Morski prašiček

Vse o živalih.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

senker1987
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 12
Na forumu od: 3. 3. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a senker1987 » 03. Maj. 2010 9:13

Jaz imam tudi enga posebnega morskega prašička. Nevem točno kak se reče pasmi ampak je čisto krvni neki avstralski nevem kaj

za jest mu devam: seno, solato, korenje, jabolko, in mešanico v škatli ki jo prodajajo v zoo trgovinah. poleti pa ga dam na travnik in v ograjico. Če ga pustim dam celi dan bo travo zglodal do zemle :D

Najboljše za podlago v kletki je žagovina ker se vse opivne v njo in ni vonja nobenega

Slika
Slika
Slika
JUHU
Bibaaaaa
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 1
Na forumu od: 31. 10. 2010

Neprebrana objavaNapisal/-a Bibaaaaa » 31. Okt. 2010 21:36

Jaz imam 2 morska prašička..Ime jima je Lilly in Reppka..Obedve sta samički..Stari sta leto in 4 mesece. Hranim ju z solato, korenjem, jabolki, oz.z različno zelenjavo in sadjem..učim ju trikce npr. gor (da se postavita na zadnje noge)..dobila sem ju pri rejcu, bili sta čisto nesocjalizirani, zato če že kupuješ mp-ja skrbno izberi leglo...Zdaj sta že navajeni name.. :D
Uporabniški avatar
Inaa**
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 573
Na forumu od: 12. 3. 2013

Neprebrana objavaNapisal/-a Inaa** » 07. Apr. 2014 14:13

pozna kdo koga ki bi prodajal/oddajal morske prašičke? sem se odločila, da bi imela eno kepco ali 2 doma, pa ne bi rada kupovala v trgovini, ker sem imela slabe izkušnje s hrčki, kuplenimi v trgovini. če ima kdo kakšno info, kontakt, bi bla zlo vesela :)
You make me smile, please stay for a while :)

Vrni se na Živali

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov