globina vagine

Zadovolj(e)n/a v postelji.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

biba_123
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 7
Na forumu od: 22. 9. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a biba_123 » 13. Nov. 2014 23:52

Imam problem.. in sicer ne dolgo nazaj sem imela prvi spolni odnos. kot je bilo pričakovano je bilo še kar boleče vendar je od tega že dva meseca mene pa še vedno boli ko poskušam s fantom imeti spolni odnos.
problem pa ni širina moje vagine temveč globina. boli me namreč ko prodre pregloboko vame, kot da bi imela plitko vagino. dolžina njegovega penisa je povprečna (prib. 15 cm) zato ne razumem kako me lahko še vedno boli glede na to, da se mi je že predrla deviška kožica.
vedno sem sproščena in poskušam odmisliti bolečino, vendar vseeno ne morem povsem uživati.
ima še katera podoben problem?
Tulip
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 160
Na forumu od: 10. 1. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a Tulip » 14. Nov. 2014 11:55

Jaz... :/
Čeprav bolj kot globina, širina...vsaj tako je čutit.
larchy95
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 22
Na forumu od: 27. 1. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a larchy95 » 28. Jan. 2015 12:07

Mislim da tukaj globina ni problem..sploh ker od tvojega ni nekaaj zelo velk. Od zacetka je tok normaln k vsak spolni odnos k prodre v tebe se vagina malce raztegne. Zanima me ce je potem vredu..k si ze zrajcana oz ko dljee sexata in je vlazna? Ali se bolicine pojavljajo le na zacetku spolnega odnosa?
čuftika
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1682
Na forumu od: 13. 10. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a čuftika » 11. Apr. 2015 13:32

Pomoje nisi dovolj sproščena oz. ne zaupaš partnerju in se mu ne prepustiš. 15 cm res ni dosti, tko da dolžina ni problem, globina tut ne, saj nisi Aziatka. Najbrž je tvoja vagina povprečna in bi moralo it skos.
Na razisljaj o bolečini, igro vodi ti in izberi položaje, ki ti ustrezajo oz. pri katerih lahko ti kontroliraš penetracijo.

Obseg pa verjamem da je lahko problem, če je res nadpovprečen. Vendar se pri spolnem odnosu vagina raztegne in poveča.

Vrni se na Ljubezen in seks

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov