zavrnitev s strani grdih žensk.

Zadovolj(e)n/a v postelji.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
TLDR
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 351
Na forumu od: 9. 1. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a TLDR » 24. Apr. 2014 17:37

Ewyx napisal/-a:
Matr, se visoko ceniš!


?

Štos je samo, da samo uživam v deflaciji prenapolnjenega ženskega ega, ki je vajen hranjenja v minutnem intervalu s strani horde tipov. Kje je tukaj kakšno cenjenje...?
ALPHA & BETA MALE CREW
RED PILL CREW
PSYCHOLOGY & SOCIAL DYNAMICS CREW
DICK MASTERSON FAN CREW
1 mesec v ćuzi CREW
Uporabniški avatar
Ewyx
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 197
Na forumu od: 15. 12. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Ewyx » 24. Apr. 2014 17:42

V mišljenju, da se vse ''tepejo za tvojo pozornost''.
See I'm so far off the map the sun is shining... :fluffy:
Uporabniški avatar
TLDR
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 351
Na forumu od: 9. 1. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a TLDR » 24. Apr. 2014 17:52

Ewyx napisal/-a:V mišljenju, da se vse ''tepejo za tvojo pozornost''.


Pa saj dobro veš, da za deflacijo ega ne rabiš bit neki tip, za katerega za punce tepejo, da dobijo njegovo pozornost (aka atraktiven tipe). Dosti je samo, da nisi tipični luzer, ki pristopi do najlepše punce v skupini in pozornost preusmeriš kam drugam, to pa seveda ni všeč princeskam. Ego je lačen, hrana pa gre drugam... Tebe v bistvu bolj zanima, če se ženske tepejo za mojo pozornost, ker imate na take tipe vsesplošni rajc.
ALPHA & BETA MALE CREW
RED PILL CREW
PSYCHOLOGY & SOCIAL DYNAMICS CREW
DICK MASTERSON FAN CREW
1 mesec v ćuzi CREW
janko12
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 8
Na forumu od: 23. 4. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a janko12 » 25. Apr. 2014 4:23

:D
ne morem verjet... Najboljše odgovore sem dobo z moške strani.
kot je že "ferbc" rekel: spotaknile ste se v besedo grda. Smo na forumu anonimno. Tako, da beseda grda nima pravega pomena.

In bi se strinjal z njim glede istega ranga. Ker je nekaj na tem.
pri pristopu že začutim tisto črnino. Sam siver reagiram pozitivno in sproščeno in zgleda, da nisem dovolj sončen za pregnat čenino :D

TDLR... legenda :D točno vem o čem govoriš !
punce take stvari zanikajo. Ampak v praksi pa to na njih deluje.
isto bad boy varianta, kasneje seveda pluvanje po njih. In še bi se lahko naštevalo.

na koncu se mi smilijo res tisti dobri fantje, ki dobijo pač neko punco.
Katera si misli pač sem dobila kar sem dobila, in ne vidi kakšen biser ima.



No ja. tu pa je čisto nasprotje glavne teme. Ko me debele in grde, spoznajo v naključju poti mojega življenja. Se zainteresirajo zame.
In vejo, da nimajo šanse, ampak vztrajajo dalj časa kot lepe.
na čem stoji temelj te neumnosti ? ( res, da so obupane )
In



še nekaj kaj sem opazil pri ženskah: tiste ta lepe imajo boljšo osebnost, lepše se je z njimi pogovarjati in verjamete ali ne so pametnejše. V glavnem prevljadujejo tudi po notranji lepoti, kot " ta manj lepše " ... In v tem primeru zopet gledam na statistično veličino.
[ tukaj me zanima mnenje moških, če imajo podobne izkušnje ] ?



no glede zavrnitve:
naslednjič bom take punce direkt vprašal za izvor njihovega obnašanja.

punce ve pa pišete kot če bi same sebe branile " :? zakaj le !
Ferbc002
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 42
Na forumu od: 3. 4. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a Ferbc002 » 25. Apr. 2014 6:37

Janko se popolnoma strinjam z napisanim :) ..sploh zadn del:"punce ve pa pišete kot če bi same sebe branile " zakaj le !"
..sm hotu to že sam napisat.
V vednost, raziskovalci, doktorji, strokovnjaki na področju evolucije so prišli do zaključka, da čez več tisoč let se bo človeška vrsta razlikovala v dveh podvrstah. 1. superiornejša in druga rangerana pod to vrsto. To se bo pa zgodil, ker že zdej "inteligentnejši" zberajo inteligentne in skos čs se bo naredu prepad. In te negativne, namršene, po moško grde punce bodo pristale v 2. skupini.
Pa sej je to rahlo znanstvena fantastika, ampak če rataš pozoren, hitro vidiš da nekaj resnice je na tem, koliko, bo pa pokazal čas ;)

Drgač pa beibe tuki gor, tut jst sm vedno isti, pa sm eni lep, druga se me pa še z metlo neb dotaknla, pa kaj pol?

Svoje k svojim ;)
Uporabniški avatar
Green Cookie
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 568
Na forumu od: 1. 10. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Green Cookie » 25. Apr. 2014 15:32

hvala bogu, da majo ene ženske kej v glavi in grejo stran od takih debilov
wasd
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 763
Na forumu od: 10. 11. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a wasd » 25. Apr. 2014 23:09

The three stooges.
Uporabniški avatar
Picatinny
Picatinny 1. stopnje
Prispevkov: 452
Na forumu od: 19. 8. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Picatinny » 27. Apr. 2014 15:08

Green Cookie napisal/-a:^^pa se preusmeri u moške, kajti tako mislimo vse normalne ženske.
Za moje pojme ne moreš rečt nekomu, da je GRD, lahko pa rečeš, da ti ni ušeč.
Do grdih pristopim zgolj zaradi nekega usmiljenja in dolgočasja, z moje strani.

sicer pa je tale avtorjev stavek povedal vse, tu ni sploh kaj za debatirat. Ali res misliš, da ženske ne začutimo tega?
Nevem, kdo je tu dejansko grd, v dušo.


ja, verjetno 'grdobe' že iz telesne govorice zaznajo, zakaj avtor teme pristopi k njim in temu ustrezno tudi reagirajo...

k 'privlačnim' pa pristopa drugače, in ker vsi vemo, da ženske ne želijo veljati za nesramne in zlobne, saj je za njih mnenje okolice praviloma zelo pomembno, zelo redko nekoga direkt odslovijo (razn če pristopi tako kot avtor h 'grdavšam'), ampak nekončno dolgo furajo izgovore (če je treba tudi več let), ko bi se morala dobiti s tipom, ki ji ni všeč.

In je pač razlika ko se med tipi sprehodi kaka grozilda (ti obupano gledajo proč) ali pa zeleni piškotek, za katerim v šplairjo ostanejo trdi tiči in boleča moda
Uporabniški avatar
Mishela
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1222
Na forumu od: 5. 6. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Mishela » 27. Apr. 2014 19:10

hahhaha ne me hecat, glih včeraj se s kolegom menima pa mi reče, kak so ''grde'' punce vzvišene in da te hitro zavrnejo ali odpikajo :D
Uporabniški avatar
Green Cookie
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 568
Na forumu od: 1. 10. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Green Cookie » 27. Apr. 2014 19:50

zanimivo, meni jih je pa že par reklo, da so te, ta manj lepe za njih dost bolše, ker prej dajo :D in za razliko od "lepih" ne ležijo kot hlod v postli :D
Uporabniški avatar
Dioniz
Cosmo moderator
Cosmo moderator
Prispevkov: 3231
Na forumu od: 21. 1. 2010
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a Dioniz » 27. Apr. 2014 22:18

baje se grde ful bol potrudijo, ker težje dobijo pa se bojijo, da bo zadnjič al nekaj takega :D
“To be yourself in a world that is constantly trying to make you something else is the greatest accomplishment.”
― Ralph Waldo Emerson
Ferbc002
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 42
Na forumu od: 3. 4. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a Ferbc002 » 28. Apr. 2014 7:03

Green Cookie po tvojem odgovoru se vidi, kakšna je tvoja stopnja kulture. Sej ne morm vrjet, kakšn podn od ljudi tkole javno žali :)

Ampak me ne prizadane, svet je raznolik(maš grde/lepe, pametne/neumne, velke/mejhne, hitre/počasne, debele/suhe)in prou je da je tko.
Svoje k svojim ;) In ti green cookie boš tudi dobila svoje ;) Kaj je tvoje, kakšna si, pa odločaš ti.
Uporabniški avatar
Picatinny
Picatinny 1. stopnje
Prispevkov: 452
Na forumu od: 19. 8. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Picatinny » 28. Apr. 2014 9:20

Green Cookie napisal/-a:zanimivo, meni jih je pa že par reklo, da so te, ta manj lepe za njih dost bolše, ker prej dajo :D in za razliko od "lepih" ne ležijo kot hlod v postli :D


Jaz imam 'problem', da se mi na meni neprivlačno žensko niti ne bi dvignil...no, mogoče je pa tić pametnejši od mene :lol:
Uporabniški avatar
Green Cookie
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 568
Na forumu od: 1. 10. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Green Cookie » 28. Apr. 2014 17:48

Ferbc002 kaj pa tebi ni jasno? Koga naj bi užalila in sploh S ČIM?
Uporabniški avatar
Zvoncica
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2499
Na forumu od: 4. 11. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Zvoncica » 28. Apr. 2014 21:08

Pomoje da je razlog bolj v tem, da se do "grdih" punc podzavestno obnašaš drugače, kot do "lepih"...in zato dobiš drugačen feedback. ;)

Vrni se na Ljubezen in seks

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: Google Adsense [Bot]