Preveč popoln in priden tip

Zadovolj(e)n/a v postelji.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Noella
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 134
Na forumu od: 21. 4. 2007
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Noella » 28. Feb. 2011 19:52

Evo imam zanimiv problem pa me zanima vaše mnenje. S svojim tipom sem v zvezi že dve leti. On je star 24, jaz 21. Ko sva pred dvema letoma začela sem zanj vedela, da nima ravno izkušenj z ženskami, to mi je tudi sam rekel, ker pač ni tipičen bad boy na katere danes ženske padamo. Meni pa je bilo ravno to všeč. Noro sem se zaljubila vanj. Da ga na kratko opišem. Videz je čista desetka, to mi reče vsaka prijateljica, bil je tudi in je še vedno priložnostni model. Na faksu mu gre odlično. Študira medicino in jo dela z najboljšimi ocenami. Prihaja iz popolno urejene, elitne družine. Med prijatelji je priljubljen, poleg tega še športnik in glasbenik. Do mene je bil obe ti dve leti neverjetno dober in prijazen, pozoren, kavalir v pravem pomenu besede. Če danes ne bi veljalo dejstvo, da imamo raje bad boye, bi ga lahko opisala kot sanjskega moškega. Sam je izjemno uspešen, a se nima za kaj več, je skromen in do vseh ljudi prijazen in dostopen. Hočem reči, da imam na papirju res tipa, ki je bil v zadnjih dveh letih pozoren do mene čisto vsaki dan. Res je netipičen moški pri teh letih. Finančno priskrbljen, avto, stanovanje, rad bi imel otroke itd.. Pred kratkim pa je to mene začelo dolgočasit. Ugotovila sem, da je preveč popoln, da nima napake, da je dober v vsem česar se loti, da ga imajo vsi radi. Vedno bolj sem potrebovala nekaj novega, morala sem nekaj narediti, morala sem se znoreti, da se spet počutim svobodno in da lahko delam napake. Za novo leto sem bila z njim, in njegovim bratrancem, ki je tudi njegov najboljši prijatelj na smučanju. Zraven je bila tudi bratranceva punca. Bratranceva punca in moj fant sta hitro zaspala, popolnoma nezainteresirana za karkoli drugega. Jaz in njegov bratranec pa sva malo pijana pristala skupaj in prevarala svoja partnerja na novo leto. Bilo je noro in počutila sem se super in se še vedno. Njegov bratranec je daleč od popolnosti, tud po videzu mi ni neki vauu, je pa bad boy in zlo v izi kar mi je všeč. Od takrat se z njim redno dobivam večkrat na teden. Fantu rečem, da grem k prijateljicam, da ne bi postalo sumljivo. To dodatno razmerje mi je res všeč in ne bi ga rada prekinila, hkrati pa se zavedam, da imam res najboljšega fanta in da mi bo čez pet let žal, če ga bom zdaj izpustila iz rok. Naj ostanem v zvezi in še vedno spim z njegovim bratrancem in ko se znorim nadaljujem v zvezi, kot da se ni nič zgodilo? Fanta imam rada in ne bi ga rada prizadela in vem, da če ga pustim se mu bo podrl svet, ker vem, da bo težko našel boljšo od mene
tor
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1320
Na forumu od: 7. 2. 2007
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a tor » 28. Feb. 2011 20:02

Iz belga kruha se norca delaš. Ne ssamo da si ga prevarala, povrhu še z bratrancem. Katastrofa.
underdogy
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 200
Na forumu od: 29. 8. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a underdogy » 28. Feb. 2011 20:02

Kaj si nardila si tak že nardila.. Zdaj se pa moreš vprašat če boš ti lahko živela s tem, glede na to da se bi odnosi naj gradili na zaupanju in spoštpvanju.. No nevem, jaz nebi mogla več načrtovat prihodnosti s tipom ki sem ga prevarala, večkrat, z bratrancem. Ob sami ideji, da bi se potem poročila z njim in imela otroke - nevem no, za moje pojme je s tem sam koncept porušen.

To pa da bo težko našel boljšo od tebe, no, dvomim. Ker za moje pojme je boljša tudi 150kg, 45 let stara, platina blond pobarvana pomočnica v mesnici, v kolikor ga ima ta rada in se NE dolčka z njegovim bratrancem.

Sicer pa, vsakemu svoje - če se lahko ti v ogledalo pogledaš je tak ok.
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7043
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 28. Feb. 2011 20:04

Če je vse to zgoraj napisano resnično, lahko napišem samo tole- kaj je tvoj problem?
Zadnjič spremenil emanuela, dne 28. Feb. 2011 20:20, skupaj popravljeno 1 krat.
The world is as you are.
Uporabniški avatar
Nesanica
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1813
Na forumu od: 23. 7. 2008
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Nesanica » 28. Feb. 2011 20:05

omg grem sm bruhat pa bom pol nadaljevala post...


Fuj kako lahko živiš sama s sabo...
Noella
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 134
Na forumu od: 21. 4. 2007
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Noella » 28. Feb. 2011 20:06

ne vem zakaj me je treba žalit, če samo povem svojo zgodbo in prosim za mnenje. Če ste pa ve vse take svetnice, ste pa verjetno iste k moj fant in vas tud vaši tipi verjetno varajo... Nihče ne mara svetnikov

Sicer pa se bom verjetno odločila, da mu dam še eno priložnost. Pogovorila se bom z njim, da me pač moti ta njegova popolnost in da tako ne gre, ker se tud sama počutim zasenečena. Seveda bom afero zadržala zase
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7043
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 28. Feb. 2011 20:08

Ti mu boš dala še eno priložnost?
Aja in nisem vedela, da me naredi svetnico to, da ne varam in to povrhu s tipovo familijo.
Zasenčena?
No, v glavnem, tvoj tip očitno ni popoln, ker ne vidi, da ima pred sabo podn od podna. :P Mislim, če te to kaj tolaži :wink:
The world is as you are.
tor
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1320
Na forumu od: 7. 2. 2007
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a tor » 28. Feb. 2011 20:09

Noella napisal/-a:ne vem zakaj me je treba žalit, če samo povem svojo zgodbo in prosim za mnenje. Če ste pa ve vse take svetnice, ste pa verjetno iste k moj fant in vas tud vaši tipi verjetno varajo... Nihče ne mara svetnikov

Sicer pa se bom verjetno odločila, da mu dam še eno priložnost. Pogovorila se bom z njim, da me pač moti ta njegova popolnost in da tako ne gre, ker se tud sama počutim zasenečena. Seveda bom afero zadržala zase


A ti boš dala njemu, še eno priložnost???
Noella
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 134
Na forumu od: 21. 4. 2007
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Noella » 28. Feb. 2011 20:10

Ne vem kaj je narobe s tem, da bi mu dala še eno priložnost? Velik zvez danes razpade zato, ker se pari neradi pogovarjajo med sabo in pride do trenj, ki se jih pa potem ne da rešit. Najlažje je it narazen, da bi se pa vsedli in pomenili kaj koga moti, to pa ne. Jaz bom še enkrat probala. Ne bi rada vrgla stran dve letno zvezo
underdogy
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 200
Na forumu od: 29. 8. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a underdogy » 28. Feb. 2011 20:13

A zdaj pa vidimo v čem je problem.. Tebe tip ZASENČI.. Nevem no, če moreš svoje komplekse na tak način pucat..

Pa mislim da res nisi na mestu da mu daš priložnost.. Naredi si uslugo pa spokaj, kr če že lahko živiš sama s sabo (česar ne razumem), bo ta stvar slej kot prej prišla ven.. In takrat nebo lepo.
Uporabniški avatar
jullia_
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5285
Na forumu od: 29. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a jullia_ » 28. Feb. 2011 20:13

Ti se boš vsedla in pogovorila?

Ti mala hinavka, natresla mu boš cel kup bulšita o tem kako on kao uničuje zvezo s svojo popolnostjo, pri tem pa gladko zamolčala dejstvo, da te fuka njegov bratranec.
Zvezo si stran že vrgla, ampak vsaj poglej se v najbližje ogledalo in sama sebi priznaj, kakšen človek si, če že tipu ne boš.
Noella
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 134
Na forumu od: 21. 4. 2007
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Noella » 28. Feb. 2011 20:15

Vsi delamo napake, če sem pa zaradi tega, ker sem človek hinavka in bitch in kar ste me še zmerjala, pač sem. Mislim pa, da na tem forumu zmerjanja niso dovoljena
Uporabniški avatar
Tearjerker
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2743
Na forumu od: 12. 7. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Tearjerker » 28. Feb. 2011 20:15

Svetnik pa kr nekot ni isto kot biti zvest, spoštovat partnerja in biti z njim odkrit.

In kejkerkol obrneš, ti mogoče ne bi rada vrgla stran dveletne zveze, pa povej tipu ka si nardila pa me zanima če bo pripravljen reševat ''vajine'' težave (beri:pozabit in oprostit tvoje varanje).
Uporabniški avatar
jullia_
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5285
Na forumu od: 29. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a jullia_ » 28. Feb. 2011 20:17

Hinavka si zato, ker se boš z njim dol vsedla in kao odkrito pogovorila, pri tem pa boš vse skupaj obrnila tako, da bo on vsega kriv, ker je predober.
Če bi se res hotela odkrito pogovorit, bi priznala svojo napako.
In to je hinavščina. To ni nobena žaljivka, ampak karakterna lastnost.
underdogy
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 200
Na forumu od: 29. 8. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a underdogy » 28. Feb. 2011 20:18

Noella napisal/-a:Vsi delamo napake, če sem pa zaradi tega, ker sem človek hinavka in bitch in kar ste me še zmerjala, pač sem. Mislim pa, da na tem forumu zmerjanja niso dovoljena


Napaka je pozabljen rojstni dan zarad stresa, napaka je mrtvo nažgan poljub prijatelju, napaka je PMS-nadiranje tipa..

Fukarjenje z bratrancem (in to ne enkratni incident) ni napaka.

Vrni se na Ljubezen in seks

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: Bing [Bot]