oddaja Pozor, priden pes

Vse o živalih.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
panthol
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 180
Na forumu od: 30. 11. 2010
Kraj: logatec

Neprebrana objavaNapisal/-a panthol » 16. Mar. 2013 18:35

Kaj ste ženske res taka katastrofa od pasjega lastnika, kot je ta ženska v oddaji s tem psom Gin Imperl? wtf, pes ma svoj fb profil, oblači ga v cunje, pes je bolj razvajan kot pa kakšen otrok, nasploh katastrofa od lastnice. Ni čudno da se potem dogajajo stvari kot so se pred kratkim, ko je tist pitbul al kaj že napadel zlatega prinašalca.

Pa meni je čisto jasno zakaj je samska in ji je tip pobegnil, kdo bi sploh želel živet s tako avšo?
Uporabniški avatar
..Evelyn..
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 4757
Na forumu od: 4. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a ..Evelyn.. » 16. Mar. 2013 18:59

Wtf..Kdo pa bi živel s takšnim zagrenjencem kot si ti?! :eek: :roll:
To temo pustimo odprto zgolj in samo če se bo komentiralo oddajo, ne pa se zapletalo v generaliziranje, da so ženska takšne in drugačne katastrofe.


Dns sm gledala tole in bi sam komentirala, da bi se psa lahko in ubistvu tud moralo naučit, da na posteljo ne lazi brez tega, da je privezan toliko ur.. Obstajajo tudi "prostor" in ostale manire, ki se jih pes nauči, tko da res ni ravno potrebe po tem, da je pes v stanovanju na štriku 1m..
It was forever..but it didnt last long..
Uporabniški avatar
Tamala_mrha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3322
Na forumu od: 21. 10. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Tamala_mrha » 17. Mar. 2013 11:24

^^ Se strinjam. Drugače pa ne štekam - ko sem odprla temo, sem pričakovala začetek razprave o tej oddaji, preberem pa živčen post tipa, ki komentira čisto nekaj drugega kot oddajo. Slika V prvi oddaji je bila pač ta lastnica psa, drugič bo pa nekdo drug. Pomembno je, da se tudi drugi, ki imajo ali nameravajo imeti psa, nekaj naučijo iz primerov, ker veliko ljudi tudi približno ne zna vzgojiti svojega psa.

No, prvo oddajo sem slučajno ujela (zadnjih nekaj minut) med preklaplanjem programov, drugače pa nisem na tekočem - če se ne motim, je na sporedu vsako soboto?
*Gaja*
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 698
Na forumu od: 25. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a *Gaja* » 17. Mar. 2013 11:27

Jaz sem pa zadnjič nekje zasledila reklamo, oddajo pa sem zamudila. Se da pogledati ponovitev ali pa na internetu?

Vrni se na Živali

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov