Sprehajanje psov v zavetiščih

Vse o živalih.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Annette
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 44
Na forumu od: 7. 2. 2005
Kraj: povsod po malo ;)

Neprebrana objavaNapisal/-a Annette » 07. Jun. 2008 23:18

tisti oskrbniki na gmajnicah so zafrustrirani. jst tud tja hodm sam zarad psov, ker samo vzdušje je prov brezvezno... hočš koga kej prašat, je odgovor kratek, ponavad nesramen. ne dajejo glih kkšnga vtisa zadovoljstva ob delu...
i love that thing you do with your tongue.
Uporabniški avatar
^cherry^
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 401
Na forumu od: 16. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a ^cherry^ » 10. Jun. 2008 12:36

A slučajn katera ve, če obstaja kej podobnega, da lahko sprehajaš pse tud v okolica Celja?
Tiavanna
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1402
Na forumu od: 29. 10. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Tiavanna » 10. Jun. 2008 13:49

Se strinjam glede Gmajnic... Jaz sem šla že neki časa nazaj tja pogledat za mačko in ko sem jih vprašala kje so, so mi rekli, da so zadaj, ampak da naj niti ne hodim gledat ker so odrasle in so brezveze. :eek: (a nisem čist nč rekla, da hočem mladiče al karkoli podobnega) Tko da odnos je res obupen. Namesto da bi se potrudili za živali, ti butnejo še tako izjavo ven. :?
Uporabniški avatar
bubabiba
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 975
Na forumu od: 8. 12. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a bubabiba » 10. Jun. 2008 19:34

^cherry^ napisal/-a:A slučajn katera ve, če obstaja kej podobnega, da lahko sprehajaš pse tud v okolica Celja?


V Celju je Zonzani. samo glede na njihov odnos do živali nevem ali jih lahko tudi sprehajaš. Pokliči pa vprašaj.
Uporabniški avatar
Pikica18
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 184
Na forumu od: 21. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Pikica18 » 12. Jun. 2008 18:05

Jst sm bla 2x v gmajnicah in mam zlo fajn izkušnje.
sva bla s fantom in so nama dal dva blazno kul kužka (Alf in Minka) in k sva ju dobila sta skakala 2m v zrak in k sva ju vrnila iz dvo unrga sprehoda, sta še kr skakala v zrak (nijima blo dost jasno).

najprej so naju uprašal, če sva prvič tuki in tako naprej, pol morš podpisat da greš na lastno odgovornost in tko....


p.s.: fajn je met kak liter vode sabo ker so ful žejni, sploh poleti, od vsega norenjain navdušenja.
Uporabniški avatar
TAjC|KA
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 2
Na forumu od: 27. 8. 2005
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a TAjC|KA » 06. Jul. 2008 22:46

ja jaz sem u mbju nekoč sprehajala pse,.. sam baje da so ono zavetišče (zirkovci) zaprli.
A ve katera kje lahko sprehajaš še psa (v mb)? ;)
You either want to be with me, or be me.

:keks:
Uporabniški avatar
bubabiba
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 975
Na forumu od: 8. 12. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a bubabiba » 14. Jul. 2008 0:17

V Mariboru je spet zavetišče odprto.
Klik
Uporabniški avatar
*purple*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7612
Na forumu od: 23. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *purple* » 01. Feb. 2009 21:57

ok, morm pljunt čez gmajnice... :?
bla sem en tedn doma (računala sem na to da bom več) in sem pisala mejl v zavetišče, da bi pač želela v kolikor je mogoče združit prijetno s koristnim in bi sprehajala pse,ampak mi pač njihove bedne uradne ure ne odgovarjajo.
Njihove uradne ure so takele:
Med tednom:15:30 - 17:00
Med vikendi in prazniki:12:00 - 13:30
Ker je pač med tednom ravno okol tiste ure čas za kosilo, ko folk hodi iz službe,je učas nemogoče kej druzga počet.Med vikendom pa popolnoma enak razlog.jah, odgovora ni blo.
Mislm nevem, ne razumem tega. Zihr je nekdo tam cel dan in ne vem zakaj majo tok neumne te uradne ure in zakaj se ne da prilagodit čist nč?Oziroma usaj en mejl nazaj sklanfat?Pač razumem ok, majo velik dela, ampak verjamem, da majo tud nekoga ki opraula administratiuna dela in odpisuje na mejle.
Tale odziv tlele mi je pres predstavil zavetišče kot samo v precej slabi luči, plus to da jim očitno ni tok mar za sprehode njihovih psou, ker malo dvomim da se usi uspejo sprehodt večkrat na tedn. :roll:
Upam, da ne preberem kje kšne reklame naj gremo pse pelat :roll:
Uporabniški avatar
trapa
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 973
Na forumu od: 12. 8. 2005
Kraj: Koper

Neprebrana objavaNapisal/-a trapa » 02. Feb. 2009 8:49

Jaz pa sem sobotin popoldan pa nedeljski dopoldan zdej preživela v obalnem zavetišču, sprehodila kake 7 psov (brat pa lih tolko) in ni blo nobenih problemov. Prej obratno. Zadovoljstvo z vseh strani.

Mi je pa vsakič muka it gor. Ker vidiš take božce pa slišiš take zgodbe. Zdej majo npr. najlepšo psičko gor. Malo svetlo labradorko. Ne vem, če ima eno leto. Je super sladka, živahna in super plašna. Pa breja. Zgleda, da jo je nekdo podrl čim je bla zrela za to. Pa so jo v eni od okoliških vasi ljudje brcali tko, da je vesela življenja v zavetišču, kjer ima vsaj mir. Včasih me je sram, da sem človek.
Imaš, da me vikaš!
Uporabniški avatar
amyZ
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 671
Na forumu od: 31. 3. 2005
Kraj: trbovlje

Neprebrana objavaNapisal/-a amyZ » 16. Mar. 2009 18:00

Jz sm bla na Glamnicah 2x, enkrat sma bla s fantom, drugič pa sm izpeljala en svoj projekt, pa nas je ena skupinica šla. Pa smo sprehala kužke. Pa drugi so ful spraševal enga tipa tam, pa je kr velik odgovarju, se mi ni zdel, da bi mu blo odveč.
Purple, glede ur sprehanja so pa povedal takole. Zjutraj jih sprehajajo dijaki veterinarske. Nato imajo kosilo pa počitek, potem pa spet sprehajanje. Ob 17h morjo bit v kletkah, kjer imajo večerjo in potem grejo spat. Jz čist razumem njihov delovni red, ker je fajn za kužka da se navad neke stalnosti, da ima urnik. Tko pač je.
Vedno delaj za življenje in ne dopusti da bi živel za delo!!!

http://amadeaz.blogspot.com/
Uporabniški avatar
MAJAmazing
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 43
Na forumu od: 7. 5. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a MAJAmazing » 18. Mar. 2009 16:38

Jst sem pa danes prvič sprehajala psa v zavetišču v mariboru.
Moram reči, da sem pričakovala malo več...tisti, ki je tam je bil nezaupljiv do mene (ok najbrž zato ker sem bla prvič), potem mi je dal enga psa, pa mi nič kaj ni povedal a je pes al psička in podobno.
In smo šli...drugače je blo zelo fajn, pes je bil ful priden, samo je mel nekakšne probleme, da ni mogel kakat
:( pa sem potem tut povedla tistemu tam, pa se nekak ni preveč oziral na to.
Škoda ja, ker so nekateri tko nejevoljni (sem mela podobne izkušnje tam kjer živim), ker jst bi bla zlo vesela, da bi lahko še kaj več pomagala, ampak ne vem s takih odnosom pa prav odbijajo ljudi.
Uporabniški avatar
*amber*
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 253
Na forumu od: 25. 1. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a *amber* » 18. Mar. 2009 19:21

MAJAmazing napisal/-a:Škoda ja, ker so nekateri tko nejevoljni (sem mela podobne izkušnje tam kjer živim), ker jst bi bla zlo vesela, da bi lahko še kaj več pomagala, ampak ne vem s takih odnosom pa prav odbijajo ljudi.


Ja, žal je veliko kje tako :( Vendar vseeno jaz vztrajam zaradi psov, saj sem zaradi njih tam in ne zaradi oskrbnikov. Me vedno pogreje pri srcu kadar vidim mahajoče repke, ki se me tako razveselijo :)
Uporabniški avatar
*purple*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7612
Na forumu od: 23. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *purple* » 18. Mar. 2009 21:06

amyZ napisal/-a:Purple, glede ur sprehanja so pa povedal takole. Zjutraj jih sprehajajo dijaki veterinarske. Nato imajo kosilo pa počitek, potem pa spet sprehajanje. Ob 17h morjo bit v kletkah, kjer imajo večerjo in potem grejo spat. Jz čist razumem njihov delovni red, ker je fajn za kužka da se navad neke stalnosti, da ima urnik. Tko pač je.


ja, sem pol pouprašala kr tam, pa so mi povedali.
Ok, sam še useeno, lahko bi mi usaj na mail odgovorili :?
zdej pa sprehajam tam kužke, pa so ful prijazni usi no.razen to, da je kukrenmal premal časa :?
Uporabniški avatar
Hyades
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 623
Na forumu od: 22. 6. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Hyades » 18. Mar. 2009 21:27

Uuu o temu jaz sanjam ze en lep cas.. :) Imam zelo rada kuzke in me kar mika da bi jih sprehajala med vikendi, ko moje psicke ni doma..

Drugace se pa bojim, da bi ne mogla it vec ven iz zavetisca in bi hotela vse kuzke in muce domov odnesti.. :(
sončk
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2379
Na forumu od: 27. 12. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a sončk » 19. Mar. 2009 15:12

Men so pa takoj odgovorili na mejl, ko sem jih povprašala, če potrebujejo pomoč pri socializaciji (božanju :) ) muck. Nekaj so še napisali o higienskih standardih, ampak v glavnem, morm poklicat, da se dogovorim za termin.

Vrni se na Živali

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov