Zgubila sem nedolžnost [ZT]

Zadovolj(e)n/a v postelji.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

mikino
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 14
Na forumu od: 27. 11. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a mikino » 27. Nov. 2005 14:52

Mam en problem!
Včeraj sm zgubila nedolžnost...vse je blo u redu in lepo in res mi ni žal ker mam fanta rada.
Problem je pa v tem da me je res bolelo, kar je normalno, samo me je strah ker imam malo natrgan vhod v nožnico..(pač kjer ga da notr).Mogoče je razlog ta da ga na začetku ni mogu dat notr in je blo pol bolj na silo...Pri odnosu sva bila zaščitena.
Še sedaj mi malo teče kri in zlo me je strah da se ne bo zacelilo ali pa da bo drugič enako..
Zanima pa me če se je to kaki že zgodilo...in če mislite da je to kaj resnega?Kaj naj naredim??
Se opravičujem ker bi to lahko dala pod temo izguba nedolžnosti ampak to je konkreten problem na katerega rabim čimhitrejši odgovor ker me res zlo skrbi! hvala že vnaprej :help:
Uporabniški avatar
CorfuGirl
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 456
Na forumu od: 9. 8. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a CorfuGirl » 27. Nov. 2005 14:55

mikino napisal/-a:Mam en problem!
Včeraj sm zgubila nedolžnost...vse je blo u redu in lepo in res mi ni žal ker mam fanta rada.
Problem je pa v tem da me je res bolelo, kar je normalno, samo me je strah ker imam malo natrgan vhod v nožnico..(pač kjer ga da notr).Mogoče je razlog ta da ga na začetku ni mogu dat notr in je blo pol bolj na silo...Pri odnosu sva bila zaščitena.
Še sedaj mi malo teče kri in zlo me je strah da se ne bo zacelilo ali pa da bo drugič enako..
Zanima pa me če se je to kaki že zgodilo...in če mislite da je to kaj resnega?Kaj naj naredim??
Se opravičujem ker bi to lahko dala pod temo izguba nedolžnosti ampak to je konkreten problem na katerega rabim čimhitrejši odgovor ker me res zlo skrbi! hvala že vnaprej :help:


Vse bo ok!Verjemi mi,...
Nina Marie
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 10
Na forumu od: 21. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Nina Marie » 27. Nov. 2005 14:59

ni za se bat! sploh ne! natrgano dvomim da je kej, kr sklepam, da ni nosil kondoma z rezilom na vrhu... to vem, da se dogaja, meni se hvala bogu ni, je pa res, da gre na trdo, ploh prvič, ko je človek še mal napet. men gre še zdej na trdo ko ga da noter, tako pač je. ni pa nič kaj takega. po moje, no...
Uporabniški avatar
samjaz
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 328
Na forumu od: 21. 9. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a samjaz » 27. Nov. 2005 15:02

Čist možno je, da si se malo ranila, predvsem, če nisi bla sproščena in je res malo bolj na silo, sam brez skrbi, vse bo ok in se bo zacelilo! :) Žal se ti tud drugič lahko to zgodi, sam verjemi da bo s časoma dost boljše ;)
Uporabniški avatar
metron
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 501
Na forumu od: 5. 12. 2004
Kraj: LjUbLjAnA

Neprebrana objavaNapisal/-a metron » 27. Nov. 2005 15:18

Jz nerazumem al teli tipčki dans čis nč ne pazijo...pa lubrikant pa take zadeve...nč bat, sj bo kul, s kakim mazilom za celjenje ran namaži če je hudo pa ne diraj preveč zdj en časa.
Tko nekak...
Uporabniški avatar
marateja
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 724
Na forumu od: 25. 6. 2004
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a marateja » 27. Nov. 2005 15:21

ni nič hudega. Naslednjič se pa potrud, da boš bolj sproščena, in se oba potrudita, da boš dovolj mokra
Za človeka so samo trije dogodki: da se rodi, živi in umre. Ne čuti, ko se rodi, trpi, ko umira in pozabi živeti.
Jean de La Bruyere
mikino
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 14
Na forumu od: 27. 11. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a mikino » 27. Nov. 2005 15:29

Res hvala...sm že malo bolj mirna...
Je res lepo da dobiš odgovor takoj in to od oseb ki jih dejansko niti ne poznaš...tko da res hvala!
Upam da mate prau k mam občutek da bom šla drugič spet s strahom u to..se bom pa potrudla da ne bo tako.
:roll:
mikino
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 14
Na forumu od: 27. 11. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a mikino » 27. Nov. 2005 15:31

aja še neki sm pozabla uprašat!
u primeru da bom rabla...pozna katera kako primerno kremo za to? Za rano mislim!
In hvala za čestitke :D
Uporabniški avatar
metron
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 501
Na forumu od: 5. 12. 2004
Kraj: LjUbLjAnA

Neprebrana objavaNapisal/-a metron » 27. Nov. 2005 15:37

Lube4u al pa bioglide..mislim da sta dokaj poceni pa na vodni osnovi...
da se pa pozdrav pa s pantenolom/bepantenom namaž :)
ps: sj tretjič bož že v nebesih, nč bat :D
Tko nekak...
Uporabniški avatar
Zvoncica
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2499
Na forumu od: 4. 11. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Zvoncica » 27. Nov. 2005 16:45

ksna krema z ognjicem (celi rane) za dojenckovo kozo. majo v lekarnah, drogerijah, itd. tut bepanthen iz lekarne al pa bepanthen plus.

nej te nc ne skrbi, to ni nc hudega! to se men se dons dogaja po ene 5 letih dost rednega seksanja ce ga da mal prevec na grobo not al pa ce ni dost vlazn zuni!

drugic lahk probata z lubrikantom (majo jih v seks shopih, ene par pa tut v mullerju), al pa s slino, pac fajn mu ga poliz tik preden ga da notr :D
upam da se ni tole mal grdo pa cudn slisal :?
Uporabniški avatar
astra_mb
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1027
Na forumu od: 25. 8. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a astra_mb » 27. Nov. 2005 18:18

mikino...jaz pa ti priporočam, da se z ničemer ne mažeš....ker tam spodaj je zelo občutljivo področje in se lahko hitro kakšne glivice ali kaj pojavijo...sicer pa se spodaj tako ali tako zelo hitro celi...en čas bo neprijetno....pol pa bo ok.... :)
...i still believe in your eyes...
there is no choice, I belong to your life...
because I will live to love you someday...
you'll be my baby and we'll fly away....
ballerina
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 64
Na forumu od: 30. 12. 2004
Kraj: Venera

Neprebrana objavaNapisal/-a ballerina » 27. Nov. 2005 18:58

Kar pusti...bo minilo. Jaz sem nenormalno krvavela pri prvem spolnem odnosu, pa potem še vsaj ene tri dni, nisem vedla al sm od vsega kar sm pretrpela dobila mensturacijo al bom umrla al kaj je to :D , ampak je blo kmal vse vredu. Drugič pa ne bo tako, ne skrbi :)
mikino
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 14
Na forumu od: 27. 11. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a mikino » 27. Nov. 2005 19:22

O ne veste ku je lažje k zveš da nisi edini k se mu je to zgodilo :)
Sam vseeno mi je neprijetno k mam res prou natrgano par mm...upam da se zaceli hitro! Sam krvavim pa niti ne več...
Glede mazanja pa...zaenkrat nism še nč..bom vidla ku bo naprej.
Hvala k odgovarjate! Z vsakim postom k ga preberem mi je lažje :flower:
Uporabniški avatar
Mark
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 942
Na forumu od: 24. 9. 2004
Kraj: Steiermark

Neprebrana objavaNapisal/-a Mark » 27. Nov. 2005 19:36

mikino napisal/-a:Mogoče je razlog ta da ga na začetku ni mogu dat notr in je blo pol bolj na silo...

Ja razlog je ta, ker sta delala nekaj na silo...Mogla bi si vzet več časa, saj se vama po moje nikamor ni mudilo...Možno, da pač nisi bla dovolj mokra, pa še verjetno te je blo zraven malo strah...

Brez skrbi bo že boljše...Prvič pač ne more bit brez napak :wink:
The best way to have a good idea is to have lots of ideas.
Uporabniški avatar
¤MiSsY¤
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 782
Na forumu od: 12. 5. 2005
Kraj: Litija

Neprebrana objavaNapisal/-a ¤MiSsY¤ » 27. Nov. 2005 19:41

Mark napisal/-a:
mikino napisal/-a:Mogoče je razlog ta da ga na začetku ni mogu dat notr in je blo pol bolj na silo...

Ja razlog je ta, ker sta delala nekaj na silo...Mogla bi si vzet več časa, saj se vama po moje nikamor ni mudilo...Možno, da pač nisi bla dovolj mokra, pa še verjetno te je blo zraven malo strah...

Brez skrbi bo že boljše...Prvič pač ne more bit brez napak :wink:


ja se strinjam z Markom.... ne bi smela na silo, mogla bi si vzet čas, bit sigurna da si mokra (to je tudi za vnaprej priporočljivo ;) ) itd. ... Naslednjič si vzemita več časa za predigro, naj si na začetku pomaga s prstki tam doli, ne pa kar -navali narode- ... Pa ne na silo če ne gre, počasi pa bo ;)

Vrni se na Ljubezen in seks

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov