Znamenja

Za dušo in telo.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
*purple*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7612
Na forumu od: 23. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *purple* » 09. Feb. 2006 21:22

no evo jst mam še en problem.

pred parimi leti so mi začela rast znamenja, taka izbočena iz kože, pa ne una rjava, taka zgledajo k ene bradavičke, sam so znamenja...in se ful prenašajo, največ jih mam po vratu, zdej se mi pa delajo še na trebuhu....pa je ful moteče k se mi kšne nitke od puloverjov ukol zavijejo in jih potem povlečem in lahko kej utrgam....

a je mela mogoče kšna tak problem? pa kako to odstrant?

hvala! :)
el bou
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1112
Na forumu od: 4. 7. 2005
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a el bou » 09. Feb. 2006 21:25

gres do dermatologa on pregleda situacijo in ti jih odstrani...
did i dissapoint u - or leave a bad taste in ur mouth...
Uporabniški avatar
Mimi_M
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2552
Na forumu od: 24. 11. 2005
Kraj: Primorska

Neprebrana objavaNapisal/-a Mimi_M » 09. Feb. 2006 21:26

Meni so 3 pod pazduhami, ravno take, kot jih ti opisuješ - rjave "bradavičke" - operativno odstranili na plastični kirurgiji, seveda na napotnico.
Pol sem en teden imela šive in to je bilo vse.
Baje jih je bilo potrebno odstranit zato, ker so bile na takem mestu, kjer je veliko trenja, ker se koža pod pazduhami veliko pregiba.
Na vratu pa jih imam še vedno nekaj, takrat jih ni bilo treba odstranjevat, mene pa tud ne motijo.
Uporabniški avatar
*purple*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7612
Na forumu od: 23. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *purple* » 09. Feb. 2006 22:22

Mimi_M napisal/-a:- rjave "bradavičke" - , .


ne niso rjave, take kožne barve so...in me ful motjo....a je trba mogoče to kej plačat glede na to da je to lepotna kirurgija??
Uporabniški avatar
Mimi_M
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2552
Na forumu od: 24. 11. 2005
Kraj: Primorska

Neprebrana objavaNapisal/-a Mimi_M » 09. Feb. 2006 22:25

Meni pred 10 leti ni bilo treba nič plačat, ker me je tja napotila moja zdravnica z napotnico.
Je pa res, da je ona to sama predlagal, jest nisem sploh bila pozorna na tista znamenja ali da bi me kakorkoli motila. Ona je pač na sistematskem pregledu rekla, da ni ok, da so tam, na takem mestu.

Aja, bila sem na oddelku za plastično kirurgijo, ne lepotno. :D
Uporabniški avatar
jokica
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 298
Na forumu od: 9. 12. 2004
Kraj: za 9 gorami

Neprebrana objavaNapisal/-a jokica » 09. Feb. 2006 22:27

ja jest sm mela to... a se ti na koncu cist tko na rahlo drzi koze??? dej pejt do zdravnika, men ni blo treba it k dermatologu, pa mi jih je kr sestra... prezgala... ja slis se grozn, sam nc ne boli, pa nc se ne vid, da bi prej tm kej blo...
Zakaj moški ne vrjamejo ženskam?
Kdo bi vrjel človeku, ki krvavi vsak mesec pa ne umre
Uporabniški avatar
bubbles
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 499
Na forumu od: 8. 11. 2004
Kraj: heaven

Neprebrana objavaNapisal/-a bubbles » 09. Feb. 2006 22:50

greš k navadnemu osebnemu zdravniku, mu razložiš situacijo, on pa ti pol da napotnico za h kirurgu, ki ti znamenje odstrani, čist z lahkoto.

me pa neki zanima: kak ti to na vratu nardijo? a ni mal kriza z anestezijo (lokalno)?
...just breathe...
euch
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 57
Na forumu od: 26. 12. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a euch » 10. Feb. 2006 19:37

ja, lahko lasersko al pa kirurg. baje je čist nawadn, moja sošolka je šla pa moja babi tut, pa sta obe rekle d ni nč hudga... sam je pa neki za plačat, pa baje ne tok mal :?
J'aime non seulement qu'on m'aime, mais qu'on me le dise... (G. Elliot)
Uporabniški avatar
ninc
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 381
Na forumu od: 12. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a ninc » 11. Feb. 2006 18:33

jaz mam 2 taki znamenji na pasu. ful je moteče, ker se včasih dregnem in krvavim. no, pa me je zdravnica poslala na plastično kirurgijo na polikliniko v lj. Tam pa mi je en "pameten" zdravnik hotel dopovedat (ne bom napisala imena), da to ni nujno. pa kaj, če krvavim. grr!
v glavnem, potem so mi odstanili samo eno podobno znamenje, ki sem ga imela pod levo dojko in je blo tudi moteče.

dosti sreče z zdravnikom!
Uporabniški avatar
kr.ena
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2627
Na forumu od: 13. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a kr.ena » 12. Feb. 2006 20:30

Jaz sem tudi polna znamenj, kot pikapolonica :D , dve so mi že odstranili, pravkar spet razmišljam, če bi šla enega pokazat, ker se mi zdi, da raste... in včasih postanem hipohondrična...
ingicaa
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 38
Na forumu od: 4. 2. 2006
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a ingicaa » 13. Feb. 2006 12:37

tudi jaz imam veliko znamenj pa sem dala operirati par znamenj tako da to ni kaj hudega nekateri pravijo da če to odstraniš da lahko dobiš raka jaz pa sem vprašala zdravnico in mi je odgovorila da to ni res nato sem se malo ustrašla zdaj pa so rekli da ni to nič nevarno jaz bom imela še tri operacije nekateri se tega sramujejo da imajo toliko znamenj jaz pa sem se že sprijaznila s tem kakršni smo to ni nič narobe taki pač smo :razz:
Uporabniški avatar
crnolaska
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 161
Na forumu od: 5. 8. 2007
Kraj: Dolenska

Neprebrana objavaNapisal/-a crnolaska » 16. Avg. 2007 15:29

ojla...evo še moj problemček;)

js mam pa lepotno piko pod nosom in me do zdaj sploh ni motila, sj je samo taka mala rjava pikica, ni bradavica....zdj sm se pa odločla, da bi si jo dala odstraniti, pe ne vem ali morem k zdravnici ali dermatologu?

Drgač mi pa usi pravijo, da mi ful paše ta pika pod nosom:) sam js sem se jo pa že naveličala, zato prosim če katera ve, kakšnem je postopek z tako odsranitvijo?
Uporabniški avatar
Yazmeen
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2376
Na forumu od: 18. 7. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Yazmeen » 16. Avg. 2007 15:46

Dej nehi no, sj je del tebe, to je isto, k da bi rekla, da si se naveličala levga ušesa :D

Sploh, če ni moteča pika in če ni una bradavica, pol res ni problema. Men je pa kšn tak znamenje na obrazu ful seksi.
Uporabniški avatar
*purple*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7612
Na forumu od: 23. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *purple* » 16. Avg. 2007 15:56

Yazmeen napisal/-a:Dej nehi no, sj je del tebe, to je isto, k da bi rekla, da si se naveličala levga ušesa :D

Sploh, če ni moteča pika in če ni una bradavica, pol res ni problema. Men je pa kšn tak znamenje na obrazu ful seksi.


se strinjam ja :?
pa drgač verjetno veš da takih stvari ne krije zavarovanje, tko da so samoplačniške..
sam ne morš neki odstranjevat s telesa če si se naveličala no..dej men se roke ne da s sabo nost, grem si jo odstrant :lach:
Uporabniški avatar
TiGy
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 130
Na forumu od: 26. 1. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a TiGy » 16. Avg. 2007 16:02

Js sem mela eni 2 na vratu, pa sem šla k dermatologu(sam ne zard tega) pa ko me je neki pregledoval mi jih je kr sproti odstrano z glo. Pa nič ne boli al pa kaj... :)

Vrni se na Zdravje

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov