Piknik plac

Popotovanja, izleti, tripi, trekingi, pohodništvo in še in še...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
..Evelyn..
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4757
Na forumu od: 4. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a ..Evelyn.. » 04. Jul. 2010 17:54

Mogoče kdo ve za kakšen lušten plac, ki bi se ga dalo najeti in je malo manjši(ne za kapaciteto ljudi nad 30 :roll: ) in ima elektriko ter wc, to je bistveno in seveda poceni? :D Lahko je tud kaka kočica ob savi/soči/whatever ali pa samo kočica v gozdu. :D Če pa ne veste nič o tem pa sprejemam predloge, kje bi se dalo praznovat simpatičen rojstni dan s parimi ljudmi v obliki piknika, ki bi trajal še ponoči. :)
It was forever..but it didnt last long..
sirova štručka
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5990
Na forumu od: 9. 12. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a sirova štručka » 04. Jul. 2010 18:36

...
Zadnjič spremenil sirova štručka, dne 05. Dec. 2016 20:48, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
..Evelyn..
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4757
Na forumu od: 4. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a ..Evelyn.. » 04. Jul. 2010 18:42

Ja sj sm precej pogledala po netu pa je vse za kapaciteto folka nad 30 najmanj.. :/ pa ekstra hudo urejeni placi pa zasoljene cene.. Jz bi en tak u izi prostorček za recmo..ene 10 ljudi.. :D drugače pa ljubljana in okolica ljubljane. :)
It was forever..but it didnt last long..
Uporabniški avatar
Dioniz
Cosmo moderator
Cosmo moderator
Prispevkov: 3231
Na forumu od: 21. 1. 2010
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a Dioniz » 04. Jul. 2010 18:45

v smeri maribora se razume... :D
“To be yourself in a world that is constantly trying to make you something else is the greatest accomplishment.”
― Ralph Waldo Emerson
Uporabniški avatar
amyZ
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 671
Na forumu od: 31. 3. 2005
Kraj: trbovlje

Neprebrana objavaNapisal/-a amyZ » 06. Jul. 2010 10:08

Evelyn...v Ljubljani boš težko dobila tak plac, okolica Ljubljane mogoče, sam verjetno so cene precej zasoljene.
Na začetku pišeš, da je lahko plac ob savi/soči, potem pa da v okolici Ljubljane.
Večina placov je za več ljudi, cene so pa različne, odvisno kaj ponujajo. Kakšni lovski domi so v redu, vsaj mi mamo izkušnje.
Vedno delaj za življenje in ne dopusti da bi živel za delo!!!

http://amadeaz.blogspot.com/
Kandelaber
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 56
Na forumu od: 1. 7. 2010
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Kandelaber » 06. Jul. 2010 23:12

V Besnici (to je kraj nekaj km severno iz Kranja) ima en gospod 3 piknik place na samem v gozdu sredi travnika. Postavlje je kot tak kozolec, kjer se na štuku lahko prespi. Zraven je hladilnik/zmrzovalna skrinja, wc, potok pa mislim, da povsod tak provizoriš odbojka plac. Cena je okoli 50€ (lani je bilo 40€...). Če si zainteresirana povej, pa bom zrihtal številko.
Uporabniški avatar
Dioniz
Cosmo moderator
Cosmo moderator
Prispevkov: 3231
Na forumu od: 21. 1. 2010
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a Dioniz » 06. Jul. 2010 23:13

tu smo mi bli enkrat in je blo res super pa lepo...
“To be yourself in a world that is constantly trying to make you something else is the greatest accomplishment.”
― Ralph Waldo Emerson
Uporabniški avatar
-barbi-
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 59
Na forumu od: 5. 5. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a -barbi- » 06. Jul. 2010 23:14

Saj Dioniz...kje vse ti še nisi bil?

To zadnje se res sliši kul...
Man hat die Menschen schon halb für sich gewonnen, wenn man sie mit ihrem Namen anredet, weil man sie auf diese Weise eben ihre Persönlichkeit fühlen lässt.
Franklin Delano Roosevelt
Uporabniški avatar
UG84
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 2524
Na forumu od: 18. 2. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a UG84 » 08. Jul. 2011 12:09

Je kdo že bil na kakem piknik placu (plačljivem) na Šmartinskem jezeru ali pa na Kolpi?
Uporabniški avatar
shinee
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 403
Na forumu od: 5. 2. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a shinee » 08. Jul. 2011 20:02

Na strelišču v Crngrobu (Škofja Loka) imaš res top plac pa še zastonj je. :)
Klopi ni, ampak se jih da dobit pri gasilnem društvu, žar pa se mi zdi, da je.
Uporabniški avatar
Tearjerker
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2743
Na forumu od: 12. 7. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Tearjerker » 09. Jul. 2011 9:27

UG84 napisal/-a:Je kdo že bil na kakem piknik placu (plačljivem) na Šmartinskem jezeru ali pa na Kolpi?


Šmartinsko jezero je zdaj top, odkar je prenovljeno. Jaz sem bila tam na ''drugi strani'', ne vem kak se imenuje, Zeleni Dol al nekot tak, pa mi je blo ful všeč, posebej zarad narave (jezero, gozd, potke za sprehajat), edino tam se ne moreš neki športat. Se pa ziher da kje drugje na Šmarjaku, ker nudijo ful enih aktivnosti pa gostinstvo se je tam zdaj razcvetelo. Men je Šmarjak ful lep plac za preživljat prosti čas, žal za več piknik placov ti pa ne vem iz prve roke roke povedat, ker jaz hodim tja bolj kofetarit, brat, se izležavat in martinčkat.... Je pa res res lep plac, to je pa ni da ni.

Na Kolpo hodi pa vsakoletno moj tip na nek večdnevni piknik, ampak ne vem kje (kdo je ponudnik), vem pa da imajo najet en ogromen plac, se hodijo kopat itd.... In nobenmu ni dolgčas. Ampak spet kej več pa ne vem.

Ne vem zakaj sem sploh odgovarjala, če pa tak nič ne vem....
:P

Vrni se na Potovanja

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov