živi in umre. Ne čuti, ko se rodi, trpi, ko umira in pozabi živeti.
Jean de La Bruyere
Uporabniški avatar
Michael
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 712
Na forumu od: 26. 9. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a Michael » 01. Okt. 2004 22:37

jaz nocem nikogar poslusat kako in kaj bo z mano, sem sam svoje usode krojac :!: pa lih tok kesha nimam, da bi devu za te vedezevalke, da mi govorijo kar si zelim, k ze itaq sam vem, ne rabim da mi se ona to pove :roll:
Gone

Vrni se na Astro

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov