Priznam da...#18

Pomoč iz čustvenih stisk.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
_patchouli_
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2446
Na forumu od: 25. 4. 2008
Kraj: Na soncni strani Himalaje

Neprebrana objavaNapisal/-a _patchouli_ » 23. Sep. 2014 13:44

- da sem bila sestradana, ampak potem sem se spomnila, da sem vceraj v torbico vtaknila vrecko s cokoladnimi prigrizki in pozabila nanjo...
- hvala, yesterday patchouli, za spremembo je od tebe se kaj drugega kot kup zaostalega dela, macek ali grenak priokus nepremisljenih odlocitev...
- da bi morala nujno opraviti en telefonski klic, preden se sef spomne na to, ampak to bo skrb za tomorrow patchouli
Uporabniški avatar
Mishela
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1222
Na forumu od: 5. 6. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Mishela » 23. Sep. 2014 14:50

*končno dobila tatu
*takoj po prihodu domov pa zbolela, super
*ampak danes sem že brez vročine :)
*da obožujem vsak delček njegovega telesa in duše :3
*in ga pogrešam. naj se že začne faks nooo
*komaj čakam spoznavne čage pa brucovanja:D
Uporabniški avatar
Exit
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1640
Na forumu od: 25. 2. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Exit » 24. Sep. 2014 9:35

Češka :)

* praga je takooo lepaaaa. se bom kr vrnila nazaj ta vikend :D me čaka super super koncert, karte so že kupljene. sicer bom pa tako v pragi vsak vikend, ker je pa sam eno urco pa pol oddaljena z vlakom. povratna karta? 6e. super :D
* sem jedla ko prašič zadnja dva tedna, pila samo pivo, jedla fastfood... rezultat? minus 1,5 kile. lol :D dobr je.
* tuuuukaj postaja takoooo mrzloo pa ta ledeeen veteer. brrrr. trenutno zunaj samo tri stopinje. plašče gor, kapice gor, šale gor.
* sem šla gledat nov sin city. awesome <3
* včeraj sem imela prvo predavanja češčine. zanimivo :D
* danes pa večerja z vsemi erasmus študenti (univerza časti :D), ogromno češke hrane, češkega piva potem pa party :D
“I took a deep breath and listened to the old brag of my heart. I am, I am, I am.”
Uporabniški avatar
Sarissima
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 3448
Na forumu od: 26. 12. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Sarissima » 24. Sep. 2014 11:07

Me je ravnokar tako razpizdila sanitarna "inšpekcija" da bi uni ženski odtrgala glavo. Take pokroviteljske, prikrito nesramne in vsevedne prasice pa že dolgo ne. Js bi rada vidla kako zglancano stanovanje/avto ma ona. Ziher živi v pol metra smeti in svinjarije.
Da ne omenjam "vodje" sanitarne "inšpekcije" (ki je fakin izmišljen naziv, ki obstaja samo v tovrstnih ustanovah, zato da lahko nesposobneži kot je on sploh dobijo službo). Zapiči se v vodni kamen v galvi tuša (ki se sveti kot reflektor v temi, ker je fakin oranžne barve zaradi fakin napol propalih vodovodnih cevi v našem domu) in noče razumet, da se ga ne da odstranit do konca, ker je plastika zanič in se nalepi nanjo za zmiraj. "Js še nikoli nisem videl tako zanemarjene ženske sobe" watafak? Pa ne rečem da ne bi nič pospravile (če človek živi v nekem prostoru pač se nabere prah/svinjarija/smeti) ampak ker je blo lepo spucano. Prokleta debila.
Zdej se ful sekiram ker sem jih napizdila, ker naša draga ravnateljica ni bla nič kriva in je bla vseeno zraven.

Baaaaaaaaah, ok, je pomagalo da se spiham. :)
...But because I saw you. Someone like me. Someone so scared that the only way you know how to handle things is by worrying your way through them. That's what you and I are. Worriers.
Uporabniški avatar
somebody
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1674
Na forumu od: 18. 6. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a somebody » 24. Sep. 2014 15:20

* se mi je danes nova cimra tako svinjsko zlagala v obraz, da ne morem verjet. Očitno je res, kar so mi govorili o njej...
* sej ne da že dva mesec težim, da imamo sestanek... nee, dajmo rajši v oktobru, ko dobro ve, da me ni... kako podlo in hinavsko.
Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4434
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 24. Sep. 2014 21:08

^ Da sem sama do zdaj tudi imela precejsnjo nesreco s cimrami

- Da sem vceraj prisla v sobo.. odvrgla stvari, se preoblekla, prizgala komp.. se usedla za mizo in malo chillala... nakar se obrnem in dojamem, da se je po pol leta nekdo vselil v mojo sobo :lach: ... :?
- No, tega 'nekoga' tudi poznam na videz... Upam, da se bova ujeli.
- (Valda sem zjutraj pustila sobo popolnoma razsuto, ker se mi je mudilo na izpit... in ker sem pac bila vajena ziveti sama zadnje case. Why must all good things come to an end?)
- Da je bil danes lep dan
- Da sem si uresnicila zeljo in se vpisala v studentski pevski zbor, po danasnjih prvih vajah delujejo ful simpaticni :) ...sploh fantje :P
- Da sem si koncno privlekla kolo v Ljubljano in se sprasujem, zakaj tega nisem nardila ze prej. Nocne voznje :hearts:
- Samo se ta dva izpita.. samo se dva.. nekako moram zgurat tole.
- Danasnji repertoar: seminarska & pralni stroj party. Do jutra!

3..4..zdaj
floribunda
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4942
Na forumu od: 22. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a floribunda » 24. Sep. 2014 22:11

js mam podoben plan.

snel se mi bo.
kozoroginjaeva
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 52
Na forumu od: 2. 1. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a kozoroginjaeva » 25. Sep. 2014 8:39

Priznam da sem sla k prostovolcem zaradi tega da koga novwga spoznam pol pa vidm d so tm skor sami upokojenci plus to da moj mentor kr mal smrdi in tega ne morem vec prenašati. Rect se mu pa tud ne upam.
-je moja frendica zdej dubla siht in zrd tega bo zdej mn vn hodila ena druga frendica mi pa skor skoz kensla kdr gremo vn. Idk kaj nj naredim ;(
floribunda
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4942
Na forumu od: 22. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a floribunda » 25. Sep. 2014 8:55

mogoče se lahko za začetek bolj potrudiš s slovenščino.
mogoče te samo nihče ne razume in se zato nočejo družit s tabo.
Uporabniški avatar
Mishela
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1222
Na forumu od: 5. 6. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Mishela » 25. Sep. 2014 12:06

*da mam desno vratno bezgavko tak zatečeno, da me boli že brez da premikam glavo :mad:
*povrhu vsega me skrbi lasišče in imam izpuščaje po obrazu
*sem čez vikend sama doma, party with my dog :cheer:
*sem dobila urnik........... ok.
Uporabniški avatar
somebody
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1674
Na forumu od: 18. 6. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a somebody » 26. Sep. 2014 10:22

saarijarvi napisal/-a:^ Da sem sama do zdaj tudi imela precejsnjo nesreco s cimrami


* jaz z večino cimer tudi, sploh tistimi, ki sem jih od prej vsaj malo poznala - totalno razočaranje. Ampak moram priznati, da sem se z eno cimro, ki je sploh nisem nikoli prej videla, ever, ful ujela in, dve najlepši leti :-) Sem pa nekako podobno uletela k njej v sobo, kot je k tebi, saarijarvi, nova cimra. Nikoli ne veš, mogoče je to začetek lepega prijateljstva ;-)
* sem bila ravno s to cimro včeraj na kavi. še na enih deset bova mogli it, da se zmeniva vse. ampak zdaj bo celo več priložnosti...
* s tanovo cimro bom pa že zdržala, bo samo dva meseca.

saarijarvi napisal/-a:- Da sem si koncno privlekla kolo v Ljubljano in se sprasujem, zakaj tega nisem nardila ze prej. Nocne voznje :hearts:


* kolo + ljubljana = super kombinacija; sploh ker bo lepa jesen :D

* sem po treh tednih doma. Je ful lep sonček, še lepši pa je pogled na Ljubljansko kotlino v megli :evil:
* sem prav besna nase, ker sem med vsemi temi selitvami nekam založila staro beležko v kateri je vse. Kako naj zdaj napišem CV? :mad:
Uporabniški avatar
trust
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 570
Na forumu od: 12. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a trust » 28. Sep. 2014 11:11

kozoroginjaeva napisal/-a:Priznam da sem sla k prostovolcem zaradi tega da koga novwga spoznam pol pa vidm d so tm skor sami upokojenci plus to da moj mentor kr mal smrdi in tega ne morem vec prenašati. Rect se mu pa tud ne upam.


:lach: :lach: :lach: kok sem se pa zdele nasmeju ob tem

-Sem dolgo razmišljal kaj bi bil moj hobi in sem se v zadnjem mesecu našel v fotografiji. Samozavest mi je pa dvignil fotograf na šoli, ki je pohvalil moje fotografije in jih poslal na natečaj :)

-Pismo jest eno punco rabim, ker bi bil rad zaljubljen in z njo počel kar zdaj sam :oops:
wasd
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 763
Na forumu od: 10. 11. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a wasd » 28. Sep. 2014 12:05

trust napisal/-a:Ko vidim današnje pare si včasih rečem hvala bogu, da sem samski :cool:
Uporabniški avatar
Exit
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1640
Na forumu od: 25. 2. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Exit » 28. Sep. 2014 12:51

*evo pa me je "vrgl".... preveč blo vsega, valda da bom zbolela....
* mi vseeno ni žal, da sem šla v petek v koncert... ahhh perfeeect. sam je bilo pa takoooo vroče.... majca, krilo čist mokro, tekl je z mene... sam sem se pa naplesala hooho :D
* ne morem verjet, da sta minila že dva tedna :O
* razmišljam o tem, da bi šla naslednji mesec v krakow....
“I took a deep breath and listened to the old brag of my heart. I am, I am, I am.”
Uporabniški avatar
Sarissima
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 3448
Na forumu od: 26. 12. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Sarissima » 28. Sep. 2014 18:07

- Da sem mela danes en totalen "I feel sLOVEnija" moment, ko me je prav zadelo kako lepa/romantična/neverjetna je slovenska pokrajina. Kakšno srečo imamo da živimo v tako čudovitem okolju.
- Da očitno nikoli ne bi mogla bit srečna v velikem mestu. Js nujno nucam zelenje :D
-Da se ful noro veselim faksa! Po začetnem: wtf bojo to zdej eni predmeti, to bo ziher bedno, sem spontano preklopila na: omg, kolko novega, lets get this shit started!
- Da je življenje lepo :hearts:
...But because I saw you. Someone like me. Someone so scared that the only way you know how to handle things is by worrying your way through them. That's what you and I are. Worriers.

Vrni se na Čustva

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov