Astro vedeževalnica

Astrologija, horoskopi, vedeževanje, mistika, nadnaravno, ezoterika ...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

paulaa
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 2
Na forumu od: 29. 4. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a paulaa » 29. Apr. 2012 14:25

Ok, meni lahko prosim lepo. :) Zanima me samo ljubezen...
kokica87
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 255
Na forumu od: 18. 7. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a kokica87 » 29. Apr. 2012 14:39

Meni tudi prosim. Zanima me predvsem kako kaže na ljubezenskem področju, ter na poslovnem (bom dobila službo)?
Uporabniški avatar
*Srček
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 120
Na forumu od: 19. 6. 2006
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a *Srček » 30. Apr. 2012 10:36

Uh, tudi sama bi prosila za vpogled! Predvsem me zanima moja zveza: kako nama kaže? In glede na to, da jeseni začenjam novo poglavje v tujini bi povprašala, kako se bo to izšlo, se kaže kaj posebnega?

Hvala za vpogled! :)
katyy
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 27
Na forumu od: 5. 9. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a katyy » 02. Maj. 2012 18:36

Mene zanima ljubezen kako kaj kaže,pa služba se bojo odnosi kaj popravili kako bo s sodelavkami al me bojo kam drugam premestili.Pa se glede sole me zanima.
kupid365
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 10
Na forumu od: 3. 6. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a kupid365 » 03. Maj. 2012 15:58

Tudi jaz bi lepo prosila za vpogled... zanima me ljubezen in sedanja zveza.... bova ostala skupaj, kako nama kaže?
Uporabniški avatar
rat
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 12
Na forumu od: 21. 2. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a rat » 12. Maj. 2012 14:20

Malo sem pozna z odgovori, sem čisto pozabila na tale forum. No, da vam povem, kaj pravijo moje karte:

@ paulaa: Pri tebi se mi odpira stagnacija, ki je povezana z neko osebo, ki ima prevelik vpliv nate (lahko da je to kaka prijateljica, starš, bivša ljubezen ...), torej bi morala razrešit probleme oziroma nedorečenosti v tem odnosu, da bi se potem začela energija hitreje premikat na ljubezenskem področju.


@ kokica: Kokica, ti imaš na ljubezenskem področju neko novost, oziroma nek dogodek, ki naj bi spremenil določene stvari in nadaljnji potem. Lahko da je ta novost tudi nova oseba, pa to ni nujno oseba, ki bi bila neposredno povezana z ljubezenskim odnosom. Lahko da pravzaprav tudi oseba pri partnerju/partnerki, če ga/jo imaš. Pri službi se kaže zaprtost - verjetno iščeš na napačnem področju, moraš razširiti opciije. Lahko da se to nanaša samo točno na področje ali pa tudi na vir iskanja službe. Torej ko boš odstranila to zaprtost, torej iskala boš na široko, boš hitro dobila službo.

Srček, katyy, kupid365, vam pogledam med naslednjo pavzo :)
Prvi pustijo, da se zgodi, drugi naredijo, da se zgodi, in tretji se sprašujejo, kako se je zgodilo (Rubikon)
Uporabniški avatar
rat
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 12
Na forumu od: 21. 2. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a rat » 12. Maj. 2012 15:31

@ Srček

V tvoji zvezi sta dva "vozla", neka tiha konflikta, ki ju morata razrešit, ker slabo vplivata na odnos. Čeprav se mogoče tako na prvi pogled ne vidi in se okoli tega ne kregata, vaju ta dva tiha nesporazuma vsakega posebej obremenjujeta. Mogoče je to nekaj, kar on o tebi ne ve, pa bi mu želela povedat. Mogoče nekaj, kar si misliš, pa bi mu želela zaupat ... Če bosta razrešla ti dve stvari, potem bosta lahko razvila globji odnos, potem si bosta tudi bolj zaupala kot prijatelja.

V zvezi s tujino imaš krasne karte: napredovanje, dobiček (ne nujno v materialnem smislu, lahko je mišljena zgolj osebnostna rast, pridobivanje dragocenih izkušenj ...), tako da je to vsekakor dobra odločitev. Se sicer vidi nek zaviralni element, mogoče te je malo strah, mogoče je kdo proti temu, da greš ... Ampak to je zgolj začasna prepreka.


Katyy in kupid365, vama pogledam jutri! Obljubim, da ne bom ozabila :)
Prvi pustijo, da se zgodi, drugi naredijo, da se zgodi, in tretji se sprašujejo, kako se je zgodilo (Rubikon)
Moonlight princess
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 27
Na forumu od: 24. 1. 2009
Kraj: maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a Moonlight princess » 13. Maj. 2012 10:04

Rat tudi jaz prosim za vpogled.....zanima me kako kaže z ljubeznijo
THE SKY FALLS AND YOU FEEL LIKE IT'S A BEAUTIFUL DAY
Uporabniški avatar
rat
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 12
Na forumu od: 21. 2. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a rat » 13. Maj. 2012 16:29

@ katyy

Na ljubezenskem področju nimaš v kratkem nobene velike spremembe, ampak šele ob koncu poletja - najprej nek "pretres" (ne nujno v slabem smislu, pač nek emotivni višek, lahko tudi zaljubljenost), potem za naprej pa super karte, tako da bo ta "pretre" malo prepihal tvoje življenje, ga očistil, pridejo nove priložnosti na ljubezenskem področju ...

Za službo ne kaže nobenih hudo slabih odnosov, tako da: ali se bodo v zelo kratkem zelo popravili in zato ne kaže, ali pa te slabe odnose samo ti vidiš tako hudo in pravzaprav niso tako strašni. Ne kaže pa nobene spremembe, torej da bi te premestili ali kaj podobnega.

Pri šoli imaš zelo ambivalentne karte, to pomeni, da je vse zelo na meji. Moraš stisnit, z zelo malo truda lahko narediš velike korake.

@ kupid365

S tvoje strani v zvezi je preveč energije - ali mu posvečaš preveč pozornosti in se tvoje življenje preveč vrti okoli njega ali pa se preveč obremenjuješ in mu, po domače povedano, malo preveč težiš :) Tole moraš razčistiš in razrešit bolj sama pri sebi. Kaj se bo med vama dogajalo je zelo odvisno od tebe, on je bolj pasiven.


@ moonlight princess

Nekaj se dogaja okoli tebe, pa ne vidiš, neka priložnost se ti ponuja, pa je ne vidiš. Mogoče si komu všeč ali pa je ta nova priložnost povezana s kako novo družbo, kakimi novimi znanci, ki jim posvečaš premalo pozornosti. Odpri očke :)
Prvi pustijo, da se zgodi, drugi naredijo, da se zgodi, in tretji se sprašujejo, kako se je zgodilo (Rubikon)
sirova štručka
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5990
Na forumu od: 9. 12. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a sirova štručka » 13. Maj. 2012 16:31

...
Zadnjič spremenil sirova štručka, dne 05. Dec. 2016 10:24, skupaj popravljeno 1 krat.
kupid365
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 10
Na forumu od: 3. 6. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a kupid365 » 13. Maj. 2012 16:57

rat, hvala za odgovor. Bi pa te prosila, če nama lahko še nekaj pogledaš v karte. Bo še dolgo trajalo preden se bodo rešili vsi ti problemi, ki jih imava vsak na svoji strani in slabo vplivajo na najino zvezo? Predvsem on, bo uspešno rešil zadeve?
Moonlight princess
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 27
Na forumu od: 24. 1. 2009
Kraj: maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a Moonlight princess » 13. Maj. 2012 20:05

Hvala rat za odgovor:)
THE SKY FALLS AND YOU FEEL LIKE IT'S A BEAUTIFUL DAY
whitelion
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 61
Na forumu od: 22. 3. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a whitelion » 14. Maj. 2012 8:34

Res je spoznala sem fanta in sva v zvezi cca 4,5meseca. Za zdaj lahko rečem,da je ok. Zanimam me kako kaže naprej.
Poleg tega me zanima tole.. v teh dneh sem "izgubila prijatelja". veliko smo se družili skupaj,a na žalost je on čutil nekaj več do mene zato sva najine stike morala prekiniti. Zanima me ali to pomeni konec za vedno ali bova še kdaj lahko nazaj prijatelja oz v stikih.? hvala in lep dan.



bik napisal/-a:
whitelion napisal/-a:Tudi jaz bom izkoristila tole.
zanima me ljubezen .. kaj kaže na to,da bo? Najbolj me zanima pa tole- pred karatkim je bil en fant v katerega sem močno dvomila,da govori resnico. Ali jo je res ali se jaz motim?


V naslednjem letu imaš nakazano novo poznanstvo, k bo prineslo tebi veliko veselja vendar za pravega še ni čas.

Nisi zastonj dvoila. Fant ma prevelike strahove in rad manipulira. S te moke ne bo kruha. Pusti zadevo za seboj in odpri vrata novemu, ki ti prihaja kot sem na vrhu napisal. Do takrat pa uživej v tem lepem življenju.

bik
bodi to kar si
kokica87
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 255
Na forumu od: 18. 7. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a kokica87 » 14. Maj. 2012 10:29

rat napisal/-a:@ kokica: Kokica, ti imaš na ljubezenskem področju neko novost, oziroma nek dogodek, ki naj bi spremenil določene stvari in nadaljnji potem. Lahko da je ta novost tudi nova oseba, pa to ni nujno oseba, ki bi bila neposredno povezana z ljubezenskim odnosom. Lahko da pravzaprav tudi oseba pri partnerju/partnerki, če ga/jo imaš. Pri službi se kaže zaprtost - verjetno iščeš na napačnem področju, moraš razširiti opciije. Lahko da se to nanaša samo točno na področje ali pa tudi na vir iskanja službe. Torej ko boš odstranila to zaprtost, torej iskala boš na široko, boš hitro dobila službo.


Da, imam trenutno partnerja. Bi pa prosila če mi lahko še poveš/pogledaš ali bo ta novost/dogodek pozitivno vplivala na najino zvezo?

Hvala ti.
aaly90
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 9
Na forumu od: 19. 5. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a aaly90 » 19. Maj. 2012 11:20

Mene tudi zanima ljubezen in sicer kako mi kaže z fantom, s katerim sva se skregala par dni nazaj? Se bo vrnil, mogoče celo spremenil kaj? Ali pa je res konec? Zanima me pa tudi, če govori resnico ali pa tudi rad manipulira tako z mano kot z drugimi? In pa še zakaj se tako boji odgovornosti?
Ali pa pač misli, da nism prava in je z mano samo zato ker me je navajen imeti v življenju?
Zanima me pa še, če bo znesek plačila dovolj za nakup neke stvari, ki si jo res močno želim ?
Zadnjič spremenil aaly90, dne 22. Maj. 2012 15:50, skupaj popravljeno 2 krat.

Vrni se na Astro

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov