Zapravil je zaupanje.

Zadovolj(e)n/a v postelji.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

najstnica1
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 11
Na forumu od: 7. 3. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a najstnica1 » 07. Mar. 2014 16:53

S fantom sva bila skupaj več kot 1 leto, bilo je resno prfektno. Ampak ker vedno ni vse tako kot filmi kažejo oz. tudi v filimh pride do teh stvari...je pač spoznal nove prijatelje, ki so bili samski. Njemu je bilo to kul in je hotel delati to kar oni. Zato si je začel dopisovati z drugimi dekleti(šel je res čez mejo,ampak samo pisal pa skype pa te fore)in jaz sem pač to videla in mi je lagal še dalje pa vse to..potem pa je prestopil mejo že s tem in sam omenil da si želi svobode,ampak vseeno me je imel še rad. Ok pa sem mu dala svobodo..nisem si predstavljala da bova prišla nazaj po nekaj tednih. Pisal mi je vsaki dan kako trpi, ni moral v šolo hoditi in še njegovi prijatelji so mi pisati začeli, da se mu je zmešalo..in nisem ga mogla pozabiti. Nisem tako samo rekla ok dam ti novo priložnost,ampak se je moral dosti truditi in me je osvojil nazaj. Dala sem mu še novo priložnost. Ni taki kot je bil na začetku ko je bilo vse ok in ni taki kot je bil proti koncu.Ampak je NOV človek. Razumeva se kot njaboljša prijatelja in je rekel da je spoznal da ni lepo biti samski kot si je mislil da je.

-Problem je bil tudi:(to je bilo pred razhodom) vedela sem njegovo geslo za fb in sem videla,da si je začel pisati z dekleti(z nekatero se je dogovarjal, da se bo dobil, druge je prosil za telefonske ipd.) Drugače ne upa niti v živo spregovoriti,ali po pisanju je vedno glasen bil...potem pa nisem hotela izdati, da vem geslo...potem pa sem se začela jaz obnašat čudno do njega ker sem to videla in seveda tudi trpela. Ampak hotela sem obdržati geslo zato sem rekla včasih ko sem kaj povedala da vem da sem vidla na njegovem telefonu ipd...potem je šlo le vse navzdol in prišlo do tega...

1. fora je v tem, da je posumil ampak ni omenil, pa si je zamenjal geslo! Ko si lahko gledal vse 24 ur na dan pa nekdo zamenja, se ti meša nekaj dni...bilo je ok da sem vse videla,ampak mi je to kvarilo počutje, ker sem videla kar nebi smela. Zdaj se je spremenil kot oseba, ampak nevem če si dopisuje zopet?kaj pa če je to ostalo enako? kaj naj? ne morem spati in nič zaradi tega...vprašam če mi pokaže ali?

2. res sva zdaj zelo srečna in se ne prepirava toliko. en razlog je tudi ta, da nevem gesla in kar nevem mi ne more pokvariti dneve. Vem, da sva še mlada in vse to, ne moram več toliko zaupat, kot sem prej rabim res čas. Torej kako zopet zaupati? Včasih si mislim:
a)daj ne zaupaj, bolelo te bo spet. Delaj se kot da ni nič. Pa da ga ne boš gnjavila ali:
b)veš, da ti ni vseeno,moraš mu zgnjavit dokoca kar te zanima, da boš imela mir. on je tvoj, drži se ga!

Jap sem najstnica še...na dan imam preveč skrbi s stvarmi, ki mogoče niso tako pomembne za ostale,mene pa mučijo. Lp
Uporabniški avatar
slovenc79
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4261
Na forumu od: 22. 7. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a slovenc79 » 07. Mar. 2014 17:10

tole ne gre nikamor, žal. to pač ni zaupanje da rabiš geslo do njegovga fb-ja. in on naj se naprej odloči kaj sploh hoče preden gre v zvezo.

in ni tega "nov človek".. to je izgovor. če je hotel imet svobodo in okol bluzit z drugim puncam, ne bo nikol srečen brez tega.
hej norci :)
najstnica1
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 11
Na forumu od: 7. 3. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a najstnica1 » 07. Mar. 2014 17:27

On vbistvu nikoli ni še nič naredil tudi ko sva imela pavzo, je imel priložnost in ni to storil. Zdaj je vse ok in pred je tudi bilo, to da si je začel pisati z drugimi je trajalo 2 tedna in se mi obrnil svet na glavo! Saj nič ne kaže znamenj, da bi si s katero...on samo piše,sploh nič ne naredi, tudi ko je imel priložnost, da bi lahko. In vem, da je bolj navezan name kot jaz na njega. Ampak vseeno si ne more z drugimi pisati, da se mu lepo nasmeji,vpraša za telefonske,pa kaj bi ji on delal(to je prej delal in 2 tedna) tisto 1 leto pa čist nič resno mislim... ampak se bojim kaj je zdaj? če je imel tako obdboje samo? naj ga vprašam kaj? ne da mi spati...in ja to je resnica, da to ni zaupanje! ampak kako pa lahko zaupaš nekomu,ko te enkrat ali več dni je razočaral?pa čeprav mu tako žal bilo...
Uporabniški avatar
slovenc79
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4261
Na forumu od: 22. 7. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a slovenc79 » 07. Mar. 2014 17:49

očitno si želi še druge sprobat. ni nujno da ma pogum za to in to tud uresniči.
jaz ne verjamem v "obdobja".. človek ima v sebi vrednote, prioritete, in to se ne spreminja kar tako.
mislim da je s tabo bolj zato ker je navezan in noče ostat sam, zadovoljen pa očitno ni če se še z drugimi meni..

jaz mislim da je bolje če najdeš koga ki je bolj resen. takega ki ve kaj si želi in ti ne bo rekel "ja mogoče bi se rad mal izživel, pa pol nazaj pridem.." men se zdi to otročje in jaz kot tip take punce ne jemljem kot zrele za zvezo.
hej norci :)
Uporabniški avatar
Zvoncica
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2499
Na forumu od: 4. 11. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Zvoncica » 07. Mar. 2014 21:08

A se ni njemuu malo začelo trgati, ko sta bila še skupaj?

Sori, jaz mu tudi ne bi zaupala.

Pa če rabiš geslo za to, da mu zaupaš, tudi ni ok. Btw sej se da vse pogovore tudi takoj zbrisati, veš.
najstnica1
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 11
Na forumu od: 7. 3. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a najstnica1 » 07. Mar. 2014 21:40

Zdaj sva skupaj. Ja vem imaš prav. Jaz sem hotela ga pač pred mano ga vprašati če mi pokaže malo fb pogovre in to ni pomojem zbirsal, ker ve da nevem za geslo. Saj pravim, da je vse ok zdaj samo pač nevem kaj dela za mojim hrbtom in to je grozno...to je glih fora ko sem pogledala za nazaj 1 leto sploh ni pisal dekletom nobeni..in potem pač nisem več gor hodila, ko so se začele težave pa sem gor šla pogledat in potem sem vidla da si je začel pisati z dekleti iz tiste šole...potem pa se je pač zgodilo da sva šla narazen,ampak potem spet skup. in pravim pač da je vse ok,razem to da mu ne morem zaupati! celo to me muči.... Drugače pa najlepša hvala za odgovor :)!
Uporabniški avatar
Ewyx
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 197
Na forumu od: 15. 12. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Ewyx » 07. Mar. 2014 22:37

najstnica1 napisal/-a:in pravim pač da je vse ok,razem to da mu ne morem zaupati!

:gruebel:
Če mu ne moreš zaupat je to največji problem, kar jih sploh lahko imata!!
Poskusi se pogovorit z njim, mu povedat, da te motijo določene zadeve in da mu ne moreš zaupat in če je dovolj zrel (in če mu je dovolj do tebe in vajine zveze), bo poslušal oz. lahko najdeta nek kompromis, ki bo obema ustrezal.
See I'm so far off the map the sun is shining... :fluffy:
najstnica1
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 11
Na forumu od: 7. 3. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a najstnica1 » 07. Mar. 2014 23:22

Ja to pa tudi res...hvala ti res bom poskusila, pol pa javim kaj. Ampak je res težko, ko že nekdo nekaj naredi, zaupanje najti, da zdaj pa ne bo. Najbolj glupo pa je to, da res hoče resno zvezo, ali vseeno mora druge klikat pa jim pisat ne?-.- ni mi všeč, da moram stalno naskrivaj gledat smsje pa to..ni prijetno.. hvala ti!!
Uporabniški avatar
slovenc79
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4261
Na forumu od: 22. 7. 2011
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a slovenc79 » 08. Mar. 2014 0:35

tip ni pripravljen na resno zvezo, če misli da se lahko takole parčka z drugimi, žal.. se ne zaveda resnosti resne zveze.

mogoče bi kej razumel če bi ga mal vprašala kako bi se počutil da bi se ti s kom pisala, jemala cifre od fantov, njemu pa nič povedala? naj se vsaj zamisli malo, naj še on dobi kako izkušnjo iz te zveze (ki jo je definitivno najbolš končati)

tebi pa želim enga fejst fanta, vrednega zaupanja :) (da mu ne bo treba po fb in fonu naskrivaj gledat ;) )
hej norci :)
najstnica1
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 11
Na forumu od: 7. 3. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a najstnica1 » 08. Mar. 2014 8:38

hvala vam, da mi pomagate. Res cenim vaša mnenja, ker ko si zaljubljen si malo slep in je lepo če te kdo postavi na realna tla. Upam, da mi še boste vnaprej. Že to ko nekaj odgovorite se bolše počutim, da pač se lahko z nekomer pogovarjam o tem. Bom ga vprašala, pa javim :) hvala vam!
-ali sam govori, da hoče z mano se poročit pa vse to,to vedno omenja(zgleda da je za resno zvezo), ali piše pa si vseeno,kaj to pri teh letih so takšni fantje?ali je on napačen?
Uporabniški avatar
Ewyx
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 197
Na forumu od: 15. 12. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Ewyx » 08. Mar. 2014 9:36

Koliko pa sta stara (upam da nisem kje spregledala)?

Eno so besede, drugo dejanja! Pove ti lahko marsikaj, tudi če niti približno ne misli tako.
See I'm so far off the map the sun is shining... :fluffy:
Uporabniški avatar
delfinchek
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 439
Na forumu od: 3. 6. 2011

Neprebrana objavaNapisal/-a delfinchek » 08. Mar. 2014 11:18

Sama ne bi mogla biti s fantom, za katerega bi rabila gesla, da bi mu zaupala. Verjetno bi me dosti hitro minilo.
Mislim, da tudi ti ne boš mogla pozabit vsega, kar je naredil. Tudi, če ti pokaže pogovore, ti da gesla...
Uporabniški avatar
Ewyx
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 197
Na forumu od: 15. 12. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Ewyx » 08. Mar. 2014 11:40

^^Se strinjam. To, da ga moraš skoz preverjat, NI normalen odnos, ne se slepit.
Toliko pa le moraš cenit samo sebe, da se ne sprijazniš čisto z vsemi bučkami, ki ti jih proda in da ne požreš čisto vsega sranja, samo zato ker si zaljubljena/je fino imet nekoga/ti vsaketoliko pove, da bi rad resen odnos s tabo.
See I'm so far off the map the sun is shining... :fluffy:
Uporabniški avatar
s0nckic4
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1633
Na forumu od: 29. 7. 2009
Kraj: Over the Rainbow

Neprebrana objavaNapisal/-a s0nckic4 » 08. Mar. 2014 11:58

samo še tole bi dodala:

če ni naredil ničesar, ko nista bila skupaj ne pomeni nič. sploh če je v živo reva, kot si napisala. :)

jaz bi rekla, da model ni nič dobil in se je lepo vrnil k tebi (dokler ne ulovi kaj boljšega).

meni tip, ki je zvest samo silom prilike, ker me prevarat ne more, ni vreden nič. ti se pa odloči :cool:
Vsak raj ima svojo kačo.
najstnica1
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 11
Na forumu od: 7. 3. 2014

Neprebrana objavaNapisal/-a najstnica1 » 08. Mar. 2014 12:13

Če bi vedeli koliko mi to pomeni, da mi pomagate,hvala!!! Stara sva 16. Ja mlada še,vem...ampak nihče ne more govoriti, ker smo mladi da zdaj še ne moremo nič vedet o tem...in jaz sem njega pustila, ker on je omenil da sva še mlada in to in sem ga pustila in on govoril da naj ne bom nora,ker je to samo tako omenil, ni hotel na razem. Vbistvu na nek način je in sem to videla, zato sem dala konec.

Zdaj mu bom priznala, da sem vedela geslo in vse to,vam javim! Mislite,da je to dobra odločitev?Hočem da ve...je zelo težek tip,ker ne bo nič priznal dokler mu to ne pokažem in itak najde izgovor.

Pozabit itak ne bom mogla,samo če je drugače sem pripravljena sprejeti kar je bilo,smao da bo dalje ok.

Vem, da imate prav,že dosti boljše razmišljam kot sem prej. Zato pa vam hvala :)

Vrni se na Ljubezen in seks

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov