Ne znam se poljubljati

Zadovolj(e)n/a v postelji.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
katy.
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 741
Na forumu od: 7. 4. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a katy. » 08. Okt. 2013 13:32

Nisi. Meni tudi ni bilo nikoli fajn do tistega nesrečnega 'soseda' s katerim sem ti gnjavla zadnič celi večer :D
Uporabniški avatar
Exit
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1640
Na forumu od: 25. 2. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a Exit » 14. Okt. 2013 8:54

Men spada lubčkanje pod eno najljubših aktivnosti. to mi je pa res naj naj naj naj <3 ponavadi se tk "not vržem", da sem nasledni dan cela zatekla pa mam čist rdeče ustnice. joj :D se mi je kr zaluštal :twisted:
Bojana12
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 22
Na forumu od: 13. 10. 2013
Kraj: Besnica

Neprebrana objavaNapisal/-a Bojana12 » 14. Okt. 2013 18:39

Lupčkanje je super, ampak res ne vem kako se to sploh lahko naučiš. Jas mislim, da enostavno steče, ko ptide tisti pravi. No to pa nekaj kilometrine
Uporabniški avatar
saarijarvi
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 4434
Na forumu od: 18. 4. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a saarijarvi » 23. Nov. 2014 17:48

^Hm..? :D

Drugace pa mislim, da se tega da nauciti.. Niti ni tako tezko, le oba se morata znati malo prilagajati eden drugemu. Po mojih izkusnjah je tip kr hitro pogruntal, ce je bil prehitro pregrob oz prevec 'jezicen', se mi ne zdi nic narobe s tem, ce mu to tudi elegantno omenim. :) Je bilo po nekaj ponovitvah z vsakim tehnicno veliiiiko bolje kot prvic.. Ceprav res, da ima tisti prvi poljub nekaj carobnega, heh.
Uporabniški avatar
Led Zeppelin
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7197
Na forumu od: 10. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Led Zeppelin » 23. Nov. 2014 19:15

Poljubljat se je vedno lepo :P
Cause the sweetest kiss I ever got, is the one I've never tasted.
Andri
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 6
Na forumu od: 2. 11. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a Andri » 02. Nov. 2015 15:51

Pozdravljeni
Imam težavo in sicer ta, da se punca ne zna poljubljati. Kako naj ji povem, da ima okoli tega težave in kako jo naučiti?
MarijaNana
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 489
Na forumu od: 27. 6. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a MarijaNana » 02. Nov. 2015 18:51

^^ Če ne znaš usmerjat poljuba in je tega naučit brez besed, potem se tudi ti preklemansko slabo poljubljaš.
Andri
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 6
Na forumu od: 2. 11. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a Andri » 02. Nov. 2015 19:21

Prvi poljub sem doživel pozno, pa mi je s prve šlo tako dobro, da se njej niti sanjalo ni, da gre za moj prvi poljub.
Sem skušal jo voditi, ji povedal naj se sprosti, prepusti, toda brez uspeha. Kako naj jo pripravim do tega, da bo sproščena in se prepustila, uživala? Namreč njeni poljubi so tudi kratki.
MarijaNana
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 489
Na forumu od: 27. 6. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a MarijaNana » 03. Nov. 2015 18:37

^^ Jah ne vem kaj ti naj rečem ... ji pa reči, da naj bo čisto pri miru in se ti prepusti v poljubu. Se mi zdi, da če bi bil ti sam spreten, bi to ne bil noben problem, pač prevzemi ''vodstvo'' v poljubu ... mogoče ji pa poljubljanje s teboj ni tako zelo všeč, da bi se želela dlje poljubljat. :mrgreen:
Ananhas
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1972
Na forumu od: 20. 1. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Ananhas » 05. Nov. 2015 12:59

Andri, najbrž le ni zaljubljena in ji pač ni do nekih strastnih, dolgih poljubov.
čuftika
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1682
Na forumu od: 13. 10. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a čuftika » 11. Nov. 2015 19:24

na začetku sm imela tremo (pri lubčkanju s prvim fantom) in mislim da potem tudi z vsakim nasplednjim, prvih parkrat, ko nisi popolnoma sproščen...
Drgač se je meni ful fajn lupčkat.
Ne verjamem, da se partner/partnerka ne zna lubčkat, pomoje ji ali nisi všeč ali pa preveč razmišlja in se ne more spostit.
Uporabniški avatar
Ewyx
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 197
Na forumu od: 15. 12. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Ewyx » 11. Nov. 2015 20:35

Kaj pa če popijeta vsak en kozarček nečesa, da se sprostita? Vem, neumen nasvet... ampak meni je bivši parkrat priznal, da se nenormalno boljše poljubljam vsakič, ko sem malo spila. Ah, kje so te nerodni začetki :lol:
See I'm so far off the map the sun is shining... :fluffy:
Uporabniški avatar
hayley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7533
Na forumu od: 31. 8. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a hayley » 12. Nov. 2015 6:16

Nevem,meni se tudi zdi najverjetneje, če so njeni poljubi kratki,da ji nisi najbolj všeč /privlačen,ali je pa res zelo živčna. Ja, določena količina alkohola pomaga za sprostitev,ti 'sprazni glavo',da nimaš nobenih misli, ko to počneš,samo 'padeš notr',prav tako pri seksu, samo nekako ni ravno prava rešitev,ker deluje samo takrat, ko nekaj spiješ,tega pa ne moreš vedno počet.. Lahko se poskušata zmenit, da ti vse skupaj vodiš, ona ti pa samo sledi .
Would you like an adventure now, or would like to have your tea first?
Uporabniški avatar
Dioniz
Cosmo moderator
Cosmo moderator
Prispevkov: 3231
Na forumu od: 21. 1. 2010
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a Dioniz » 12. Nov. 2015 20:17

Men je drugače kr čudno kak se nekdo ne zna poljubljat. Še, ko sem se prvič, nisem mel kaj neznat, pa tud drugače... pač ustnice skup pa uživaš v intimnem trenutku kaj pa je tu za znat? :D
“To be yourself in a world that is constantly trying to make you something else is the greatest accomplishment.”
― Ralph Waldo Emerson
Andri
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 6
Na forumu od: 2. 11. 2015

Neprebrana objavaNapisal/-a Andri » 12. Nov. 2015 21:15

hayley napisal/-a:Lahko se poskušata zmenit, da ti vse skupaj vodiš, ona ti pa samo sledi .

Bom to poskusil. Ne vem ali se res ne zna poljubljati, ali pa se zgolj ne more sprostiti. Pred mano se je le enkrat poljubljala, z nekim fantom v KMŠ-ju.

Vrni se na Ljubezen in seks

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov

cron