Zala na Radiu 1

Slavni na sto in en način.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
mary-kate and ashley bigg
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 733
Na forumu od: 13. 5. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a mary-kate and ashley bigg » 25. Avg. 2007 12:19

tamala je kul. ampak a mi loh sam nekdo pove - a to ona res dejansko kliče al so tut uni na drugi strani žice igralci in je vse skupaj samo zaigrano?
tor
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1320
Na forumu od: 7. 2. 2007
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a tor » 21. Feb. 2008 0:34

Dagi napisal/-a:A sm pol js edina k mi gre na živce... :gruebel:


Nisi edina.
Tolk primitivnee fore, da ni res. Men niso smešne, vsi bi neki imitiral, mel skrite klice.....pa jih je večina podn....ga-ga, nekaj velja, ostalo je žalostno, in pol tule velika večina navdušenih....a res nimate nč smisla za humor??
Uporabniški avatar
*purple*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7612
Na forumu od: 23. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *purple* » 21. Feb. 2008 10:02

men gre tud na živce.Prvič mi ma čist antipatičen način govora, drugič pa jo itak že vsi poznajo in ni več zanimiva.Vsaj glas če bi mal spremenila al pa kej.
Nas je enkrat klicala v službo, pa sem se jst oglasila.Dala sem jo na mute, ker pač nism hotla govort z njo ker se mi ni dal, poleg tega je bila vrsta klicev za njo ogromna in se mi ni dal neki zajebavat brezevze.sm spraševala folk če hoče kdo govort pa ni nobe hotu, tko da je potem itak že sama prekinla.Mislm pa da to ne gre v živo da oni pokličejo pol pa posnamejo in dajo na radio.
mi pa ni smešnega čist nč v njenih pogovorih.sam se pa da ugotovit kolk so nespoodni kšni delavci recimo tist z viagro bi mogu rečt naj otroka h dohtrju pelje, ne pa da bo sam od sebe nehal :roll:
*hox*
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2254
Na forumu od: 15. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a *hox* » 21. Feb. 2008 10:04

*purple* napisal/-a:Prvič mi ma čist antipatičen način govora, drugič pa jo itak že vsi poznajo in ni več zanimiva.

Ane? Meni gre tut na živce. Res ne vem če je še kakšn osebek ki je ne bi poznal in ni več nobene fore. Meni ni zanimiva. :roll:
Uporabniški avatar
Bulma
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2634
Na forumu od: 16. 11. 2004
Kraj: BLTNC

Neprebrana objavaNapisal/-a Bulma » 21. Feb. 2008 10:19

Tigi napisal/-a:Ja super je...
Danes sem dobila na mail, da je bratec pjedu viagro ampak ona to tk dobr razlaga kao da neve pa da v zrak lula bratec kaj nardit :D

Haha-ta je dobra,ja.
Jaz sem jih vse polno dobila na mail. In mi je scena. Koje ideje! Ali pa da napihuje balon z plinom ki je za kuhanje :) Drugače pa bi lahko to bilo nevarno, če bi kakšne majhen otrok poslušal in probal kaj od tega :?
Uporabniški avatar
mulatto_f
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 402
Na forumu od: 8. 3. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a mulatto_f » 21. Feb. 2008 17:41

ej vam se zdi ful neverjetno, da je kdo nebi poznal ampak vrjemte mi, nam se zdi to nemogoce, k po moznosti studiramo u lj, jo zjutri poslusamo, beremo o njej na forumu, itd. ampak starejsi folk dlje iz ljbljane (štajerska, prekmurje, primorska, koroška, dolenjska...) dejansko ne ve kdo je ta zala in se recimo za ga-ga ne vejo da obstaja, ne da bi za neko zalo... kr tud tk je, ce pozorno poslusate, opzaite da klice sam ljudi izven ljubljane, se dobro lsisi po narecju, pa tudi ce nebi mogla vec kogan srat, te oddaje zih nebi blo vec!
Uporabniški avatar
super_shine
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 147
Na forumu od: 7. 7. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a super_shine » 21. Feb. 2008 20:51

ah men je bedno k so "fore" tko podobne pa k folk zmer isto reagira, tko d je že mal čudn.
Uporabniški avatar
inaa
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1576
Na forumu od: 9. 11. 2005
Kraj: tu pa tam

Neprebrana objavaNapisal/-a inaa » 21. Feb. 2008 21:36

ne morem je slisat! tok je bedna s temu primitivnimi forami...
Zivljenje je piskotek!
Uporabniški avatar
Lejla86
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 988
Na forumu od: 23. 5. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Lejla86 » 21. Feb. 2008 21:58

Men je tud mal bedna že...pa k se skoz isto predstav..."Živjo, Zala tuki!" Pa dobr no...zmisl si že kej novga... :roll:
Uporabniški avatar
*purple*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7612
Na forumu od: 23. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *purple* » 22. Feb. 2008 9:41

Lejla86 napisal/-a:Men je tud mal bedna že...pa k se skoz isto predstav..."Živjo, Zala tuki!" Pa dobr no...zmisl si že kej novga... :roll:


aaaaaaaaaaaaaaaa, men gre to tok na živce :roll: :x
Uporabniški avatar
Sweet Princess
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 877
Na forumu od: 11. 12. 2007
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Sweet Princess » 22. Feb. 2008 10:02

Pa kaj vam pa je? Ta mala hod u 4. razred (al neki tazga), tko da - give her a break, pa fenomenalna je!
Sicer res da so njene fore že mal preživete, ampak je mela ene par res dobrih (una k so ji uhani u školjko padl, pa k sta s bratom balone s plinom napihovala...)

Če vam res gre tok na živce - enostavno prestavite radijsko postajo, a ne :D
Uporabniški avatar
*purple*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7612
Na forumu od: 23. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *purple* » 22. Feb. 2008 13:29

mnenje pa še vedno lohk povem, kajne? :) če nam gre na živce nam gre pač na živce.In brezskrbi da takoj šaltam radijsko postajo, ko jo slišm :)
Uporabniški avatar
lolitaa
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1622
Na forumu od: 5. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a lolitaa » 22. Feb. 2008 13:50

Js pa jo ful rada poslušam ker ma ene fore ful smešne.Sej zdej je pa že neki časa ni na radiu al je js nisem nč zasledila?
I wanna wake up in a city, that doesn't sleep.
Uporabniški avatar
Jaqueline
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 248
Na forumu od: 9. 10. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Jaqueline » 22. Feb. 2008 16:50

Najbol smešn mi je on posnetek , ko kliče zato k so ji uhani v wc padli. Sej ma fore, ampak reakcije onga ko se je javo so zares fenomenalne.
Aja pa vsa čast njej, da je šla Damjana Murka klicat :lol: .

Ostale fore so tud ql, ampak precej prežvečene.
Uporabniški avatar
Boris
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 975
Na forumu od: 11. 7. 2006
Kraj: Novo mesto

Neprebrana objavaNapisal/-a Boris » 26. Feb. 2009 3:19

*purple* napisal/-a:men gre tud na živce.Prvič mi ma čist antipatičen način govora, drugič pa jo itak že vsi poznajo in ni več zanimiva.Vsaj glas če bi mal spremenila al pa kej.
Nas je enkrat klicala v službo, pa sem se jst oglasila.Dala sem jo na mute, ker pač nism hotla govort z njo ker se mi ni dal, poleg tega je bila vrsta klicev za njo ogromna in se mi ni dal neki zajebavat brezevze.sm spraševala folk če hoče kdo govort pa ni nobe hotu, tko da je potem itak že sama prekinla.Mislm pa da to ne gre v živo da oni pokličejo pol pa posnamejo in dajo na radio.
mi pa ni smešnega čist nč v njenih pogovorih.sam se pa da ugotovit kolk so nespoodni kšni delavci recimo tist z viagro bi mogu rečt naj otroka h dohtrju pelje, ne pa da bo sam od sebe nehal :roll:


Predpostavim, da gre za spodaj omenjeni posnetek o viagri.

Zanimivo, kako ti to poslušaš. V posnetku z viagro je namreč delavec v lekarni 5x omenil, naj gredo k zdravniku.
Poslušajmo posnetek...
Zalin brat lula navzgor

Izvlečki, kjer klicani delavec omenja zdravnika:
1.) "čimprej nekoga od odraslih, pa pejte k zdravniku"
2.) "ko pride kdo domov, razloži situacijo, pa se posvetujte z zdravnikom"
3.) "kvečjemu zdravnik lahko kaj predpiše"
4.) "ko pride en od odraslih, razloži situacijo, pa se posvetujte z zdravnikom, kaj je treba naredit"
5.) "da je vzel nekaj, česar načeloma ne bi smel, in da je potrebno posvetovat z zdravnikom"

Morda je bilo zelo dobro, da se na njene provokacije nisi odzvala ;) ... verjetno jih ne bi prenesla.

Tu je še en odklop na temo Zale...
http://sovicaoka.blogspot.com/2007/12/zajebavala.html

Vrni se na Zvezde

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov