Uroki/Črna Magija [Združena tema]

Astrologija, horoskopi, vedeževanje, mistika, nadnaravno, ezoterika ...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

A verjamete v uroke?

da
102
59%
ne
71
41%
Skupaj glasov : 173

Uporabniški avatar
MayaParis
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 23
Na forumu od: 12. 6. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a MayaParis » 13. Jun. 2005 9:31

Hi!
Magija je ena najboljsa stvar na svetu. Tudi jaz se ukvarjam z njo. Nekateri nimajo pojma o njej in delajo skodo kadar se ukvarjajo z njo k misljo, da vse znajo. V to se treba poglobiti in prebrati veliko knjig. Ker carovnice in carovniki kadar carajo, nesmejo skodovati drugim. To je ena glavnih zapovedi carovnistva. Kdor se ukvarja s crno magijo se mu prej ali slej vrne. :magic: :nighty:
Uporabniški avatar
Sunshine
Cosmo administrator
Cosmo administrator
Prispevkov: 1697
Na forumu od: 6. 7. 2004
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Sunshine » 14. Avg. 2005 14:28

*melby* napisal/-a:Ne verjamem :!:


jaz tut ne
Uporabniški avatar
ema_nina
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 9
Na forumu od: 1. 4. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a ema_nina » 14. Avg. 2005 14:29

Js tut pravim, da je to sam LariFari!
Uporabniški avatar
¤MiSsY¤
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 782
Na forumu od: 12. 5. 2005
Kraj: Litija

Neprebrana objavaNapisal/-a ¤MiSsY¤ » 14. Avg. 2005 15:09

ja ok sam da te pa harry potter navdus za magijo..... :D :roll:

jz naceloma ( :lol: ) ne verjamem v to, sam se pa baje (ker baje obstaja) lohka zlo zajebes s tem... :D
Uporabniški avatar
miska13
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 374
Na forumu od: 20. 1. 2005
Kraj: LJ

Neprebrana objavaNapisal/-a miska13 » 14. Avg. 2005 15:12

jst verjamem v to, ker sem tud že doživela to, da so me uročili ... kdor ne doživi, ne more vedet kok je grozn
Beatus non est qui habet quae cupit, sed qui non cupit quae non habet !!!
Uporabniški avatar
ryu10kyu
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2140
Na forumu od: 14. 6. 2005
Kraj: Sonce

Neprebrana objavaNapisal/-a ryu10kyu » 14. Avg. 2005 15:19

miska13 napisal/-a:jst verjamem v to, ker sem tud že doživela to, da so me uročili ... kdor ne doživi, ne more vedet kok je grozn


:eek: Daj malo več povej?! :augenauf:
Žene so zato, da jih ljubimo, ne pa da bi jih razumeli. Oscar WILDE
Uporabniški avatar
miska13
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 374
Na forumu od: 20. 1. 2005
Kraj: LJ

Neprebrana objavaNapisal/-a miska13 » 14. Avg. 2005 15:28

na dopustu me je ena ženska uročila (kakšne to nardijo podzavestno, sploh ne vejo da so te, majo pač tako moč) ... blo mi je ful slabo, vročina, ni hotl padt, bruhala, čist boga .. pol je pa ena bakica, k se tud s tem ukvarja, ugotovila da so me uročil (ne bom povedala kako je ugotovila, k je mau fuj :D ) pa je delala ene zvarke nekih zelišč, pa mi ene sveče dajala na hrbet, pa kozarce, pa kr neki ... pol je blo pa uredu

pa lani sem mela tud ful enih problemov, pa sem pisala eni k se s tem ukvarja, pa je rekla da je ena muslimanka (razložila mi je katera) naredila urok naši družini in da mamo zato probleme .. pol je pa rekla kaj mormo delat naslednjih 40 dni in da je dala stran magijo ... guess what, vse je šlo na bolš :D

k je bla pa moja mami mlajš, k je še pr svojih živela, je pa njena sestrična dobila vročino, pa ful ji je blo slabo, pa bruhala je, pa vse tko. pol je pa teta šla k eni muslimanki da ji pogleda kaj je blo .. pa je ta rekla nej nardi tist k bo dons sanjala. in teti ni blo nč jasn. pol je pa zjutri vstala, pa povedala možu kaj je sanjala.
da nej gre na vrt pred bajto in da nej tolk pa tolk korakov od drevesa na uno stran izkoplje luknjo in da tist k bo najdla v tej luknji zažge in da bo s hčerko vse uredu. pa ji je mož reku da je prfuknena, da se kej tazga ne dogaja. pa teti ni dal miru, pa je šla kopat. v zemlji so ble zakopane: stara brisača, kocine krave, ovce pa ostalih živali, nož, ... teta je bla šokirana pa je vse to zažgala ... guess what, s hčerko je blo vse ok

mam še eno tako, k je ta k je men pisala, pisala enmu tipu, sam pomojm da je blo že to dost

tko da, jst vrjemem :oops:
Beatus non est qui habet quae cupit, sed qui non cupit quae non habet !!!
Uporabniški avatar
čmokica
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 557
Na forumu od: 30. 1. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a čmokica » 15. Avg. 2005 14:51

jst vrjamem v uroke pa u use magije :D sam je pa to tut res da se vrne use..sploh z črno..tle pr nas to ni tok razvit,tam u bosni pa tle naokol pa je ful..zdj k sm bla u črni gori mi je ena tam rekla,da se urokov tut tko ubraniš da nosš u žepu al u torbice al pa kerkol sam moreš ga met...majhn česen,to baje odganja uroke pa use slabe stvari ki ti jih hočejo drugi naret!drgač mam pa jst tut eno knjigo z uroki,sam je ne najdem..pa tut ful zanimivo not piše sam jst ne upam delat :) pa od moje sošolke teta je vedeževalka pa je svojga moža uročila :)
Nema na svetu ruznih zena..postoje samo zene, koje ne znaju da bi s malo truda mogle da budu lepe.
( Dior )
Uporabniški avatar
čmokica
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 557
Na forumu od: 30. 1. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a čmokica » 15. Avg. 2005 14:53

miska13 napisal/-a:na dopustu me je ena ženska uročila (kakšne to nardijo podzavestno, sploh ne vejo da so te, majo pač tako moč) ... blo mi je ful slabo, vročina, ni hotl padt, bruhala, čist boga .. pol je pa ena bakica, k se tud s tem ukvarja, ugotovila da so me uročil (ne bom povedala kako je ugotovila, k je mau fuj :D ) pa je delala ene zvarke nekih zelišč, pa mi ene sveče dajala na hrbet, pa kozarce, pa kr neki ... pol je blo pa uredu

pa lani sem mela tud ful enih problemov, pa sem pisala eni k se s tem ukvarja, pa je rekla da je ena muslimanka (razložila mi je katera) naredila urok naši družini in da mamo zato probleme .. pol je pa rekla kaj mormo delat naslednjih 40 dni in da je dala stran magijo ... guess what, vse je šlo na bolš :D

k je bla pa moja mami mlajš, k je še pr svojih živela, je pa njena sestrična dobila vročino, pa ful ji je blo slabo, pa bruhala je, pa vse tko. pol je pa teta šla k eni muslimanki da ji pogleda kaj je blo .. pa je ta rekla nej nardi tist k bo dons sanjala. in teti ni blo nč jasn. pol je pa zjutri vstala, pa povedala možu kaj je sanjala.
da nej gre na vrt pred bajto in da nej tolk pa tolk korakov od drevesa na uno stran izkoplje luknjo in da tist k bo najdla v tej luknji zažge in da bo s hčerko vse uredu. pa ji je mož reku da je prfuknena, da se kej tazga ne dogaja. pa teti ni dal miru, pa je šla kopat. v zemlji so ble zakopane: stara brisača, kocine krave, ovce pa ostalih živali, nož, ... teta je bla šokirana pa je vse to zažgala ... guess what, s hčerko je blo vse ok

mam še eno tako, k je ta k je men pisala, pisala enmu tipu, sam pomojm da je blo že to dost

tko da, jst vrjemem :oops:



hudo ej...a to si pisala uni vivien al kaj je,k ta je tut na tem področju kao dobra? :) pa tut u vedeževanje iz kart pa kave vrjamem..k mi je dozdej ena use dobr povedla :)
Nema na svetu ruznih zena..postoje samo zene, koje ne znaju da bi s malo truda mogle da budu lepe.
( Dior )
Uporabniški avatar
miska13
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 374
Na forumu od: 20. 1. 2005
Kraj: LJ

Neprebrana objavaNapisal/-a miska13 » 15. Avg. 2005 16:38

ne, ni nobena vivien

če nočeš da te uročijo, si sam obrneš en kos oblačila okrog in te ne morejo ... alpa obeski uček ful pomagajo
Beatus non est qui habet quae cupit, sed qui non cupit quae non habet !!!
Uporabniški avatar
puma
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1108
Na forumu od: 21. 8. 2004
Kraj: na drugi strani ... morskega travnika, kjer se preliva Ljubezen ... skrita v kapljici Vesolja...

Neprebrana objavaNapisal/-a puma » 15. Avg. 2005 16:46

urok pomeni energetsko blokado neke osebe ... in ravno zato je črna magija najbolj primitivna oblika izražanja.
v tem ne vidim nič super, cool al kakorkoli že ... je način izražanja primitivnih oseb, ki delujejo skozi zavist ali druge negativne oblike emocij.
aymee
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 137
Na forumu od: 14. 3. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a aymee » 20. Avg. 2005 9:36

hey a mi ve kdo povedat kak love urok al pa kak da se ti izpolni vse kar si želiš, amapk da res deluje? fulll bi ga rabla...pište
Uporabniški avatar
miska13
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 374
Na forumu od: 20. 1. 2005
Kraj: LJ

Neprebrana objavaNapisal/-a miska13 » 20. Avg. 2005 9:45

aymee napisal/-a:hey a mi ve kdo povedat kak love urok al pa kak da se ti izpolni vse kar si želiš, amapk da res deluje? fulll bi ga rabla...pište


:lol: :lol: :lol: po možnosti bi rada uročila kakšnega tipa k ma punco in je z njo srečen, ampak tebi je pač všeč in ga hočeš met
Beatus non est qui habet quae cupit, sed qui non cupit quae non habet !!!
Uporabniški avatar
Tamala`
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 570
Na forumu od: 31. 1. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Tamala` » 20. Avg. 2005 10:04

aymee napisal/-a:hey a mi ve kdo povedat kak love urok al pa kak da se ti izpolni vse kar si želiš, amapk da res deluje? fulll bi ga rabla...pište


teh urokov je mali milijon.. ampak za to da se tip zagleda vate oz., da zato uporabiš urok, je en najbolj bednih načinov kako "osvojit" njegovo srce.. če ne kaže zanimanja pejt naprej in se ne zadržuj ob njemu in čakat..
Za to, da se ti pa vse kar si želiš izpolni.. punca.. ne moreš dobit vsega kar si želiš.. ker za nekatere stvari je namenjeno tako da se ti ne uresničijo.. zato bodi zadovoljna s tem kar imaš in se ne ukvarjaj z uroki ker ti sam slabo prinesejo..
Uporabniški avatar
ryu10kyu
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2140
Na forumu od: 14. 6. 2005
Kraj: Sonce

Neprebrana objavaNapisal/-a ryu10kyu » 20. Avg. 2005 10:44

Lep pozdravček!

Jaz sem že veliko literature o tem prebral...in znam tudi izvajati tako belo kot črno magijo.Ampak sem se odločil,da je ne bom izvajal,ker se mi zdi prevelika manipulacija to.Jo pa uporabljam podzavestno,tako kot mi vsi.

Dejstvo je v tem,da imajo misli ogromno moč,ki se je mi sploh ne zavedamo...in vse je skrito v glavi!
In vsi uroki in simboli,ki se skrivajo zadaj...so nam samo pomagalo,da prepričamo um,da zadeva deluje!In tu je ves recept...bolj bo zadeva zgledala misterijozna...bolj bomo verjeli.

In tudi v vsakdanjem življenju uporabljamo magijo tako črno,kot belo,samo da to delamo nezavedno...nekateri pač to ozavestijo in uporabljajo...nekateri,pa pač ne.Tudi raznorazni politiki(slovenski niso izključeni) uporabljajo magijo in to zavestno...tudi Hitler je bil pristaš le te.

Ne bi zdaj tukaj filozofiral in razlagal,kako in kje to uporabljamo...ampak vsi smo čarovniki svojega življenja...

Uživajte še naprej v svojem čarobnem življenju v katerem ustvarjate vsak svoj svet in svojo resnico! :) :wink: :D
Žene so zato, da jih ljubimo, ne pa da bi jih razumeli. Oscar WILDE

Vrni se na Astro

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov