Srhljive zgodbice..

Astrologija, horoskopi, vedeževanje, mistika, nadnaravno, ezoterika ...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Devilish
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 159
Na forumu od: 7. 10. 2007
Kraj: In the back of your mind:P

Neprebrana objavaNapisal/-a Devilish » 13. Nov. 2007 15:36

Ja sej to je to..če si neki skos govoriš pa si u strahu pa se sekiraš, maš več šans da se ti res to nardi..tk da ko sm jst šla na to mizo,nism sprašvala kda bom pa umrla..to nikol nebi..uprašala sm pa sam če bom živela čez 60let pa mi je rekla ja in to mi je čist dost zaenkrat :D
Sexually, mentally, psihically, emotionally, I'll be like your medicine and you can take every part of me:*
Uporabniški avatar
Devilish
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 159
Na forumu od: 7. 10. 2007
Kraj: In the back of your mind:P

Neprebrana objavaNapisal/-a Devilish » 13. Nov. 2007 20:31

okej..najbol svinsko je pa zdj to blo,ko ma ta tip napisano na msnju..UMRI HITRO,OSTANI ZA VEDNO MLAD! :( :( kako grdo naklučje.. :(
Sexually, mentally, psihically, emotionally, I'll be like your medicine and you can take every part of me:*
Uporabniški avatar
NotYourToy
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 134
Na forumu od: 25. 12. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a NotYourToy » 13. Nov. 2007 21:42

Devilish napisal/-a:okej..najbol svinsko je pa zdj to blo,ko ma ta tip napisano na msnju..UMRI HITRO,OSTANI ZA VEDNO MLAD! :( :( kako grdo naklučje.. :(

omg :eek:
Maybe some women aren't meant to be tamed. Maybe they're supposed to run wild until they find someone, just as wild, to run with.
Uporabniški avatar
..aNia*.
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 296
Na forumu od: 25. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a ..aNia*. » 13. Nov. 2007 22:22

dodajam js svojo zgodbico (oz je bolj družinska stvar) :)

gre se za nekakšnega angela varuha moje mamice..ubistvu se ji prikaže ponoči, predvsem takrat ko je psihično & fizično čist na dnu, obstane med vrati njene sobe in kadi cigareto :eek: ponavadi ima prej res nemiren spanec in ji je zelo vroče, potem pa jo vrže pokonci..se čisto zbudi..reče ponavadi: a ti si? vredu sm!..pa pade v povsem miren spanec. O tem ni nikoli pripovedovala..potem se je pa meni zgodilo, da enkrat pač nisem mogla spat pa na wc me je tiščalo..in normalno da sem ustala, odprla vrata sobe in ga zagledala kako stoji pred vrati sosednje sobe :eek: js sm stala ko okopana, potem je pa glavo obrnil proti meni..js sm bla blažena, nobenega strahu, nič! čisto umirjena...od tiste noči se potem ne spomnim prav veliko..vem sam do da do stranišča nism pršla

tega nism takoj omenila mamici..zdržala sm en tedn oz. mislim da mal več..imela sem pa skoz tist nelagoden občutek, da se nekdo sprehaja po naši hiši..in tk sm ji pol enkrat povedala..pol mi je pa povedala, da predvideva, da je to njen pokojni stric, ker je edini od njej bližnih, pokojnih kadilcev. Navem no, men je to ful zanimivo...pa še kar mam tist nelagoden občutk na čase glede tega.

Sicer se pa moja mat tudi tako ukvarja s temi energijami, ki nas obkrožajo tak da od časa do časa zvem kaj zanimivega. Je pa tud ful navezana na svoja otroka (mene&brata) tako, da ve o nama pomojm, da clo več, ko pa mi2 sama. Se je enkrat zgodilo, da se je moj tamau znašel sredi pretepa na bledu, v petk zvečer..ob 2h ponoč...k sreči jo je on odnesel brez poškodb..Kva pa moja mami? Zbudila se je takrat, šla po mobitel in ga poklicala pa vprašala če so klical policijo? hah, bratu je blo pomojm najmn jasn kva zdj ona hoče..sicr mu je pa ona povedala, da je čutla da je nekaj narobe oz. da je mela občutek, da se nekdo tepe pa da je njega povornk strah :D
Don''t care what people say, just follow your own way...
Uporabniški avatar
ghotic_girl
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 40
Na forumu od: 10. 11. 2007
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a ghotic_girl » 14. Nov. 2007 9:10

^^ tole z angelom varuhom (al karkoli bi se temu reklo) se tudi meni dogaja. Zmeri ko mi je težko začutim, kot da bi nekdo poleg mene stal :? Enkrat se mi je celo to zgodilo da sem ležala na postelji in jokala (spomnila sem se mame, ki mi je pred 3 leti umrla v prometni nesreči), potem pa sem kar na enkrat začutila kot da bi nekdo skočil k meni na posteljo :eek: Resno! Prav začutila kot nek skok... jst sem samo mirno obležala, še premaknit se nisem upala... pa muzko sem mela bolj na potiho na računalniku, kjer so se izbirali naključni komadi... in potem v strahu sama sebi rečem da naj ostanem mirna in v sebi ponovim, da naj tisto kar je v sobi mi sporoči za kaj se gre... in ne boste verjeli - takoj naslednji komad na računalniku je bil od Metallice - Mama said :eek:

Ok, vem da boste zdej nekatere rekle, da gre za naključje, ampak pri 3.000 komadih da se izbere ravno ta komad :? In to ravno takrat ko sem jokala za mamo.
Uporabniški avatar
azuc@r
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 94
Na forumu od: 19. 10. 2007
Kraj: blizu ljubljane

Neprebrana objavaNapisal/-a azuc@r » 14. Nov. 2007 10:22

js pa nism pisala velike pomembnosti tem znakom, ampak potem, ko je moja stara mama umrla, pa smo bli v vežici, sestrični pa stari ata pa jaz, pa gledam njeno sliko, pa si mislim kako je bila lahko srečna, ata jo je res ljubu, do konca sta bla kokr zaljubljenca, složna, srečna, ko najstnika, in med tem ko sem si to vsa objokana mislila, mi slika pomežikne! jaz vsa šokirana zamižim, pogledam še enkrat, mi še enkrat pomežikne! to je vidla tut sestrična, me pogleda in v šoku po hitrem postopku grevi ven , nisve mogle vrjet...ampk, od takrat naprej, se meni življenje ureja, in tut vrjamem da ni naključij... :)
Uporabniški avatar
Devilish
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 159
Na forumu od: 7. 10. 2007
Kraj: In the back of your mind:P

Neprebrana objavaNapisal/-a Devilish » 14. Nov. 2007 16:43

Kurjo kožo sm dobla ko sm brala to..Ta filing da je nekdo zraven u sobi zvečer, se men pogosto dogaja..Nevem sicer kdo bi lahko bil, sam čutim neko prisotnost, kot da nisem sama..Tud moja mama ma take občutke..enkrat sma se s tipom peljala u mb in nama je drevo na avto padlo kr iz lepega..in me je 2min pred tem klicala mama pa rekla kje sva in to..pol me je pa še 5min za tem klicala pa s5 uprašala kje sva..pa sm ji rekla da zakaj 2krat kliče pa je zmutla neki da je neki hotla pa je pozabla..pol pa pridem domov pa ji povem kaj je blo pa mi je povedla da je slutla da bo neki narobe in me je zato klicala :eek: take stvari se dogajajo..vsak dan.
Sexually, mentally, psihically, emotionally, I'll be like your medicine and you can take every part of me:*
Uporabniški avatar
linkica
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 595
Na forumu od: 5. 3. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a linkica » 14. Nov. 2007 18:36

no, to je to... ko cutis prisotnost nekoga ob sebi... to vam jaz verjamem, ker se mi dogaja!
Uporabniški avatar
Tamala_mrha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3322
Na forumu od: 21. 10. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Tamala_mrha » 14. Nov. 2007 18:45

Jaz sem enkrat nekje prebrala, da naj bi bile duše oz. duhovi umrlih prisotni med nami, le da jih ne zaznamo. Včasih razmišljam o tem ali imamo ljudje angele varuhe, da se nam včasih kaj ne zgodi, pa bi se nam lahko. Spomnim pa se, da je mama razlagala, ko ji je umrl oče (moj dedek), se je v sobi, kjer je zaspal, ustavila ura, lilija pa je ovenela. To mi je še do zdaj ostalo v spominu. :(
wantyka
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 172
Na forumu od: 28. 1. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a wantyka » 14. Nov. 2007 20:01

....
Zadnjič spremenil wantyka, dne 07. Jun. 2009 10:20, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
Devilish
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 159
Na forumu od: 7. 10. 2007
Kraj: In the back of your mind:P

Neprebrana objavaNapisal/-a Devilish » 14. Nov. 2007 20:09

Miza je v Prevaljah, če veš kje je gostilna Brančurnik..Tam zaviješ pa od tam še ene 10min naprej po cesti..itak če tam uprašaš, ti bojo povedli, kr usak dan ful folka hodi gor.. :) pač res morš to videt no, js mislim da more to usak sprobat.. :)
Sexually, mentally, psihically, emotionally, I'll be like your medicine and you can take every part of me:*
Uporabniški avatar
Damyanchyka
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1390
Na forumu od: 8. 4. 2007
Kraj: Poletje

Neprebrana objavaNapisal/-a Damyanchyka » 14. Nov. 2007 20:12

oki s tisto mizico..eni pravjo da je res..eni da je kr neki..ker mam fanta na koroškem pa je tam baje..jst se nekak neb upala kam tkole it..k u takem primeru kukr je eni povedala za smrt fanta..pa dej men bi se zmešalo, k mam že zdej strah pred izgubo bližnjih..preveč o tem razmišlam, sploh zadne pou leta..


tole s temi dušami pa to..jst vrjamem u to..sm brala eno knjigo o tem-ful dobra..potovanje od rojstva do smrti..pa natančno opisuje..use občutke u življenju, o bližini k jo čutmo da je nekdo zraven,da se z nekom neki dogaja,kako se izstrelii duša iz telesa ob smrti..pa da je use odvisno kake smrti nekdo umre..mogoče sm mal zasšla..
Zadnjič spremenil Damyanchyka, dne 14. Nov. 2007 20:24, skupaj popravljeno 1 krat.
Narava je krivična. Psi ne znajo govoriti, medtem ko nekateri ljudje odlično lajajo!
Uporabniški avatar
Devilish
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 159
Na forumu od: 7. 10. 2007
Kraj: In the back of your mind:P

Neprebrana objavaNapisal/-a Devilish » 14. Nov. 2007 20:21

pač pove ti itak sam to, kar jo ti uprašaš..če je ne uprašaš čez kolk let boš umrl, ti sama itak nebo povedla :D js kaj takega nism nikol uprašala..sprašujem pa normalne stvari npr. kake bodo ocene, uspeh, ljubezn, prihodnost..pa mi je do zdej čisto use prav povedla..take stvari ko si u živlenju nebi misla..pa so se uresničle..pač itak morte same videt to da bote verjele.. :)
Sexually, mentally, psihically, emotionally, I'll be like your medicine and you can take every part of me:*
Uporabniški avatar
Damyanchyka
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1390
Na forumu od: 8. 4. 2007
Kraj: Poletje

Neprebrana objavaNapisal/-a Damyanchyka » 14. Nov. 2007 20:26

Mja sej misla sm vdeževalko pa da bi ona kr govorila pa govorila..sicr najbrš poveš če bi rd vedu..sam hočem povedat da neb rada vedla pa tut neb se odpravla tja, ker bi mela skos u glavi omg ona use ve..(sicr ne vem če sploh vrjamem u te prčkarije :) )

Mogoče bi probala mizo, sam z VELKIM strahom. Priznam :)
Narava je krivična. Psi ne znajo govoriti, medtem ko nekateri ljudje odlično lajajo!
Uporabniški avatar
Devilish
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 159
Na forumu od: 7. 10. 2007
Kraj: In the back of your mind:P

Neprebrana objavaNapisal/-a Devilish » 14. Nov. 2007 20:32

itak morš še usej z enim it gor,najbolš da sta dva,če ne je možnost da se nebo dvignla,ker bo premalo energije..tk da ti je to lahk u uporo..miza se more prvo ogret,ene pou ure rabi, pol pa začne use odgovore prav podajat..tut mene je blo prvič strah, sam sm si rekla da bom,ker to hočem videt..in mi ni žau :D
Sexually, mentally, psihically, emotionally, I'll be like your medicine and you can take every part of me:*

Vrni se na Astro

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov