Moški-rak

Astrologija, horoskopi, vedeževanje, mistika, nadnaravno, ezoterika ...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Tigi
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2821
Na forumu od: 29. 1. 2005
Kraj: kjer diši po bencinu in zažganih gumah...

Neprebrana objavaNapisal/-a Tigi » 13. Maj. 2007 1:21

MIGRENA napisal/-a:Mene je moj mogu tut kr neki časa "lovit", da mu je ratal :P Jah res traja preden se rakci nekomu resnično prepustimo in zaupamo.

Če hočete rakca ulovit morate pa kot prvo bit zlo potrpežljivi :P

Ja res je ja...tako je blo pr mojem ker nikakor nism vedla na čem sem in sem lahko samo čakala... :?
A na koncu dobila :twisted:
...poraunej vooolan!!! Bencin, bel dim, črna črta po sredin, okn dol, vroč krom, prletim čez ovink, rada mam k zacvil, rada mam k drsi, rada imam vonj po gumah, naj se kadi...
Uporabniški avatar
Claudia22
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 327
Na forumu od: 18. 12. 2005
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a Claudia22 » 15. Avg. 2007 7:50

Moj je tud rak in moram priznat, da se moram from time to time prav uščipnit, ker še zdaj ne morem verjeti, da obstajajo taki krasni fantje na svetu. :) No, jaz sem pa ribica, če komu to kaj pove, kolk sem špegala po netu, bi naj bila ta kombinacija odlična, čeprav ne dam neke ful na horoskop, vsaj ne na tisti dnevni trič trač.

Moj rakec je res zlat v vseh pogledih: romantičen, pozoren v nulo, čustven, zaščitniški, vse se lahko zmeniva in prideva do kompromisa, ful je cartljiv in strasten (lahko se cartava tud po več ur skup :oops: ), nežen, vse bi naredil zame, nikoli mu ne zmanjka komplimentov zame, je vljuden, gentlemenski v vseh pogledih ... resnično se počutim kot njegova mala princeska, kot mi sam pravi. :)

Kako sem ga osvojila? Mislim, da sva nekako en drugega, spoznala sva se v diskoteki in bila je iskrica na prvi pogled, sledil je ples do zgodnjih jutranjih ur, izmenjava številk, 3 zmenki in po enem tednu sva postala par. Pravi, da mu je na meni všeč, da sem taka, kot sem, da sem preprosta, spontana, iskrena, zanimiva, da znam razmišljati s svojo glavo, da imam cilje v življenju, da sem taka kot on v veliko pogledih oz. da sem vse, kar išče pri ženski: lepa in pametna s prečudovitimi očmi. :)

Tak da, rakca se res splača ulovit v svojo mrežo, sploh če ste sami čustveni, romantični in vam sede totalna emotivna predanost s partnerjem. Itak pa, treba je biti to, kar si - to je menda najboljši univerzalni recept oz. osvajalska taktika. Pa veliko ljubezenske sreče vam želim! :)
" I am FREE no matter what labels you put on me. I am a no-name brand human being." (Simone Hudson)
Uporabniški avatar
puma
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1108
Na forumu od: 21. 8. 2004
Kraj: na drugi strani ... morskega travnika, kjer se preliva Ljubezen ... skrita v kapljici Vesolja...

Neprebrana objavaNapisal/-a puma » 15. Avg. 2007 12:27

en bivši je rak ... in hvala bogu, da je bivši... ker se mi res ne da ubadat z moškim, ki je tako krhke narave, da non stop potrebuje nekoga, ki ga bo ujčkal (beri: nadomestek mame).

... res da so občutljivi, da jim emocije zelo veliko pomenijo ... pa vendar, za koga pa to ne velja?

mogoče moškim odgovarja, če so z rakico (pač ženstvenost, nežnost), vendar ženstevnosti pri moškem resnično ne rabim :D, meni bolj odgovarjajo dimanični in močni moški, kot pa fantki, ki tud pri 35 letih iščejo nadomestek mamice, ki jih bo še dalje božala in ujčkala, ko se ob prvi priložnosti znajdejo v konfliktu.

pa sem škorpijonka in bi se naj z tipi raki zelo razumela ... kako daleč od resnice...
Uporabniški avatar
amital
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 558
Na forumu od: 15. 9. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a amital » 15. Avg. 2007 13:03

škorpijonke so premočnega značaja za rakce :)
vse se zgodi z razlogom, tako kot se tudi vse vrača in vse plača
Uporabniški avatar
TiGy
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 130
Na forumu od: 26. 1. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a TiGy » 15. Avg. 2007 14:52

amital napisal/-a:škorpijonke so premočnega značaja za rakce :)


Hmm, ja včasih pa res. Sam se pa dost ujemama skoz. Pa skregat se tut fjn znama :D . Če pogledam mojga se mi zdi da je pač tak bolj čustven pa ljubeč.
Uporabniški avatar
*pupika*
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1130
Na forumu od: 14. 9. 2005
Kraj: 3milimetre v zraku

Neprebrana objavaNapisal/-a *pupika* » 17. Avg. 2007 15:32

Ojoj... spoznala sem nekoga... ki mi poklanja komplimente, ki je lep in šarmanten, vendar se v določenem trenutku kr umakne... in danes izvem- RAK JE :D lahk bi si misla ja...

Očitno bom mogla bit zeeeeeelo potrpežljiva :)
My dreams are my reality...
Uporabniški avatar
Vylynk@
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 64
Na forumu od: 25. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Vylynk@ » 18. Avg. 2007 7:32

hm ja teli rakci... nam kar mešajo glavo;) ... joj js vsakga ki ga spoznam je rakc al pa riba... samo zmer k zvem kaj je po horoskopu me skor napade smeh ker je vedno nekaj od tega... hm usoda ali kaj druzga :roll: ... ja so pa moji bivši skor vsi rakci razen ene ribce ;)
Uporabniški avatar
*pupika*
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1130
Na forumu od: 14. 9. 2005
Kraj: 3milimetre v zraku

Neprebrana objavaNapisal/-a *pupika* » 18. Avg. 2007 7:34

Tale "moj" je pa oj prvi rakec in prav neznam z njimi delat :wink: zato vsak nasvet prav pride :D
My dreams are my reality...
Uporabniški avatar
Vylynk@
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 64
Na forumu od: 25. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Vylynk@ » 18. Avg. 2007 7:42

Hm ja delaj z njim v rokavicah... so ful ljubeči pa nežni pa vse zato se jih kar hitro da prizadet... No pa če bo kdaj mel kakšen tak izpad da se bo skril ˝v svoj oklep˝ ga mal pusti da sam najprej razmisli, ker rakci so kr občutljivi no zato nikol ne veš kaj ga je tko prizadel... pol se pa nekak previdno približaj... hm ... je kar težko za rakce svetovat tkole ;) ... sj ga boš kmal dojela :) ... pa veliko lepih trenutkov ti želim z njim :)
Uporabniški avatar
*pupika*
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1130
Na forumu od: 14. 9. 2005
Kraj: 3milimetre v zraku

Neprebrana objavaNapisal/-a *pupika* » 18. Avg. 2007 7:49

Hehe.. hvala.. Sicer js zagovarjam to, da je vsak človek zase svet, ne glede na horoskopsko znamenje...
Še pred kratkim se mi je tole zdela kr ena tema... sem si misla, ja js bi pa lahk napisala kak osvojit tehtnico, bika, škorpijona in vse ŽBLJ znake... zdej pa štekam...
Rakci so poglavje zase :)
My dreams are my reality...
Uporabniški avatar
Vylynk@
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 64
Na forumu od: 25. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Vylynk@ » 18. Avg. 2007 7:53

Ja rakci so zakon :wink: res če dobiš rakca se ga samo drži :) ... No ja itak je pa vse odvisno od človeka ja ... keri pa mogoče rakci sploh ne bi sedl...
Uporabniški avatar
*pupika*
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1130
Na forumu od: 14. 9. 2005
Kraj: 3milimetre v zraku

Neprebrana objavaNapisal/-a *pupika* » 18. Avg. 2007 7:55

jah po ujemanju znamenj, tehtnice in rakci ne grejo najbolj skup no... tak da... :) bomo videli...
My dreams are my reality...
Uporabniški avatar
amital
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 558
Na forumu od: 15. 9. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a amital » 18. Avg. 2007 12:26

če je tipičen rak ga ne spustit iz rok :D
vse se zgodi z razlogom, tako kot se tudi vse vrača in vse plača
Uporabniški avatar
Enschede
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 209
Na forumu od: 5. 5. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Enschede » 18. Avg. 2007 15:52

Hvala hvala :D
I'm turning like the sun
and like the stars
you try to sing with me baby
Uporabniški avatar
*pupika*
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1130
Na forumu od: 14. 9. 2005
Kraj: 3milimetre v zraku

Neprebrana objavaNapisal/-a *pupika* » 19. Avg. 2007 11:52

amital napisal/-a:če je tipičen rak ga ne spustit iz rok :D

haha... js ga morem najprej DOBIT v roke, šele pol bom lahk rekla, da ga ne bom spustla :wink:
My dreams are my reality...

Vrni se na Astro

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov