zemlja, odpri se... - kdaj vas je bilo najbolj sram?

Klepetalnica, info, humor in ogromno drugih zanimivih reči...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

*hox*
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2254
Na forumu od: 15. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a *hox* » 04. Sep. 2008 22:45

Par dni nazaj sva bila s fantom okrog 8ih zjutraj v mestu (ura je pomembna, ker sem bila nenormalno zaspana). Med tem, ko je on dvigoval denar na bankomatu, sem js gledala okrog. Kar od nekje pride en tip in mi začne mahat. Js ene 2x zavijem z očmi, ga grdo pogledam in se obrnem stran. Tip gre naprej dva koraka in pride spet nazaj in spet pomaha. V tistem trenutku sem ga hotla napizdit, da naj maha komu drugmu, nakar se obrne moj fant in se veselo pozdravita. No, in potem men kapne, da je to njegov bratranc. :stupid:
Uporabniški avatar
sixty
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 339
Na forumu od: 15. 11. 2006
Kraj: Bled

Neprebrana objavaNapisal/-a sixty » 05. Sep. 2008 16:46

Žaklina napisal/-a::D ojoj, ko sem bila še mlajša me je ata peljal na bazen plavat. In jest vsa vesela zakoračim iz bazena, opazim mojega ata kako sedi na klopici in mi kaže hrbet. Ne vem kaj mi je bilo, ampak jest zlaufam do njega in ga z vso silo usekam po hrbtu. Nakar se ata po velikem AUUU HUDIČA obrne in jest porajtam, da sem usekala nič hudega slutečega gospoda, ata me pa debelo gleda od strani s široko odprtimi usti. Meni je blo tolk nerodno, da nisem vedla kaj bi... Da je bla pa še pika na i mi je pa gospod še rekel:"Zakaj je bilo pa tega treba?"... Jst pa rdeča v glavo, zlaufala preč, moja ata pa za mano. :oops: :oops: :oops:


Faak :D Huda :P
Touch me, take me to that other place. Reach me, I know I'm not a hopeless case. It's a beautiful day.
Leilani.
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 94
Na forumu od: 11. 8. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Leilani. » 05. Sep. 2008 17:04

js bratranec in njegovi kolegi med katerimi se mi je en ful dopadu in moja prijateljica smo šli v diskoteko. In tak smo skup se mamo fajn, kr naenkrat pa bratanec in njegovi kolegi (razen moje simpatije) izginejo. Jst se menim mal s kolegico, malo z njim, obračam učke in upam, da sem mu jst tud všeč. Ker je bilo tam ful glasno, večine pogovra nisem razumela.. Tako mi un reče: ''Grem dol..'' in me lepo pogleda. In jst ga razumem kot, da tip men govori, če grema midva dol. Pa jst njemu a midva? Kam bi pa šel? (že čist vesela, da sem mu všeč in da boma kaj mela) :oops: Pa tip nene, jst grem sam pogledat, da se kolegi ne bodo stepli.
Mene je blo tak sram!
Uporabniški avatar
*Lilli*
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 202
Na forumu od: 21. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a *Lilli* » 05. Sep. 2008 21:01

sixty napisal/-a:
Žaklina napisal/-a::D ojoj, ko sem bila še mlajša me je ata peljal na bazen plavat. In jest vsa vesela zakoračim iz bazena, opazim mojega ata kako sedi na klopici in mi kaže hrbet. Ne vem kaj mi je bilo, ampak jest zlaufam do njega in ga z vso silo usekam po hrbtu. Nakar se ata po velikem AUUU HUDIČA obrne in jest porajtam, da sem usekala nič hudega slutečega gospoda, ata me pa debelo gleda od strani s široko odprtimi usti. Meni je blo tolk nerodno, da nisem vedla kaj bi... Da je bla pa še pika na i mi je pa gospod še rekel:"Zakaj je bilo pa tega treba?"... Jst pa rdeča v glavo, zlaufala preč, moja ata pa za mano. :oops: :oops: :oops:


Faak :D Huda :P


Sam ta pa je res :lach: oo jej ne bi bila rada na tvojem mestu..

Ok še ena moja..zadnjič gledamo neke slike z eno mamino prijateljico(ki je prišla z potovanja)..pa je ženska tko ful "pomembna" mislim ni kar tko..ko vse ostale prijateljice..in ona pač razlaga zraven (seveda vse slike niso bile njene, ker je imela po mapah dane..so bile tud od drugih ljudi, ki so bili z njo na tem potovanju in zato so se tud razlikovale med seboj, po velikosti, kakovosti itn.) no in ona razlaga..pa pridemo na en sklop fotografij, ki so bile dejansko neke ful čudne..take motne..pa jaz bleknem:"o bog ta pa nima pojam o slikanju..kake slabe slike..kdo je to slikal?" Ona pa: "Jaz sem te slikala"...jaz bi se najraje zaprla v omaro in nikoli več prišla ven :oops: :oops: :unknown:
Uporabniški avatar
iluzija
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1011
Na forumu od: 9. 3. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a iluzija » 05. Sep. 2008 22:17

Ogromno je bilo scen, ko bi se najraje izbrisala iz obličja Zemlje (razni štorasti podvigi a la "komu se bo polomil stol, če ne meni?" in "kdo se bo spotaknil na ravnini, če ne jaz?"), ampak verjetno tista, ko sem se k enemu fotru usedla v avto, ker sem mislila, da je moj oče (isti avto, ista pleša), zmaga. Za trenutek sem kar obstala, ker nisem vedela ali naj izpuhtim, ali naj grem iskat nafto... In to se je zgodilo nekaj mesecev nazaj.
Uporabniški avatar
positive vibration
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2157
Na forumu od: 19. 3. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a positive vibration » 05. Sep. 2008 22:53

^^ kak dobro :lol:

Eh, men se je dans taka bedna nardila...sm pucala doma bajto, lepo si nesem vodo v lavorju v zgorn štuk, grem na stopnišče rožico prestavit na sredino stopnice, da bom lahko pobrisala les ob robu stopnic...si naštimam muziko, fajn pučem :tanz: Pa kr je bla že tema, sm si luč naredla, sicer se vse iz ceste vidi direkt v bajto, ampak ok. No, dokončam jz zgornje nadstropje, zagrabim un lavor z vodo, grem po stopnicah...pa hops direkt na un pisker z rožo stopim, jebomu... :evil: Tak sn se opotekla s tistim emparom, nekak sm ga še hotla ulovit, ker sn ga vidla, kak mi je bežal iz rok, pa seveda se lonc od rože zlomi in je poletel najprej empar, za njim jaz, za mano pa še roža...
In na koncu sn čula še smeh iz ulice, zgleda da se je glih nekdo mimo sprehajal in si je mel priložnost ogledat to komedijo :oops:
~NIA~
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5791
Na forumu od: 29. 4. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a ~NIA~ » 07. Sep. 2008 15:04

:oops:
Zadnjič spremenil ~NIA~, dne 08. Dec. 2010 21:01, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
malacveka
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 96
Na forumu od: 9. 12. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a malacveka » 07. Sep. 2008 17:25

positive vibration :lol: :lol: ta je pa ena bolših :D čist moj stil :?

V osnovni šoli sem bila parkrat na morju s kolonijo na Krku. In nekega dne se mi kopamo, ko me nič hudega slutečo začne tunkat nek mulc. V tistem sem se obrnila in zalaufala za njim, ampak sem mulca v tisti gužvi zgubila...tako sem pograbila enga druzga (se mi je zdelo da je njegov "pajdaš") in ga začela tunkat v smislu "kle maš za en teden nazaj pa še za tvojga frenda", ko bogi revež začne tulit nazaj v nemškem jeziku
:oops: bogega revčka sm skor utopila :oops:

Ena prigoda je bila na faxu....s sošolko sva šle z wc-ja, ona je hodila za mano, ko je sredi vrveža videla, da za sabo na čevlju vlečem wc-papir (itak). Ona dobro namerno stopi nanj, saj je mislila, da bo tako padel dol...ko se njej prilima na cel sprednji del čevja :oops: Na koncu je sicer operacija wc-papir uspela, ampak je blo pa precej sramotno :oops:

da ne govorim kako sem v srednji šoli pogrnila po tleh pred približno 500 ljudmi s šole :oops:
Uporabniški avatar
freaky
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 871
Na forumu od: 27. 4. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a freaky » 07. Sep. 2008 17:36

iluzija napisal/-a:ampak verjetno tista, ko sem se k enemu fotru usedla v avto, ker sem mislila, da je moj oče (isti avto, ista pleša), zmaga. Za trenutek sem kar obstala, ker nisem vedela ali naj izpuhtim, ali naj grem iskat nafto... In to se je zgodilo nekaj mesecev nazaj.

Joj, meni se je tudi to zgodilo. S fotrom sva se zmenila, da me pride iskat. Js zagledam pač isti avto kot je naš, sploh gledala nism tablice, če je taprava, sem bila prepričana, da je naš avto. Odprem vrata, se usedem in ugotovim, da to sploh ni moj oči. :oops: Mene je blo tuk sram, da sploh rečt nism mogla nč in sm po hitrem postopku odprla vrata in šla. Kaj si je mogu un tip mislt?! :oops:
How many years can some people exist before they're allowed to be free?
The answer, my friend, is blowin' in the wind.
Uporabniški avatar
frigga
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 817
Na forumu od: 23. 12. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a frigga » 07. Sep. 2008 21:38

Žaklina napisal/-a::D ojoj, ko sem bila še mlajša me je ata peljal na bazen plavat. In jest vsa vesela zakoračim iz bazena, opazim mojega ata kako sedi na klopici in mi kaže hrbet. Ne vem kaj mi je bilo, ampak jest zlaufam do njega in ga z vso silo usekam po hrbtu. Nakar se ata po velikem AUUU HUDIČA obrne in jest porajtam, da sem usekala nič hudega slutečega gospoda, ata me pa debelo gleda od strani s široko odprtimi usti. Meni je blo tolk nerodno, da nisem vedla kaj bi... Da je bla pa še pika na i mi je pa gospod še rekel:"Zakaj je bilo pa tega treba?"... Jst pa rdeča v glavo, zlaufala preč, moja ata pa za mano. :oops: :oops: :oops:


Neki podobnega se je zgodilo tudi meni, nisem glih usekala strica, za katerega sem mislila, da je moj fotr, sem pa (bili smo na morju, ene 20 let nazaj) iz priletela iz vode in se vrgla stricu na hrbet ter ga objela z rokami okoli vratu, pol pa pogledam par metrov naprej in vidim, kako me mojedva debelo gledata. Ja, sem stekla stran, da se je kar kadilo za mano.
:unknown:
Pristajati na povprečnost pomeni pristajati na poraz.
fun
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1401
Na forumu od: 15. 8. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a fun » 07. Sep. 2008 23:51

fak, tko sram me pa že dolg ni blo... :D


Včeraj zvečer pridemo mal pijani domov; 4 tipi, kolegica in jaz.. V dnevni sobi pripravljamo za spat, in jaz vsa glasna, da bom zbudila vse k bodo smrčal in da pijani dedi vedno smrčijo,...

Zjutraj ko sem se zbudila so že vsi čuli.. In se pač menjo, kak je enmu celo noč zvonil telefon, da je pri sosedovih neka pes skos lajal, itd... Jaz pa vsa ponosna, kak nisem nič slišala, da sem takoj zaspala... Pa tko vprašam: ja kak pa da vi niste spali?
Na začetku vse tiho; potem pa eden čist previdno: ja na začetku sploh nismo mogli spat ker si ful naglas dihala.. Jaz: ja kak naglas dihala? On: mislm tko; ful si smrčat začela,.... :oops:

omg kak me je še edno sram :oops:
Uporabniški avatar
shaikica
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 72
Na forumu od: 19. 10. 2007
Kraj: entre amor y el odio

Neprebrana objavaNapisal/-a shaikica » 23. Nov. 2008 0:02

Men se je najbolj neroden trenutek v lifu zgodil prejšni teden, ko mi je moj bivši prebral s frendi vsa sporočila na mobiju-kako ga imam še vedno rada,kolk mi je všeč njegov pogled,nameh, zakaj je tak...
in jst sm misnla da umrem,vsi so bli tiho, jst sm zardela,on brez besed. Skratka najbolj nerodna situacija v življneju, zarad česar še zdej ne morem spta,uni vikend sm bla pa popolnima ku d bi bla zdrogirana:S...pa žalostna ful,ker mu itak nič ne pomeni:(
Uporabniški avatar
Jochie
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7076
Na forumu od: 17. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Jochie » 13. Feb. 2009 15:11

včeraj sem bil na koncertu mojega najljubšega pevca, ki je bil v gledališču v Trstu. Z ženo sva sedela v drugi vrsti tik pod odrom na sredini. Pri eni pesmi so začele utripati tiste fleš luči (ne vem, kako se reče slovensko, italijansko so luci stroboscopiche), ki so bile postavljene na tleh odra, tako da so flešale direkt v oči...

moja nora žena pa torbico v roke, ven sončna očala in direkt na oči! sredi teatra...

jejdata, kakšna sramota!!! :oops: :? :eek: :cry: :unknown:
Uporabniški avatar
g00fy_qa
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2032
Na forumu od: 22. 8. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a g00fy_qa » 13. Feb. 2009 16:09

Meni je blo pred kratkim nerodno, ko sem kupovala čevlje in na blagajni cela zamišljena zaradi nevemčesa vtipkam tisti pin in me zraven prodajalka vpraša, če lahko povem svojo poštno številko za neke raziskave. Jaz kar s prve povem svoj pin. :eek: Komaj sem spravila tisto poštno iz sebe po tem.

Pa še ena... Sem bla z atijem v mestu in mora on na hitro k odvetniku, jaz pa naj ga počakam v avtu. Je pa napačno parkiral, ker v bližini ni blo nobenega prostega mesta. In preden gre, mi reče v šali, da naj avto premaknem če bo kakšen policist kje v bližini. Jaz pa ja šur, jaz tvoje velike mrcine ne vozim, kaj šele parkiram.
In seveda, kot da se to še komu lahko zgodi, prideta mimo dva policaja in se vstavita ob mojem oknu. Jaz sem mislila da me bo konec... Odprem okno in on meni če vem, da je napačno parkirano in zakaj in blabla... potem pa da naj avto premaknem in pravilno parkiram. Jaz pa njemu nazaj, da tega ne bom naredila, ker tega avta ne vem parkirat. Pa on, če mam izpit. In jaz da ja. In on dalje, da mi bosta s kolegom pomagala. Jaz že čist na koncu, ampak izbire pa tudi nisem imela...
Se vsedem za volan, policaj mi pokaže eno miniaturno mesto v bližini, potem pa s kolegom policajem ustavita veees promet vsak na svoji strani, da lahko jaz kilavo in z nevemkolko popravki kao spravim tisti avto v ono špranjo. Hjao jaz sem mislila da bom umrla od sramu ... cela ulicala se je blokirala zaradi mene. Ampak ja, vsaj kazni ni blo.
Uporabniški avatar
maaalaaa
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 93
Na forumu od: 1. 7. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a maaalaaa » 16. Feb. 2009 18:38

enkrat sm na busni govorila s svojim fantom pa šla nazaj prot šoli in sm nazaj gledala, pol pa nism vidla konca pločnika pa stopm ravno na robnik in sevede se zvrnem po tleh kokr sm douga & široka lih pred njim in negovmi prjatli :oops: in pol sm zarad šoka in sramu kar sred ceste ležala k sm si sam želela da bi bla pod cesto ne pa na njej. in on valda prleti do mene, me pobira, če sm vredi itd. jst pa sam farbala tam in si želela da bi bla nekje 10000 km stran od tam. in pol rečem da sm ok, da lahko grem, usa zmedena stopm na poškodovano nogo z vso mojo težo in me še enkrat zvrne po tleh. takrat pa res nism več vedla kaj naj s sabo. pol me je pa on napol nesel do šole. groza uglavnem in takrat sva ravno začela bit par, seveda mi je blo še tok bol bed :unknown:

pa enkrat sm pa enmu fantu k se mi je dopadu za umret, na enmu žuru začela razlagat kok se on men dopade in nevem kaj, mu izlijem vsa moja čustva, itak sm bla MALCE pjana, mislim čist preveč in ojoj. druj dan sm od obupa (in mačka :P) ceu dan ležala v sobi in si želela, da se ne srečava nkol več (kar je seveda nemogoče blo). ko sm ga naslednič zagledala, sm mislila da bom kar umrla od sramu.

pa v gostilni sm se enkrat spet zvrnila po tleh k omara, pa sm bla popounoma trezna, sam je blo mokro od dežja in seveda polna gostilna in notr sami taki, ki so na isti šoli kot jaz.

Vrni se na Splošno

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: Bing [Bot]