Klepetalnica

Zadovolj(e)n/a v postelji.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

vžigalica
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 36
Na forumu od: 10. 8. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a vžigalica » 01. Sep. 2015 12:06

Parfume uporabljam zgolj za kake posebne priložnosti, ker jih sama niti ne maram. Uporabljam zgolj deodorant. Ja najbrž je blo res zgolj naključje. Jaz sem pa že študirala kako naj spet čim bolj zasmrdim da si me ponovno vzame s tako strastjo :lol:
Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4434
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 01. Sep. 2015 12:07

Probat ni greh :D
Uporabniški avatar
Marco
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 101
Na forumu od: 17. 2. 2006
Kraj: Bel-Air

Neprebrana objavaNapisal/-a Marco » 11. Okt. 2015 18:10

Vžigalica.. verjetno ni bilo čisto samo naključje ;) Ponavadi imamo tisti sindrom ugajanja in zato, če smo s partenrjem se ponavadi bolj trudimo pri higieni, samem izgledu itn.. In moram reči da teh par primerov z bivšo, ko sva bila oz. je bila ona "umazana" (švic izpod pajshe) in ko si v tem momentu in vidiš da ji je "vseeno" in se kljub temu prepustita strasti je to zakon! živalski nagon pač;) Še posebi če se bejba skos pedena, da veliko nase itn.. so ti redki momenti umazanosti ali malo kosmate noge naprimer sploh zlata vredni ;) Pač vsake stvari se hitro navadimo, zato je fajn če je v zvezi neka dinamika in ne rutinska konstanta ;)

Moj nasvet: dišej! ampak kdaj se pa le umaži!;)
Let's bypass all the bullshit and just get naked
Uporabniški avatar
Mishela
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1222
Na forumu od: 5. 6. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Mishela » 26. Okt. 2015 20:28

je tu katera, ki jo vzburja, če gleda svojega tipa z drugo?
sem malo brskala na netu pa imam občutek, da je takšnih ful malo (vsaj tukaj pri nas) in se počutim dokaj osamljeno in čudno :/
Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4434
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 26. Okt. 2015 20:33

Woou, ne. Niti priblizno. Ampak glede na to, da celo obstaja izraz za to, ziher ni tako redko :)

cuckquean:

A wife who is compliant in her fetish for her husband's unfaithfullness or adultery. The female equivalent of the male cuckold. Comes from the Old English word cwene, meaning Queen. The true cuckquean will be a willing participant in the sex act between the husband and the third part female and may be subjected to humiliation and degraging sexual acts by both husband and partner.

Vir: eden in edini Urban dictionary
MarijaNana
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 489
Na forumu od: 27. 6. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a MarijaNana » 26. Okt. 2015 20:42

Ne, mene nikakor ne bi to vzburjalo. Ali veš, zakaj te to vzburja? Od kod izhajajo tvoji občutki? Čudno ni v nobenem primeru, je pa pomembno, zakaj čutiš to vzburjenje.

Če se npr. ne čutiš dovolj ''dobro'' zanj, če ''rada'' sama sebe prizadeneš, če se čutiš, kot da ''moraš'' uživat ob tem, če se čutiš, da te ne bo imel nihče tako rad, da si ne bi želel bit z drugo in boš s tem preprečila, da bi bila prevarana itd. ... je to nekaj, na čemer bi morala delat, ker je ta ''vzburjenost'' očitno nekakšen obrambni mehanizem in ni dejanska vzburjenost.

Če pa se ob tem vzburjaš, ker ti je všeč seks z več osebami, če si rada tudi sama z več ljudmi naenkrat, če te to zares osvobaja, če čutiš, da je to oblika ljubezni, ki ti je najbližja, če se ti zdi, da te poligamni odnosi izpolnjujejo ipd. ... potem je pa to seveda super in fino in je edino pomembno, da to počneš s fanti, ki imajo tudi sami podoben pogled na te reči in paziš, da s tem nikogar ne prizadeneš.

Ljudje nimamo enakih spolnih želja, potreb, odnosov do spolnosti ... če je tebi npr. všeč poligamija (tudi če gre, npr. za odnos med tabo, tvojim fantom in še eno punco in ni vključen še kdo četrti npr.), je to čisto okej in nič bolj ''čudno'' kot monogamija. :) Samo vedet moraš, kaj pri takih odnosih te vzburja, kaj ti je všeč, zakaj si jih želiš ... tako kot moraš isto vedet, če se spuščaš v monogamen odnos.

saarijavi: Se ne strinjam s to opredelitvijo. Ni vsak odnos s tretjo osebo ''nezvestoba'' in sploh ni nujno, da ima tak odnos nujno kaj opravit s ponižanjem. Je velika razlika, če nekoga vzburja, da partner seksa s tretjo osebo ali pa prevaro. Pri prvem ne gre za izdajo zaupanja, pri drugem pa ... in to je tisto, kar je bistveno.
Uporabniški avatar
Mishela
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1222
Na forumu od: 5. 6. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Mishela » 26. Okt. 2015 22:26

na splošno mi je všeč, če koga gledam (pač nek par), če pa je to fant, torej oseba ki me nenormalno privlači in še ena privlačna punca zraven, pa toliko boljše, poleg tega lahko podoživljaš stvari iz drugega zornega kota, bolj opazuješ njegove gibe, obraz, itd. da vidiš kak ona uživa ob tem in da gredo vse zasluge njemu,..
to verjetno, ne morem vedet zagotovo, ker še nisem tega dala skozi in fantu ideja ni niti malo všeč, tak da...
Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4434
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 26. Okt. 2015 22:46

MarijaNana se strinjam, jaz sem samo kopirala definicijo fraze z interneta ;)
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7533
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 27. Okt. 2015 1:06

Uf tud meni to ni, niti slučajno :nein:

Al se gre to mogoče za to,da imaš občutek, da ima ta tip vpliv, moč nad ostalimi privlačnimi,hudimi ženskami, ti pa nad njim oz. posledično nad vsemi njimi? :D
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
Mishela
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1222
Na forumu od: 5. 6. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Mishela » 27. Okt. 2015 10:08

Hahah, ne vem :)
Mataio_1
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 180
Na forumu od: 8. 10. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a Mataio_1 » 27. Okt. 2015 11:33

Mishela napisal/-a:na splošno mi je všeč, če koga gledam (pač nek par), če pa je to fant, torej oseba ki me nenormalno privlači in še ena privlačna punca zraven, pa toliko boljše, poleg tega lahko podoživljaš stvari iz drugega zornega kota, bolj opazuješ njegove gibe, obraz, itd. da vidiš kak ona uživa ob tem in da gredo vse zasluge njemu,..
to verjetno, ne morem vedet zagotovo, ker še nisem tega dala skozi in fantu ideja ni niti malo všeč, tak da...

Mogoče ti je to všeč, ker tako vidiš da je tvoj tip dobra roba.
MarijaNana
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 489
Na forumu od: 27. 6. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a MarijaNana » 27. Okt. 2015 12:32

Mishela: Znanka je bila v podobni situaciji in naposled je svojega fanta prepričala v to, da je občeval z njeno prijateljico, ona je pa gledala. Ni bilo tako, kot je pričakovala, naposled se je počutila prevarano in bilo ji je skrajno neprijetno ...

Ti v bistvu ne veš ali ti je všeč gledat fanta (vsaj tega konkretnega, ki mu ni do tovrstnih spolnih igric) z drugo žensko/drugim spolnim partnerjem. Tebi je všeč razmišljat o tem, kako bi ta fant seksal z nekom drugim in kako bi ta druga oseba ob tem uživala. Razmišljaš tudi o tem, da bi uživala, če bi tvoj fant užival v seksu in bi imela za to zasluge druga oseba?

Morda potrebuješ neke vrste ''potrditev'', da je tvoj tip ''nenormalno privlačen'' v obče, ne le tebi? Zakaj potrebuješ tako potrditev? Ali s tem potrjuješ sebe ali njega?

Še vedno pa morda velja, da ti je preprosto všeč takšen način občevanja, ker lahko na ta način spolnost doživljaš z druge perspektive in jo tako nekako bolj ''v polnosti'' doživljaš ... ampak če fantu ni do tega, bi morda morala to izživet s kom drugim?
Uporabniški avatar
Mishela
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1222
Na forumu od: 5. 6. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Mishela » 27. Okt. 2015 16:52

Sej to, ne bom mogla vedet al bo to to ali bo tak kot pri tvoji kolegici in se bo vse obrnilo na slabo :) zato me tak inforativno zanima, ce je kaksna tukaj :)

Se je zgodilo pri bivsem, da je plesal z eno drugo, telo ob telo, ko smo bli skupaj zunaj, pa mi je blo noro dobro za videt, je pa to cist drugacen primer :)
MarijaNana
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 489
Na forumu od: 27. 6. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a MarijaNana » 27. Okt. 2015 19:04

^^ Jah, ampak tega ne boš vedela ne glede na to, kakšne izkušnje bi imele druge osebe. Nekaterim je verjetno to krasna izkušnja, nekaterim strahotna, ampak kako bo tebi, nihče ne more vedet. Posebej pa je pomembno, da tega tvoj fant ne želi. (To se mi zdi da nekako spregleduješ ...)

Kako si se pa počutila, ko je tvoj bivši na ta način plesal z drugo? Kaj vse si čutila?

Še enkrat: pomembno je, zakaj ti tako čutiš, od kod so ti občutki in na kaj nakazujejo. No, pa seveda to, da taki podvigi ne morejo bit nekaj enostranskega, v smislu, da je tebi do tega, tvojemu fantu pa ne in ga potem malo ''prisiliš'' ...
Uporabniški avatar
Mishela
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1222
Na forumu od: 5. 6. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Mishela » 27. Okt. 2015 22:19

zakaj pa je zdaj tak pomembno, da on tega noče? sej ga ne bi nikoli silila v to :) povedala sem mu enkrat, da si želim da ima drugo, rekel je da mu do tega ni, in problem je bil rešen :)
dokler bom z njim, tega pač ne bom izkusila, kako bo pa z drugimi pa bom tak sproti videla :)
prvotno vprašanje je bilo zastavljeno čist tak iz zanimanja, ne iščem nobenih idej kako ga spreobrniti ali še huje, kako sebe spreobrniti ;D

mi je pa zanimivo kaj vse se lahko skriva za temi željami in bom še dalje raziskovala kako je pri ostalih s podobnim interesom, če bo le kdo zainteresiran za pogovor:D

kaj sem pa takrat občutila pri bivšem pa res več nimam pojma, ker je predaleč nazaj, vem samo da mi je blo fajn, ker sem se takrat prvič zavzela

Vrni se na Ljubezen in seks

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov