Priznam da... #19

Pomoč iz čustvenih stisk.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

čuftika
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1682
Na forumu od: 13. 10. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a čuftika » 05. Avg. 2015 8:32

Samo odgovor na polemike o bivših :)
Have a nice day :D
tenisac
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 68
Na forumu od: 20. 7. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a tenisac » 05. Avg. 2015 19:01

-da me že tok meče po tem, da bi imel eno žensko
-da je vsak dan zame nekaj neverjetnega, posebnega
-da hrepenim po ljubezni
-da sem priden zelo
MarijaNana
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 489
Na forumu od: 27. 6. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a MarijaNana » 05. Avg. 2015 22:07

- Da me zelo zanima, če se je tenisac že prijavil na Ona-On. :mrgreen:
- Da je bil zelo prijeten večer.
čuftika
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1682
Na forumu od: 13. 10. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a čuftika » 05. Avg. 2015 22:24

:lol:

- da sem na Ona-on bla cca. 1 teden, svašta najdeš tam... od tipa, ki mi je predlagal da bi se dobila na parkirišču na pokopališču :lach: :rolleyes: do neki smotkotov da glava boli...
- da sva se z enim sogovornikom pa le dobila v živo, ful me je blo strah se usedit v avto k neznancu, ampak sm preživela, očitno :D
- da mi sestra govori kako ena njena kolegica fura avanture brez zaščite z nekimi težkimi j****
- da vsak dan grem na vrt in kot butl nosim težko košaro domov,ehh, če bi mela partnerja, bi si razdelila to težo bučk :lol: :idea: :lach:
- da se mi zdi da se staram, ker postajam pozabljiva ;D
- da pomislim na postavnega in temnopoltega Srba, ki ima tisto nekaj, pa ne poznanstva in sorodstva po celi SLO, ki bi nama omogoča zastonj vstope :lach:
Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4434
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 05. Avg. 2015 23:55

čuftika napisal/-a:če bi mela partnerja, bi si razdelila to težo bučk :lol:


:P

- Da so se vsi planeti poravnali in jutri vseeno odrinem :)
- Poletje je kul
- Folk je kul
- Lajf je kul
- Nasvidenje cez en teden :wave:
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 06. Avg. 2015 0:45

-* na potovanje bi vzel Canona 70D, danes sem ga testiral dopoldne, in to je to. Neverjetno dobra mašina, in ker ima vrtljiv zaslon, in touchscreen za izbiranje focusa. Mi gre pa na k***c ker je crop.

-* sem danes končno prijatelju razložil, da catcalling ni kul, ker mi dela sramoto. Ker ne moreš očarati žensko, če ji rečeš naj se nasmeji.

-* Ona-on, jaz sem bil gor dva meseca, je bila zanimiva izkušnja :P . Se ljudje ne zavedajo, da je čista vizualna selekcija, in da ne moreš biti originalen. Je pa res, da če ti kakšna piše, že pomeni da si ji vizualno všeč, torej :) . So mi pa smešni izgovori žensk gor...me je prijateljica prijavila. Ja te je ja, definitivno.

-* sem bil danes na Severi, kasneje sem si šel pa malo namakati noge v Ljubljanico. Je tole poletje res lepo, uživam v družbi, in uživam v malih stvareh.

-* sem bil zadnjič na nekem kulturnemu dogodku, ko sem prvič v življenju doživel da smo vsi moški v prostoru dobili cmok v grlu, ko je v prostor vstopila takšna lepotica, da je bilo kakšnih 15 sekund vse tiho. Se ne slinim, samo bila je tako lepa, da je bilo že kar komično. En tip se je skoraj prevrnil po stopnicah ker je hodil z obrnjeno glavo.

-* grem zdajle teči, ali hoditi...karkoli, ker ko sem hodil nazaj iz postaje, mi je bil všeč vonj zraka, nekaj med travo in vlago, in me je napolnilo z energijo, in se grem malo nadihati tega zraka.
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Veerle
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 718
Na forumu od: 24. 9. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Veerle » 06. Avg. 2015 9:12

* sem prijavljena na onaon in sem spoznala že kar nekaj kul tipov tam; meni je vseeno, ali tipa spoznam na netu, na poti iz trgovine, pred knjižnico, na sredi ceste ali v službi, /whatever/, pomembna mi je kompatibilnost

* sem na prisilnem počivanju zaradi poškodbe in priznam, da bi bila raje v službi

* je moj zdajšnji fant prvi, ki me zdaj "uči" vsega, kar ste punce tule pisale ... da se najprej spoznava in gre šele potem v posteljo ... and I'm loving it!

* upam, da dobiva frej zice na projekciji Casablance na Kongresnem

* imam najbolj kul šefa na svetu
As your lover describes you, so you are.
Uporabniški avatar
Exit
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1640
Na forumu od: 25. 2. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Exit » 06. Avg. 2015 11:26

* obeta se selitev. bomo vidl ka bo. je še neki cajta do tega.
* je na šihtu dolgčas, ker so nakupovalni centri popolnoma prazni :/ nothing to do!
* tut k sn fraj, si najdem neki za delat. ne morn pstit same sebe pr miru.
* zavoljo duševnemu zdravju oz uravnovešenosti sem se odločila blokirati določene osebe na fb. končno!
* se morn prsilit bit manj na fb... kr tole pa ni normalno. ok sj ni d skos visim gor, ampak sm nonstop prijavljena. v primeru, da nisn, mam filing d neki zamujam. bolano :/
* skos neki iščem na seb d samo sebe provociram. krneki
“I took a deep breath and listened to the old brag of my heart. I am, I am, I am.”
floribunda
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4942
Na forumu od: 22. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a floribunda » 06. Avg. 2015 16:09

- me zanima kje se potika sarissima. sarissima, kje si!
- da je precej razburkano obdobje in sva se v malo nič časa 2krat na smrt skregala. ampak smo se vsaj malo premaknili. življenje ni potica.
Uporabniški avatar
Bunk
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 179
Na forumu od: 8. 10. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a Bunk » 06. Avg. 2015 20:57

*se noči ob morju ne shladijo in je vroče za popizdit...
*kljub temu pa so počitnice v Piranu še vedno zelo uživantske. :)
*sem danes 1 uro plaval in 1 uro kolesaril(kolesarksa steza Parenzana je zakoooon!). Zdrav duh v zdravem telesu! :)
*me je po čelu in po ramenih malce opeklo sonce. Sam sem si kriv, kaj pa hodim po največji vročini na plažo! Duuuh!
*se mi oči zapirajo od prijetne utrujenosti.
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 06. Avg. 2015 21:13

-* sem spakiral, sem mojster pakiranja. V 40 l ruzaku imam šotor,spalko,napihljivo podlago,za 3 dni hrane,opremo za kuhanje, go pro, bralnik,dnevnik,rezervno baterijo,stol,cote za 3dni,ter še ena vreča z vsem za preživetje, in dve flaši za vodo.
-* pride vse tako malo in lahko, ker sem lansko leto investiral ogromno denarja v to sranje, ampak se splača...zdaj imam mir, plus če pride apokalipsa jutri, sem jaz prištiman...mam stol, mam vse sabo :D.
-* bi imel pol manj zadev, če s sabo ne bi vlekel tehnologije, samo če rad berem ko potujem, poslušam glasbo in gledam filme zvečer.
-* grem lahko za en teden v hosto, pa lahko še zmeraj jem golaž, tortille s piščancem od ameriške vojske ter zraven gledam Haniballa v 1080p :lol:
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Uporabniški avatar
Exit
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1640
Na forumu od: 25. 2. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Exit » 07. Avg. 2015 8:46

* mam tak musklfiber.... komi se premikam :( vedno se izogibam vajam za moč, pa skos cardio delam. in evo. enkrat vaje za moč pa sn hin. sn pa opazla, da sem si res lepo kondicijo nabrala, zdj res sam več poudarka na moči, definiranju telesa...
* mi je res muka delat z eno sodelavko... skos se dere k sraka pa skos neki p*. a se ne da lepo normalno povedat? res me glava boli k jo morn skos poslušat :/
* me neverjetno vleče na morje :(
“I took a deep breath and listened to the old brag of my heart. I am, I am, I am.”
tenisac
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 68
Na forumu od: 20. 7. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a tenisac » 07. Avg. 2015 20:11

-da mi je všeč, da me je MarijaNana omenila v svojem besedilu in naj ji odgovorim: da, prijavil sem se na Ona-on, samo sedaj moram plačat 24 evrov na mesec
-da so mi všeč ženske, ki jih ni sram se pogovarjati o intimnih stvareh
-da me malce zmoti, da v službi namesto 8 ur, delam 8 ur pa pol
-da že komaj čakam, da pride druga skupina z dopusta in da bo delo lepo razporejeno
-da me zelo zanima, če je čuftika res zelo lušna in da je res vegetarijanka
-da se v avtobusu zanalašč vsedem v sprednji del, da sem na vsaki postaji pozoren in da lažje vidim, kdaj bo prišla kaka fletna punca gor
-da sem posrečen fant
-da sem sramežljiv
-da imam rad žensko telo
-da imam zelo lep fetiš
tenisac
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 68
Na forumu od: 20. 7. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a tenisac » 07. Avg. 2015 20:13

sem prej pomotoma za vsak stavek napisal da, ki ga ne bi bilo treba
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7535
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 07. Avg. 2015 20:16

- je tale forum občasno kar malo komičen

- me zdej prou zanima kak fetiš ma tenisač :D :D
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?

Vrni se na Čustva

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov