Kaj veste o mitologiji?

Astrologija, horoskopi, vedeževanje, mistika, nadnaravno, ezoterika ...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
*ange|*
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 438
Na forumu od: 16. 8. 2005
Kraj: Tam nekje =)

Neprebrana objavaNapisal/-a *ange|* » 02. Dec. 2005 17:02

Lešnik (Posebnost) – šarmantni, skromni, polni razumevanja, znajo pustiti vtis, aktivni borci za socialno pravdo, priljubljeni, občutljivi, komplicirani ljubimci, iskreni, tolerantni partnerji, imajo pravo predstavo o pravičnosti.

jap...true true :D sam...komplicirani ljubimci? :D hihih...
Nema me vise u tvom krevetu na to nisi racunao i da si konacno u srcu mom mesto izgubio...
Uporabniški avatar
*aeval*
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 14
Na forumu od: 2. 12. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a *aeval* » 02. Dec. 2005 17:03

Zbun (dober okus) – hladna lepota, skrbijo za svoj izgled in kondicijo, dober okus, niso egoisti, svoje življenje naredijo čimbolj prijetno, živijo disciplinirano življenje, od partnerja zahtevajo priznanje in prijateljstvo, sanjajo o neobičajnih ljubimcih, redko so zadovoljni s svojimi občutki, ne verjamejo skoraj nikomur, vedno so nesigurni v svoje odločitve, zelo občutljivi.

zame to use velja :)
verjamem da se usi ne najdete. eni bol eni manj. je pa zanimivo za prebrat če ne druzga :roll:
When the first baby was born in this world, for the very first time..The laugh is said to have broken into a thousand pieces and they all went skipping about.... And that my friends was the begining of Fairies.......
Uporabniški avatar
tiasha
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1435
Na forumu od: 29. 6. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a tiasha » 02. Dec. 2005 17:22

Ok jst sm Bor ... ampak morem rečt, da polovica stvari niti slučajno ne drži ... to da se hitro zaljubim in na veliko menjam partnerje, da se hitro naveličam ... aaaammm tole niti mal ne drži, glede na to, da mam že pet let enga in edinga pa za povrhu še prvega fanta ... :D Tko daaaa ... ne vem no ... ni lih točno tole kar piše ...
Nosso amor é como o vento.
Năo posso vę-lo ...
... mas, posso senti-lo.
Uporabniški avatar
Tamala`
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 570
Na forumu od: 31. 1. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Tamala` » 02. Dec. 2005 17:25

Brest (Plemenitnost) – prijetne figure, odete z okusom, glasno povejo, kaj jim ni všeč,nagnjeni so k temu, da tujih napak ne oproščajo, veseli, radi vodijo, a ne da nekomu pripadajo, pravi in iskreni partnerji, radi odločajo namesto drugih, plemeniti, « širokogrudni », veliki smisel za humor, praktični.


Kar ja.. ;)
Uporabniški avatar
P1k4
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 50
Na forumu od: 15. 3. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a P1k4 » 02. Dec. 2005 17:43

Topola, ampak zame od naštetga drži samo ene pol :? .
MUMI
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 95
Na forumu od: 25. 11. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a MUMI » 02. Dec. 2005 18:18

Juhuhu Jablana, lepa reč.
:flower:
sonček=)
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 130
Na forumu od: 28. 1. 2006
Kraj: pekel, ker je dobro ogrevanje, v nebesih bi zmrznla...

Neprebrana objavaNapisal/-a sonček=) » 01. Feb. 2006 14:53

a sta obe figi isti,ker če sta se mi zdi da kr drži. Sam zanima pa me kolk cajta si ti to pisala?
nekdo mi je rekel da sonček nadomesti vse kletvice, zato sem jaz sonček
Uporabniški avatar
Jochie
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7076
Na forumu od: 17. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Jochie » 01. Feb. 2006 15:04

Smreka (Varnost) – običajno zelo lepi, znajo se « zrihtati », ljubijo luksuz, dobrega zdravja, absolutno niso sramežljivi, pokažejo možnost, da gledajo na druge zviška, samozavestni , odločni, nestrpni, radi vplivajo na druge, mnogo talentov, zdravo optimistični, čakajo pravo ljubezen, sposobni sprejemati hitre odločitve.



:D :D :D

Samo tole me zanima....a sem jaz lep??? :eek: ups, saj pise "obicajno" poleg... :D
Uporabniški avatar
**SiMoN@**
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 930
Na forumu od: 20. 6. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a **SiMoN@** » 01. Feb. 2006 16:50

jst sm pa jelka...hm... :)

sej delno drži zame delno ne je pa res čudn men tule vseskup...kaj vse vpliva na osebnost pa te fore...barva oči, datum rojstva, znamenje, drevesa...ja k lahku...pol pa primerjaš vse skup ti pa pride da si ena čist x oseba s čist x znaki
tmalaa
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 261
Na forumu od: 18. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a tmalaa » 01. Feb. 2006 17:34

Zvoncica napisal/-a:jz sm pa MUSMULA :D
a ze kdo ve kaj je to za en drevo?


ja.. js vem.. am.. to drevo ma neke sadeže in je full fino za jest.. tak nenavaden okus ma ql ;) :D
-------------------------------------------------

js sm pa oreh.. sam ne drži lih zame to kar je napisano.. no mord kake stvari, sam ne dost.. :)
Don't get so caught up in your destination, that you forget to appreciate the journey..
Uporabniški avatar
sonč|ka
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 220
Na forumu od: 2. 7. 2005
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a sonč|ka » 01. Feb. 2006 17:40

Torej jaz sem to drevo al kaj je že to :wink:

Musmula (Dobra poslušnost) – šarmantni, veseli, dajo vse od sebe a pri tem niso egoisti, radi so opaženi, ljubijo življenje, premikanje, nemir, tudi krize, istočasno odvisni in neodvisni, dobrega okusa, umetniki, strastni, povdarjenih občutkov-čustev, dobri spremljevalci, ne predajo se.


Mislim, da so me kar zadeli ... v bistvu čisto vse velja za mene :oops: :ja: :gut:
Uporabniški avatar
merisima
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 662
Na forumu od: 18. 7. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a merisima » 01. Okt. 2008 19:15

Jaz sem Brest(Plemenitost), moj pa Kostanj(Iskrenost).In eno z drugim se res navezuje skupaj.Odnos je poln harmonije, dopolnjujeva se.
Če primerjam s klasičnim horoskopom so drugi vedno bolj točni, oziroma se najdejo neke stvari, ki so in neke ki niso.Npr, da mešanka vodnarke in kozoroginje in škorpijon nikakor nista za skup...če smo že pri tem(vem, da sm v napačni temi za to razpravo) sva jaz pa moj dragi dokaz da tisto, kar pravijo ni res.
Piramida krije tajnu zemlje
tajnu svemira
piramida nosi grijehe
ovog naseg vremena
piramida skrivena.
(Divlje jagode:Piramida)
Uporabniški avatar
mycosmogirl
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 769
Na forumu od: 25. 8. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a mycosmogirl » 03. Okt. 2008 9:53

nogica napisal/-a:Musmula(Dobra poslušnost) – šarmantni, veseli, dajo vse od sebe a pri tem niso egoisti, radi so opaženi, ljubijo življenje, premikanje, nemir, tudi krize, istočasno odvisni in neodvisni, dobrega okusa, umetniki, strastni, povdarjenih občutkov-čustev, dobri spremljevalci, ne predajo se.

Zame vse 100% velja. :razz:


Zame tut :wink: ...sam kaj za vraga je Musmula? :)

Vrni se na Astro

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov