Nenavadne sanje

Astrologija, horoskopi, vedeževanje, mistika, nadnaravno, ezoterika ...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Sandraaa
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 28
Na forumu od: 17. 12. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Sandraaa » 20. Dec. 2008 16:23

Ajoj Foxy grozne sanje. Jaz sem sanjala neke grobnice pa sveče. :cry:
Uporabniški avatar
hruška :)
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 281
Na forumu od: 12. 5. 2008
Kraj: lj

Neprebrana objavaNapisal/-a hruška :) » 16. Jan. 2009 13:48

js sm že ene parkrat sanjala da vidim ogromnega pajka nad mano...in to so ble tako žive sanje da sm se zbudila, in strmela v mesto kjer naj bi bil in bila prepričana da nism samo sanjala...1x sm celo očija poklicala da sva skupi sobo preiskala ker si sama nism upala :oops: mogoče katera ve kaj naj bi to pomenil?
Uporabniški avatar
GoldenEye
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 235
Na forumu od: 23. 8. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a GoldenEye » 16. Jan. 2009 16:30

^^

Tole pa tud mene zanima, ker se men tud zlo pogosto o pajkih sanja. To je res grozn, sploh tiste nogice, k se tko premikajo pa ko se spušča na nitki dol na glavo... spooky :? Jst tud vedno pol luč prižgem pa pregledam sobo, da ni kod kaj podobnga :)
lorelaj
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 848
Na forumu od: 27. 6. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a lorelaj » 19. Jan. 2009 23:17

^^

Pa se tudi v vsakdanjem življenju bojiš pajkov oz. so ti ogabni? Živali, ki se jih boljiš oz. se ti gnusijo (pajki, kače ipd...), ponavadi sanjaš takrat, ko imaš kakšne skrbi, ki te preganjajo. Na primer se zelo bojiš izpita na faksu, potem pa se ta tvoj strah izrazi v sanjah tako, da vidiš grozljive podobe pajkov. Meni se isto dogaja. :?
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7043
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 21. Jan. 2009 19:13

danes se mi je sanjalo naslednje:s fantom sem se pogovarjala po tel in sem mogla nehat govorit, ker je zunaj nekaj zaropotalo.in v naše ograjeno dvorišče se je zapeljal malo večji avto s familijo not.zdelo se mi je čudno,da se ni zapeljal ne naprej in ne nazaj itd, čez nekaj sekund pa je mimo švignil veliki bik, celi podivjani in so se ga bali, jaz pa isto, ampak sem vse gledala iz prvega nadstropja.tekal je in tekal z rogovi naprej, napadal je tudi manjšega bika ki je bil v kotu našega vrta.kar naenkrat pa ga je odpeljal skozi vrata ograje njegov lastnik.imel ga je na vrvi, bik pa je bil čisto miren.
ker je v teh sanjah veliko simbolov, se sanja kateri kaj bi naj pomenili?!
Uporabniški avatar
Ninč.
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 22
Na forumu od: 28. 12. 2008
Kraj: Poljanska dolina

Neprebrana objavaNapisal/-a Ninč. » 18. Feb. 2009 8:49

Meni se je danes sanjalo da sva se v šolski knjižnjici hotela poročiti jaz in moj fotr.
Ampak nisem videla svojega obraza točno, zato sem bolj zmedena. Uglavnem, bila sem v rdeči pikčasti oblekici, ati v črni obleki. Pred duhovnikom je želel poklicati svojo mamo(torej mojo staro mamo) in takrat sem rekla " ne morem več. " in odšla stran. Pol ne vem kaj se je točno dogajalo, srečala sva se zunaj pred vhodom in se pogovarjala dokler ni prišel nek tip in je on šel z njim, jaz pa sama, bosa po pesku. Nasednji prizor je biu ko so me sošolke zafrkavale zarad tega in ko sem se šla očistit v wc.
Le kaj bi to pomenilo?
Take a little time to smile.
Uporabniški avatar
piškotek*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 947
Na forumu od: 27. 1. 2009
Kraj: Primorska

Neprebrana objavaNapisal/-a piškotek* » 18. Feb. 2009 9:03

Meni se pogosto sanja od kalne vode, da plavam po njej in ne morem priti do nabrežja.
(s)mej se
Marcela123
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 272
Na forumu od: 12. 4. 2008
Kraj: Štajerska

Neprebrana objavaNapisal/-a Marcela123 » 04. Maj. 2009 16:48

nisem brala vseh sanj predhodnih cosmopolitank, bi pa vprašala če katera pogostokrat ali tu in tam sanja o zobeh, da ji ti izpadajo, so črni, in podobno in če se po teh sanjah kaj nenavadnega pripeti?

Meni se. Že skozi otroštvo, in tudi danes. V roku treh tednov slišim ponavadi za smrt bližnjega.

Fantu sem pred dvemi tedni in pol povedala za te sanje saj je ponavadi potem nekdo umrl, ali sem vsaj slišala za smrt znance, danes pa se je to pripetilo - smrt. Zjokala sem se od strahu pred temi sanjami, ki same po sebi niso grozne, ampak se po njih zgodi, kar se je danes.

Se še komu dogodi podobno? Kako si naj to razlagam. Kaj imajo zobje z smrtjo. Jaz ne slutim da bo nekdo umrl, pa vseeno zvem prej - iz sanj. Ne vem pa katera oseba.
Always look on the bright side of your life.
Uporabniški avatar
Delphinidae
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 19
Na forumu od: 15. 4. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Delphinidae » 04. Maj. 2009 17:07

Ljudje lahko sanjajo iste sanje, ne da bi te isto pomenile.

So neki sanjski ključi, ampak bolj zato, da nam pomagajo najti naše osebne.

Poznam nekaj ljudi, ki jim sanje o sneženju napovedujejo smrt, pa vsaj eno, ki so ji sanje o sneženju napovedale skorajšnjo poroko ali nek podoben srečen dogodek. Zelo različno.

Tudi poznam še vsaj dve osebi, ki tudi s smrtjo povezujeta sanje o zobeh, še posebno njihovem izpadanju, medtem ko večini ljudi sanje o zobeh povejo le, da jim manjka energije, vitalnosti, da imajo dejansko težave z zobmi ali pa premalo samozavesti in kakšne strahove.

Enostavno sebe moraš spoznat in svoje sanjske simbole.
Če bi storili vse, česar smo sposobni, bi presenetili sami sebe.
Uporabniški avatar
svetlana5
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 341
Na forumu od: 23. 2. 2009
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a svetlana5 » 04. Maj. 2009 18:07

Meni se večkrat sanja, da sem šla na izlet v kakšno mesto in sem doma pozabila fotoaparat. :)
Se mi zdi, da izlet ne bi bil taprav brez fotiča. :razz:
Uporabniški avatar
UG84
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 2524
Na forumu od: 18. 2. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a UG84 » 04. Maj. 2009 20:50

hruška :) napisal/-a:js sm že ene parkrat sanjala da vidim ogromnega pajka nad mano...in to so ble tako žive sanje da sm se zbudila, in strmela v mesto kjer naj bi bil in bila prepričana da nism samo sanjala...1x sm celo očija poklicala da sva skupi sobo preiskala ker si sama nism upala :oops: mogoče katera ve kaj naj bi to pomenil?


Hruška men se to dogaja vsak parkrat na mesec. Obup. Vedno stečem iz sobe in pol gledam pri luči kje so. Ker ponavadi ni samo eden - in ja vedno na stropu.
Uporabniški avatar
MilkyWay
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2708
Na forumu od: 1. 3. 2007
Kraj: ...en tu corazón..

Neprebrana objavaNapisal/-a MilkyWay » 08. Maj. 2009 18:13

"Groza" me je, ko pomislim, kako sva z mamo povezane tudi v sanjah, da sanja o meni, ko je meni težko.

Eno noč (nisem bila doma) sem bila res ful obupana, jokala sem, ker nisem videla izhoda iz problema, nisem vedela kaj storiti...
In tisto noč me je okrog 3 zjutraj poklicala mama, ker je rekla, da me je sanjala, kako se mi je neki grdega zgodilo (še vedno se ne spomni kaj, ve pa, da se je zbudila usa mokra, ker jo je tlačila nočna mora o meni), in me vprašala, kako sem, tolažila...
Uporabniški avatar
hruška :)
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 281
Na forumu od: 12. 5. 2008
Kraj: lj

Neprebrana objavaNapisal/-a hruška :) » 10. Maj. 2009 19:11

UG84 napisal/-a:Hruška men se to dogaja vsak parkrat na mesec. Obup. Vedno stečem iz sobe in pol gledam pri luči kje so. Ker ponavadi ni samo eden - in ja vedno na stropu.


joooj, učasih k se spomnm na te sanje me ful strah rata....ampak, zdej že lep čas nism pajkov sanjala, ker se mi dogaja neki še bolj čudnga-->učas se sred noči zbudim in sm skor 100% da nekdo stoji v sobi ker ga/jo vidm in šele ko prižgem luč pol tiste pojave ne vidm več...creepy!mam kr težave s spanjem zadnje čase zard takih stvari, je pa tut res da me je noro strah teme in si najbrž vse samo domišljam :?
Uporabniški avatar
UG84
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 2524
Na forumu od: 18. 2. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a UG84 » 10. Maj. 2009 21:21

O groza, to bi mene pošteno prestrašilo. Ker se bojim teme. Pa kaj ti gledaš kaj takega po TV ponoč, pa ti ostane v spominu al kako?
mam pa že rajš pajke. Mi je pa hecno kako mojga budim ko prižigam luči pa gledam kje so pajki čist prestrašena. Moj pa sam zmajuje z glavo pa si misli "ženska zmešana... :lol: :lol: :lol: ".
Uporabniški avatar
hruška :)
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 281
Na forumu od: 12. 5. 2008
Kraj: lj

Neprebrana objavaNapisal/-a hruška :) » 11. Maj. 2009 7:40

^^haha, jah to so pa moški... :)

drugač se pa na veliko se izogibam vseh grozljivk in podobnih zadev, lih zard tega!k sm bla mejhna sm gledala enga klovna (mislm da je naslov: IT) in 3 mesce nism mogla spat!sej kkšne dni je uredu, kdaj sm pa čist napsihirana...

joj, js se tut bojim teme...če je preveč temno se mi kr začnejo prikazovat stvari :) ne vem, mogoče sm pa zmešana. :D

Vrni se na Astro

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov

cron