Nagradna igra: 12. dan aerobike

V športnem centru Konex v Ljubljani bo ta konec tedna potekala Nike konvencija aerobike, ki se jo z malo sreče lahko udeležiš tudi ti.

5. 3. 2008

Pester konec tedna

V enem vikendu boš lahko uživala v različnih vadbah aerobike, se preizkusila v plesnem tekmovanju posameznikov, v soboto zvečer pa se udeležila zabave v hotelu Ljubljana – Austria Trend (bivši hotel Domina), kjer bodo za obiskovalce pripravili plesno-modni spektakel – modno revijo nove NikeWomen kolekcije in Nike kolekcije kopalk. Pride tudi skupina Kingston, posebna gostja večera pa bo Brigita Langerholc.

Nagradno vprašanje

Cosmopolitan v sodelovanju z Nike eni bralki podarja vstopnico za obisk dvodnevnih delavnic aerobike.

Nagradno vprašanje se glasi:

  • Kje bo potekala velika zabava ob 12. dnevu aerobike?
Pravilen odgovor skupaj s svojimi podatki (ime in priimek, naslov, telefonsko in davčno številko) pošlji na nagrade@adriamedia.si. Pa veliko sreče pri žrebu!

Majica za spomin

Če boš izžrebana, boš tako kot vsak udeleženec prejela brezplačno Nike majico, v kateri boš lahko uživala ob boku svetovno priznanih inštruktorjev aerobike in plesa. Vadbo bodo vodili Steev Boedt, Tony Stone, Rebecca Small, Nikkie Riozzi, Jernej Šerjak, Peter Dragovič, Marko Geršak, Katarina Maček, Jakob Kapus, Katja Vodopivec, Lucie Krmičkova, Saša Volk, Nika Kljun, Tina Jarc Šifrar, Aleš Gorišek, Polona Gosar Rankovič, Tanja Lovšin, Katja Zupan, Andreas Buttgenbach, Diana Colonna S.

Katero bi izbrala?

Da se boš lažje odločila, na katero vadbo se boš odpravila, ti predstavljamo program delavnic:

Sobota, 8. marec

Velika dvorana:

9:30 – 10:30 Boedt – Step Dance

10:40 – 11:40 Dragovič – Dance Step

11:50 – 12:50 Small – Double Step

13:30 – 14:15 Jarc – Freestyler Master Class Mix

14:25 – 15:25 Boedt – Step Masterclass

15:35 – 16:35 Small – The Step Professionali

16:45 – 17:45 Stone – Street Jazz

Plesna dvorana:

9:30 – 10:30 Riozzi – Hip Hop Rocks!

10:40 – 11:40 Šerjak – Dance Stars

11:50 – 12:50 Stone – Video Dance (Basic and Level 2)

13:30 – 40:30 Maček – Nike Dance –House

14:40 – 15:25 Kljun – Commercial Dance

Mala dvorana:

10:00 – 10:50 Krmičkova - »Easy« Intervall

11:00 – 11:50 Krmičkova - Strenght-Class (Fire)

12:00 – 12:50 Buttgenbach - High Intensity Intervall

14:50 – 15:05 Buttgenbach - Endurance- Class (Earth)

15:15 – 16:05 Polona Gosar Rankovič - Race Day (Juriš na Vršič)

Nedelja, 9. marec

Velika dvorana:

10:00 – 11:00 Stone - Dance Workout

11:15 – 12:15 Boedt - Hi-Lo masterclass

12:25 – 13:25 Small - Moving In The Right Direction

13:50 – 14:50 Geršak - Body Mix Dance Total

15:05 – 16:05 Small - Aero Groove

Plesna dvorana:

10:00 – 11:00 Kapus - Ultimate Latin Jazz

11:15 – 12:15 Gorišek - Hip Hop Worldwide

12:25 – 13:25 Stone - In The House

13:50 – 14:50 Volk - D & H Mix

15:05 – 16:05 Lovšin - Nike Dance Africa

Mala dvorana:

10:00 – 11:30 Diana Colonna S. - Ashtanga Joga

11:45 – 13:15 Zupan - Jogalates

13:50 – 14:50 Vodopivec - Body Balance

15:05 – 16:05 Zupan - Pilates Show

Se vidimo 8. in 9. marca v športnem centru Konex v Ljubljani?

Na spletnih straneh Adria Media Ljubljana uporabljamo piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih brez njih ne bi mogli nuditi.

Z nadaljnjo uporabo spletnih mest soglašate z uporabo piškotkov.
Če piškotkov ne želite, jih lahko onemogočite v nastavitvah

zapri