analni sex?

Zadovolj(e)n/a v postelji.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

ali vam paše analni sex?

da
465
41%
ne
670
59%
Skupaj glasov : 1135

Klaudia
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 41
Na forumu od: 29. 6. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a Klaudia » 17. Jul. 2004 20:22

VRTNICA napisal/-a:Kaj je to lubrikant :?: ?


To je neki žele ali sprej na vodni osnovi.
Js ga mam od Johnson's in je ful dobr-dobiš ga v lekarni.
Pa noben te čudn ne gleda ker od J ni sam za sex. :)
Uporabniški avatar
tiasha
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1435
Na forumu od: 29. 6. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a tiasha » 19. Jul. 2004 19:22

Hmm...men pa nekak sploh ni do tega, nevem no, drgač nimam nobenih predsodkov kar se sexa tiče, ampak tega pa res nekak ne bi probala..., pa tut fant mi tega sploh še ni predlagu, tko da... ampak nikol se pa ne ve!? :)
girl16
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 13
Na forumu od: 13. 7. 2004
Kraj: koper

Neprebrana objavaNapisal/-a girl16 » 20. Jul. 2004 20:28

ja mene zanima isto kot vrtnico... kaj pridem v lekarno in rečem! pa kje si stara dej mi en lubrikant :lol: :P se hecam... na ma res... rečem en jonsonou lubrikant? ...kr nočem da me usi gledajo postrani... :oops: ...kr mene je sram kupit boge kondome... :oops: (še dobro da sm začela jemat tabletke )
Don´t worry! I am happy!
Uporabniški avatar
Ewchk
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 721
Na forumu od: 24. 7. 2004
Kraj: Lj

Neprebrana objavaNapisal/-a Ewchk » 24. Jul. 2004 3:24

Mene pa neki neumnga zanima: A je kero srt umes prjel in kaj je nrdila? Ne vem gdo mi je 1x reku da se loh poškoduje mišica v danki in da loh nekontrolerano prdiš pa serješ - da zgubiš filing. Kera puzna koga k se mu je to zgodl?

Men osebno je moja rit sveta in grejo stvari samo vn, ne pa not! Me pa useen ferbc sam ne vrjamm d bom gdaj probala.
Če nisi del rešitve, si del problema.
Uporabniški avatar
Sweet devil
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 9
Na forumu od: 27. 7. 2004
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a Sweet devil » 27. Jul. 2004 17:44

ja nekaterim paše ,drugim pa ne paše..men to ni všeč,sem probala in me je na začetku ful bolel.tak da anala pri men odpade...sam tipu pa paše če pičko fila u rit..pa tud ko se z kolegicami menim so mi rekle da jim ni ravno ušeč..
foxy
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 22
Na forumu od: 18. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a foxy » 23. Avg. 2004 10:16

Predlagam vam, da se ne sekirate že vnaprej zaradi teh stvari kot so prebava, velika potreba in to. Če se kak dan ne počutite najbolje ali pa imate kake motnje in vas skrbi, tega dneva pač ne izberite za svojo prvo analno izkušnjo. Prvič naj bo enkrat, ko se boste povsem dobro počutile, boste sproščene in si bosta oba to želela. Potem ko boste imele pa že nekaj prakse, boste pa itak kmal znale presodit, kdaj ja in kdaj ne oziroma ali razpoloženje vašega prebavnega trakta kaj vpliva na izkušnje z analnim seksom. :)
Zadnjič spremenil foxy, dne 12. Okt. 2004 17:58, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
Ninica
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 115
Na forumu od: 28. 6. 2004
Kraj: velenje

Neprebrana objavaNapisal/-a Ninica » 25. Avg. 2004 12:20

jz se tudi nisem probala in sem bila vedno proti!ampak ce pravte da je fajn, bom pa mogoce kdaj probala...ampak si bom prej kupla vazelin!drgac mi je pa fant ze predlagal,ampak sm se vedno sam smejala!sporocim kako vo,ce bo :lol:
natika
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 2
Na forumu od: 30. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a natika » 30. Avg. 2004 23:00

Jaz sem že probala ene 3x,pa mi ni blo fajn,ker boli,ko ga tiši not,čeprav ful počasi.Pa še strah me je,da nebi blo kaj narobe,to je malo čudno za slišat,ampak se bojim,da me nebi kako pškodoval(da bi se mi not kaj raztrgalo,al pa da bi dobla hemeroide) :oops: ,ker pač ta odprtina ni za to namenjena-je to možno?? :roll:
Uporabniški avatar
Bluegirl
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 119
Na forumu od: 31. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a Bluegirl » 31. Avg. 2004 18:54

Joj analni sex mmmmmmmmmmmmmmmmm :cool: .

Najprej ful nisem hotela, fanta pa je malo mikalo, sam ker pac jaz nisem, me niti ni silil, samo je s pimpekom malo okoli saril.

Potem pa sma enkrat mela flaso merlota doma, jaz sem bla pijana po 2 kozarcih :roll:. Pa sva probala. Lubrikant mora bit! Tak je blo dobro, da sem se nekaj casa htela samo analno :D.

Ful je dobra poza, kot misionarski, s tem da so noge na ramenih, njegova sramna kost tocno po scegetavcu. Navadna doggy tudi ful dobra, jaz gori itak bozanska, pol pa se ena malo pocasna bol, ful zanimiva, on lezi na hrbtu, malo na boku, jaz pa pravokotno na njega in se z nogami opiram v njegove boke. jezus :D.

Cist sem se napalila.

Btw, koncni del crevesa, imenovan ampula, je ponavadi prazna!
Preverjeno.
Nic bat :cool:
Uporabniški avatar
jagoda77
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 40
Na forumu od: 29. 8. 2004
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a jagoda77 » 31. Avg. 2004 19:13

MEn tud analno fulll pase, ampak ne pa ravno vsak dan. Ti mora zapasat, pa dobr je, ce imas kaksen lubrikat pr seb... slina se hitro posusi... gel je pa fajn, k je skoz vlazn in te pol nc ne boli.... ;D
Dobr je tud, ce imas npr. v ritki kuglce pa seksas... fulll dobr, sam pazte, da vam vrvica ne uide, drugace jo raje mau dostukajte :ja:
Uporabniški avatar
Flaškica
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 45
Na forumu od: 29. 7. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a Flaškica » 01. Sep. 2004 7:06

Vseeno hvala . Še me ne mika. :!:
Uporabniški avatar
brunhilda
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 14
Na forumu od: 6. 9. 2004
Kraj: pod gorami.

Neprebrana objavaNapisal/-a brunhilda » 06. Sep. 2004 22:27

upam, da me tudi nikoli ne bo mikalo.
Valery
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 12
Na forumu od: 6. 9. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a Valery » 07. Sep. 2004 8:08

analni sex je lahko nekaj ful lepega, če premagaš strah.. rabiš popolno predanost partnerju in zaupanje... Zatp tega ne moreš počet z vsakim.
Užitek je lahko še večji kot pri vaginalnem sexsu. Za oba.

Pa tud velikost ni važna... važno je, da je ženska pripravljena sprejet moškega od zadaj.. :wink:
Uporabniški avatar
Heilie
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 322
Na forumu od: 28. 8. 2004
Kraj: Za gorami

Neprebrana objavaNapisal/-a Heilie » 11. Sep. 2004 14:36

Kaj pa neprijetni vonj?!? :?: :?:

Ker kakorkoli skrbiš za higijeno je tam notr pač drek in to smrdi. V luknji se ne morš umivat, a ne!
Že če s prsti je včasih neprijetni vonj na njih po tem!!
Uporabniški avatar
Andrejčika
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 104
Na forumu od: 9. 9. 2004
Kraj: za devetimi vodami

Neprebrana objavaNapisal/-a Andrejčika » 11. Sep. 2004 16:59

Sm enkrat probala! V bistvu ne js ampak moj nekdanji in me je na silo :eek: pa se mi je zamerl! Tko da ne vem ce bom se kdaj probala! :?
Ne joči, ker je konec ampak se nasmej novemu začetku!!

Vrni se na Ljubezen in seks

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov