Muhe

Vse o živalih.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
Pikica18
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 184
Na forumu od: 21. 2. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Pikica18 » 20. Jun. 2008 21:36

pač te muhe so mali demoni... prov obsedene so s satanom.
ustvarjene so da nm težijo.
Uporabniški avatar
p!ka
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1836
Na forumu od: 25. 4. 2008
Kraj: Šaurini

Neprebrana objavaNapisal/-a p!ka » 21. Jun. 2008 18:02

Res ne vem kdo je biu tolko neumen, da se je zmislu muhe! :D
Ko mi te živali najedajo žiuce. Lih se fajn vržem na kauč in pol mi začnejo lezt po nogah. In pol se lotim samo gledat kje je kaj, da jih počim.
...Voli me iz inata
voli me bez ostatka
voli me bilo gde sam
bas takvu kakva jesam

Voli me kad me nema
voli me pored svega
voli me kad ni jedan
bas razlog za to nemas...
Tysia
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 748
Na forumu od: 11. 5. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Tysia » 01. Jul. 2008 12:25

Oja, tudi pri nas smo udomačili nekaj muh. :lol:
So dobre osebne trenerke. Trenirajo našo potrpežljivost. ;)


Ps. Letajo tudi okoli mene. Pravijo, da muhe gredo na drek in na sladko. :nixweiss:
marypa
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1341
Na forumu od: 17. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a marypa » 01. Jul. 2008 12:53

mene čist nč ne motjo.. kr jih v našem stanovanju ni :D Pr moji babici majo kmetijo in ogromno muh. In potem tisto ubijajo z metlicami..morišče muh.. in kr mrtve ležijo tam na tepihu npr. in jaz sm pomoje še kdaj stopila na tista trupla od muh..

Uf, ja mi pa grejo na živce.. k grem s kolesom kam in se pri tem potim.. Sploh me ne pustijo pri miru kakšni 2 muhi takrat :evil:
Uporabniški avatar
cookie.monster
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 8
Na forumu od: 15. 12. 2007
Kraj: Stara Nova vas

Neprebrana objavaNapisal/-a cookie.monster » 16. Jul. 2008 15:14

joooj muhe jaz jih tak mrzim. še posebej ko se na hrano spravijo :x pa bogve kje so že bile pa kaj so jedle pa kolko bakterij prenašajo. jih rajši z flacko pa je mir :twisted: :evil: ne uporabljam pa tistih lepljivih trakov ker se tam muha res muči pa muči preden umre s flacko pa ck pa je ni več med nami
Uporabniški avatar
a_pikica_a
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1431
Na forumu od: 28. 4. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a a_pikica_a » 27. Jul. 2008 12:12

To leto mi nimamo muh :eek:
Uporabniški avatar
izzie
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 271
Na forumu od: 6. 7. 2008
Kraj: Prekmurje

Neprebrana objavaNapisal/-a izzie » 27. Jul. 2008 12:23

Jih mamo mi še za vas.. :?
"Smo stroji za preživetje - robotski posredniki, slepo programirani za ohranjanje sebičnih molekul, znanih kot geni." (Richard Dawkins)
Uporabniški avatar
skuštranka
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 90
Na forumu od: 17. 3. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a skuštranka » 27. Jul. 2008 14:53

Mi jih mamo tudi zadnja dva tedna za znoret :x So pa vsaj mačku zanimive, ko jih lovi :D
Uporabniški avatar
ženska
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1439
Na forumu od: 4. 10. 2005
Kraj: Prelepa Gorenjska

Neprebrana objavaNapisal/-a ženska » 28. Jul. 2008 1:07

Mene najbolj motijo v službi. Ponoči je vroče, zato moram imeti vrata odprta, in muhe kar sedajo po meni ... :aerger:
Uporabniški avatar
*lilica*
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1046
Na forumu od: 30. 8. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a *lilica* » 28. Jul. 2008 9:33

Meni grejo tud na živce....sploh tist njihov bzzzzz... :motz:
Danes, ko sem tekla, pa me je ena žuželka podobna muhi pičila na stegno in imam zdj flek in sem še bolj jezna na muhe :D
yosephine
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 21
Na forumu od: 22. 7. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a yosephine » 28. Jul. 2008 22:36

majaoko, sej nimam komentarja zate-mislm....absurd. Žalostno. Učasih se pa res pol človek tko vpraša kdo takim pusti živeti al kwa?? Najlažje se je spravlat na šibkejše. Da te ni sram. Nevzgojena si-kaj nevgojena-naravna inteligenca na podnu pa še nižje. Sicer pa ne vem kaj bi blo narobe z muhami? Odpreš okno in gre čez neki minut sama vn. Še bl enostavno pa je, da si daste mreže narest na okna in vas noben ne bo motu. A je to problem?
Ne vem res kaj je z vami folk, da vam gre ena 1cmx1cm mejhna stvarca na živce. Če sam pogledam kok vas je takih napisal, k jo usekate, še boljš noge prvežete na nitko...Zato pa ni čudno da je tak zj**** svet kot je.
Uporabniški avatar
_ninchyka_
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 324
Na forumu od: 8. 7. 2008
Kraj: *paradiž*

Neprebrana objavaNapisal/-a _ninchyka_ » 06. Avg. 2008 21:40

Jaja, muhe so res nadležne živalce, mi jih mamo tudi kr nekaj, največ v kuhni, ko jim hrana zadiši... pol pa lazijo po vsem, kar daš na mizo in vprašanje, kje vse so že prej lazle... jaoo :D
Drgač pa me čudi, da še komarji nimajo svoje teme (če nisem spregledala), ki so še veliko bolj nadležni od muh... :shy: :D ravno zdaj mi en neprestano brenči okrog ušesa... :fight: :motz:
Kdor išče nebesa na zemlji je med zemljepisom spal
Uporabniški avatar
Aloha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2848
Na forumu od: 20. 9. 2005
Kraj: Havajsko otočje

Neprebrana objavaNapisal/-a Aloha » 06. Avg. 2008 21:56

Cjooo, letošnje poletje me z obiskom niso počastil pajk(c)i, ampak ceu konvoj muh in mušic :< ...

Treba je luftat, zamrežt useh okn resnično ne mislm (lepo je met jasno sliko, skoz mrežco to pač ne gre), toučem po teh nadležnih bitjih tut ne use pouprek, ampak čakat, prost in se ubijat usakič, k si želim nadlogo pospremt na luft, tut ne gre :? ...
In bl k na stežaj odpiraš okn, bl trape rinejo u žaluzije, letvice, rešetke, lukne. In pol brni pa brni pa brni tm nekje umes, kjer se je sploh ne da zbezat vn. Argh :motz: .
Smell the warm and salty air... see a wave reflect a beam... stop and find a pretty shell... make it real your summer dream...
Uporabniški avatar
Tamarra*
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1549
Na forumu od: 7. 8. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Tamarra* » 07. Avg. 2008 20:23

Pri nam jih je tudi vedno polno :? :? ampak sem pa 'dobra dušica' z dobrimi živci in nisem še nobene natolkla :razz:
Uporabniški avatar
Brody*
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 45
Na forumu od: 27. 7. 2008
Kraj: Trbovlje

Neprebrana objavaNapisal/-a Brody* » 08. Avg. 2008 1:51

js mam tuki dve muhi k mi skos okol glaave letata in se tko rečen bojujem znima mi nedata miru :x

Vrni se na Živali

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov