Klepetalnica

Zadovolj(e)n/a v postelji.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

celjanar
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 442
Na forumu od: 9. 1. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a celjanar » 13. Feb. 2016 17:53

Butt plugi s kitajske za 8€ pri nas pa za 30 naprej, pa pri nas sploh nism našu z živalskimi repki, tako da se splača.
Uporabniški avatar
Mishela
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1222
Na forumu od: 5. 6. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Mishela » 13. Feb. 2016 18:05

Jaaa, jaz sem ta repek dobla za slabe tri evre preku spleta pa noro zgleda :D
Zadnjič spremenil Mishela, dne 26. Feb. 2016 20:23, skupaj popravljeno 1 krat.
celjanar
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 442
Na forumu od: 9. 1. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a celjanar » 13. Feb. 2016 19:05

Ja pa je Niko za to, ga kdaj nosi?
Uporabniški avatar
Mishela
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1222
Na forumu od: 5. 6. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Mishela » 13. Feb. 2016 19:19

haha ne nosi tega, ne :D
celjanar
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 442
Na forumu od: 9. 1. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a celjanar » 13. Feb. 2016 19:34

Škoda sem že mislu, da ga bom lahk zajebavu mal. :nein:
Uporabniški avatar
Mishela
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1222
Na forumu od: 5. 6. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Mishela » 13. Feb. 2016 20:06

oprosti, ker sma te razočarala :nein: :D
Uporabniški avatar
Sarissima
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 3448
Na forumu od: 26. 12. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Sarissima » 13. Feb. 2016 21:30

...But because I saw you. Someone like me. Someone so scared that the only way you know how to handle things is by worrying your way through them. That's what you and I are. Worriers.
Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4434
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 16. Feb. 2016 22:44

Kam na 'dejt' pijaco v dezevni Ljubljani? Anyone? :)
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 16. Feb. 2016 23:00

Ziferblat če ni alkohol.
Slaščičarna pri vodnjaku, če hočeš cukr.
Random pivnica če hočeš pir :D.
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Uporabniški avatar
Bunk
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 179
Na forumu od: 8. 10. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a Bunk » 17. Feb. 2016 0:02

Gallusova čajnica
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 17. Feb. 2016 0:05

Meh, tam je vedno kakšna P***a iz Filofaksa ki naglas govori o temu kako je on awesome.
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Uporabniški avatar
Bunk
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 179
Na forumu od: 8. 10. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a Bunk » 17. Feb. 2016 0:08

Meni je pa tam top, vrhunski čaji in zelo prijazen kelnar.
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 17. Feb. 2016 0:09

Ja, saj ta se ponavadi dere na takšne pi*de.
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Uporabniški avatar
slovenc79
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4261
Na forumu od: 22. 7. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a slovenc79 » 18. Feb. 2016 18:42

tole sporočam Bunku, glede da je tak offtopic pri tistih devicah..

na podlagi nekaj negativnih izkušenj si prepričan, da je celotna družba taka kot je, zlobna, posmehljiva in obsojujoča. ampak ni tako. ljudje so ti bolj podobni kot si misliš, tudi drugi nimajo popolne samozavesti, tudi drugi vidijo napake pri sebi in se sekirajo zaradi njih, čeprav je drugim vseeno zanje ali jih sploh ne opazijo. (prav zanimivo je, kako nekateri izpadejo zelo samozavestni, v resnici jih pa neka malenkost zelo potre. seveda bojo to zelo zelo dobro skrili)
poznam občutek, ko te npr. nek tujec pogleda v oči in se ti zdi, da ve za vse tvoje probleme, ranljivosti, in imaš občutek da se ti bo posmehoval. ampak to ni res. v bistvu je ravno obratno - drugi razmišljajo o svojih problemih, svojih ranljivostih. o tebi ne vejo čisto nič več kot jim sam tisti trenutek pokažeš.
vsak človek, ki ga srečaš, spoznaš, ima drugačno zgodbo, drugačne vrednote, drugačne probleme in nima nobene povezave s kom drugim.
problem družbe je ravno ta, da po eni strani blebeta kako je treba bit toleranten do drugačnih, po drugi strani morajo pa vsi skušajo živet po nekih družbenih idealih, in ker jim ne gre, so nesamozavestni. ker imajo drugačne cilje od večine, ker jih veselijo drugačne aktivnosti, ker nimajo popolne postave, itd.. na facebooku npr. se vsi trudijo kazat kako so kul, kje vse potujejo, s čem vse se ukvarjajo, kaj vse so doživeli, kaj vse zmorejo.. ampak to ni realna slika, vsi te "popolni" ljudje imajo svoje probleme in strani, in dejstvo da tega ne razglašajo povsod, pomeni da niso ravno ponosni na to ali/in pa se bojijo da ne bi družba negativno reagirala.

v glavnem, nisi center sveta, da bi vsi gledali tebe in kaj je s tabo narobe. čeprav imaš tak občutek. ker je vsak zase center sveta in ima svoj lajf. bo pa trajalo, da to dojameš, tudi če mi takoj verjameš. najlažje tako, da spoznaš čim več ljudi. če spoznaš 10 ljudi in se ti dva posmehujeta, te bo potrlo. če pa spoznaš 1000 ljudi in se ti jih bo 50 posmehovalo, se jim boš pa smejal v glavo in jih poslal v k, ker boš čutil, da je dovolj dobrih ljudi na svetu, da se ti zaradi takih butljev ni treba sekirat ;) in btw, na tej stopnji sem trenutno tudi jaz - moram spoznavat ljudi.
hej norci :)
Uporabniški avatar
Mishela
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1222
Na forumu od: 5. 6. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Mishela » 26. Feb. 2016 21:05

kaj menite o fantih, ki nimajo spolnih odnosov s puncami, razen če so v zvezi z njimi?
to dejansko obstaja in je vedno bolj popularno al kako?
rada bi razumela, v čem je fora, da morata prvo postat par... a se boji, da bo odšla z drugim, da ne bo dovolj dober, da je ne bo zadovoljil, premajhen penis pa jo hoče prej zahaklat, da si pol ne premisli kr tak, kaj?
mogoče je kakšna bolj globoka oh in sploh romantična zadeva za vsem tem?
al pa morda samo izgovor, če mu nisi všeč, da ne rabi seksat s tabo?

ker navsezadnje lahko to tud pomeni, da bo po enem tednu ali dveh dobivanja že silil v zvezo, posledično se bota premalo poznala in je večja možnost za propad zveze... ali pač?

sprašujem zato ker ne vem in ne razumem, drugače spoštujem te življenjske stile (v bistvu je precej luškano), samo pač ne znam si predstavljat, da npr. 3 mesece (toliko približno jaz osebno rabim, da vidim če bo iz tega nastala zveza ali ne) ne bi seksala z izbrancem? in kaj naj delam ves ta čas? :lach: al jemljejo zvezo kot nekaj za mimogrede, da po nekaj dneh dobivanja probaš, če gre, če ne pa pač greta narazen?
in navsezadnje, kaj če je vse tako popolno, potem pa se v postelji ne ujameta?
so to večinoma ljudje, ki spolnost postavljajo na zadnjo mesto?
____________

potem pa še to, ne vem kje ste se menli, ampak sem se spomnila na podoben primer, kjer so mi določene osebe rekle, da če si pišejo z izbrano osebo pa ni interesa za zmenek z njihove strani, da jim nehajo pisat.. am.. zakaj?
sej pa lahko potemtakem razvijaš prijateljstvo, al smo res tak površinski, da če vidimo, da ne bomo dosegli zastavljenega cilja, raje odnehamo popolnoma, kot da najdemo nov cilj?
oziroma..kaj ljudje res pišejo s takim namenom, da bi našli partnerja v tej osebi?
ne vem al je krivo to, da sem že kar dolgo v zvezi, ampak se ne spomnim, da bi kdajkoli komu pisala, zato ker bi mela v mislih, da ga hočem bolj spoznat z namenom, da bi lahko bil moj fant.
pač ljudem pišeš, da jih spoznaš na splošno, to kar so, kak razmišljajo, al ne?
in komaj po nekem času se spontano razvije kaj več, ko osebo dovolj spoznaš, ne pa da se zaletavo zagledaš v njihov videz in ji pišeš prvič, vprašaš za pijačo, reče ne, in jo greš blokirat. :rolleyes:

Vrni se na Ljubezen in seks

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov