fant in sms-si

Zadovolj(e)n/a v postelji.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

xxxm46
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 86
Na forumu od: 28. 5. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a xxxm46 » 06. Jul. 2010 14:44

zanima me kako bi fantu pisala sms-se oz. ka mu nj napišem, ne da bi mu s tem težila (brez tega -kako si, kaj delaš itd. ker nočem da ima občutek kot da ga "nadzorujem"). :roll: :lol:
Uporabniški avatar
Dioniz
Cosmo moderator
Cosmo moderator
Prispevkov: 3231
Na forumu od: 21. 1. 2010
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a Dioniz » 06. Jul. 2010 14:45

kaki odnos pa mata, da mu boš težila z smsi? pač random stvar, k ise dogajajo mu napiši in to je to...
“To be yourself in a world that is constantly trying to make you something else is the greatest accomplishment.”
― Ralph Waldo Emerson
Uporabniški avatar
purple_rain
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7639
Na forumu od: 13. 2. 2006
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a purple_rain » 06. Jul. 2010 14:51

xxxm46 napisal/-a:zanima me kako bi fantu pisala sms-se oz. ka mu nj napišem, ne da bi mu s tem težila (brez tega -kako si, kaj delaš itd. ker nočem da ima občutek kot da ga "nadzorujem"). :roll: :lol:
Ja kva mu pa sploh hočeš povedat? ..verjetno je lih to, da hočeš "nadzor"? :twisted:
sirova štručka
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5990
Na forumu od: 9. 12. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a sirova štručka » 06. Jul. 2010 14:54

...
Zadnjič spremenil sirova štručka, dne 05. Dec. 2016 20:45, skupaj popravljeno 1 krat.
xxxm46
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 86
Na forumu od: 28. 5. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a xxxm46 » 06. Jul. 2010 14:54

hodima (oz. bol je tko vse na izi, ni neki resno (še)). do zdej ko sm mu karkoli poslala je blo kul, sam js vem da sm bla učasih tečna in mu je šlo na živce ker sm mu skos "težila" in mi je to tut povedu, pa reku da noče da mu pošlem tok sms-ov na dan ker mu gre na živce to. tk da zdej mu nism 2 dni nič pisala ker nočem bit več tečna, ampak mu bi rada kej poslala ker ga pogrešam.. :(
sirova štručka
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5990
Na forumu od: 9. 12. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a sirova štručka » 06. Jul. 2010 14:55

...
Zadnjič spremenil sirova štručka, dne 05. Dec. 2016 20:45, skupaj popravljeno 1 krat.
xxxm46
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 86
Na forumu od: 28. 5. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a xxxm46 » 06. Jul. 2010 14:55

purple_rain napisal/-a:
xxxm46 napisal/-a:zanima me kako bi fantu pisala sms-se oz. ka mu nj napišem, ne da bi mu s tem težila (brez tega -kako si, kaj delaš itd. ker nočem da ima občutek kot da ga "nadzorujem"). :roll: :lol:
Ja kva mu pa sploh hočeš povedat? ..verjetno je lih to, da hočeš "nadzor"? :twisted:

ne nočem tega!! karkoli, sam da nebi tečna izpadla ker mu res nočem težit.
Uporabniški avatar
miikena
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1529
Na forumu od: 13. 11. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a miikena » 06. Jul. 2010 14:55

Zakaj točno bi mu pa pisala msge, če nimaš pojma, kaj bi mu napisala? :P
Drgač pa ja, tko k je Dioniz napisu - pr men bi ble to zadeve (nimam dečka, zato pogojnik), ki so se zgodile in jih al a) morem povedat, sporočit, ker se mi zdi to oh zlo kul in bi blo tut njemu zanimivo al pa b) mi je dolgčas, nimam kej pametnejšga počet in pol "težim" z nekimi budalajštinami od sms-ov, ki jih lahko mile volje tudi prezre. v stilu "res je dolgcajt v službi, lihkar je pršu en tip in naročil kokakolo s smetano. blabla. se vidva/slišva pol"

Edit: očitno sm res počas to tipkala, k je naletel vmes par postov. Um, nja, pol se pa zadrži in ne pisat. Al pa pač kak res zanimiv fakt tekočega dne navrži, zraven un pogrešam te pa vprašanje kaj pa ti kej?
Listen to the energy within. Go confidently in the direction of your dreams. Live the life you've imagined!
Uporabniški avatar
purple_rain
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7639
Na forumu od: 13. 2. 2006
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a purple_rain » 06. Jul. 2010 15:02

^^:gut:
xxxm46 napisal/-a:ne nočem tega!! karkoli, sam da nebi tečna izpadla ker mu res nočem težit.
Torej mu ne piši, tako s tem povečaš možnost, da ne boš izpadla tečna. :D
Al pa kot predlaga štručka, preprosto mu povej kar misliš, da ga pač pogrešaš.
Uporabniški avatar
haley
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4999
Na forumu od: 20. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a haley » 06. Jul. 2010 15:04

Torej, če prav razumem se že 2 dni nista nič slišala? Očitno tudi fant nima ravno želje, da bi se s tabo slišal, če te on nič ne pokliče in nič ne piše. Ne vem zakaj bi mu potem ti sploh pisala.
Uporabniški avatar
puma
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1108
Na forumu od: 21. 8. 2004
Kraj: na drugi strani ... morskega travnika, kjer se preliva Ljubezen ... skrita v kapljici Vesolja...

Neprebrana objavaNapisal/-a puma » 06. Jul. 2010 15:10

sirova štručka napisal/-a:a to imaš še kr unga, k mu ga nis htela fafnit? :D


:rofl:


... predvidevam, da deklica noče bit vsiljiva, ampak si ne more pomagat ker toliko misli na njega in ne ve ali naj mu pokaže, da toliko misli na njega al ne.
mah, ti kar pošlji sms :wink:
xxxm46
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 86
Na forumu od: 28. 5. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a xxxm46 » 06. Jul. 2010 15:19

puma napisal/-a:
sirova štručka napisal/-a:a to imaš še kr unga, k mu ga nis htela fafnit? :D


:rofl:


... predvidevam, da deklica noče bit vsiljiva, ampak si ne more pomagat ker toliko misli na njega in ne ve ali naj mu pokaže, da toliko misli na njega al ne.
mah, ti kar pošlji sms :wink:

točn tega mam ja :D

maš prav ja.. :roll:
Uporabniški avatar
Zvoncica
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2499
Na forumu od: 4. 11. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Zvoncica » 06. Jul. 2010 15:35

Napiš mu, Čau, kako si kej, upam, da si ok :) Pa eno zanimivo stvar, k se ti je zgodila, nujno more bit pozitivna al pa smešna. Pa pogrešam te ;P na koncu. Pa nobenega vprašanja, da ne bo mel filinga, da ti zdej pa more odgovort.

S tem pomoje ne boš izpadla tečna ;)
Uporabniški avatar
Jochie
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7076
Na forumu od: 17. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Jochie » 06. Jul. 2010 15:51

xxxm46 napisal/-a:zanima me kako bi fantu pisala sms-se oz. ka mu nj napišem, ne da bi mu s tem težila (brez tega -kako si, kaj delaš itd. ker nočem da ima občutek kot da ga "nadzorujem"). :roll: :lol:


napiši mu: jebi se, jst se tut!
Uporabniški avatar
v-e-s-n-a
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3415
Na forumu od: 10. 5. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a v-e-s-n-a » 06. Jul. 2010 16:11

xxxm46 napisal/-a:.... ampak mu bi rada kej poslala ker ga pogrešam.. :(


zakaj pa ga raje kar ne pokličeš???
Se meni zdi to lepše... :razz:

Vrni se na Ljubezen in seks

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov