Izpit za avto

Klepetalnica, info, humor in ogromno drugih zanimivih reči...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
claire
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3646
Na forumu od: 19. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a claire » 14. Jun. 2011 16:42

McLarnovc napisal/-a:
keepsake napisal/-a:sej nisem napisala da VAS je večina žensk nesposobnih, ampak splošno dejstvo da so ženske večinoma totalna tema na cesti. Vedno ko je neka štala, ko nekdo ne zna speljat, se ne zna postavit, parkira 10minut, se skoro zapizdi v mene, dela gužvo na avtocesti... Ja, vedno je ženska. Vedno.


Čakaj, da pride pametnjakovička claire...ti bo rekla, da ponižuješ ženske s tem postom... :lach:


pa a sem jaz kje rekla, da ženske nismo slabše voznice? smo. ne pa vse in niti približno slabe! kar je velika razlika! moški ste pa slabši kuharji. ste.
ne pa vsi in niti približno slabi. gre le za to, da tebi se zadeve ne zgodijo. kar je zanimivo. sploh to, da ko bi moral napisati kaj več kot :lol: nimaš enega samega argumenta. kar poglej malo še v levo in desno- tudi drugim se zdiš bedak. ampak najbolj fajn se je pa z mano kregat do vsakega tvoja :lol: aneda! meni je isto fora. itak te skos zabijem. če sem prav štela je trenutno 56:1 za mene. ali pa 57.

ženske vozimo previdneje in počasneje. zato povzročamo manj nesreč in več gužve. tudi jaz kdaj krilim iz avta, če se bo peljala ali bo ustavila, tudi jaz blinkam ko vozi 65 pri omejitvi 90,... ampak to ni nesposobnost. ne ločite osnovnih pojmov!

in ne tupi o poklicnih šoferjih tovornjakov in avtobusov, ki jih res vozijo več ali manj moški, to pa zato, ker je tak šiht naporen in za žensko skorajda neizvedljiv. smo pa boljše v organizaciji reči. vsakemu svoje.
samo ne pametuj, da je ženska nesposobna in kriva vsake nesreče.
sAv€ ENErgy, plaY in The D@rk.
Uporabniški avatar
Tearjerker
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2743
Na forumu od: 12. 7. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Tearjerker » 14. Jun. 2011 19:04

Hehe, sem tak pričakovala en argument kot je ''na cesti je več tipov kot žensk v tem in tem poklicu zatorej...'', ampak dokončno tak ne pridemo do zaključka, ker ne moremo sugerirat ali bi bili izidi enaki, če bi bilo takih voznikov 50:50 M vs. Ž ali ne. Sej men je to konkretno jasno, enako tud kar se tovornjakarjev tiče, zato morda res rahlo neumesen. Ampak to sploh ni bila poanta mojega posta, jaz sem samo htela poudarit, da četudi imaš odličnega inštruktorja in si z odporom v AŠ, te je strah, te vožnja ne veseli.... Iz tebe inštrukor ne more naredit prima voznika. Tud iz gline se nardi lepši ašnpjehar, kot iz dreka.

Sicer pa :gut: na clairin post. Ja, babe smo generalno gledano slabše voznice, sej tu se vsi strinjamo, ampak niti zdaleč ne v takem procentu, kot se to rado govori. In jaz osebno (če gremo zaplavat v te vodice) poznam kar nekaj bab, ki se znajo vozit tak da rečem kapo dol.
Uporabniški avatar
McLarnovc
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1778
Na forumu od: 26. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a McLarnovc » 14. Jun. 2011 20:45

claire napisal/-a:pa a sem jaz kje rekla, da ženske nismo slabše voznice? smo. ne pa vse in niti približno slabe! kar je velika razlika! moški ste pa slabši kuharji. ste.
ne pa vsi in niti približno slabi. gre le za to, da tebi se zadeve ne zgodijo. kar je zanimivo. sploh to, da ko bi moral napisati kaj več kot :lol: nimaš enega samega argumenta. kar poglej malo še v levo in desno- tudi drugim se zdiš bedak. ampak najbolj fajn se je pa z mano kregat do vsakega tvoja :lol: aneda! meni je isto fora. itak te skos zabijem. če sem prav štela je trenutno 56:1 za mene. ali pa 57.

ženske vozimo previdneje in počasneje. zato povzročamo manj nesreč in več gužve. tudi jaz kdaj krilim iz avta, če se bo peljala ali bo ustavila, tudi jaz blinkam ko vozi 65 pri omejitvi 90,... ampak to ni nesposobnost. ne ločite osnovnih pojmov!

in ne tupi o poklicnih šoferjih tovornjakov in avtobusov, ki jih res vozijo več ali manj moški, to pa zato, ker je tak šiht naporen in za žensko skorajda neizvedljiv. smo pa boljše v organizaciji reči. vsakemu svoje.
samo ne pametuj, da je ženska nesposobna in kriva vsake nesreče.


Lej, v oni drugi temi si govorila nekaj drugega, ergo ne bluzi zdaj in se ne vleči iz dreka, ker samo bolj in bolj toneš.
:wink:


claire napisal/-a:in ne tupi o poklicnih šoferjih tovornjakov in avtobusov, ki jih res vozijo več ali manj moški, to pa zato, ker je tak šiht naporen in za žensko skorajda neizvedljiv.

Kar povej to Tonji. Svaka ji čast. Pred tako žensko je treba dat klobuk z glave. BTW nič več je ni na forumu..... :? :(
...mini kikle nosjo vse, topless pa ne. Js pa vem zakaj to je...kolena majo vse...gor pa ne...
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7043
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 15. Jun. 2011 19:02

Izpit za avto #2
Ker ima tema že ogromno strani, odpiram novo, to pa zaklepam.
The world is as you are.

Vrni se na Splošno

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov