Moški-devica

Astrologija, horoskopi, vedeževanje, mistika, nadnaravno, ezoterika ...

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
*kayka*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 780
Na forumu od: 26. 1. 2005
Kraj: Kranj

Neprebrana objavaNapisal/-a *kayka* » 07. Jul. 2007 17:35

Moj lubi je devica, pa je najbolši do zdej v vsem. Z njim sem dožvela najbolši sex oz. ga doživljam;), komunikativen, iznajdljiv,izviren, prijazen, res najbolši. Ful se štekava, mogoče zato, k sm js tud devica po horoskopu:)
Mahagonij
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2523
Na forumu od: 24. 11. 2005
Kraj: LJ

Neprebrana objavaNapisal/-a Mahagonij » 09. Jul. 2007 16:50

punkie_ napisal/-a:o ja sej res. device so polne enih svojih neumnih for. pa znajo te grdo užaltin za vsako znamenje se najde kakšna tipična lastnost, ki velja za vse predstavnike.
Lol ravno to hocem prikazat. Da ni niti ene lastnisti k bi bila znacilna za vse predstavnike. Za vsako lastnost vidis, da pride kdo pa rece moj je devica pa ni tak. Ce ti ze celotna ideja, da imajo vsi ljudje rojeni istega meseca podobne lastnosti ni dovolj absurdna, potem pomisli se na to: zakaj bi miljone svetlobnih let oddaljeni oblaki vodika, kar zvezde so, vplivali na karakterje nekih bitij na enem malem planetu v skladu z nekimi ozvezdji, ki so si jih ta bitja sama izmislila, tako da so povezala zvezde na perspektivi iz njihovega planeta v neke oblike, ki povrhu vsega nimajo nic skupnega s stvarmi, ki naj bi jih predstavljale. Seveda, katera od kultur teh bitij bi jih povezala v povsem drugacne oblike, ampak trenutno uproabljane so nekako kozmicno pravilne, sploh ne izmisljene. Riiiiiight. Ducat nelogicnih konjuktur, ampak this is magic, right?
Men and women agree on one thing: they both distrust women.
Uporabniški avatar
punkie_
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1198
Na forumu od: 17. 4. 2006
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a punkie_ » 11. Jul. 2007 21:37

no dej ne bot težek. če ne verjameš v tovrstne reči, potem pač ne brat te teme. al tok zlo rad pametuješ. kok sovražm take pametnjakoviče. argh.
Uporabniški avatar
~IsaBella~
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 38
Na forumu od: 22. 2. 2007
Kraj: in my dreams

Neprebrana objavaNapisal/-a ~IsaBella~ » 11. Jul. 2007 22:49

punkie_ napisal/-a:no dej ne bot težek. če ne verjameš v tovrstne reči, potem pač ne brat te teme. al tok zlo rad pametuješ. kok sovražm take pametnjakoviče. argh.


hmm tukaj pametuješ kvečjemu ti in ne mahagonij, tak da je boljše da nehaš s temi tvojimi "prepričanji", poznam veliko moških, ki so device po horoskopu pa niso niti slučajno taki, kot ti praviš, ker kot je že mahagonij omenil nobena lastnost nekega znamenja ne velja za vse!!!!Ljudje smo si različni, tako karakterno, vizualno, lastnostno, glede na okus in še in še bi lahko naštevala. No torej pridemo do točke, da je treba ljudi obravnavati individualno mar ne? pa lep večer
Uporabniški avatar
*kayka*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 780
Na forumu od: 26. 1. 2005
Kraj: Kranj

Neprebrana objavaNapisal/-a *kayka* » 12. Jul. 2007 18:28

Mahagonij napisal/-a:
punkie_ napisal/-a:o ja sej res. device so polne enih svojih neumnih for. pa znajo te grdo užaltin za vsako znamenje se najde kakšna tipična lastnost, ki velja za vse predstavnike.
Lol ravno to hocem prikazat. Da ni niti ene lastnisti k bi bila znacilna za vse predstavnike. Za vsako lastnost vidis, da pride kdo pa rece moj je devica pa ni tak. Ce ti ze celotna ideja, da imajo vsi ljudje rojeni istega meseca podobne lastnosti ni dovolj absurdna, potem pomisli se na to: zakaj bi miljone svetlobnih let oddaljeni oblaki vodika, kar zvezde so, vplivali na karakterje nekih bitij na enem malem planetu v skladu z nekimi ozvezdji, ki so si jih ta bitja sama izmislila, tako da so povezala zvezde na perspektivi iz njihovega planeta v neke oblike, ki povrhu vsega nimajo nic skupnega s stvarmi, ki naj bi jih predstavljale. Seveda, katera od kultur teh bitij bi jih povezala v povsem drugacne oblike, ampak trenutno uproabljane so nekako kozmicno pravilne, sploh ne izmisljene. Riiiiiight. Ducat nelogicnih konjuktur, ampak this is magic, right?


ne bi se mogla bolj strinjat s tabo...
Uporabniški avatar
punkie_
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1198
Na forumu od: 17. 4. 2006
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a punkie_ » 12. Jul. 2007 20:29

brezveze zdej odkrivat toplo vodo, ker smo itak že na prejšnjih straneh (če jih kdo sploh bere, al raje odgovarjate samo na en post nad vami) napisali, da horoskopi veljajo toliko, kolikor verjamemo vanje. in ja, sej je vsakmu jasno, da so izjeme. te izjeme pa vsaj po mojem mnenju potrjujejo pravilo. in če bi hotla prebirat Mahagonijevim podobne razlage o (ne)resničnosti horoskopov, jih ziher nebi šla iskat na forumu. sploh pa ne na tem. kot laik pa sem pač mnenja takega, kot sem že povedala.

zdej grem pa prebrat use horoskope kar jih je, verjela bom pa tistemu, ki mi napove, d bom jutr na cesti najdla usaj 1000€ :irre:
Uporabniški avatar
lolitaa
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1622
Na forumu od: 5. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a lolitaa » 18. Avg. 2007 15:01

*Laura* napisal/-a:hm... jaz imam bolj slabe izkušnje z fanti, ki so device. Saj, nekateri so res FUL luškani, ampak tako zadržani in neodločni, nezmožni sprejeti kakšne odločitve, dati kakšne pobude...


se strinjam. js sem bila nekoč z enim ki je devica po horoskopu in je tak mehkužec da pomoje večji sploh ne obstaja. vedno sem mogla js vse povedat, če sva se skregala pa tut če sem bla js kriva sem nekako obrnla da je on in potem se mi je opravičeval :lach: , ja vem malo nesramno, ampak na koncu mi je že pošteno najedal. mam raje škorpijone :twisted:
I wanna wake up in a city, that doesn't sleep.
Uporabniški avatar
LoveLy*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 572
Na forumu od: 14. 7. 2007
Kraj: purple claud

Neprebrana objavaNapisal/-a LoveLy* » 20. Avg. 2007 20:02

moj dragi je tudi devica...pa se full ujameva in upam da bo takoi tudi ostalo :D
Uporabniški avatar
rdeče vrtnice
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 571
Na forumu od: 18. 5. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a rdeče vrtnice » 26. Avg. 2007 13:48

amital napisal/-a:večina je bol takih šminkerjev, no vsaj kar jih poznam. ali so urejeni po zunanjosti in imajo neurejene "razmere v glavi" ali pa so odzun čist neki zanemarjeni, pa štimajo stvari v glavi :) ne vem, meni niso všeč.


ne to je čist odvisno od tipa. moj tip je devica. pa kk ga osvojit...tle nč ne rabiš met horoskopa :D
ℓινє...ℓαυgн...ℓσνє...
ℓυкα<3
Uporabniški avatar
*janch*
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 131
Na forumu od: 26. 6. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a *janch* » 27. Avg. 2007 10:04

...
Zadnjič spremenil *janch*, dne 04. Avg. 2009 17:39, skupaj popravljeno 1 krat.
Life is the first gift, love is the second and understanding is the third.
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 27. Avg. 2007 11:24

lolitaa napisal/-a:js sem bila nekoč z enim ki je devica po horoskopu in je tak mehkužec da pomoje večji sploh ne obstaja. vedno sem mogla js vse povedat, če sva se skregala pa tut če sem bla js kriva sem nekako obrnla da je on in potem se mi je opravičeval :lach: :twisted:


Se strinjam s tem :) popolnoma ista izkušnja, tak da mi device niso preveč pri srcu, še posebi zato k sm js levinja (priznam, da precej tipična) in čeprov da vedno hočem, da je pomoje, mam rada da se mi kdo po robu postav, ne pa slepo uboga.
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
Uporabniški avatar
punkie_
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1198
Na forumu od: 17. 4. 2006
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a punkie_ » 06. Sep. 2007 18:45

^^ tud jst sm levinja ampak očitno moj devičnik ni tako mehkužen :) meni tud paše da ni copata... no moj je daleč od tega :)
Uporabniški avatar
Mucitel1
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 13
Na forumu od: 16. 9. 2007
Kraj: tam ko si crkno

Neprebrana objavaNapisal/-a Mucitel1 » 16. Sep. 2007 16:15

bejbika napisal/-a:hehe ... zelo so sladki ... resnično so mogoče preveč osladni včasih ... zelo pozorni ... pa nagnjeni k več kot eni ženski ;)
drugače se pa bejba počuti z njimi kot kraljica. Ko jo osvojijo pa dajo malo preveč na prijatelje in nase.

Poznam par devic različnih starosti.
moj best frend je devica ... in moj naj sošolec iz srednje in iz faxa - oba sta devici.

Aja pa alles in ordung ;)

ne vem, če so neodločni ... res pa je, da so totalno nasprotje žensk devic. Jst sem tudi levinja pa se z devicami super ujamem.
Uuuu, so pa zelo zamerljivi. Tako kot dvojčki. Zato včasih res v rokavicah.


Pa jas sn devica :twisted: :lol:
Uporabniški avatar
Mucitel1
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 13
Na forumu od: 16. 9. 2007
Kraj: tam ko si crkno

Neprebrana objavaNapisal/-a Mucitel1 » 16. Sep. 2007 16:17

*janch* napisal/-a:Kakor sama poznam device (ženskega in moškega spola), bi zanje lahko rekla, da:

- pri stvareh, ki jim veliko pomenijo, zahtevajo skrajen red, prah na policah in razmetana soba pa so jim zadnja briga

- zelo občutljivi, čeprav tega ne pokažejo navzven

- trmasti, trmasti in še enkrat trmasti (težko jih je v karkoli prepričati)

- stojijo za svojimi načeli

- ko se odločijo narediti nekaj, ne odnehajo, dokler ni dokončano

- znajo ravnati z denarjem :)


Y got this right .. lol
ko je se res da znam ravnati z denarjem ˇˇ
Uporabniški avatar
tay-girl
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 8
Na forumu od: 2. 11. 2007
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a tay-girl » 02. Nov. 2007 11:03

Meni se zdi fantje-device zelo neprilagodljivi in res zagledani vase. Sem dala en tak primer skozi, pa ne vem če bi se še kdaj spustla v to...mislim, da preveč gledajo na sebe, preveč samozavesti, samovšečni, no saj mogoče ne vsi...
Aja, pa še čustev ne znajo glih pokazat, pomoje so zelo čustveni ne, samo pač...tega ne kažejo!!
Everything happens for a reason..

Vrni se na Astro

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov