Moški-škorpijon

Astrologija, horoskopi, vedeževanje, mistika, nadnaravno, ezoterika ...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
xxwoman
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 357
Na forumu od: 9. 6. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a xxwoman » 25. Avg. 2008 16:25

Mogoče pa je vseeno zaljubljen vate... če se je umaknil, ko si ti rekla, da bi rada samo seks brez obveznosti in da ti nič ne pomeni... torej verjetno res hoče, da bi se ti zaljubila vanj... in da bi se to razvilo v kaj več... ali pa da bi ti potem lahko on rekel, da noče nič več :) Mogoče pa je opazil, da je samo fora, da bi imela ti z njim seks, in se je umaknil zato, da ne bi on potem neumno izpadel... (ne vem, kako je z ostalimi, ampak moj škorpijonček neverjetno dobro dešifrira čustva in vse opazi :) )... Najboljše bi ga blo sicer direktno vprašat, kaj se gre, ampak zelo dvomim, da boš dobila direkten odgovor... ker škorpijoni pa res vedno vse tako lepo diplomatsko in dvoumno povejo, da ti je potem še manj jasno kot prej :D
Uporabniški avatar
**majcy**
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 191
Na forumu od: 20. 10. 2006
Kraj: Okolica Lj.

Neprebrana objavaNapisal/-a **majcy** » 25. Avg. 2008 16:52

xwoman^^

Direkten pristop k škorpijonu , ali pač ne ?
*Fatalka*
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 9
Na forumu od: 24. 8. 2008
Kraj: Sunshine

Neprebrana objavaNapisal/-a *Fatalka* » 25. Avg. 2008 17:10

x women - kako si ga ti ujela? kako se je vedel on?
Uporabniški avatar
xxwoman
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 357
Na forumu od: 9. 6. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a xxwoman » 25. Avg. 2008 17:54

Jaz sem se ga lotila z direktnim pristopom :) In potem je blo ful zabavno, ko je iskal vse možne načine, da bi se izmaknil konkretnemu odgovoru na moja vprašanja... jaz sem se pa zabavala zraven, namesto da bi me spravil ob živce :D potem pa sem mu rekla, da je on meni pač všeč, ampak da itak ne bi bla z njim, ker se nikoli ne more razjasnit, kaj sploh čuti do mene... pa malo sem ga zapostavljala in se začela malo več družit z njegovimi prijatli kot z njim (pa ne da bi kaj imela z njimi, ampak čisto tako prijateljsko) in se je potem spet on začel malo bolj trudit zame :D Potem pa je pač prišlo do seksa brez obveznosti :D in sem mu jaz začela govorit, da ga imam rada... pa da ga ljubim... (on itak ni... škorpijon pač)... ampak se spet nisem sekirala in sem mu rekla, da kljub temu ne bi bila njegova punca... Potem pa je on začel kazat, da me ima rad... bolj z dejanji kot z besedami :love: In potem je začel še z besedami... in obljubami, da me bo vedno imel rad itd... :bussi: In zdaj sem prav vesela, da nisem obupala vmes :razz:
Uporabniški avatar
Miss September
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 346
Na forumu od: 7. 7. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Miss September » 26. Avg. 2008 20:18

Mene pa zanima kako izgleda, ko se skregate z njim (če se)? Kako se obnaša?
Worship me or walk away.
Uporabniški avatar
xxwoman
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 357
Na forumu od: 9. 6. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a xxwoman » 26. Avg. 2008 20:49

Če se skregava (to pomeni če jaz začnem prepir, ker on ga ne - al je tak flegmatik, da ga nič ne moti, al pač ne pokaže, če ga kaj moti - ne vem), postane z mano ful prijazen in me začne tolažit, ker pač ve, da sem začela prepir zato, ker ga imam rada in ker ga nočem zgubit/ se bojim za najin odnos. V bistvu se z njim sploh ne moreš grdo skregat. :knuddel:
Uporabniški avatar
xxwoman
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 357
Na forumu od: 9. 6. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a xxwoman » 26. Avg. 2008 20:52

V bistvu konflikte rešujeva s pogovorom, ki vedno postane zabaven na koncu, ker ima vedno take zabavne argumente, da me spravi v dobro voljo :razz:
Uporabniški avatar
Miss September
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 346
Na forumu od: 7. 7. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Miss September » 26. Avg. 2008 20:54

Kaj? :D Hočeš reči, da ni nič zamerljiv?
Worship me or walk away.
Uporabniški avatar
xxwoman
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 357
Na forumu od: 9. 6. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a xxwoman » 26. Avg. 2008 21:12

Do mene? Nikoli. Osebam, ki jih ima rad, nič ne zameri. Če pa nisi med temi redkimi izbranci, pa se ni dobro hecat z njim... Za najmanjšo malenkost se užali :irre: In potem je do tr osebe hladen... oz. (še pogosteje) pa se zelo potrudi, da z njo ne bi imel popolnoma nobenih stikov več do konca življenja). :D Enkrat je bil prav smešen... Sva bla povabljena na en žur, ki ga je komaj čakal pol leta... in ko je zvedel, da bo na žuru ena oseba, ki se mu je nekoč (ne vem zakaj že) zamerila, se je odločil, da ga nič ne spravi tja... in potem sem pač šla brez njega, ker se mi je zdelo to otročje, potem pa je ful nevoščljivo gledal slike in mu je blo žal, da je vse to zamudil :D Ampak princip je princip! :D
Uporabniški avatar
Miss September
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 346
Na forumu od: 7. 7. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Miss September » 26. Avg. 2008 21:30

Meni za vsako hujšo kritiko zameri, ampak se čez kar precej časa ohladi in se vrne... Kaj si pa ti po horoskopu?
Worship me or walk away.
*Fatalka*
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 9
Na forumu od: 24. 8. 2008
Kraj: Sunshine

Neprebrana objavaNapisal/-a *Fatalka* » 26. Avg. 2008 22:00

Te lahko škorpijon ful užali pa ne misli resno??

Meni je nekoč ta škorpijon rekel - da se včasih rajši kakšno stvar zlaže da bo s tem zaščitil samega sebe..

Kateri so tisti znaki, da si mu všeč?
Uporabniški avatar
xxwoman
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 357
Na forumu od: 9. 6. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a xxwoman » 26. Avg. 2008 22:01

Kozoroginja sem. Pa ti? Kako pa ti zameri? Je užaljen?
Uporabniški avatar
xxwoman
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 357
Na forumu od: 9. 6. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a xxwoman » 26. Avg. 2008 22:03

Aja, devica, saj sem vidla... Hehe, moj je imel same device do zdaj :D Pa vsi moji prijatli škorpijoni imajo device... Ta dva znaka očitno pašeta skupaj. :D
Uporabniški avatar
Miss September
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 346
Na forumu od: 7. 7. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Miss September » 26. Avg. 2008 22:04

Uff men je že večkrat rekel kaj grdega pa je kasneje rekel, da ni mislil tega res.

Js bi to laganje bolj opisala kot z izmišljevanjem izgovorov. Sicer pa kolikor vem, so škorpijoni resnicoljubna bitja. In so tudi sami iskreni.
Worship me or walk away.
Uporabniški avatar
Miss September
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 346
Na forumu od: 7. 7. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Miss September » 26. Avg. 2008 22:10

xxwoman, lahko ti povem kar celo zgodbico na kratko:

Vidiva se res zelo malo, ker očitno tako mora biti. :( No in predkratkim bi se morala videti, pa je zopet prišlo nekaj vmes. Seveda sem se razjezila in mu rekla, da tako to ne gre, da bi si lahko vsaj enkrat vzel čas zame. In se je raz*izdil in mi rekel *ebi se. To so bile njegove zadnje besede in od takrat ni ne duha ne sluha o njem. Ampak, da ne boš mislila- to ni prvič! Že prej se je podobno zgodilo, vedno je za nekaj časa kar izginil nekam in se čez teden, dva vrnil. In nisem ga sploh smela vprašati nič o tem! Preprosto pozabiti sem morala na problem. On se seveda ni mislil opravičit. Samo bojim se, da se tokrat več ne bo vrnil. :cry:
Worship me or walk away.

Vrni se na Astro

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov