Numerološki kotiček

Astrologija, horoskopi, vedeževanje, mistika, nadnaravno, ezoterika ...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Cosmopolitan
Uredništvo revije Cosmopolitan
Prispevkov: 81
Na forumu od: 26. 8. 2004
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Cosmopolitan » 15. Apr. 2009 8:39

Problem z zasebnimi sporočili je bolj kompleksen kot se je sprva zdelo (več uporabnic ima podobne težave, ne le sončk).

Programer je obljubil, da jih bo kmalu odpravil.
Uporabniški avatar
*purple*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7612
Na forumu od: 23. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *purple* » 26. Apr. 2009 13:16

a programer že kej dela na tem? :D
Uporabniški avatar
Cosmopolitan
Uredništvo revije Cosmopolitan
Prispevkov: 81
Na forumu od: 26. 8. 2004
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Cosmopolitan » 04. Maj. 2009 14:06

*purple* napisal/-a:a programer že kej dela na tem? :D


Menda, da je bolj ali manj že rešeno.
Uporabniški avatar
*purple*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7612
Na forumu od: 23. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *purple* » 04. Maj. 2009 21:12

jst še zmer ne morm zsjev brat :?
Uporabniški avatar
Cosmopolitan
Uredništvo revije Cosmopolitan
Prispevkov: 81
Na forumu od: 26. 8. 2004
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Cosmopolitan » 05. Maj. 2009 8:50

:?:

Hm, kolikor vem, se je večinoma uredilo. Mi tu dostopamo do svojih ZS (pri tem da s statusom administratorja v resnici nimamo boljših pogojev kot drugi uporabniki) ...

Povprašam še malo o temle, ok?
Uporabniški avatar
*purple*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7612
Na forumu od: 23. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *purple* » 05. Maj. 2009 10:16

evo, tole mi še vedno napšiše, če bo kej pomagalo:

Could not update private message new/read status for user

DEBUG MODE

SQL Error : 1264 Out of range value for column 'user_unread_privmsg' at row 1

UPDATE phpbb_users SET user_unread_privmsg = user_unread_privmsg + user_new_privmsg, user_new_privmsg = 0, user_last_privmsg = 1241514935 WHERE user_id = 10807

Line : 1856
File : privmsg.php


:?
Uporabniški avatar
ryu10kyu
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2140
Na forumu od: 14. 6. 2005
Kraj: Sonce

Neprebrana objavaNapisal/-a ryu10kyu » 05. Maj. 2009 13:04

Evo pol leta je mimo šel sem čez vse poste vseh 80+ strani skozi dal in še vedno ni odgovora na moje vprašanje. V bistvu je po moje že 7-8 mesecev odkar sem poslal vprašanje.
Opazil sem pa vmes polno istih odgovorov ali pa več odgovorov na isto vprašanje od iste uporabnice.
Ne da se mi več čakati in nisem ravno vesel ob tem, da se je ravno moje vprašanje izgubilo ali pa čaka na vrsto, da se nanj odgovori čez tri leta recimo kakor kaže...ali pa sploh nikoli.
Vaši numerologinji želim vso srečo v življenju in naj pridno in vestno opravlja svoje delo in pomaga čimveč ljudem kolikorim pač zmore.
Mislim da glede na to, da se je vse skupaj izjalovilo bi lahko prenehali s to akcijo ali pa vsaj malo bolj organizirano vse skupaj postavili...na tak način niste niti vi zadovoljni niti uporabniki ali bralci, ki pošljejo vprašanje in čakajo na odgovor. Zadeva je bila sigurno mišljena dobro s strani da njej omogočite reklamo sebi pa povečate branost ampak se je očitno rahlo podcenjevalo zadevo in se šlo v to na hojla dri hojla dro ide beba...bit če šta bude... :wink:
Žene so zato, da jih ljubimo, ne pa da bi jih razumeli. Oscar WILDE
Uporabniški avatar
softTouch
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1325
Na forumu od: 16. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a softTouch » 05. Maj. 2009 14:45

^^ jest isto čakam že skoraj pol leta in sploh ne pričakujem več odgovora. sam je pa butasto,da pišejo da odgovarja po vrsti,ker očitno ne.
Uporabniški avatar
Cosmopolitan
Uredništvo revije Cosmopolitan
Prispevkov: 81
Na forumu od: 26. 8. 2004
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Cosmopolitan » 05. Maj. 2009 14:50

Žal mi je, da ti je zmanjkalo potrpljenja :(

Vendar, dejstva so naslednja (in ja, se ponavljam):

- gre za brezplačne numerološke uvide, zato se je jasno kar usulo prošenj za analize.

V prvih tednih je za analizo zaprosilo več kot 30, tudi do 50 ljudi na dan (in ja, med njimi so bili tudi zelo neučakani, ki so isto pošiljali po večkrat), še dandanes pa jih pošlje vprašanja po več deset. Si predstavljaš, koliko je to uporabnikov in uporabnic?

Kmalu je bilo jasno, da bo pri prvotno zastavljeni kvoti po dva odgovora na dan kmalu prišlo do negodovanj.

Prva napaka s strani nas, moderatorja rubrike, je bila, da je podlegel pritiskom in odstopil od prvotne namere, da se odgovarja le naključnim izžrebancem. Takoj ko se je začelo odgovarjati po vrsti, so vsi po vrsti dobili občutek, da bi morali biti na vrsti vsak trenutek.

Druga napaka s strani moderatorja pa je bila, da ni, ko je bilo jasno, da vse skupaj povzroča več nezadovoljstva, kot veselja in koristi, ni zaključil. Pač eksperiment končan in to je to.

Po dveh zamujenih priložnostih zdaj ta, ki jo predlagaš enostavno ne pride v poštev (vsaj zaenkrat ne in zagotovo ne do konca maja, ko se mora objaviti večina obljubljenega).

Na dolgi rok pa ... bomo videli ... gre za eksperiment ... še vedno se upa, da se pretirano povpraševanje izpoje in da se stvar normalizira (tako bodo odgovori bolj kvalitetni, pa več ljudi zadovoljnih).
Uporabniški avatar
lakeesha
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 963
Na forumu od: 10. 11. 2004
Kraj: domžale

Neprebrana objavaNapisal/-a lakeesha » 05. Maj. 2009 14:53

odgovori ala: "Draga moja brez njegovih podatkov, ti žal ne morem napisati odgovora."
"Nahajaš se v drugem letu obdobja, kot sem ga opisala v eni od daljših analiz pod šifro: »vrtnica24«. "
so meni osebno čist mino... vseen še tega neb napisala :roll:
She can't even call up her friends and say "help me save my life"... She's so ashamed of herself that she's come full circle, nobody understands what it's like to be this girl... so she disappeared,
and she didn't say where she was going
Uporabniški avatar
Barbi78
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 52
Na forumu od: 21. 7. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Barbi78 » 05. Maj. 2009 15:07

Ma to je itak samo reklama! Brezveze za to sploh trošit energijo, da čakaš in odpreš post.
Uporabniški avatar
softTouch
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1325
Na forumu od: 16. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a softTouch » 06. Maj. 2009 10:22

domnevam,da ne odgovarja po vrsti,ker sem vprašanje zastavila v začetku decembra. se pravi naj bi numerologinja do sedaj odgovorila na vprašanja zastavljena v novembru in mogoče iz prvih dni decembru, kar bi pomenilo da potrebuje pol leta,da odgovori na vprašanja zastavljena v enem mesecu. to se mi ne zdi verjetno, ali pa bo na vsa vpršanja zastavljena doslej, dgovarjala še 3 leta :gruebel:
pa saj ni važno, je itak njena dobra volja,da sploh odgovarja...
Uporabniški avatar
Cosmopolitan
Uredništvo revije Cosmopolitan
Prispevkov: 81
Na forumu od: 26. 8. 2004
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Cosmopolitan » 06. Maj. 2009 11:16

Hja, kaj naj vam rečem?

Se strinjam, da je odgovorom - odkar je bilo odgovarjanje pospešeno - padla kvaliteta in glede tega numerologinje niti ne morem zares zagovarjati. To je tudi edini razlog, zaradi katerega je prihodnost te rubrike lahko vprašljiva.

To, da morate dolgo čakati na svoje odgovore, pa kakorkoli že obračam, ne moremo spremeniti. In to, ali odgovarja po vrsti ali ne, ji lahko verjamem ali pa ne, na besedo. In vsake toliko, ko osebno pogledam v sistem, se zdi, da gre po vrsti ... Jasno pa je, da lahko da imate posamezniki tudi prav - vsak ki čaka slabe pol leta, je jasno, da je nekako padel iz vrste. To je lahko tudi nehote, ker je malo 'konfuzen' sistem zadaj ...

Drugače pa:

Pri takšnem povpraševanju se brezplačno ne da urediti, da boste takoj na vrsti. Lahko sicer nabavimo team numerologov, ki bodo odgovore zaračunavali - kar jasno, da ne pride v poštev, ker je skregano z našo prvotno namero in niti slučajno ne pritiče cosmo kontekstu (še to se nam manjka, da postanemo vedeževanje na klic :roll: )

Da dela Zateja to zastonj, tudi ni povsem res. Objava njene vizitke, lastna rubrika, članki na spletu ... vse to bi jo stalo kar precej sto evrov, da ne govorim o intervjujih (dva sta že bila objavljena, dva pa še bosta) v revijah Lea in Lisa s katerimi smo 'kupili' njeno zadnje pospeševanje odgovorov. Spletni cosmo pa ima od vsega skupaj? V prvih dveh mesecih obstoja rubrike razveseljive statistike obiska na podstrani, ki pa v skladu s kvaliteto storitve padajo ... tako da, saj pravim, bomo videli.
Zadnjič spremenil Cosmopolitan, dne 07. Maj. 2009 8:52, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
Cosmopolitan
Uredništvo revije Cosmopolitan
Prispevkov: 81
Na forumu od: 26. 8. 2004
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Cosmopolitan » 06. Maj. 2009 12:00

ryu10kyu napisal/-a: Evo pol leta je mimo šel sem čez vse poste vseh 80+ strani skozi dal in še vedno ni odgovora na moje vprašanje. V bistvu je po moje že 7-8 mesecev odkar sem poslal vprašanje.


Če smo našli pravega, si dobil odgovor že 3. aprila. Sicer pa prečekiraj ZS, tam imaš link!
Summer_
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 18
Na forumu od: 27. 2. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Summer_ » 08. Maj. 2009 16:34

Cosmopolitan napisal/-a:Prva napaka s strani nas, moderatorja rubrike, je bila, da je podlegel pritiskom in odstopil od prvotne namere, da se odgovarja le naključnim izžrebancem. Takoj ko se je začelo odgovarjati po vrsti, so vsi po vrsti dobili občutek, da bi morali biti na vrsti vsak trenutek.


Jaz pa mislim, da je bila večja napaka prvotna namera, da se odgovarja le naključnim izžrebancem, saj se je ravno zaradi tega dogajalo to, da so določeni ljudje postavljali vprašanja večkrat, po principu "če ne bom izžreban-a zdaj, bom pa mogoče kasneje, torej čim večkrat postavimo vprašanje". Če bi se reklo na začetku vsak lahko postavi eno vprašanje in gremo po vrsti bi bila zadeva drugačna. Ampak je kar je, po toči govoriti je prepozno.

Mislim, da je ideja kot taka dobra. In koristi so vsekakor oboje ali večstranske.

Vrni se na Astro

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov

cron