Vedeževanje

Astrologija, horoskopi, vedeževanje, mistika, nadnaravno, ezoterika ...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

laprndalo
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 4
Na forumu od: 1. 6. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a laprndalo » 01. Jun. 2010 21:27

No tko ...
Jst sm tud zarad zadnjih par nesrecnih mescou se odločila obiskat vedeževalko...no in najprej sm obiskala Ano iz medvod...

Zdj zadovolna sm bla pa bl tko tko ...
Kar se tiče zveze s tem fantom katero sm mela....je tko zadela da je bla razdalja problem pa da on kao še ni dovolj resn je pa trdila če ne me dobesedno celo prepričevala da sm bla jst tista ki je to zaklučla..pa čeprou še zmerj želim bti z njim...

Pa pri ani je tako ogromnooo sprasuje ali je tako ali ni in potem imam občutek kar na podlagi tvojih odg. sklepa neke stvari

Je pa tut rekla da se mi bo še oglasu sam da on pač ni ta the one!
Kar se službe tiče mi je kr zadela stol in blagajna in zdj ze en tedn delam na Brniku u tavel free shop-u...Potem je omenjala neke bolečine u rokah in težave z vnetjem jajčnikov ...sam to je mela na koncu mami ne jaz.
Hm rekla je da bom imela 2 otroka srecno druzinico in da s poroko in otrokom ne bom čakal več kot 4 leta.Pa da bom tega the one spoznala u roku od približno 3 mesecev... čeprau nwm kok nj ji to vrjamem saj še vedno ne morem bivšega dati iz glave in imam občutek da ga še kar nekaj časa nebom,

Potem sm pa svoje počitnice v BiH izkoristila za skok s sestrično do še ene ženske po priporočilu najinega prijatelja...In nama je gledala iz kart ampak samo ljubezen in mi je napovedala poroko s tem fanotm za katerega Ana trdi da ni pravi.
Najprej je rekla da njemu vidi otroka in poroko ne ve pa s kom in ko je še enkrat pogledala je rekla da sem ta oseba z njim jaz ....čeprav temu niti ne vrjamem toliko ..Je ženska bila kar prepričana 90% je rekla pa še stvit je hotela..Ker jaz nism vrjela je karte vrgla kar 4 krat in vsakič je bilo isto...Rekla je da vidi vesleje,selitev (saj je fant iz Bih) poroko in otroka...
Pa tudi sestrični je zadela.....

Zdj sm se pa odločila da grem še k Jasmini v Šenčur...Dog sem v čet. in me prav zanima njeno mnenje da vidim kateri napovedi se bo bolj približala...na podlagi vaših koment resss obvlada...
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7043
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 01. Jun. 2010 21:32

To vedeževanje in ostalo je pa po mojem mnenju samo za ljudi, ki so vdani v t.i. usodo in iščejo oporo, pozitivno besedo.Po prebrani knjigi o vedeževanju sem pač videla, da bi lahko vedeževal vsak ki ima dober dar govora in vsaj malenkost znanja o premetavanju kart.
Nesmiselna pa se mi zdi hoja k vedeževalkam in potem kar avtomatsko mišljenje da tako pa bo.
The world is as you are.
laprndalo
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 4
Na forumu od: 1. 6. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a laprndalo » 01. Jun. 2010 21:58

no saj vrjetno je tako...
ker konec koncev...če bi res obstajal nekdo ki bi znal napovedati da se bi ti to in to takrat zgodilo...bi ta nekdo imel ogrooooomno dela...Se mi zdi da ti nihče ne more napovedati kaj točno se ti bo zgodilo pa tudi od vsakega posameznika je marsikaj odvisno ...tako da je vse to treba res vzeti bolj z levo roko ...
Kr da pa živiš in čakaš dni gdaj se bo to res zgodilo je pa že bolano ....
vojko
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 1
Na forumu od: 11. 6. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a vojko » 11. Jun. 2010 20:46

[quote="dmk"]js sm bla pr jasmini.. pa mi je use zadela in za nazaj.. za naprej pa tut ene so se ze zgodile stvari, ene pa še ne.. ji kr verjamem..[/quote]

živjo....kje pa je ta jasmina
hvala
sirova štručka
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5990
Na forumu od: 9. 12. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a sirova štručka » 11. Jun. 2010 20:59

...
Zadnjič spremenil sirova štručka, dne 05. Dec. 2016 21:35, skupaj popravljeno 1 krat.
aanja84
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 3
Na forumu od: 30. 7. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a aanja84 » 30. Jul. 2010 11:27

Jaz sem bila pred tremi leti pri Jasmini iz šenčurja, pa bom samo to rekla.
Za nazaj mi je povedala čisto vse, za mene, moje bližnje ni da ni-sem imela kar odprta usta. Za naprej mi je povedala da bo v bližnjem sorodstvu ženska srednjih let imela zelo težave z zdravjem, na koncu je rekla da vidi da bi lahko celo umrla-od strica ženo našo sosedo je še istega leta kap in je umrla bila je stara 50 let, Jasmina je takrat celo povedala barvo in dolžino las ter kakšno postavo ima in je totalno zadela. Povedala mi je tudi, da bo moja sreča trajala še par let, potem bom zelo nesrečna-ni pa hotela povedati zakaj. Zdaj po treh skoraj štirih letih vidim kaj je mislila. Marca sem rodila fantka (mi je tudi to napovedala) in sem se morala seliti k fantu kjer imava zgoraj pri njih stanovanje. Od kar sem preseljena sem nesrečna-pogrešam dom, starše, sestro in brata, čeprav imam svojo družino. Nimava nobene zasebnosti ker je v najinem stanovanju še sestra od mojega, tašča non stop uletava gor, se vtikava v naše stvari, odnosi so se zaostrili in ni nam lepo kljub temu da imava sinčka neizmerno rada in bi dala vse zanj. Rada bi šla na svoje pa nimava finančnih možnosti saj sva vse vložila v to stanovanje. Zdaj vidim, kaj je mislila s tem da bom nesrečna, ni pa mi povedala ali za zmeraj ali kako...
Pa polno je enih stvari, ki se jih spomnim takrat ko se mi zgodijo in se spomnim tudi, da mi jih je ona napovedala, recimo tudi ta,
Moja sestra je bila takrat tudi z mano pri Jasmini, pa ji je tudi točno povedala vse, za vnaprej pa tudi par stvari ki so se ji že zgodile.
Ne pričakujte pa, da vam bodo vedeževalke točno povedale datum in uro kakšnega dogodka, ali pa natančen potek le tega. Ona je meni takoj rekla, da vsega ne sme povedati, ker ni namen tega, da potem jaz pridem od nje in začnem delati vse da bi spremenila tok dogajanj.
Uporabniški avatar
piškotek*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 947
Na forumu od: 27. 1. 2009
Kraj: Primorska

Neprebrana objavaNapisal/-a piškotek* » 30. Jul. 2010 11:51

^zakaj pa je sestra z vaa in ne pri mami?
(s)mej se
aanja84
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 3
Na forumu od: 30. 7. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a aanja84 » 31. Jul. 2010 21:50

kaj si mislila s tem?

Z sestro sva šle obe s tem namenom da meni in njej vedežuje in sva šle itak obe naenkrat.
Uporabniški avatar
haley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4999
Na forumu od: 20. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a haley » 31. Jul. 2010 22:20

^^Pomoje je mislna s tem, da zakaj njegova sestra z vama živi v stanovanju. Ker to je tudi meni čudno, če imata kao svoje stanovanje, pa da je še nekdo z vama notr.
aymee
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 137
Na forumu od: 14. 3. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a aymee » 02. Avg. 2010 21:44

men pa jasmina ni zal nič uganila.. pa sem bila ze lani pri njej..
me pa zanima če mogoče kdo pozna marto iz vica iz lj? kake izkusnje z njo?
k80
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 1
Na forumu od: 12. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a k80 » 12. Avg. 2010 11:24

Pozdav vsem,

a mi lahko kdo svetuje za kakšno vedeževalko na obali? Bi rabila kakšen kontakt?

Hvala lepa ;)
tashaya
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 3
Na forumu od: 2. 9. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a tashaya » 02. Sep. 2010 17:36

http://tashaya.mojforum.si/tashaya.html Najboljša indijska prerokovalka na Balkanu!
aanja84
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 3
Na forumu od: 30. 7. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a aanja84 » 07. Sep. 2010 12:23

No, zakaj sestra živi pri nama v stanovanju je pa dolga zgodba. Stara je 32 let in s tipom ki je tudi star 38 let živita tukaj. Oba visoke plače, na vodilnih mestih, brez otrok, neporočena. Skratka brez lajfa, grenita pa ga še nama. Zdaj sta začela graditi hišo in če bo po sreči bosta odpeketala čez par let... midva sva si naredila zgoraj stanovanje, ker je bilo rečeno, da bo vse najino, jaz sem bila noseča študentka in nisva imela druge izbire...no, ostalo je samo pri besedah, poleg sobe ki jo ima sestra, si je prilastila še eno v nadstropju, kamor meče svojo šaro, mi trije pa se striskamo v dveh sobicah. Najprej so bile samo obljube iz strani njegovih staršev, same lepe besede, kako bova vse lahko naredila kakor bova hotela, ko sva naredila kopalnico in vanjo vložila 10.000€, se je pa začelo. Sva hotela svoj vhod ga nisva smela naredit, za vsako stvar je bil problem. Ko sem rodila, so brez vprašanja hodili kadarkoli se jim je zapasalo v najino spalnico, me direkt buljili v joške ko sem malega dojila... skratka vtikali so se povsod-no, se še zmeraj. Nato sva povedala svoje, da nimajo kaj v spalnico letat in nenapovedano nasploh v stanovanje, pa se je vse samo poslabšalo. Od takrat naprej se njegova sestra in mami iz mene direkt norca delata, me opravljata po vasi in širita laži. Za piko na i pa sva dobila preverjene dokaze da nama prisluškujejo. Počutim se kot v eni spletkarski telenoveli in sploh ne vem kaj naredit. Ves denar ki ga moj zasluži sva do sedaj vložila v stanovanje in sva brez ficka da bi šli v podnajem, čakava, da gre mali v vrtec, jaz pa delat in bo potem z še eno plačo mogoče šlo.
Uporabniški avatar
bik
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 355
Na forumu od: 30. 1. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a bik » 15. Okt. 2010 8:01

Vedeževanje je zelo lepa zadeva in kot vse je to tudi sama energija. Prvo je da tu je pri vedeževanju nekaj pravil ki sem jih nekje že napisal. Pravila se mora vedeževalec držat in enako vpraševalec. Energija ki jo praševalec da se na vedeževalki oziroma vedeževalcu odraža. Če grete z pravim namenom, da nekaj zveste potem bo odgovor dost bolj realn kot da greste z namenom, da vedeževanje sprobate in v žepu drite figo. Pa si potihoma pravite sej itak ne bo nič ugotovila. Pa tudi preverjanje pri različnih z istim uprašanjem zmedete vso energijo ki jo pošiljate v vesolje al pa iščete odgovor, ki si ga želite. Vedite pa tudi kot pri astrološki analizi imate aspekte ki vam to možnost nakazuje od nas samih pa je če to tudi sprovedemo. Enako je tudi pri vedeževanju. No o tem se da veliko napisat in veliko govorit.

Naprimer sprašuje al bo koga spoznala. Vedeževalec v kartah ma nakazano možnost. Ona pa se ne premakne iz stanovanja oziroma ne pogleda za vogal tam kjer jo čaka in to iz principa ker sej tam ni možno da soji kdo. V vesolje pošiljaš tako energijo in seveda kje ga hoče srečat pa čeprav ma možnost ki je nakazana v kartah.

To je en primer je pa še veliko takih.

Lep pozdrav
Uporabniški avatar
lejdi_di
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 19
Na forumu od: 21. 6. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a lejdi_di » 16. Okt. 2010 19:36

k80 napisal/-a:Pozdav vsem,

a mi lahko kdo svetuje za kakšno vedeževalko na obali? Bi rabila kakšen kontakt?

Hvala lepa ;)



Najboljša na Obali je Vlatka Kozlovič.

http://www.vlatka.si



Pa še to dodam...
Verjamem, ker vidim in čutim.
Imam tudi sama vizije..v snu.
Ene se popolnoma ujemajo z vizijami vedeževalke.
Marsikaj se je že zgodilo..in se še bo.
:snake:

Vrni se na Astro

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov