Psi in javni lokali

Vse o živalih.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
emanuela
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 7041
Na forumu od: 28. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a emanuela » 11. Mar. 2009 11:49

jaz pa priznam, da včasih dam našega psa v torbo za prenašanje, ker je tam manj živčen kot da bi ga nosila v naročju.tako da ima torbo kot neki varnostni kotiček.
to velja pač za kraje, kjer je malo več folka in to, posebej kerbi ga radi vsi božali in se mi ne da vsakič govoriti ne:ni mu fajn ko ga božajo tujci..v trgovskem centru pri nas pa so psi dovoljeni, potem pa ima vsaka trgovina posebej če jih dovoli ali ne.
če ni folka dosti, potem ga dam normalno na tla ali pa v naročje in ni čisto nič napsihiran.
Uporabniški avatar
SWEETprinces
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1360
Na forumu od: 30. 9. 2008
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a SWEETprinces » 11. Mar. 2009 12:31

naceloma sem proti temu ker se vedno nekako mislim, da jih vecina to dela da fajn zgledajo.mam se kar podobo paris hilton v glavi.
ti se mi sicer ne zdis taka glede na to kar si napisala. je biu pa tist kuza ful znerviran. ni to za vsakega. mojmu pincu bi se zmesal....pri civavici pa nikol nismo to prakticiral
Uporabniški avatar
Smeška.
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 130
Na forumu od: 22. 9. 2008
Kraj: KP - LJ

Neprebrana objavaNapisal/-a Smeška. » 17. Mar. 2009 11:58

Delam v lokalu in me načeloma ne moti, da imajo pse zunaj.. Samo če so res pri miru in vse.. Samo po*****m ko mi pride folk in jih vlači noter. :?
Nevem, meni je logično, da se jih ne prinaša not, ker lahko jih perejo vsak dan in so najbolj čisti in oh in sploh, ampak se mi preprosto ne zdi higienično.
Uporabniški avatar
*purple*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7612
Na forumu od: 23. 1. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a *purple* » 17. Mar. 2009 13:20

zanč sva bla s fantom tlele v enem našem lokalu, pa prideta en fotr pa ena gospa, z dvema rotvajlerjema.Od tega fotra je biu sicer star šele 6 mesceou, tadrug pa pomojem res kšn alfa samec, ker tok ogromnega rotvajlerja še nism vidla.Glavo je meu večjo k jst :eek: In se usedeta zraven, jst usa trda, kako nebi bla?pa sm uprašala pač če sta prijazna, al me zna slučajno kšn šausnt, pa itak je biu odgovor da ne ne njihov pa že ne.
No, pol sm se presedla, ker mi res ni blo do tega da se mi en mal manj kot medved mota okol stola.Nism pa nč težila, ker mi je biu ta pes tok fascinanten, da joooj! :) res nism še vidla tazga rotvajlerja, pa sm jih vidla že miljon.
shally7
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 4
Na forumu od: 10. 3. 2016

Neprebrana objavaNapisal/-a shally7 » 10. Maj. 2017 13:12

Meni osebno najboljša stran za prebrat kateri psi so najboljši za v stanovanje :=)

Vrni se na Živali

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov