Moški-škorpijon

Astrologija, horoskopi, vedeževanje, mistika, nadnaravno, ezoterika ...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

shtrukeljchek
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 317
Na forumu od: 2. 2. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a shtrukeljchek » 01. Jul. 2009 12:54

Jst mam tok slabe izkušnje s škorpijoni. zadnji partner je bil in morm rečt to so ljudje k uzivajo ko te jebejo v glavo in te verbalno mučijo tolk časa dokler ne doziviš zivcnega zloma. Useka tm k najbolj boli samo d abi dosegel nekaj kar si je zamislil. Dokler je vse tko k so si uni zamislil je ok, ko pa se neki podre bo pa naredu vse da to dobi nazaj. Nima veze na kakšen način oz. čez kolk trupel. Zlo so preračunljivi in manipulativni..

IMO

tko da next time k se mi kdo predstavi pa bo reku da je škorpija sam bejz kukr te nesejo noge!

ne rečem da so vsi taki, sm mela tut eno frendico k smo se pa supr razumele. mam pač to nesrečo da mam okol sebe večinoma skorpijone. No aj zdej ne več k sm večino skenslala. Sam še moja mama je ostala k je pa tut zmaj po svoje.. lahk je dobra k kruh, lahk pa strupena tolk da bi jo človk ubil.

jst sm svojga kr razumela. sam on je drugačen. ni da bi tiščal v sebi ampak more vse zdrdrat pa sil vate z vprašanji in hoče met vse razčiščen isti trenutek.. pol si tm k ga poslušaš 5 ur skupi pa pol misliš da bo nehal pa spet začne.. vsaj men je spil lajf po slamci..


pa itak po kregu se bosta pobotala (valda on se bo trmulu tut en mesec skupi) in ko ze misliš da ej vse kul in varno bo spet pršu na dan z raznimi: zaskaj si bla tko grda.. skratka poskrbel bo da nikol ne boš pozabila kaj si naredila narobe in ti bo vcepu tolk krivde da boš drugič rajš pohodila seb e pa rekla da ma prov...

sej ne vem lahk da je sam moj bil tak psihopat.
If you love something, set it free. If it comes back, it was, and always will be yours. If it never returns, it was never yours to begin with
Uporabniški avatar
lol_iika
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 38
Na forumu od: 27. 7. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a lol_iika » 27. Jul. 2009 14:53

hja... moški škorpijoni in tud ženske so ful ljubosumnega karakterja. ( to vem po mojem bivšem :D ) pa trmasti so tud :lol: :o
How to spell ignorance... Y-O-U
shtrukeljchek
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 317
Na forumu od: 2. 2. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a shtrukeljchek » 27. Jul. 2009 15:05

lol_iika napisal/-a:hja... moški škorpijoni in tud ženske so ful ljubosumnega karakterja. ( to vem po mojem bivšem :D ) pa trmasti so tud :lol: :o


ja sam skorpijon k je malce bolj odrasel nau nikol priznal da je ljubosumn.. vse sam to ne.. v njihovem besednjaku ta beseda ne obstaja..
If you love something, set it free. If it comes back, it was, and always will be yours. If it never returns, it was never yours to begin with
Uporabniški avatar
Čokolada**
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 92
Na forumu od: 8. 7. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Čokolada** » 27. Jul. 2009 15:40

Kolk js poznam škorpijone so trmasti, zajebavajo te v glavo, nikol ne bodo priznali da nimajo prau,so kr preperljivi...Nevem meni res ne pašejo.
orhideja1
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 874
Na forumu od: 29. 10. 2007
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a orhideja1 » 07. Avg. 2009 12:48

Tud meni ne odgovarjajo. Sem imela škorpijona pa je bil nemogoč. Vedno je imel on prav, on je lahko počel kar je hotel, jaz sem se morala v vsem prilagodit. Bil je trmast, zamerljiv in ljubosumen. Svoje krivde ni nikoli priznal.
Uporabniški avatar
Lotta*
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 39
Na forumu od: 24. 5. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Lotta* » 07. Avg. 2009 22:45

uf..škorpijoni..nikol ne vem kaj mislejo. Preprosto jih ne pogruntam
orhideja1
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 874
Na forumu od: 29. 10. 2007
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a orhideja1 » 07. Avg. 2009 22:50

Lotta* napisal/-a:uf..škorpijoni..nikol ne vem kaj mislejo. Preprosto jih ne pogruntam


Tudi jaz ne. Vedno se dvoumno izrazijo.
raztresenka
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 31
Na forumu od: 20. 8. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a raztresenka » 20. Avg. 2009 21:39

shtrukeljchek napisal/-a:Jst mam tok slabe izkušnje s škorpijoni. zadnji partner je bil in morm rečt to so ljudje k uzivajo ko te jebejo v glavo in te verbalno mučijo tolk časa dokler ne doziviš zivcnega zloma. Useka tm k najbolj boli samo d abi dosegel nekaj kar si je zamislil. Dokler je vse tko k so si uni zamislil je ok, ko pa se neki podre bo pa naredu vse da to dobi nazaj. Nima veze na kakšen način oz. čez kolk trupel. Zlo so preračunljivi in manipulativni..

IMO

tko da next time k se mi kdo predstavi pa bo reku da je škorpija sam bejz kukr te nesejo noge!

ne rečem da so vsi taki, sm mela tut eno frendico k smo se pa supr razumele. mam pač to nesrečo da mam okol sebe večinoma skorpijone. No aj zdej ne več k sm večino skenslala. Sam še moja mama je ostala k je pa tut zmaj po svoje.. lahk je dobra k kruh, lahk pa strupena tolk da bi jo človk ubil.

jst sm svojga kr razumela. sam on je drugačen. ni da bi tiščal v sebi ampak more vse zdrdrat pa sil vate z vprašanji in hoče met vse razčiščen isti trenutek.. pol si tm k ga poslušaš 5 ur skupi pa pol misliš da bo nehal pa spet začne.. vsaj men je spil lajf po slamci..


pa itak po kregu se bosta pobotala (valda on se bo trmulu tut en mesec skupi) in ko ze misliš da ej vse kul in varno bo spet pršu na dan z raznimi: zaskaj si bla tko grda.. skratka poskrbel bo da nikol ne boš pozabila kaj si naredila narobe in ti bo vcepu tolk krivde da boš drugič rajš pohodila seb e pa rekla da ma prov...

sej ne vem lahk da je sam moj bil tak psihopat.

aha...ženske pa niso dost drugačne... sploh ta del vlivanje krivde, manipuliranje mi je res znan...mela kolegico ki mi je pila VSE živce, ker bi mogla igrat lutko v njenem scenariju, drugače je pa hudičevo dobro poskrbela, da me je pekla vest...nevem kako jim to ratuje ampak v tem so škorpijoni eksperti. Vse obrnejo v lastno korist...So pa tut odlični igralci. če ti škrpijon hoče neki prikrit,mu bo to garant uspelo, lažejo tko da sami seb verjamejo...
Uporabniški avatar
ryu10kyu
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2140
Na forumu od: 14. 6. 2005
Kraj: Sonce

Neprebrana objavaNapisal/-a ryu10kyu » 21. Avg. 2009 9:56

Kakor opažam po vaših prispevkih so Škorpijoni ljubosumni, posesivni, agresivni, manipulatorski, kurbirji, zahrbtni, lažnjivci, preračunljivi, egoisti...
Skratka mislim, da bi bilo potrebno ustvariti kult proti ljudem, ki so rojeni v znaku škorpijona in jih sistematično eliminirati iz zemeljske oble. Kajti toliko prič, da so storili toliko gorja ne more biti naklučje.
Na grmado z njimi in izstrebiti zarodke človeštva!!!

In tudi vse otroke, ki se rodijo v tem obdobju že v kali ubiti...to je tako kakor ko črnogorec vidi žlico...jo bo takoj vrgel v morje...kajti treba se jo je znebiti, ko je še majhna kasneje zraste v lopato!

V Ustavo bi bilo pa potrebno zapisati da ljudje med februarjem in marcem ne smejo spočeti otroka, kajti hudiča je potrebno že v kali zatreti!

:yau:
Žene so zato, da jih ljubimo, ne pa da bi jih razumeli. Oscar WILDE
Uporabniški avatar
_bakterija_
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 17
Na forumu od: 14. 8. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a _bakterija_ » 22. Avg. 2009 18:13

midva pa sva oba škorpijona :razz: je pa tak ane, ko se mava ok je najlepše, ko pa poka pa za zjokat :cry: noben ne popusti, oba trmasta.. Je pa več lepših in bolših stvari :oops:
Uporabniški avatar
HčiLune
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 119
Na forumu od: 20. 9. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a HčiLune » 20. Sep. 2009 13:51

orhideja1 napisal/-a:
Lotta* napisal/-a:uf..škorpijoni..nikol ne vem kaj mislejo. Preprosto jih ne pogruntam


Tudi jaz ne. Vedno se dvoumno izrazijo.


u ja.. s tem se ful strinnjam.. tut js mam škorpijona..in na začetku..je trajalo ful časa da sm ga pogruntala.. drugač pa nevem kljub temu da ma svoje ljubosumne izpade pa da takrat ko ga kaj moti se raje umakne nameto da bi povedal kaj je narobe.. zna bit pa res tk dobr.. ful so strastni, presenečajo, izvirni, vztrajni, majo ful veliko dobrih lastnosti no!! Škorpijoni se mi zdi da so prav ustvarjeni za ljubezen! :) (no tut drugi smo, da me ne bo kdo napadel :) )
ališa
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 121
Na forumu od: 6. 8. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a ališa » 25. Sep. 2009 15:30

jst sm tud škorpijonka :) morm rečt da velikokrat težim k temu da dosežem svoje in vedno moram imeti zadnjo besedo :) :razz: drugače imam pa tud frenda k je škorpijon in se res super razumeva :) čeprav ima drugačne lastnosti od mene; nekako ga ne morem pogruntati :) :razz:
Uporabniški avatar
jerl
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 26
Na forumu od: 15. 8. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a jerl » 15. Avg. 2011 16:13

sem škorpijon in bi rad spoznal škorpijonko, letnik 84 iz Lj. Lp
sirova štručka
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5990
Na forumu od: 9. 12. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a sirova štručka » 16. Avg. 2011 16:03

...
Zadnjič spremenil sirova štručka, dne 05. Dec. 2016 14:30, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
jerl
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 26
Na forumu od: 15. 8. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a jerl » 16. Avg. 2011 17:22

sirova štručka napisal/-a:v eni temi iščeš rakico, v drugi škorpijonko, dej še kako znamenje no, ker zaenkrat nisem nič od tega :D


Hehe, ja iščem rakico, ker baje pašemo skupaj, imel sem že škorpijonko in je bilo super ;) Hvala vseeno ;) kaj si pa ti po h?

Vrni se na Astro

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov