Stopala

Za dušo in telo.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
muffin
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 773
Na forumu od: 25. 7. 2006
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a muffin » 17. Maj. 2009 22:13

Punce, a je bla mogoče kšna od vas pr pedikerki, kljub temu da je dost žgečkljiva? Js bi šla rada opedenat node, kr mam dost te trde kože, pa da mi nohte zrihta, sam se bojim, da bom bruhnla v smeh, ko se bo začela dotikat mojih nog? Še neki: kolk časa traja paedikura sploh? :D
marypa
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1341
Na forumu od: 17. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a marypa » 18. Maj. 2009 14:13

Ah kaj te pa briga kaka stopala imajo drugi :evil: :roll: Važno, da maš ti lepa in negovana :lol:
Uporabniški avatar
Scharika.*
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 42
Na forumu od: 11. 5. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Scharika.* » 18. Maj. 2009 19:16

hvala buubbika :)
I've got the pussy, so make the rules.
gattina
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 2
Na forumu od: 15. 12. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a gattina » 19. Maj. 2009 19:02

muffin napisal/-a:Punce, a je bla mogoče kšna od vas pr pedikerki, kljub temu da je dost žgečkljiva? Js bi šla rada opedenat node, kr mam dost te trde kože, pa da mi nohte zrihta, sam se bojim, da bom bruhnla v smeh, ko se bo začela dotikat mojih nog? Še neki: kolk časa traja paedikura sploh? :D

Tudi jaz sem precej žgečkljiva, pa mi pedikura ni noben problem. Če hočeš, da ti ostrga kožo in zrihta nohte, traja cca 1 uro, ampak skor pol ure si namakaš noge. Vsaj tak je postopek v Lassani, kjer sem bla.
legally blonde
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 956
Na forumu od: 2. 1. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a legally blonde » 20. Maj. 2009 13:19

Pedikura traja 1h, ce ti pa se nohtke nalakirajo pa 1,5h.
Uporabniški avatar
piškotek*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 947
Na forumu od: 27. 1. 2009
Kraj: Primorska

Neprebrana objavaNapisal/-a piškotek* » 20. Maj. 2009 13:29

Kako se pa gibljejo cene?
(s)mej se
Uporabniški avatar
miaw
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 84
Na forumu od: 11. 5. 2009
Kraj: MARIBOR

Neprebrana objavaNapisal/-a miaw » 20. Maj. 2009 17:43

meni so ga zastonj.
ana27
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 890
Na forumu od: 13. 3. 2008
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a ana27 » 21. Maj. 2009 9:45

Jaz osebno imam lepa stopala, brez da bi kaj dosti naredila za to. Mati narava me je obdarila z lepimi nogami in nežno kožo.

Če ima nekdo krive ali dolge prste pomoje nima kaj kot dejstvo sprejeti.
Kaj pa lahko stori?

Nohte si le izjemoma nalakiram pa še to s svetlimi laki, ker mi žive barve niso lepe. Vedno pa imam postrižene nohte.
Kožo na peti imam lepo (mogoče zato, ker se vsak večer namakam v kadi, notri pa včasih vržem še malo kopalne soli).

Res pa je, da odprti sandali, japonke,... pristajajo le na lepa stopala.
Uporabniški avatar
Roisin
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 329
Na forumu od: 3. 6. 2008
Kraj: ankaran

Neprebrana objavaNapisal/-a Roisin » 21. Maj. 2009 10:09

ana27 napisal/-a:Res pa je, da odprti sandali, japonke,... pristajajo le na lepa stopala.

mah ... človek naj nosi tisto, v čemer se dobro počuti. jst vedno nosim japonke, pa tud če nisem lih od pedikerja. zakaj bi na 30. stopinjah zaprte čevlje nosila?? pa tud nikoli ne gledam, kakšna stopala imajo ljudje, ker se mi načeloma vsa gravžajo :)
legally blonde
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 956
Na forumu od: 2. 1. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a legally blonde » 22. Maj. 2009 11:19

piškotek* napisal/-a:Kako se pa gibljejo cene?


Kamor js hodm, stane pedikura 25€
ana27
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 890
Na forumu od: 13. 3. 2008
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a ana27 » 22. Maj. 2009 21:49

Roisin napisal/-a:
ana27 napisal/-a:Res pa je, da odprti sandali, japonke,... pristajajo le na lepa stopala.

mah ... človek naj nosi tisto, v čemer se dobro počuti. jst vedno nosim japonke, pa tud če nisem lih od pedikerja. zakaj bi na 30. stopinjah zaprte čevlje nosila?? pa tud nikoli ne gledam, kakšna stopala imajo ljudje, ker se mi načeloma vsa gravžajo :)


No jaz komentiram zastavljeno vprašanje. Zato povem kaj je lepše. Zaradi mene lahko tudi je vsak kar mu paše pa ni rečeno, da je meni to dobro.
Gravža se mi pa ne nobeno stopalo, ki je čisto.
Uporabniški avatar
purple_rain
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7639
Na forumu od: 13. 2. 2006
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a purple_rain » 23. Maj. 2009 13:50

Men so pa vsa (razen otroška) stopala grda. :S Ne morem si pomagat. In ne prenesem odprtih čevljev, tud japonke nosim najmanj kot je možno.
Vem, boga sem, ful ni zdravo, da sem skoz v zaprtih čevljih.
Uporabniški avatar
Tamala_mrha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3322
Na forumu od: 21. 10. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Tamala_mrha » 23. Maj. 2009 13:54

Zakaj pa so ti grda, če smem vprašat? :D Meni pa so stopala, seveda če so negovana ali naravno lepa, všeč in mi je lepo videt lepe noge in stopala v (še lepših) natikačih oz. sandalih. :D Jaz jih poleti ogromno nosim, da stopalo diha in da sem enakomerno porjavela. No, že nasploh sem obsedena z njimi in ostalimi odprtimi čeveljci.
Liena
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 254
Na forumu od: 3. 5. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Liena » 23. Maj. 2009 14:43

Jaz si tudi dostikrat naredim kopel za noge, še pogosteje to naredim poleti. Imam pa zelo občutljiva stopala, hitro dobim žulje, predvsem nad peto, na desnem mezincu pa imam itak kronično kurje oko (pozimi, poleti se hvalabogu ne ponovi), ki si ga morem odstranjevat, zato si pred odstranjevanjem 2 dni zjutraj in zvečer mažem nanj neko japonsko mazilo in zavijem prst v obliž, potem pa si naredim kopel in ga pač odstranim. Nad žulje pa se spravljam z Bephantenom Plus in kar hitro poceli. Drugače pa si poleti tudi nalakiram nohte, ker se mi zdi, da lepo nalakirani nohti precej prikrijejo izgled nepravilno oblikovanih nohtov in prstov. Grem pa v kratkem tudi k pedikerki, da mi naredi malo generalke pred pravim poletjem. :wink:

Vrni se na Zdravje

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: Bing [Bot]