Morski psi

Vse o živalih.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
amital
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 558
Na forumu od: 15. 9. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a amital » 11. Nov. 2007 12:15

pri meni je isto, nikol ne bom plavala npr. kje odprtem na morju, pa hrvaškem lani ko so ga najdli tam, brrr, 6 metrov od obale samo plavam.
vse se zgodi z razlogom, tako kot se tudi vse vrača in vse plača
Rhea
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 196
Na forumu od: 2. 10. 2004
Kraj: Frigate Bay

Neprebrana objavaNapisal/-a Rhea » 11. Nov. 2007 15:38

Meni se zdijo pa se najbolj neumne "turisticne potapljaske" ponudbe za hranjenje morskih psov. WTF? Cisto verjamem, da bi jim moja "bedrca" "lepo" izgledala. :D
Uporabniški avatar
Gossip girl
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 37
Na forumu od: 4. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Gossip girl » 11. Nov. 2007 15:49

Dančy napisal/-a:Letos sem z njimi plavala v Dominikanski...blo je tko zlo srhljivo...hmm...ko vidiš 4 metre dolgo žival in pa 900 kil težko...kako plava pod tabo in si te ogleduje...grrr...nikol več...sej pol ko je blo potapljanja konec, sem si misnla, ker naiven kreten sem, da verjamem kr enmu folku, da mi pes ne bo storil nič hudega...aaaaa... :oops:

A to si bila v kletki ali kako? No, jaz se morskih psov zelo bojim in se ne bi upala potapljati z njimi, niti v kletki si ne bi upala biti. Adrenalin gor ali dol, saj vendar gre za življenje.
Zadnjič spremenil Gossip girl, dne 11. Nov. 2007 15:51, skupaj popravljeno 1 krat.
You know you love me.
xoxo, GG
Uporabniški avatar
Gossip girl
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 37
Na forumu od: 4. 11. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a Gossip girl » 11. Nov. 2007 15:51

Lejla86 napisal/-a:grem raj z delfini plavat :P !

Tudi delfini so divje živali - nič ni 100% varno. Poleg tega so v bazenih v bistvu "razstavne lutke", ki jih vključijo samo v del predstave, tako da ni vse tako rožnato kot se zdi.
You know you love me.
xoxo, GG

Vrni se na Živali

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov