Koliko varajo Slovenke?

Zadovolj(e)n/a v postelji.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

research
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 2
Na forumu od: 2. 1. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a research » 09. Jan. 2014 22:12

Pozdravljene!

Pred kratkim sem se odločil narediti raziskavo o varanju. Iz enega samega razloga, vsi vemo, da se to dogaja ne vemo pa koliko. Trenutno imam nekaj čez 700 popolno izpolnjenih anket. Vara 30% anketirancev. Kot zanimivost, moški statistično značilno, varajo več kot ženske. Večina prevar pa se zgodi na prostem.

Anketa je še odprta, vesel bom, če jo boste še izpolnjevale. Trenutno ste v njej zastopane 40% to pa bi rad približal polovici.

Evo link nanjo in delite jo naprej: https://www.1ka.si/a/34477

Na koncu vam lahko posredujem podatke! Zanimajo pa me tudi vaša mnenja o varanju v sodobni družbi. Je zvestoba iluzija ali realnost...
Uporabniški avatar
TLDR
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 351
Na forumu od: 9. 1. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a TLDR » 10. Jan. 2014 15:17

To prepričanje da tipi bolj varajo, je bilo mogoče res v preteklosti, pred feminizmom in seksualno revolucijo, danes je pa slika drugačna. Ženske varajo bolj že samo zato, ker;
a) lahko in to z lahkoto.
b) ker so spretne pri laganju, skrivanju, prikrivanju...

Dodal bi še, da take ankete niso dober približek realne slike v populaciji, ker jih tako ali tako izpolnjujejo samo tisti, ki niso varali (kljub temu, da je anonimna)
ALPHA & BETA MALE CREW
RED PILL CREW
PSYCHOLOGY & SOCIAL DYNAMICS CREW
DICK MASTERSON FAN CREW
1 mesec v ćuzi CREW
Uporabniški avatar
..Evelyn..
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4757
Na forumu od: 4. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a ..Evelyn.. » 10. Jan. 2014 15:28

TLDR, v isti sapi trdiš, da so raziskave brezvezne in da ženske bolj varajo. Raziskava ti, tudi če nima najbolj popolne populacije, vsaj okvirno lahko potrdi takšno tezo. Zagotovo je na to temo sicer že narejena kakšna raziskava, ampak bo zanimivo vidt rezultate..Pomembno je samo, da čim več ljudi dostopa do ankete. In jz se ne bi strinjala, da na anketo kliknejo samo tisti, ki ne varajo. Sicer pa on pri analizi lahko izloči vse tiste, ki ne varajo (kar zihr bo) in bo dobil samo rezultate tistih, ki varajo.
It was forever..but it didnt last long..
Uporabniški avatar
mastermind
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 593
Na forumu od: 4. 2. 2013
Kraj: London, UK

Neprebrana objavaNapisal/-a mastermind » 10. Jan. 2014 19:06

Ne rabiš delat nobenih anket, pojdi v najbližji poceni hotel in poglej v sistem s koliko različnimi partnerji so si nekateri delili sobo.. Po mojih izkušnjah še vedno moški prednjačijo, a to ne pomeni, da ženske ne varajo, verjetno se samo ne izpostavljajo toliko in ne plačujejo za hotele :)
pirodoksin
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 188
Na forumu od: 1. 9. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a pirodoksin » 10. Jan. 2014 20:51

lol ste smešni. saj je avtor napisal, da vsi vemo, da varamo, ne vemo pa koliko. to je vprašanje, ne "ali" varamo.
browneyes
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 410
Na forumu od: 1. 5. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a browneyes » 11. Jan. 2014 2:56

jaz sem v preteklosti nisem niti zavedala koliko je tega. zdaj se zmeraj bolj. ne vem kje sem prej živela. pa ne samo varanja. nasploh dandanes noben ne sexa samo z enim, nima samo enega ff, ni takšnih, ki bi iskali samo eno pravo osebo. folk ima vsaj po 3 ff in največ varajo zasedene ženske. to lahko potrdijo tipi, ki iščejo samo seks. od samskih ga težko dobijo in še te težijo, ker iščejo zvezo. vezane pa se dajejo dol na polno. tako da ja, tudi jaz mislim, da več varajo ženske.
Uporabniški avatar
slovenc79
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4261
Na forumu od: 22. 7. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a slovenc79 » 11. Jan. 2014 3:01

^^ jaz imam nek tak občutek da ti živiš v nekem kriminalnem podzemlju
hej norci :)
Uporabniški avatar
Punica granatum
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 392
Na forumu od: 4. 1. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Punica granatum » 11. Jan. 2014 11:03

hmm browneyes nebi hotlaživet v tvojem svetu....

v mojem še vedno to počenja le redkokdo, ki ima priložnost ali pa je izjema za katero se nekako javno tajno ve, da vara... večinoma pa ne... ali pa samo jaz ne poznam ali pa slišim za take... uff še dobro :D
Uporabniški avatar
TLDR
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 351
Na forumu od: 9. 1. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a TLDR » 11. Jan. 2014 12:54

browneyes napisal/-a:jaz sem v preteklosti nisem niti zavedala koliko je tega. zdaj se zmeraj bolj. ne vem kje sem prej živela. pa ne samo varanja. nasploh dandanes noben ne sexa samo z enim, nima samo enega ff, ni takšnih, ki bi iskali samo eno pravo osebo. folk ima vsaj po 3 ff in največ varajo zasedene ženske. to lahko potrdijo tipi, ki iščejo samo seks. od samskih ga težko dobijo in še te težijo, ker iščejo zvezo. vezane pa se dajejo dol na polno. tako da ja, tudi jaz mislim, da več varajo ženske.

To da se ženske dajejo dol vsevprek, ni nič novega. Če je nekako veljalo, da naj bi povprečna ženska nekje do njenih srednjih dvajsetih seksala s število tipi, ki jih lahko prešteješ na eno roko, to ne velja več.

Kar se pa tiče priložnostnega sexa, pa lahko iz prve roke povem, da mi je lažje dobit sex z zasedeno punco, kot pa s samsko. Še preden stopim v kontakt z zasedeno žensko, slutim da je zasedena, ker nenormalno flirta ali pa kar flirta, kljub temu, da ima zraven tipa. Moje izkušnje so take da zasedene ženske največ flirtajo in tudi ta flirt, ni tisti nedolžen flirt, ampak bolj tisti resen, iz poželenja. V diskačih, npr, neprimerljivo manj kenslov dobim od zasedenih žensk, to pa da ima tipa, izvem od njenih kolegic, ali pa od nje, takrat ko je že prepozno. Pa tudi če mi dosti prej pove, da ima tipa, to nič ne pomeni. Še zmeraj ga bo lomila z menoj, z razliko, da sedaj vem, da je zasedena in bom v primeru frke po neki logiki tudi jaz kriv.
ALPHA & BETA MALE CREW
RED PILL CREW
PSYCHOLOGY & SOCIAL DYNAMICS CREW
DICK MASTERSON FAN CREW
1 mesec v ćuzi CREW
browneyes
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 410
Na forumu od: 1. 5. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a browneyes » 11. Jan. 2014 21:39

jp, to je realna slika...

koliko pa so stare te zasedene bejbe? se kaj pogovarjaš z njimi zakaj varajo? imajo res take loleke boleke od tipov?
Uporabniški avatar
Punica granatum
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 392
Na forumu od: 4. 1. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Punica granatum » 11. Jan. 2014 21:56

mogoče jim pa paše pozornost in pa mal "lomljenja" naokoli še s kom drugim, ne pomeni da so tipi tolk loleki kot pa da so mogoče naveličane enega in istega tipa in jim dvigne ego, če kdo dejansko pade na njihovo flirtanje....
Uporabniški avatar
TLDR
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 351
Na forumu od: 9. 1. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a TLDR » 11. Jan. 2014 22:16

browneyes napisal/-a:jp, to je realna slika...

koliko pa so stare te zasedene bejbe? se kaj pogovarjaš z njimi zakaj varajo? imajo res take loleke boleke od tipov?


Starost, od 19 do 23. Pa nisem se nekaj pogovarjal zakaj varajo, ker je to spraševanje po stvareh, ki so common sense, odgovori bi pa itak bili neki bedni izgovori. Sicer pa raje ne drezam v ogenj.

Kar se pa tiče tipov da so loleki...lahko, da so, ampak to ni opravičilo za varanje, duh. Če punca pri tipu ne dobi tistega kar hoče, se tipu zadevo obrazloži in se ga pusti ter najde bolj ustreznega, ne pa da se gre take svinjske, zahrbtne igrice, čist simple.

Bi pa še dodal, da imam občutek, da so prevarani tipi dostikrat tisti beta modeli, t.j. dobričine, nice guy-i in podoben BF material, ženske pa potem prevarajo s kakšnim bolj testosteronskim, hot, bad boy ali emocionalno distanciranim modelom oz. alfa decom...v glavnem, stavim da v večini nasankajo nič sluteče dobričine.
ALPHA & BETA MALE CREW
RED PILL CREW
PSYCHOLOGY & SOCIAL DYNAMICS CREW
DICK MASTERSON FAN CREW
1 mesec v ćuzi CREW
Uporabniški avatar
Green Cookie
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 568
Na forumu od: 1. 10. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Green Cookie » 11. Jan. 2014 22:46

Jaz se kar strinjam s tem, kar je napisala browneyes.
Uporabniški avatar
slovenc79
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4261
Na forumu od: 22. 7. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a slovenc79 » 11. Jan. 2014 22:51

se popolnoma strinjam s TLDR.

browneyes, realna slika v TVOJIH krogih, raje reci tako. deluje mi, kot da si neka ljubica, ki je prišla iz Sopranovih :P
hej norci :)
dayđremer
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1107
Na forumu od: 4. 2. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a dayđremer » 11. Jan. 2014 23:24

Mogoče Browne mal pretirava v količini, ampak če dejansko pogledaš okrog, brez zatiskanja oči, vidiš kakšne bitchy bitches so ene. tipa, s kerim fajn pometa gre kar prevara z enim hard one, medtem pa piz.di pa jamra, ko ji njen tip noče v vsem takoj ustrečt. To mi gre tak na k.urac.
How quickly jealous I become of the wind when it, and not I, gets the privilege of properly messing up your hair.

Vrni se na Ljubezen in seks

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: Google [Bot]