Priznam da...#18

Pomoč iz čustvenih stisk.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
claire
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3646
Na forumu od: 19. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a claire » 10. Apr. 2014 18:28

- da sem neizmerno happy ko se na enem gostovanju dobi povabilo na drugega. :D oooo, like it, like it!

- sva se spričkala po telefonu zaradi blokade v komunikaciji. sovražim faking telefone in vso višjo tehnologijo in vso sranje. v živo poveš kaj misliš, pove on kaj misli, prebereš še mimiko in geste in ni šans da pride do takih nekih čeških nesporazumov, ki niso ničermur podobni, niti niso kreg sam po sebi. baaaaa. sovražim telefone.

- se še vedno nisem naspala. ker ja,... ni kul se vstat malo bolj pozno, it normalno na zajtrk in domov. a-a. treba se je vstat 3 ure pred vsemi in it lazit na grad. :D ah, ja. zdaj vidim, da nisem jaz edina čudakinja tega sveta. še dve sta se najdle, ki sta podpirale mojo norost. :D

- šla bi si nek šejk zmešat.

- fakof majo eni ludi. res. P***a ti. ko te vidim naslednjič ti bom tak gor nadevala, da boš še tri dni zelena od zavisti. P***a nevoščljiva hinavska.

- se je treba jutri spravit na nek dogodek. celo izbiram lahko. :D
sAv€ ENErgy, plaY in The D@rk.
Uporabniški avatar
Mishela
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1222
Na forumu od: 5. 6. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Mishela » 10. Apr. 2014 21:27

* :cry: :cry: :cry:
Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4434
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 11. Apr. 2014 1:59

claire napisal/-a:baaaaa. sovražim telefone.


- Priznam da obozujem telefone! :P koncno koncno koncno mam novga. Star mi je ze kako leto dobesedno razpadal in ugasal kadarkoli sm ga primla v roke.
- :love:
- Da sem spet v fazi allnighterjev, jbg. Mam na koncu vsaj narjeno, kar je zakon filing.
- Da sem letos spomladi veckrat zbolela kot prej v celmu lajfu pomoje, srsly?
- plus fakin cvetni prah
- Blo bi zakon, ce bi se res zorganizirali in uresnicli plane za v soboto, zna bit zanimivo :freude:
Uporabniški avatar
_patchouli_
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2447
Na forumu od: 25. 4. 2008
Kraj: Na soncni strani Himalaje

Neprebrana objavaNapisal/-a _patchouli_ » 11. Apr. 2014 7:31

- Ok. Predstavljajte si, da se zjutraj prebudite v sladkem zavedanju, da je vikend in še prijetno jutranje zmedeni vstanete in se odpravite v kopalnico, nato skuhat težko pričakovano kavo. In potem stvari postanejo čudne. Stanovanje je polno nekih gigantskih listov nekakšnih čudnih tropskih rastlin in ovito v rahlo meglico kadila, ki diši kot v kakem mističnem templju. V tem prizoru kot sredi džungelskega spiritualnega duhovnega obreda (ali karkoli se že pač dogaja, preveč za vaše možgane pred jutranjo kavo) se prikaže vaš cimer, ki ima na sebi transvestitski make up kot iz kakega kičastega bollywoodskega videospota in oblečen v sari (in morate si rahlo zagrenjeno priznati, da verjetno izgleda precej bolje, kot vi v vaši jutranji zmečkani podobi). V naslednji uri uspete videti cimra golega, poskušate pogasiti ogenj v vaši sobi in bežite na streho pred dimom kadila, ki je ušel nadzoru.
Dobrodošli v moj svet.
- Ah, živeti z umetniki...

- da smo včeraj dobili negativno novico iz Nemčije. Šef je še vedno odločen, da vzpostavimo sodelovanje, kar je super, ker bi res rada, da tale zadeva uspe. Pa če grem naslednji teden v Nemčijo ali ne.
- da še vedno nimam karte in še vedno ni gotovo kam : Bangkok ali Frankfurt?
- da sem neverjetno žalostna in razočarana nad reakcijo prijatelja in po pravici povedano, če se ne misli opravičiti, ga ne mislim več videt sploh. Ne morem verjet, da se mi je posmehoval, ko sem delila z njim nekaj zelo težkega, nekaj o čemer ni lahko govoriti. :(
Uporabniški avatar
Exit
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1640
Na forumu od: 25. 2. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Exit » 11. Apr. 2014 9:48

* frustracijeeeeee. peti dan diete. počutje: odlično. nisem si mislila, da se bom z manj zaužite hrane, stokrat bolše počutla. sam ja. kilo pa pol več mi kaže kot npr. v pon. zdj nvm, al naj bom zaskrbljena zaradi te kile ali pol več, ali zaradi obsedenosti s tehtanjem? plus da zram še uizi športam. js res ne vem več, ka naj nardim, da skinem teh zadnih 6 kil dol. sran*e. al več jem al normalno jem al manj jem - nič ne pomaga.
* spet mam fazo arogantne samozavesti. po mestu hodim, ko da sem boga za jajca prjela. svašta.
* so me razkajfal na šihtu. kake bedne majo, zdej pa naj JS njim še dnar devam. da ne pozabmo dejstva, da mi itak PREMAL plačujejo (res premal), da se jim vedno prilagodim... eh.
* komi čakam september, da spi*.
* me stisne v želodcu, ko pomislim, da se čez dobra dva mesca selim iz študentskega doma. tak mi je fajn tu, cimri super, super vzdušje... uf. sam ok... itak se že skos silim it vn iz comfort zone-a, tko d bo treba tt nardit ta korak. bo pa vseen težko. že vidim solze :D je pa ena dobra plat tega - ne bom gledala cimra. tistga cimra ja. uh. to mi deli.
* tečna sem.
“I took a deep breath and listened to the old brag of my heart. I am, I am, I am.”
Uporabniški avatar
Tamala_mrha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3322
Na forumu od: 21. 10. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Tamala_mrha » 11. Apr. 2014 13:00

Priznam,

- da komaj čakam, da mine še teh nekaj dni in sp*zdim od tu
- da prav vidiš, kdo ti privošči in kdo ne ... tadrugi zavijejo svojo zavist v ličen celofan in ti začnejo deliti kmetavzarske nasvete, pa vsak od teh pozna vsaj en primer nekoga, ki je šel tja kamor jaz in se je zgodilo vse najslabše. Oh, gimme a break, tega pa res ne kupim. Zgodbicam tipa "FOF, ki pozna FOF-a, je potoval tja in tja, doživel to in to, yada yada yada", že tako ne verjamem glih, če pa je že resnično - hej, a tukaj v tej naši državi se pa dogajajo same lepe stvari?? V zadnjih treh letih sem imela v tej državi verjetno več kolobocij kot jih bom imela v tistem enem ali dveh letih v tujini + celem življenju skupaj.
- da sem pripravljena vse, kar se mi ponudi, zajeti z veliko žlico in da bom iz vsakega dneva iztisnila kolikor bo le mogoče! :)
Uporabniški avatar
Mishela
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1222
Na forumu od: 5. 6. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Mishela » 13. Apr. 2014 14:47

*tujina ftw, ne pusti se motit :)
*zadnje čase opažam, da sem vedno bolj 'zabita', težje si zapomnim stvari, nižja koncentracija, manj vem, manj logično razmišljam.. in vedno bolj sem prepričana, da je alkohol kriv. ampak halo, drugi so dost več spili v življenju pa jim nič ni, it's not fair.
*fuzlam telo, skoz neke kavice, energy drinke, pol pa travo prek, bravo
*osamljena, ful
*oseba, ki jo rabim pa je uro pa pol vožnje stran
*rada bi šla nekam daleč, pustila vse za sabo in popolnoma spremenila življenje
*laptop screen me jeb* in bom nekoga razbila enkrat, res nimam živce za take stvari.
floribunda
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4942
Na forumu od: 22. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a floribunda » 13. Apr. 2014 16:00

Mishela napisal/-a:*zadnje čase opažam, da sem vedno bolj 'zabita', težje si zapomnim stvari, nižja koncentracija, manj vem, manj logično razmišljam..


to so klasični simptomi rednega uživanja trave.
Uporabniški avatar
Mishela
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1222
Na forumu od: 5. 6. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Mishela » 13. Apr. 2014 16:48

pa še to,great haha
redno kot 3x na mesec al redno kot parkrat tedensko?
floribunda
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4942
Na forumu od: 22. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a floribunda » 13. Apr. 2014 20:14

odvisno od cloveka do cloveka. malo si preberi na netu kaj pa kako...priporocam drogart.org kjer najdes cel kup nasvetov in clankov na to temo.
Uporabniški avatar
Exit
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1640
Na forumu od: 25. 2. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Exit » 14. Apr. 2014 12:28

* jutri podelitev diplom. nedasemi
“I took a deep breath and listened to the old brag of my heart. I am, I am, I am.”
Prairie
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 14
Na forumu od: 5. 1. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a Prairie » 14. Apr. 2014 14:25

* mi zopet teče voda v grlo .. ja, ne glede na to da vse naredim sproti :cry: v končni fazi sploh ni razlike ali vse narediš sproti ali na koncu :!:
* komaj čakam 1. maj, da končno spokam za 3 dni stran od vsega :)
* mi preseda odnos nekaterih profesorjev na faksu - ne, nisem stara 8 ali 13 let !?
* ne razumem ljudi okoli sebe - vsi bi nekaj imeli, za to pa nihče ne bi naredil nič .. RESNO !?
* se mi lušta limonade in veganskih muffinov :D
If you want breakfast in bed, sleep in the kitchen.
Uporabniški avatar
_patchouli_
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2447
Na forumu od: 25. 4. 2008
Kraj: Na soncni strani Himalaje

Neprebrana objavaNapisal/-a _patchouli_ » 16. Apr. 2014 8:38

- da so mu ponudili sluzbo v Avstraliji in jo je sprejel :(
- da vem, da bi morala biti vesela zanj in sem, ampak vseeno...
- da ne bi bilo fer pricakovati, da pri tej odlocitvi gleda na naju in najno zvezo, konec koncev nisva tako dolgo skupaj
- da bo tu se kake 4 mesece in ne veva, kaj naj. niti nima smisla nadaljevati po eni strani, ker potem itak gre in bo samo se tezje. po drugi strani se pa imava res lepo skupaj, oba cutiva nekaj in ne vem, v 4 mesecih se lahko se marsikaj zgodi. ne vem.
- da sva se vceraj dolgo pogovarjala o tem in res ne vem, kaj naj. danes mi ni poslal sms-a za dobro jutro kot prakticno vsako jutro, od kar je dobil mojo telefonsko in mi tako manjka! tisti obcutek, da je vedno tam nekje.
- da v petek odhajam za dobre 3 tedne in vse skupaj je prislo ob najbolj napacnem moznem casu. Morala bi iti za 2 tedna, pa so mi podaljsali za 10 dni in reeeees mi ni za it. Isto kot lani, ko sem pustila kup stvari odprtih in odsla domov za 3 tedne. le da sedaj ne vem, ce se sploh veselim pridet nazaj. ma ni mi za it, ker si ne predstavljam bit doma, ampak pocasi imam vsega skupaj tukaj poln k***c. v vsej tej zmedi sva si bila vsaj v oporo, ker sva nekako delila obcutke glede Bangladesa, ampak sedaj bom se to izgubila.
- da dobro, da ni nikogar v pisarni, ker se cmerim ko ena cmera cmerasta in je moja tipkovnica cisto mokra :cry:
Uporabniški avatar
Anjeske
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 876
Na forumu od: 13. 1. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a Anjeske » 16. Apr. 2014 16:41

-pačuli, glavo pokonc! Vse se bo lepo izšli :)

-da so mi iz faksa vrnili moj preljubi indeks. Se bom lahko vnukom z njim hvalila in se nostalgično spominjala študentskih let :D

- da se mi zdle lušta en taaaaak velik kebab. Pa lih ko pridem domov!

-si srčno želim, da bi mi letos uspelo vzgojiti par paradajzov, da nama bo njegova zlata mami skuhala paradižnikovo mezgo (ženska obvlada). Vrt mi sicer pravi, naj raje zasadim šop peteršilja in nekaj bučk, ampak se en bom vdala tako zlahka. Sam da se otopli, pol pa akcija :D
Uporabniški avatar
claire
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3646
Na forumu od: 19. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a claire » 17. Apr. 2014 10:31

Priznam:

- da najraje hodim direkt na premiere, ker je nekak tako bolj fensi vzdušje :love:

- bi mela nove alstarke pa mela bi nove salonarje na vezalke pa mela bi novo jakno. mogoče kaj v maju...

- sem zdaj pa že malo jezna sama nase, ker eno zadevo odlašam pa odlašam pa vedno kaj najden da mi ni treba. pa grem laufat, pa grem v gledališče pa mam vaje pa mam to in ono. namesto a bi si vzela 1 dan in bla rešena. baaa. :rolleyes:

- čakam krajše potovanje... jei. deutschland. še nikol bla :oops: . še nikol nisem bla v nemčiji (kar sem se vozila skozi ne štejem). bom bla govorila nemško. :D nekaj pa še znam!

- da se moram spravit delat. da bom vsaj malo koristna če že tu sedim. :D
sAv€ ENErgy, plaY in The D@rk.

Vrni se na Čustva

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov