Kaj je lepše: suhost, debelost

Vse o ličenju in negi kože.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Najprej ima ženska 60 kg pri višini 165 cm. Kaj vam je v povprečju lepše:

lepše mi je, da shujša za 20 kg, kot pa da se za 20 kg zredi
60
54%
lepše mi je, da se zredi za 20 kg, kot pa da za 20 kg shujša
52
46%
Skupaj glasov : 112

×Sweety×
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 270
Na forumu od: 14. 1. 2007
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a ×Sweety× » 09. Sep. 2010 12:02

Najlepše bi blo, če bi ostala taka kot je :D

Sem pa seveda mogla površno prebrat in narobe označit moj odgovor v anketi :rolleyes:

Lepše mi je, če bi se zredila, ker 40 kg pri tej višini je imo okostnjak. Raj mal preveč, kokr pa premal.

Je pa tud od vsazga posameznika odvisno, kako se kile poznajo. Kokr je že ena prej napisala, moti me sam zamaščen hrbet, ostalo je kul tud če je mal več kje.
Uporabniški avatar
claire
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3646
Na forumu od: 19. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a claire » 09. Sep. 2010 14:41

meni so smešni komentarji: "boljše več kot premalo."
mislim, a ni isto??

sploh je pa celo vprašanje zastavljeno obupno. a naj se odločim med dvema bolnima ženskama. kaj? katera se mi bolj smili? katera mi je lepša? anoreksična, ali bolezensko debela? kdo se lahko odloči kaj mu je bolj kul? oboje je bolezensko stanje. nemoreš reči, da je anoreksija bad, z debelostjo pa kar ni nič narobe.
ne vem res ne od kje ljudem prepričanje, da se debelosti ne sme obsojati, okostnjake pa komot?

in zakaj za vraga je le anoreksija smatrana kot bolezen, debelost pa ne?
i just don't get it.

absolutno je lepša zelo suha ženska brez anoreksije.
sAv€ ENErgy, plaY in The D@rk.
Uporabniški avatar
Boris
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 975
Na forumu od: 11. 7. 2006
Kraj: Novo mesto

Neprebrana objavaNapisal/-a Boris » 09. Sep. 2010 18:33

Mahagonij napisal/-a:
..Evelyn.. napisal/-a:Ja, like he cared, he liked boys. :D

->
Tananda napisal/-a:Če že moram izbirat med okostnjakom in vrečo špeha (ekstremi pač), pri ženskah zmagajo big girls, pri moških pa suhci.

Iz identicnega razloga je ta tema neumna. Zenske sprasuje o tem katere zenske so lepse. Valda da rece da so debele, ker ni ona tista k se bo z njimi seksala (tko kot Freddy ne), s tujim kurcem je pa lahko po koprivah udrihat.
Valda tipi morajo bit pa suhi lol.

Pa se tko je: pomojem, da bi vse zenske rade videle, da se manj obsoja to, da se nekdo zredi, kot pa to da veliko shujsa, saj se bodo s prvim scenarijem verjetneje srecale.

Pa se to glede Freddya. Geji so pa se bolj usekani na nabildane postave kot zenske.


Je prva poved fora?

Se komu zdi, da je Mahagonij tuje izjave zelo selektivno prebiral?
Meni se zdi, saj bi sicer videl, da so si mnenja zelo različna, nasprotna. To je glede prve povedi, z drugo je vse v redu - mi je zabavna ;)

Mimogrede, komu so tele lepe? Slika

Mahagonij, katero bi pa ti izbral? So ti lepše tako suhe, ali debelejše (80kg in več)?

Koliko kilogramov sploh tehtajo take ženske (kot so na sliki)? Jaz bi jim dal med 30 in 40 kg.
Uporabniški avatar
donna.
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 516
Na forumu od: 22. 8. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a donna. » 09. Sep. 2010 19:01

^^ zadnja slika je sigurno predelana. Dosti krat ko hočejo opozorit nevarnost anoreksije in bulimije, predelajo slike s photoshopom, da zgleda ja še hujše..
Npr: Slika

Slika
Uporabniški avatar
claire
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3646
Na forumu od: 19. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a claire » 09. Sep. 2010 19:07

^^ točno to.

boris, kaj pa tole...
http://www.google.si/imgres?imgurl=http ... 29,r:0,s:0

(ne znam dat krajše-pardon)
sAv€ ENErgy, plaY in The D@rk.
Uporabniški avatar
..Evelyn..
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4757
Na forumu od: 4. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a ..Evelyn.. » 09. Sep. 2010 19:30

:x Da si drznejo mojo Snejano tko sfotošopat!! :x
It was forever..but it didnt last long..
Uporabniški avatar
positive vibration
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2157
Na forumu od: 19. 3. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a positive vibration » 09. Sep. 2010 21:02

Okej, nobena bejba tule gor nima med 80 in 40 kil :D


Tale gospodična je visoka 165 in tehta 40 kil, pa zgleda čisto super:

http://asiangirls88.com/2010/06/world-cup-babe-kiki-luo-%E7%BD%97%E5%98%89%E9%94%9C/
^^varno je kliknit, da ne bo kdo omahoval.

S tem, da je pri azijkah malo drugače, ker imajo zelo lahko konstrukcijo telesa, drobne kosti in ozke boke, medtem, ko smo evropejke malo bolj konkretno grajene. In nam pri višini 165 cm kar pritiče med 50-55kg.

Medtem, ko gospa pri 165 cmz 80 kg izgleda takole:

http://www.statisti.hr/profili.php?ID=1352



Torej moj glas gre definitivno k 40 kg.
There once was a note
pure and easy
Playing so free,
like a breath rippling by...
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7046
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 09. Sep. 2010 21:04

Stara je pa 50 let, samo za info.....
The world is as you are.
Uporabniški avatar
positive vibration
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2157
Na forumu od: 19. 3. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a positive vibration » 09. Sep. 2010 21:06

Sej pri 20ih z 80 kilami je ne bi blo vrjetno nič manj skupaj.


Ne gledat face, telo glejte :D
There once was a note
pure and easy
Playing so free,
like a breath rippling by...
Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7046
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 09. Sep. 2010 21:07

No ja....če bi izbirala, bi bila zagotovo raje Azijka.
The world is as you are.
Uporabniški avatar
Boris
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 975
Na forumu od: 11. 7. 2006
Kraj: Novo mesto

Neprebrana objavaNapisal/-a Boris » 09. Sep. 2010 22:18

claire napisal/-a:^^ točno to.

boris, kaj pa tole...


Stopnjevanje: baročno zaobljena, debela, zelo debela, šerbi debela,...

Tele z linka dobijo prevelik minus za težo. Rdeče območje.

Malo matematike :)

V tej temi sem imel v mislih, da bi se razpravljalo o "zelo" suhih in "zelo" debelih, ki jih dobršen odstotek ljudi samo na podlagi kilogramov še vedno lahko opredeli kot všečne. Bom rekel, da so take glede teže v zelenem območju.

Na to, kdaj ti je nekdo vizuelno všeč, sicer vpliva veliko parametrov, ampak zdaj se koncentrirajmo zgolj na težo. Naš mehanizem, ki oceni, kdaj nam je nekaj všeč, ima neko vrednostno lestvico oz. funkcijo "nagrajevanja in kaznovanja". Ko je nekdo sprejemljiv glede kilogramov, dobi nekaj plus pik in nam je bolj všečen. Če pa nam nekdo ni več sprejemljiv glede kilogramov, dobi minus pike. Jaz sem skušal najti neko kolikortoliko pravično in zelo enostavno funkcijo, ki v zelenem območju ne bi bila pristranska glede bolj suhih in glede bolj debelih, če kot pristransko oceno izberem, da je 60 kg pri 165 cm (v bistvu sem se v začetku teme zmotil in mislim 170 cm) zelo v redu.

Npr. pri funkciji -(x-60)^2 + 1000 bodo najvišjo oceno 1000 dobile tiste s težo 60 kg.
Za težo bodo nagrajene tiste, ki imajo cirka od 30 - 90 kg. Druge so v rdečem območju in bodo dobile minus pike za težo :lol:

Slika
[url]http://www72.wolframalpha.com/input/?i=-%28x-60%29^2+%2B+1000+from+x%3D0+to+120[/url] - ogled funkcije na Wolfram Alpha


No, moja funkcija na rdečem območju morda ni tako pravična... kdo bi vedel :) Je kdo proti? Je kdo za? Čakam na predlog za boljšo funkcijo...
Uporabniški avatar
Boris
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 975
Na forumu od: 11. 7. 2006
Kraj: Novo mesto

Neprebrana objavaNapisal/-a Boris » 09. Sep. 2010 22:20

claire napisal/-a:^^ točno to.

boris, kaj pa tole...


Stopnjevanje: baročno zaobljena, debela, zelo debela, šerbi debela,...
Tele s tvojega linka dobijo prevelik minus za težo. Rdeče območje.

Malo matematike :)

V tej temi sem imel v mislih, da bi se razpravljalo o "zelo" suhih in "zelo" debelih, ki jih dobršen odstotek ljudi samo na podlagi kilogramov še vedno lahko opredeli kot všečne. Bom rekel, da so take v zelenem območju.

Na to, kdaj ti je nekdo vizuelno všeč, sicer vpliva veliko parametrov, ampak zdaj se koncentrirajmo zgolj na težo. Naš mehanizem, ki oceni, kdaj nam je nekaj všeč, ima neko vrednostno lestvico oz. funkcijo "nagrajevanja in kaznovanja". Ko je nekdo sprejemljiv glede kilogramov, dobi nekaj plus pik in nam je bolj všečen. Če pa nam nekdo ni več sprejemljiv glede kilogramov, dobi minus pike. Jaz sem skušal najti neko kolikortoliko pravično in zelo enostavno funkcijo, ki v zelenem območju ne bi bila pristranska glede bolj suhih in glede bolj debelih, če kot pristransko oceno izberem, da je 60 kg pri 165 cm (v bistvu sem se v začetku teme zmotil in mislim 170 cm) zelo v redu.

Npr. pri funkciji -(x-60)^2 + 1000 bodo oceno 1000 dobile tiste s težo 60 kg.
Za težo bodo nagrajene tiste, ki imajo cirka od 30 - 90 kg. Druge so v rdečem območju in bodo dobile minus pike za težo :lol:

Slika
http://www72.wolframalpha.com/input/?i=-%28x-60%29^2+%2B+1000+from+x%3D0+to+120 - ogled funkcije na Wolfram Alpha


No, moja funkcija na rdečem območju morda ni tako pravična... kdo bi vedel :) Je kdo proti? Je kdo za? Čakam na predlog za boljšo funkcijo...
Uporabniški avatar
claire
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3646
Na forumu od: 19. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a claire » 09. Sep. 2010 23:32

^^ samo da te spomnim. sam si začel limat bolne ženske (sicer sem 90% da so vse fotomontaža).
tak da je tvoj zadnji post brez smisla.

večini so lepše suhe- tema nima smisla.
sAv€ ENErgy, plaY in The D@rk.
Uporabniški avatar
Dizzy.girl
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 62
Na forumu od: 20. 10. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Dizzy.girl » 10. Sep. 2010 12:05

40 kg pri 165 cm pomoje ne zgleda lih anoreksično drugač. js jih mam pr svojih 175 cm 52,5 kg in sploh ne zgledam kt da bom lihkar skp padla, sam suha sem pa res precej. ampak čist nič ne bi mela proti da bi se zredila za ene 5 al pa 6 kil (da me ne bo kdo narobe razumel), ampak preprosto ne gre, ne glede na to kaj/koliko/kdaj pojem :D
Uporabniški avatar
amyZ
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 671
Na forumu od: 31. 3. 2005
Kraj: trbovlje

Neprebrana objavaNapisal/-a amyZ » 10. Sep. 2010 12:54

Da bi jz zrasla za 5cm in zraven tega shujšala 10kg? No way! Rada mam svojih 51kg, ker imam normalno postavo in zgledam zdravo.
Toliko shujšala ne bi nikoli, so pa ženske, ki so že po naravi bolj suhe. Zredila se pa tudi ne bi rada za recimo 20kg, tudi za 10kg se ne bi, trenutno.
Kaj je pa lepo pa lahko vsakdo sam oceni. Odvisno kaj kateremu paše. Meni je najlepša ženska taka, da ima skladno postavo, kilogrami pa so v mejah normale, ne presuho (da nima nogic k palčke) in ne predebelo (da nima recimo obroča okol trebuha).
Vedno delaj za življenje in ne dopusti da bi živel za delo!!!

http://amadeaz.blogspot.com/

Vrni se na Lepota

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov