Tipi in čenče

Pomoč iz čustvenih stisk.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
SpiCy
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 28
Na forumu od: 16. 10. 2007
Kraj: SpaCe

Neprebrana objavaNapisal/-a SpiCy » 13. Apr. 2008 17:20

Vem kako je v moški družbi, vem za marskikatere njihove debate itd...pa vseeno :razz:
Me čist tko malo firbec matra pa me zanima sledeče:
Tisti tipi/moški...ko spoznate kašno novo punco ali to takoj poveste prijateljem?
pa ne v smislu da ste s katero preživeli noč ali bili na zmenko pa potem razlagate kako in kaj je huda, kaj vam dela :D ne ne
da ima na primer vaš kolega eno simpatično kolegico, ki večkrat na zabavah pride do njega poklepetat in s časoma se tudi vidva začneta pozdravljat in tako...kasneje klepetate po MSN in podobno in ugotovite da imata veliko skupnega...
sicer se ne poznata nevem kaj, je samo prijateljeva kolegica...
no ali take stvari razlagate okol? poveste v družbi da ste klepetali po msn-ju in koliko skupnega imata in kaj si mislite oz da ste jo spoznali...?
_- I don`t play your rules I make my own -_
Uporabniški avatar
ryu10kyu
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2140
Na forumu od: 14. 6. 2005
Kraj: Sonce

Neprebrana objavaNapisal/-a ryu10kyu » 13. Apr. 2008 17:25

Ne....mi ne govorimo teh stvari :D
Žene so zato, da jih ljubimo, ne pa da bi jih razumeli. Oscar WILDE
Uporabniški avatar
sixty
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 339
Na forumu od: 15. 11. 2006
Kraj: Bled

Neprebrana objavaNapisal/-a sixty » 13. Apr. 2008 17:29

tipi so se huj k bejbe :D
verjemi mi :cool:
Touch me, take me to that other place. Reach me, I know I'm not a hopeless case. It's a beautiful day.
Uporabniški avatar
ryu10kyu
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2140
Na forumu od: 14. 6. 2005
Kraj: Sonce

Neprebrana objavaNapisal/-a ryu10kyu » 13. Apr. 2008 17:38

Ja pa ja...da ne bo res...mi moški se med sabo samo o fusbalu in avtih pogovarjamo..pa kakšna debata pade o računalnikih in mobitelih. Kje da najdemo čas še za ženske :karate:
Žene so zato, da jih ljubimo, ne pa da bi jih razumeli. Oscar WILDE
Uporabniški avatar
sanck
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 58
Na forumu od: 16. 9. 2004
Kraj: lj

Neprebrana objavaNapisal/-a sanck » 13. Apr. 2008 17:54

ryu10kyu, ne nabiji ;)

sixty word :cool:
"Zivljenje naj ne bo potovanje, v katerem do konca tezimo za privlacnostjo in ohranjanjem vecno mladega telesa. Raje si zazelimo skozenj potovati s kosckom cokolade v eni roki, martinijem v drugi, vpijoc "Wow, kaksna voznja!"
Uporabniški avatar
bounty nanN
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 28
Na forumu od: 15. 3. 2008
Kraj: tam nekje:p

Neprebrana objavaNapisal/-a bounty nanN » 13. Apr. 2008 17:54

ah tipi so take čveke, še bol ke me, sam priznajo ne....pomoje povejo use :P :)
Don't wanna feel the way I do,
just wanna be right here with you,
don't wanna see us appart,
just wanna say straight from my heart:
I miss you...
Uporabniški avatar
ryu10kyu
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2140
Na forumu od: 14. 6. 2005
Kraj: Sonce

Neprebrana objavaNapisal/-a ryu10kyu » 13. Apr. 2008 17:59

No tolk pa spet ne gremo v detajle...pač povemo una se mi je pod noge metala...pa una...pa se mi ni dalo pol z njo ukvarjati...skratka pol diskoteke ženske je težilo jaz sem pa v miru pir za šankom pil...drugiž bom kakšno lopatko sabo vzel da jih bom dol strgal.

Pol sem pa ene se usmilil pa sva šla in se lepo imela...pol pa ko vprašajo vsi in kako je bilo kaj sta delala...pa reče desc tko skromno..pa sej veste to se ne govori..pa pol vsi hahahaha...hoohohohohoo... :bia: A pol si jo stari...pa desc reče ja itak stari..pa spet hahahahaha hohohohoooo... :bia:
Tako nekako se moški pogovarjajo :D
Žene so zato, da jih ljubimo, ne pa da bi jih razumeli. Oscar WILDE
Uporabniški avatar
sanck
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 58
Na forumu od: 16. 9. 2004
Kraj: lj

Neprebrana objavaNapisal/-a sanck » 13. Apr. 2008 18:01

:lol:

dobre zgodbice kvasš okol.. skor za vrjet
"Zivljenje naj ne bo potovanje, v katerem do konca tezimo za privlacnostjo in ohranjanjem vecno mladega telesa. Raje si zazelimo skozenj potovati s kosckom cokolade v eni roki, martinijem v drugi, vpijoc "Wow, kaksna voznja!"
Uporabniški avatar
ryu10kyu
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2140
Na forumu od: 14. 6. 2005
Kraj: Sonce

Neprebrana objavaNapisal/-a ryu10kyu » 13. Apr. 2008 18:04

sanck napisal/-a::lol:

dobre zgodbice kvasš okol.. skor za vrjet


Ej...včeraj sem šel ven..pa to ne morš verjeti ej...sploh plesati ne morš v miru skos se ti guzijo z ritjo pred tičom in se ti smejčkajo...da ne govorim o tem kolk mam zdaj modrice po riti k so me tolk ščipale :lach:
Sploh ne vem več kam naj grem žurati da bom lahko v miru plesal pa da se ne bo nobena ob mene obdregnila :rofl:
Zgleda da palijo na moje nove kurbiš rdeče žametne hlače, pa tako lepo majčko mrežasto sem imel zgoraj :scherzkeks:
Žene so zato, da jih ljubimo, ne pa da bi jih razumeli. Oscar WILDE
Uporabniški avatar
eagle_eye charry
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 14
Na forumu od: 11. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a eagle_eye charry » 13. Apr. 2008 18:16

ceprav je prijateljeva kolegica, imam jaz z njo veliko skupnega in se jaz pogovarjam z njo po msn... in ce mi je se po vrhu vsec, tega ne govorim okoli... ko se pa splete kaka zveza, pa seveda pridem z njo ven :)
Uporabniški avatar
_vampirk'ca
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 322
Na forumu od: 8. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a _vampirk'ca » 13. Apr. 2008 18:57

ah, jz pa moj sva se spoznala na tak način-prek msnja, krivec d sva se sploh kj "povohala" pa je njegov kolega k ga tut jz poznam.in ja, velik sta se pogovarjala o men, clo stavla sta d moj ne more dobit moje cifre un jo pa ima(tko sej začel)....ne vem no, pač se pomenijo tipi take stvari ;) in tut pol k sva šla prvič ven sta šla moj in un kolega na pijačo (pač tko k običajno zvečer ven) in sta me celo poklicala =)
tko da punce....tipi se vse zmenijo=) sicer samo s svojimi najboljšimi kolegi ampak...ja, govorijo=)
Uporabniški avatar
Pontifex Maximus
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 801
Na forumu od: 30. 8. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Pontifex Maximus » 13. Apr. 2008 19:10

ryu10kyu napisal/-a:Ja pa ja...da ne bo res...mi moški se med sabo samo o fusbalu in avtih pogovarjamo..pa kakšna debata pade o računalnikih in mobitelih. Kje da najdemo čas še za ženske :karate:


Jaz se pa ponavadi o drugih, bolj strokovnih zadevah pogovarjam. O fuzbalu bolj malo. Računalnikih skoraj nič. O avtih sploh nič, ker o njih nimam pojma, razen, da ima štiri kolesa, pleh, zice in volan.

No, vsekakor, v družbi v kateri ponavadi jaz preživljam (sem preživljal), debate definitivno niso bile okoli žensk. So bile operativne stvari in tudi teoretične znotraj moje stroke. Zraven pa veliko štosov na ta račun. :)

Ne, v moji družbi ni takih čenč.
Nannya-1
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 121
Na forumu od: 6. 7. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Nannya-1 » 13. Apr. 2008 20:00

ryu10kyu napisal/-a:Zgleda da palijo na moje nove kurbiš rdeče žametne hlače, pa tako lepo majčko mrežasto sem imel zgoraj
Malce ot. Brez zamere, ampak ali ni to malce gejevsko? Ali pa jst nisem v koraku z oblačenjem moških, ali pa si bil v Ambasadi Gavioli? :D
Uporabniški avatar
bounty nanN
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 28
Na forumu od: 15. 3. 2008
Kraj: tam nekje:p

Neprebrana objavaNapisal/-a bounty nanN » 13. Apr. 2008 20:03

Nannya-1 napisal/-a:
ryu10kyu napisal/-a:Zgleda da palijo na moje nove kurbiš rdeče žametne hlače, pa tako lepo majčko mrežasto sem imel zgoraj
Malce ot. Brez zamere, ampak ali ni to malce gejevsko? Ali pa jst nisem v koraku z oblačenjem moških, ali pa si bil v Ambasadi Gavioli? :D



sarkazem pa to :roll:
Don't wanna feel the way I do,
just wanna be right here with you,
don't wanna see us appart,
just wanna say straight from my heart:
I miss you...
Uporabniški avatar
ryu10kyu
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2140
Na forumu od: 14. 6. 2005
Kraj: Sonce

Neprebrana objavaNapisal/-a ryu10kyu » 13. Apr. 2008 20:04

Pontifex Maximus&Nannya-1:

Pa daj no...a res ni očitno da sem se hecal? :lach:
Žene so zato, da jih ljubimo, ne pa da bi jih razumeli. Oscar WILDE

Vrni se na Čustva

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov

cron