Obsedena s svojim videzom

Pomoč iz čustvenih stisk.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

LilBarbie
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 63
Na forumu od: 22. 8. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a LilBarbie » 03. Jan. 2010 21:12

Jaz pa mam en problem, odkar se poznam sem taka, ampak ne najdem pravega razloga za to, ne vem kako bi se tega odvadila...
Moj problem je namrec ta, da zmeraj ko se gre z druzbo ven to predstavlja za mene ogromeeen problem, pa ni to da ne maram plesa, pa glasbe ravno nasprotno. Problem je v tem, da jaz iz hise ne grem dokler ne bom mela 'v nulo' zlikanih las, nalakiranih dolgih nohtov, vse porihtano v nulo, vse kar je na meni mora bit novo (vsaj majca ali cevlji) - da ne bi bilo isto kot kak teden prej, ce mi zmanka pudra ni sanse da bi si ga sposodila od mame, mora bit ravno ta in samo ta. Vse mora bit oprijeto, vse se mora ujemat, se eno leto stare torbice nocem met, ampak zadnji trenutek letim po novo. V solo se nisem sla brez lip glosa. Navelicala sem se tega, ampak se ne znam odvadit, ne znam se vredu pocutit v svoji kozi tud brez verizice, ker mislim da to vsi opazijo... Ampak delam za svojo duso, ceprav se mi zdi da pretiravam
Zadnjič spremenil LilBarbie, dne 03. Jan. 2010 21:17, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
Anja ^^
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 221
Na forumu od: 3. 8. 2009
Kraj: grosuplje

Neprebrana objavaNapisal/-a Anja ^^ » 03. Jan. 2010 21:15

razvajena si :D
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 03. Jan. 2010 21:17

Od kje ti pa denar za toliko novih oblačil?

Omeji svojo porabo denarja, pa bo takoj boljše. Če dobivaš določeno vsoto od staršev/štipendijo/karkoli. Si daj določeno (precejšnjo) vsoto na varčevalni račun (tak, kjer ne moreš prej kot v parih letih dol pobrat- sama si določi čas). Ostalo pa zapravljaj kakor hočeš :wink:
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
sanjaanja
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1411
Na forumu od: 24. 10. 2007
Kraj: Gorenjska, Starost: 30 let

Neprebrana objavaNapisal/-a sanjaanja » 03. Jan. 2010 21:18

Anja ^^ napisal/-a:razvajena si :D


Podpis. Preveč časa imaš in preveč denarja.
Uporabniški avatar
spelaspela
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 124
Na forumu od: 18. 8. 2008
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a spelaspela » 03. Jan. 2010 21:18

Anja ^^ napisal/-a:razvajena si :D


sori sam se strinjam
LilBarbie
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 63
Na forumu od: 22. 8. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a LilBarbie » 03. Jan. 2010 21:19

Sej ne hodim vsak teden ven. Ce grem, grem enkrat na mesec, sploh zdaj ko mam resno zvezo raje lezim doma ob filmu. Ampak vseeno, ko grem, pa mora bit res vse tak. Ne predstavljam si, da bi se odpravla ven pa ne bi mela lip glosa v torbi. Aja upam da se razumemo, mislim ven v kaksno diskoteko, sobotni veceri
sanjaanja
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1411
Na forumu od: 24. 10. 2007
Kraj: Gorenjska, Starost: 30 let

Neprebrana objavaNapisal/-a sanjaanja » 03. Jan. 2010 21:22

V zvezi si pa greš samo enkrat na mesec ven?

Kaj pa fant pravi na tvojo obsedenost z urejanjem?
LilBarbie
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 63
Na forumu od: 22. 8. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a LilBarbie » 03. Jan. 2010 21:22

*mala* napisal/-a:Od kje ti pa denar za toliko novih oblačil?

Omeji svojo porabo denarja, pa bo takoj boljše. Če dobivaš določeno vsoto od staršev/štipendijo/karkoli. Si daj določeno (precejšnjo) vsoto na varčevalni račun (tak, kjer ne moreš prej kot v parih letih dol pobrat- sama si določi čas). Ostalo pa zapravljaj kakor hočeš :wink:


Problem je, ker vem ze en teden vnaprej da bom sla ven in mi 20e ni tesko odstet za novo majco, ki mi jo seveda ponavadi sivilja zoza in predela, da bo cisto tako kot hocem jaz
LilBarbie
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 63
Na forumu od: 22. 8. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a LilBarbie » 03. Jan. 2010 21:23

sanjaanja napisal/-a:V zvezi si pa greš samo enkrat na mesec ven?

Kaj pa fant pravi na tvojo obsedenost z urejanjem?


V bistvu sma prej hodla vec, ampak so diskoteke v MB nehale obratovat, vsaj te ki sma jih prej obiskovala. In zdaj se ful redko spravima kam, ampak se takrat ko si zelima zabave. Pravi da mu je vsec da poskrbim za sebe, vcasih pa mi rece da pretiravam. Sej mi nima cesa za rect, ker ne obremenjujem nikogar s tem. Sama sem preobremenjena
sanjaanja
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1411
Na forumu od: 24. 10. 2007
Kraj: Gorenjska, Starost: 30 let

Neprebrana objavaNapisal/-a sanjaanja » 03. Jan. 2010 21:25

Kaj pa počneta, če nikamor ne gresta? Koliko si ti stara?
LilBarbie
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 63
Na forumu od: 22. 8. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a LilBarbie » 03. Jan. 2010 21:27

sanjaanja napisal/-a:Kaj pa počneta, če nikamor ne gresta? Koliko si ti stara?


Stara sem 19. Kaj bi pa pocela, kot polezavala, se zabavala doma, gledala filme, kuhala
sanjaanja
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1411
Na forumu od: 24. 10. 2007
Kraj: Gorenjska, Starost: 30 let

Neprebrana objavaNapisal/-a sanjaanja » 03. Jan. 2010 21:29

Samo vprašam. Meni bi bilo dolgočasno it ven samo enkrat na mesec. Saj ne mislim, da moraš v diskoteko kot si prej omenila. Sploh ne. Greš lahko tudi v kino, na sprehod, na večerjo, na pijačo, tortico, raztavo, koncert in še in še.
LilBarbie
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 63
Na forumu od: 22. 8. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a LilBarbie » 03. Jan. 2010 21:30

sanjaanja napisal/-a:Samo vprašam. Meni bi bilo dolgočasno it ven samo enkrat na mesec. Saj ne mislim, da moraš v diskoteko kot si prej omenila. Sploh ne. Greš lahko tudi v kino, na sprehod, na večerjo, na pijačo, tortico, raztavo, koncert in še in še.


Ja ja, sej to itak, kino, pa grema na pico, se odpeljema kam dlje iz MB v kaksno gostilno na pijaco, sprehodi ker ima psa...Vse to, problem je samo v moji preobremenjenosti z videzom
sanjaanja
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1411
Na forumu od: 24. 10. 2007
Kraj: Gorenjska, Starost: 30 let

Neprebrana objavaNapisal/-a sanjaanja » 03. Jan. 2010 21:33

Če si pa prej rekla, da greš samo 1x na mesec ven.
LilBarbie
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 63
Na forumu od: 22. 8. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a LilBarbie » 03. Jan. 2010 21:35

1x na mesec zurat v diskoteko. Sej sem napisala da se gre za to ko se odpravljamo ven, v diskoteko

Vrni se na Čustva

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov