Oblačila za pse

Vse o živalih.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

_Dakota_
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 58
Na forumu od: 12. 8. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a _Dakota_ » 04. Nov. 2009 11:14

SWEETprinces napisal/-a:ja itak. ti dam cisto prav. plascki pulovrcki so ok. bikinke ca pse so mucenje zivali!


no, osebno ne mislim, da je glih mučenje, ampak meni ni niti približno všeč :)
Bonnie.*
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 43
Na forumu od: 18. 9. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Bonnie.* » 04. Nov. 2009 18:32

jaz moji psički oblečem plašček, ko je zunaj sneg, ker jo zebe in se drugače trese..in ima prav rada plaščke..ko ji ga pokažem začne mahat z repom, ker ve da gre ven.. :)

in se mi ne zdi to nič slabega, če je vzunaj minus, da oblečeš psu, ki je navajen sobne temparature plašček.

sem pa proti raznim oblekcam za pse,ko to ni potrebno(poleti), in pa to da imajo nekateri psa kot modni dodatek.
Uporabniški avatar
SWEETprinces
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1360
Na forumu od: 30. 9. 2008
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a SWEETprinces » 04. Nov. 2009 18:35

jap....ovratnica je lahko modni dodatek poleti...ostalo ne :razz:
Baby*
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 231
Na forumu od: 13. 10. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Baby* » 05. Nov. 2009 10:52

Js mam yorkija in ko je zunaj mraz, dež niti slučajno noče ven ker ga začne trest...zebe ga ku nevem kaj js mu sam vrata odprem da bi šla usaj lulat s njim pa ko vidi da gre zunaj dež ali pa je full mrzlo se kr obrne da ga morm dobesedno prisilit da gre vn rajš cel dan ne lula kot pa da gre na tak mraz zato sm mu tut js kupla plašček da ga ne zebe in zdj gre malo lažje...
Uporabniški avatar
Tamala_mrha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3322
Na forumu od: 21. 10. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Tamala_mrha » 05. Nov. 2009 11:16

SWEETprinces napisal/-a:jap....ovratnica je lahko modni dodatek poleti...ostalo ne :razz:

Zakaj pa samo poleti? Mislim saj ovratnico itak more met več ali manj skos gor, če ne zaradi drugega potem zato, da se ve čigav je. Če je pa še modno zasnovan pa to ne povzroča trpljenja psu (namenjeno tistim, ki se zgražate nad tem, če ima pes malo jaćo ovratnico, ketnco, povodec, torbo v kateri se ga prenaša usw.). Nad oblekicami sicer nisem nekaj ful navdušena, se mi pa vseeno ne zdi vredno zgražanja (razen kakšna nepotrebna obuvala ala copatki za psa). Kot da ni že dovolj nekih drugih stvari, nad katerimi bi se naj zgražali, se nekdo vtakne v to, če ima pes palerinco ali plašček gor v mrzlem vremenu. Oh, gimme a break. :wink:
Baby*
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 231
Na forumu od: 13. 10. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Baby* » 05. Nov. 2009 11:29

Moj kuži ma ovratnico skos gor tako mehko in je kostka gor kjer je napisano njegovo ime in moja telefonska številka za vsak slučaj ...:)
Uporabniški avatar
red_rose
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2239
Na forumu od: 12. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a red_rose » 05. Nov. 2009 11:31

moj ma tut edini modni dodatek - ovratnico :D ma pa ene 6 razlicnih, razlicnih barv in namenov (taka za tekanje, zatezna, polzatezna, navadna, oprsnica...)

oblacil mu ne mislim kupovat ker bi bil cist smesen, pa se dovolj dlake ma da ga ne zebe :D

so mi pa cist kjut majhni kuzki v oblacilih :D
A diamond is nothing more than a chunk of coal made good under pressure.
Uporabniški avatar
Sessa
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1171
Na forumu od: 20. 4. 2007
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a Sessa » 05. Nov. 2009 12:39

če pa bi se ti tresel veni, pa bi ga oblekla a ne? Jaz ne vem, kako lahko nekateri gledajo to kot mučenje. Jaz mojim tud ne vlačim gor roza krilc poleti, ampak se mi že zdaj tresejo, tako da jih pozimi MOREM oblečt. Valda, pa jim te, če jih že oblačim ne bom oblekla v neko kramo grdo povešeno, potem že malo pogledam, da lepo izgleda.
Baby*
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 231
Na forumu od: 13. 10. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a Baby* » 05. Nov. 2009 12:46

Normalno se strinjam.
Uporabniški avatar
red_rose
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 2239
Na forumu od: 12. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a red_rose » 05. Nov. 2009 12:46

ja jaz tut, normalno da bi ga! nimam cist nic proti temu :) ampak ma pac srednje dolgo gosto dlako in bolj kot je mrzlo bolj rad gre ven tako da res ne vidim potrebe.

ce bi se mi pa tresu bi ga pa oblekla ceprav je vecji pes, me nic ne briga kaj bi si drugi mislili :D
A diamond is nothing more than a chunk of coal made good under pressure.
Uporabniški avatar
frigga
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 817
Na forumu od: 23. 12. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a frigga » 05. Nov. 2009 12:55

SWEETprinces napisal/-a:Če je pa še modno zasnovan pa to ne povzroča trpljenja psu (namenjeno tistim, ki se zgražate nad tem, če ima pes malo jaćo ovratnico, ketnco, povodec, torbo v kateri se ga prenaša usw.).


''Ketnca'' ni ovratnica kot modni dodatek, ampak je ovratnica s posebnim namenom (zatezna ali polzatezna), ki jo je treba znat uporabljat, zato gredo meni osebno skrajno na živce ljudje, ki jo dajo psu samo zato, ker je videti kul.
Pristajati na povprečnost pomeni pristajati na poraz.
_Dakota_
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 58
Na forumu od: 12. 8. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a _Dakota_ » 05. Nov. 2009 15:50

Tamala_mrha napisal/-a:
SWEETprinces napisal/-a:jap....ovratnica je lahko modni dodatek poleti...ostalo ne :razz:

Zakaj pa samo poleti? Mislim saj ovratnico itak more met več ali manj skos gor, če ne zaradi drugega potem zato, da se ve čigav je. Če je pa še modno zasnovan pa to ne povzroča trpljenja psu (namenjeno tistim, ki se zgražate nad tem, če ima pes malo jaćo ovratnico, ketnco, povodec, torbo v kateri se ga prenaša usw.). Nad oblekicami sicer nisem nekaj ful navdušena, se mi pa vseeno ne zdi vredno zgražanja (razen kakšna nepotrebna obuvala ala copatki za psa). Kot da ni že dovolj nekih drugih stvari, nad katerimi bi se naj zgražali, se nekdo vtakne v to, če ima pes palerinco ali plašček gor v mrzlem vremenu. Oh, gimme a break. :wink:


po mojem je mislila, da naj bo poleti ovratnica edini modni dodatek :)

se pa strinjam, kaj vse se folku zdi mučenje živali.

pa npr.: pripenanje psa na verigo? večdnevno zapiranje psa v pesjak? zapuščeni psi, ki niso bili v življenu okopani ali počesani, ki so podobni kakšnemu rastafarjancu? zapiranje kuncev in ostalih glodalcev v kletke, velikosti škatle za čevlje? zlate ribice v okroglih skledicah??pobijanje psov na raznorazne krute načine, ker je škoda 20EUR za evtanazijo?? to pa ni pomembno? ob tem se pa lahk obračate stran??

dejte no ljudje, če vidite samo to obliko mučenja živali, kot je oblačenje v plaščke,potem je skrajni čas, da si najdete drugo službo, in redvsem malo bolj široko odprete oči, in se po možnosti obrnete okrog sebe, da boste videli kaj se odgaja okrog vas! ali pa imate tako srečo, da živite v takem kraju, kjer vsega tega, in še marsičesa, pač ni? potem m prosim povejte iz kje ste, da pridem pogledat ta ćudežni kraj, kjer je največje mučenje oblačenje pozimi v plaščke!
_Dakota_
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 58
Na forumu od: 12. 8. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a _Dakota_ » 05. Nov. 2009 15:51

frigga napisal/-a:
SWEETprinces napisal/-a:Če je pa še modno zasnovan pa to ne povzroča trpljenja psu (namenjeno tistim, ki se zgražate nad tem, če ima pes malo jaćo ovratnico, ketnco, povodec, torbo v kateri se ga prenaša usw.).


''Ketnca'' ni ovratnica kot modni dodatek, ampak je ovratnica s posebnim namenom (zatezna ali polzatezna), ki jo je treba znat uporabljat, zato gredo meni osebno skrajno na živce ljudje, ki jo dajo psu samo zato, ker je videti kul.


se tsrinjam, razen v tem, da obstakjaj tudi ketnce, ki niso ne zatezne, ne polzatezne. samo v vednost :lol:
Uporabniški avatar
SWEETprinces
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1360
Na forumu od: 30. 9. 2008
Kraj: ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a SWEETprinces » 05. Nov. 2009 16:44

tako logicno napisan post pa ga vseeno ne razumete nekatere....poleti naj bo ovratnica edini modni dodatek ker drugega ne rabi !
razen se se vem zdi da potrebuje se bikinke....in draga sessa....zakaj pa ne bi bil modni dodatek? a je tako neumno ce je ovratnica hkrati tudi lepa....? moj jo ima zato ker ima gor telefonsko. in ves kaj....tudi ploscica je lepa :eek: . ko greva pa na sprehod ima pa oprsnico ker se na ovratnico davi....
Uporabniški avatar
Sessa
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1171
Na forumu od: 20. 4. 2007
Kraj: Maribor

Neprebrana objavaNapisal/-a Sessa » 05. Nov. 2009 19:16

_Dakota_ kakšne pa so te ''nezatezne'' ketne? :wink:

Vrni se na Živali

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov