Prvi seks - nasveti

Zadovolj(e)n/a v postelji.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

čuftika
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1682
Na forumu od: 13. 10. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a čuftika » 01. Maj. 2011 18:05

Hehe, nekaj takega se res bere :lol:

spuko-tebi res ni pomoči... Sam ne takij neumnih metat ven, saj tale forum berejo tut zelo mlade in dokaj naivne punce, ki še nimajo izoblikovane osebnosti in ti bodo še verjele.
Uporabniški avatar
claire
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3646
Na forumu od: 19. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a claire » 09. Maj. 2011 15:25

^^ jp. ajde naj se ena čez 20 tukaj javi, ki nikoli ni naletela na kretena. :D

imam oči. imam ušesa. imam pamet. vidim, berem, razmišljam. ja, tip, kot je spuko spada v to skupino. v skupino debilov. jebi ga, jaz ga ne bom.

zlo hecno pa je, da ravno ti govoriš o tem, kako te butlji osvajajo. (ironično res). in zdaj boš meni nekaj bluzila. svašta. bejž s tem spukijem na en sex, pa bo mir. (očitno njega nimaš za butlja, torej si lahko predstavljam, kakšni tebe dejansko osvajajo :heul: .)
sAv€ ENErgy, plaY in The D@rk.
Uporabniški avatar
jullia_
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5285
Na forumu od: 29. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a jullia_ » 09. Maj. 2011 17:24

Najlažje je pa nekomu očitat, da se ne zna pogovarjat, da nima bontona, ga primerjat s Salome in namigovat na temne družinske skrivnosti, na koncu pa pripomnit, da itak ne napadaš. In karkoli bo claire zdaj odgovorila, boš veselo vriskala, da ja, evo, se že spet počuti napadeno.

To ni fairplay, zato jaz odgovarjam namesto nje. :P

Mogoče se pa počutim napadeno...
Uporabniški avatar
jullia_
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5285
Na forumu od: 29. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a jullia_ » 09. Maj. 2011 17:52

Kul, ampak kje je razlika med tem, da "poveš, kar vidiš" in takozvanim napadanjem? Očitno v tem, da moraš bit v primeru, da ti nekdo samo nekaj pove, lepo tiho, ker te itak ne napada.
Uporabniški avatar
claire
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3646
Na forumu od: 19. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a claire » 10. Maj. 2011 7:54

^^ o joj. kje so pa tebe delali?
zanimivo, da ti sama pa ne spadaš ne v prvi in ne v drugi dialog. ampak si oseba, ki v resničnem življenju ovinkari. "u maš lepo majco". (ful mi je grda).

s podatkom, da si gledala kmetijo, si si pa tudi en fajni pečat dala. (a nisi prebrala niti enega članka o teh glamuroznih resničnostnih šovih? kak težek primitivem je to?- zdaj bo pa rekla, da jih ne gleda)

jaz dejansko ne vem, zakaj si sploh citirala moj post, namenjen spukotu in njemu podobnim in začela obsojati moje mnenje o njem, potem pa pripomnila, da tu ne gre za spukota. pa wtf?
a si ti razcepljena osebnost?

(hvala julija).
sAv€ ENErgy, plaY in The D@rk.
Uporabniški avatar
Akvamarin
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 822
Na forumu od: 30. 9. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Akvamarin » 10. Maj. 2011 9:36

buubbika napisal/-a:Prvi odstavek je tak lep, iskren, v drugem si se pa že razpi*****



Claire je pa bila edina, ki je direkt povedala spukotu, brez nobenih ovinkarij in nekih prijaznih besed, ceprav verjamem, da vsaka zenska na forumu isto misli, sam Claire nasrka, ker pove naravnost, kar si misli.
tanF
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 173
Na forumu od: 7. 4. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a tanF » 10. Maj. 2011 15:18

In takšen odnos ni vedno najboljši.
Veerle
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 718
Na forumu od: 24. 9. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Veerle » 10. Maj. 2011 19:04

ja, ker treba vse v vato zavijat - pa kje vi živite pa kok ste stari?
As your lover describes you, so you are.
celjanar
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 442
Na forumu od: 9. 1. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a celjanar » 10. Maj. 2011 19:11

Veerle napisal/-a:ja, ker treba vse v vato zavijat - pa kje vi živite pa kok ste stari?
Najprej želiš njihovo starost da veš če jim boš kos, potem pa jih greš fentat.. :lol: :lol:
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7043
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 05. Mar. 2013 21:38

Citiram v ustrezno temo:
masak123 napisal/-a:Hej! stara sm 17 in še nism imela spolnih odnosov, imam pa fanta ki je star 20 let, sicr se o tem ne pogovarjava vendar predvidevam da je že nekajkrat imel spolne odnose.. mene pa je strah da bom pred njim izpadla neizkušena, počela nisva tudi nič več od poljubljanja ravno zaradi tega ker nočem da misli da sem še navaden otrok.. no jaaa pa vendar si želim da bi bilo prvič z njim in greva čez 1 tedn za dva dni smučat verjetno se bo zgodilo pa me zaniam samo kakšen nasvet kaj kako, pa tut o predigri ker se še nikoli nisem spuščala v te stvari :D

Anjeske napisal/-a:Jaz bi takim kot si ti, prepovedala seksat. Zakaj?

1. O tem se ne pogovarjata. WTF?? Seks je stvar, o kateri se je nujno pogovarjat, sploh pa s svojim fantom! Predvidevaš, da je že seksal? No če ne vprašaš, ne boš nikoli vedela. Prav tako ne boš nikoli vedela, če je kje staknil kakšno spb. Pogovor punca, pogovor!!

2. Strah me je da bom izpadla neizkušena. Pa dobr, to je v štartu vsakega strah. Tebe bo pa še bolj, ker se nisi z dečkom nič pogovorila. Mogoče on misli, da si jih dala že eno garnizijo čez in bo navalil nate ko svinja na buče. Kaj bo pa pol? Travma? Upam da ne..

3. Nočeš da misli, da si navaden otrok? Začni se pogovarjat. Al kaj. Če komu, boš pa lih svojmu fantu povedala, kaj te skrbi, kakšne so tvoje želje itd. Če se ne boš pogovorila, boš izpadla otročje.

Skratka...najprej en konkreten pogovor. In ko bosta vse razčistila, se pa veselica lahko začne :D In bo obema fajn. Prepusti se, pa bo fletn.

Ne pozabi na zaščito (da ne bomo slučajno čez dva meseca imeli temo Help a sem noseča).



p.s. Če se ne motim že obstaja podobna tema? Premik morda?

elektrobum napisal/-a:Anjeske

zelo dobro napisano __ :gut:

dreamerka* napisal/-a:če te je strah da boš pred njim izpadla otrok..pa o tem se nič ne pogovarjata.. si zaupata? ker če si ne, potem tudi za spolni odnos še ni čas..
The world is as you are.

Vrni se na Ljubezen in seks

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov