Puder

Vse o ličenju in negi kože.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

femme.
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 58
Na forumu od: 25. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a femme. » 24. Nov. 2011 18:21

SlikaSlika


Priporočala bi dva izdelka in sicer Manhattan puder (zraven je predalček v katerem je gobica za nanašanje ki je zelo uredu) saj ostane na koži cel dan kot da smo ga ravno nanesli in je tudi zelo nežen.Kot drug izdelek bi prav tako omenila Manhattan in sicer korektor (tekoč in se nanaša s čopičem) ki je prav tako zelo zelo nežen in ostane cel dan na koži tako da tekoč puder ni sploh potreben,potrebno je samo napakice na koži zakriti s korektorjem in čez nanesti že prej omenjeni puder.Sama imam normalno kožo in je ta način zelo učinkovit za zakrivanje kakšnih podočnjakov,mazolčkov ali biločesa.
Vsak posamezno stane 7e
A girl doesn't need anyone who doesn't need her. - Marilyn Monroe
majaTHEyou
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 20
Na forumu od: 1. 12. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a majaTHEyou » 01. Dec. 2011 16:50

A katera od vas pozna novi puder od Garniera Garnier Miracle Skin Perfector .in kakšen se vam zdi? :D :D :)
Uporabniški avatar
pyr kitty
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 143
Na forumu od: 29. 4. 2010
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a pyr kitty » 09. Dec. 2011 20:59

Mene je na novo preprical Revlon colorstay,
eden izmed redkih, ki mi ne izpuhti ze sredi dneva :D
Uporabniški avatar
claire
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3646
Na forumu od: 19. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a claire » 10. Jan. 2012 12:51

ok, tole je vprašanje za CaliLove* (če bo vidla). ali če ima morda še katera izkušnje.
kako se obnesejo e.l.f. mineralni pudri. ker so tako smešno poceni, da to ni res. sestavinsko so zlo podobni alima pure, so pa po 4 funte, za alimo pa dam 25€, če bi hotla bella pierre, pa kar čez 40€. lily lolo so tadi kar kul, ampak je cena še zmeraj kar visoka glede na e.l.f.
sAv€ ENErgy, plaY in The D@rk.
CaliLove*
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1011
Na forumu od: 31. 1. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a CaliLove* » 11. Jan. 2012 8:45

Jaz od njihovih mineralnih zadev nisem sprobala se nic drugega, razen korektorja, tako da glede pudra ti ne morem svetovat. Res pa je, da niso dragi, tako da ce ti ne bo ustrezal, ne bos ogromno denarja stran vrgla.
I can explain it to you. But I can't understand it for you.
Uporabniški avatar
claire
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3646
Na forumu od: 19. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a claire » 11. Jan. 2012 10:34

^^ aha ok. ne vem zakaj sem bla ziher da jih ti uporabljaš. (takoj dan 4 funte, ampak kaj ko bo spet s temi odtenki cela štala.)
sAv€ ENErgy, plaY in The D@rk.
spice girl
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1624
Na forumu od: 31. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a spice girl » 11. Jan. 2012 13:03

Jaz sem tudi že gledala mineralne od e.l.f. Itak je največji problem v odtenku... Še v živo ga ne znam zbrat, kaj šele po internetu :(
matejka**
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 176
Na forumu od: 20. 4. 2008
Kraj: MB

Neprebrana objavaNapisal/-a matejka** » 19. Jan. 2012 13:24

Pozdrav.
Zanima me kateri od teh dveh pudrov je boljši: MAYBELLINE Affinotne ali REVLON Costum Creations? Če imate kakšne izkušnje :)
Z ponedeljkom sta znižana v Mullerju...
FemmeFatal
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 651
Na forumu od: 24. 11. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a FemmeFatal » 19. Jan. 2012 15:02

Sicer tega Revlonovega pudra se nisem sprobala, ampak si glede na izkusnje z Affinitonom in ostalimi Revlonovimi pudri skor upam trdit, da definitivno Revlon. Kar se mene tice, je kupovanje Affinitona metanje denarja stran. Je pa res, da smo ljudje zelo razlicni, se nase koze razlikujejo in imamo od pudrov razlicna pricakovanja.
Uporabniški avatar
v-e-s-n-a
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3414
Na forumu od: 10. 5. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a v-e-s-n-a » 19. Jan. 2012 15:06

Jaz veliko stvari, preden jih kupim, preverim na KOZMETOMETRU.

Mogoče boš še tam našla kako fajn info o enem in drugem pudru...
Uporabniški avatar
White_Widow
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1122
Na forumu od: 8. 5. 2010
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a White_Widow » 19. Jan. 2012 18:55

matejka** čist odvisno je od tvoje kože. En puder, ki bo na neki ženski videt popoln, lahko na tebi ispade precej umetno, in seveda obratno. Zato je treba vsak puder sprobat na svoji koži, ker le tko lahko vidiš, kaj ti najbolj odgovarja.

Tudi jaz si pomagam s Kozmetometrom, velikokrat pride prav, ampak puder je zgodba zase..
Uporabniški avatar
*cukrr*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 529
Na forumu od: 29. 1. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a *cukrr* » 22. Apr. 2012 14:51

Js pa nikakor ne morm najdt pudra zase. :( Moja koža je polna nepravilnosti, mastna, ponekod suha... uglavnm ni da ni. :? Človek še nobenga objet ne upa, ker se boji da bo pustu fleke na njemu. :( Čist sm že obupala... moja samozavest je pa na nuli.
Tu es dans toutes mes pensées.*
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 22. Apr. 2012 14:53

^^ Poskušaj kožo raje najprej negovati s pravo nego. Čistilnim gelom/kremo, tonikom, dobro kremo za obraz.

Je pa meni super tudi podloga za puder- npr. Catrice Prime and Fine.
Potem pa šele dober puder čez- mogoče mineralni ali pa tekoči (Revlon, Bourjois, itd...)
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
Uporabniški avatar
*cukrr*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 529
Na forumu od: 29. 1. 2012

Neprebrana objavaNapisal/-a *cukrr* » 22. Apr. 2012 14:57

Jooj ne vpraš kaj mam vse za čistit. Jemljem tudi kontracepcijske tabletke, s prehrano se trudim... ne vem kaj naj še naredim. Če bi se ves trud upošteval bi morala biti moja koža čista kot solza. Jutri imam dermatologa in upam, da mi bo kaj predpisala pa dala še kakšne dodatne nasvete poleg 100ih drugih. Drugače bom pa malo povprašala po tem kar si predlagala pa mogoče tudi sprobam. :D Ali se lahko ta podlaga dobi v vsaki drogeriji?
Tu es dans toutes mes pensées.*
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 22. Apr. 2012 15:01

Raje povej katere znamke uporabljaš za nego kože, pa nam bo hitro vse jasno :wink: Ni vse dobro za vsako kožo + ene znamke so preprosto zanič! Raje investiraj v kvalitetne izdelke (ne pa v količino le teh).

Ta podlaga je znamke Catrice, ki se prodaja v Mullerju :wink:
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.

Vrni se na Lepota

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov