Astrološka knjiga sanj

Astrologija, horoskopi, vedeževanje, mistika, nadnaravno, ezoterika ...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
bouhica
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 933
Na forumu od: 30. 7. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a bouhica » 28. Okt. 2007 22:56

Mal sem razmislala da mogoce zarad tega, ker se mi dejansko dva zoba rahlo majeta, ker so mi dlesni pr teh dveh zobeh malo odstopile :? In valda da me je strah da ostanem brez zob, pol se je pa najbrz use se na sanje prestavilo...

Drgac mam pa js tko celo noc radio prizgan :wink:
Uporabniški avatar
*purple*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7612
Na forumu od: 23. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *purple* » 28. Okt. 2007 23:15

sAdie napisal/-a:
bouhica napisal/-a:
sAdie napisal/-a:joj, samo ne sanj o zobih :cry:


Ja kaksne izkusnje mas pa ti? :(


zelo slabe. Vedno, ampak resnično vedno, ko sem sanjala zobe - v kakršnikoli obliki - je nekdo umrl :( ali se je zgodilo kaj zelo tragičnega.
To me psihira, tak da vsak večer ko grem spat si rečem: Ne, ne bo se mi o zobeh sanjalo.


Še ena taka :?
Sadie, se mi zdi da sem te mal presrala ko sem ti to povedala :D Veš, enkrat sm jst sanjala da mi e zob odpadel, pa se drug dan zjutraj zbudim z raztreščenim zobom v ustih.V tem primeru so vsi ostali živi :D
Drugače pa ja.Imamo sposbnost čutiti, da nekoga kmalu ne bo več.
sicer si jst zmeri definiram celo zadevo..a je bla kri-to naj bi pomenilo kao sorodstvo, ali me je bolelo/sem jokala-bolelo bi me verjetno tudi v resnici itd..Pa do zdej so ble same sanje z nebolečimi zobmi...
Še nekej časa nazaj, kakšen emsec, sem sanjala zobe...Skos sem sam čakala slabe novice, nisem pa si mislila da bodo tako slabo slabe kot so bile (v tem prmeru ciljam na Tošeta)...Bolelo me pa ni v sanjah nič :nixweiss:
skratka to je groza vse skupej...

Poleg tega sem pa jaz uspela enkrat zlo dobro definirat prek sanj da imam zraven sebe osebo, ki mi ne prvivošči dobro, kimi jamo koplje in ki samo čaka da me zajebe.Vsak dan sem si zapisovala sanje in na koncu je nekako tko prišlo ven, da (sanjala sem večinoma o kačah, ampak vsake sanje v drugačni situaciji), da sem prišla do zaključka da mi ena kolegica hoče precej slabo.Pa še res je bilo.
Uporabniški avatar
..aNia*.
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 296
Na forumu od: 25. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a ..aNia*. » 31. Okt. 2007 9:19

js pa sanjam že kak teden ene in iste sanje..oz. zelo podobne :? uglavnm vse se končajo tako, da me neznanec razmesari z nožem :help: js to sicer povezujem z prihajajočimi izvidi, ker bom potem izvedela ali morm res iti na operacijo ali pač ne...pa ja strah me je te operacije, ker bi potem to rokometno sezono morala nameniti okrevanju in ne castavljenim ciljem. Pa je možna tudi kaka druga razlaga teh sanj, bolj prijetna?:razz:

Kakšen predlog kako bi se pripravila, da tega ne bi več sanjala? (ubistvu se zbujam zaradi tega :? )..glasba in razmišljanje o mojem lubiju mi ne pomagata.
Don''t care what people say, just follow your own way...
Uporabniški avatar
mirella
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 867
Na forumu od: 25. 12. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a mirella » 31. Okt. 2007 12:19

kle mate eno tako sanjsko knjigico...
js sm si vse kopirala v word dala sprintat.. mi je prislo cca 100 strani..


http://www.piara.net/sanje.html
Uporabniški avatar
Tigi
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2821
Na forumu od: 29. 1. 2005
Kraj: kjer diši po bencinu in zažganih gumah...

Neprebrana objavaNapisal/-a Tigi » 20. Nov. 2007 11:40

Sanjala sem zopet, da sem bila noseča fant je bil zelo vesel ampak jaz kokr sem se orbnila me je bolel trebuh...potem sem se pa spomnla, da jem še zmerej kontracepcijske in da jih nebi smela zaradi otroka...

Kaj to pomeni?
...poraunej vooolan!!! Bencin, bel dim, črna črta po sredin, okn dol, vroč krom, prletim čez ovink, rada mam k zacvil, rada mam k drsi, rada imam vonj po gumah, naj se kadi...
Uporabniški avatar
BIBI21
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 298
Na forumu od: 8. 10. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a BIBI21 » 20. Nov. 2007 11:48

... sem imela danes ponoči zlo zanimive in tko resnične sanje, da sm mislila, da se mi je res vse zgodilo ...

pred več leti je bil moj sosed zelo zatrapan vame in ker ga sama nisem htela imeti, je začel hodit z eno sosedo, s katero sva ble prej veliko skupaj in od takrat mi2 sploh ne govoriva več niti se ne pozdraviva na cesti ...

in meni se ponoči o njem sanja, da sva mi2 začela, on je bil ves meden in se je skoz po meni vlaču ... in ker je bla njegova prejšnja punca zraven naju, sm ga sama opozorila, naj bo mal bolj zadržan, ker je ona tam in on meni, kaj me briga, njo sem imel zato, da nate pozabim in če ne bi ona mene mela bi bla tko skoz sama in brez fanta ...( to je vse res )
nakar on meni reče, sej kaj pa ti, si tudi mela 4 leta onga fanta, misliš da mi je blo lahko ... pa tok v živo vse to

kasneje sm šla k njem domov spat, dol sva se dala ( seks je bil nenormalno dober in takšen kot ga še nisem doživela ) in vem tudi to da sem sveče doma iskala in jih k njem nesla, da je bla večja romantika ...

zanimivo, a? kaj pravite, kaj to pomeni?
Uporabniški avatar
muffin
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 773
Na forumu od: 25. 7. 2006
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a muffin » 12. Dec. 2007 22:19

Joooj, js sm dons ponoč prvič u živlenju sanjala o zobeh. :eek: Sm brala par strani nazaj, pa me je kr strah ratal. :cry:
Blo je tko: en zob se mi je odkrušu, en se mi je pa maju ful pa na konc vn padu, sam ni blo nč krvi, nč bolel. :unknown:
Sm na netu prebrala, da neboleč izpad zob pomen smrt daljnega sorodstva. Zdej pa ne vem, kaj je res, k mate tok različna mnenja.
Če ma kera sanjsko knjigo doma, bi se lepo priporočala, če mi prevede za moja dva zoba, kaj kej pomen. :buhu:
Uporabniški avatar
bouhica
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 933
Na forumu od: 30. 7. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a bouhica » 12. Dec. 2007 23:12

Js sem prele zaspala za dve urce prblizn, pa sem spet sanjala zobe. Stirje so mi izpadl. Mislim prov grozn mi je ze tole no :evil:

muffin sej pa mejbi bo pa use kul tko k pr men :wink:
You can think Im wrong, but thats no reason to quit thinking
Uporabniški avatar
B@bsy
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 367
Na forumu od: 24. 2. 2006
Kraj: KK

Neprebrana objavaNapisal/-a B@bsy » 13. Dec. 2007 21:59

Tigi napisal/-a:Sanjala sem zopet, da sem bila noseča fant je bil zelo vesel ampak jaz kokr sem se orbnila me je bolel trebuh...potem sem se pa spomnla, da jem še zmerej kontracepcijske in da jih nebi smela zaradi otroka...

Kaj to pomeni?


jaz sem imela obdobje k sem sanjala o nosečnost ampak to tako zelo resnično, da sem bila prau ganjena... potem sem nekje na netu našla, da kao, sej ne vem če je res, to sanjaš da si pred nekim "novim obdobjem" da se bo nekaj spremenilo. če ti po resnici povem pri meni je še vse po starem :wink:
Uporabniški avatar
borboletta
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 304
Na forumu od: 19. 8. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a borboletta » 14. Feb. 2008 14:24

Sanje NE prerekujejo PRIHODNOSTI, sanje so ostanki dneva, dnevov, prikrite želje in strahovi...
Vsakič k boste kej sanjale pobrskajte po spominu, lahko tudi par dni nazaj, in vidle boste iz kje so se prikradle te čudne sanje.

Zase lahko rečem da imam resnično čudne sanje. Sanjam take stvari, ki se jih še v ameriških (in mehiških filmih) ne bi spovnli. :) Enx sem sanjala da je teta rodila prašička. Razlaga: teta je bila res noseča, bila je tik pred rokom. Prašiček pa- s fantom sva kupovala ribice v trgovini z malimi živalicami in imeli so mikenega prašička, ki so ga prodajali tm v unem terariju. in biu je ful živahen pa je pritegnu najino pozornost...
Tako nekako se dnevi, dogodki ipd. mešajo med sabo, možgani pa ustvarjajo zgodbice...
Uporabniški avatar
iluzija
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1011
Na forumu od: 9. 3. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a iluzija » 16. Feb. 2008 21:02

borboletta napisal/-a:Sanje NE prerekujejo PRIHODNOSTI, sanje so ostanki dneva, dnevov, prikrite želje in strahovi...


Jap, še posebej seksualne želje (po Freudu :D) - vsak posamezen simbol po njegovem kaže na določeno seksualno željo... :D
Uporabniški avatar
mirella
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 867
Na forumu od: 25. 12. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a mirella » 17. Feb. 2008 20:29

kako lahko potem pojasnim to da, ko eno osebo ne vidim fulll casa in ko jo sanjam jo pol drugi dan sigurno vidim? ali se slisim z njo? pa podobno?
to pa nemorem rec da so ostanki dneva, skrite zelje, itd..
Life is not the amount of breaths you take,
it's the moments that take your breath away.
Uporabniški avatar
iluzija
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1011
Na forumu od: 9. 3. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a iluzija » 18. Feb. 2008 19:23

Odvisno... Če verjameš v naključja, je to naključje; če verjameš v usodo, je pa to usoda :P ...

Am, definitivno to ni nobena prerokba :) .
Uporabniški avatar
BIBI21
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 298
Na forumu od: 8. 10. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a BIBI21 » 18. Feb. 2008 21:17

ne bi se glih strinjala ...

se mi je namreč že preveč krat naredlo, da sm ponoč neko vizijo mela in se je le - ta 100 % uresničla čez dan. pa ni šlo to za neko banalno stvar, ampak za stvari na katere sama nisem mogla vplivat niti jih sama krojit.
Uporabniški avatar
Tigi
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2821
Na forumu od: 29. 1. 2005
Kraj: kjer diši po bencinu in zažganih gumah...

Neprebrana objavaNapisal/-a Tigi » 25. Feb. 2008 10:21

Jaz sem pa sanjala že v drugo, da je še z eno drugo ane...jaz sem pa vse tov vidla...prve sanje pred temi sem pa mela, da je bla ena razpadajoča glava, ki me je kr začela jest, ko sem hotela pridi do mojga fanta ane...
Danes sem pa sanjala, da sem sexala z enim tipom :eek: in ga tako prevarala...

:cry: Kaj to pomeni?
...poraunej vooolan!!! Bencin, bel dim, črna črta po sredin, okn dol, vroč krom, prletim čez ovink, rada mam k zacvil, rada mam k drsi, rada imam vonj po gumah, naj se kadi...

Vrni se na Astro

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov