Molji

Vse o živalih.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

katja_t_1980
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 342
Na forumu od: 16. 12. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a katja_t_1980 » 27. Apr. 2011 11:46

keepsake napisal/-a:HAHA, VEST, hahahahaha, ZBUJAM VEST, vsi kokodakate ker imate VEST. :lol: :lol: :lol:

a ti sploh bereš za sabo, si kot neka pokvarjena plošča. Verjetno nisi niti prebrala mojega posta do konca, ti pa še enkrat povem (kar sem ti že v eni drugi temi), ne jem mesa že dlje časa, skoraj bi si upala trdit da dlje kot ti. Ne rabiš meni tupit o tem, kakšno slabo vest imam zato ker "imam več grdobij za sabo" :lol: :cry: a sploh veš kaj pišeš ?

pa če smo že ravno na tem kako ima človek slabo VEST ker škoduje živim bitjem in pobija molje :cry:

tvoj jedilnik, citiran iz ustrezne teme:
Z: muesliji, sojino-riževo mleko
M: jogurt, banana, rozine, lešniki
K: polnozrnat kruh, sir, olive
V: polnozrnate testenine z vege bolonjsko omako, zelena solata, pečeno jabolko

SIR?! JOGURT?! A si resna?
Pa veš da mleko iz katerega pridobivamo sir in jogurt ne raste na drevesu (čeprav tud jablano boli ko japke trgamo :cry: ) ??
A sploh veš kako zgleda molzenje krav? In kako masovno se jih molze, na kakšne načine, zato da ti lahko ješ tvoj SIR?

A to je pa kul? Ne bodi tko jeb**o svetovljanska, pa polna same sebe, ker nimaš bit za kej. Malo poglej kaj sama počneš. Pa pazi kakšen bo zdaj tvoj reply, ker vse kar boš napisala je samo zato ker SEM TI VZBUDILA VEST.

jao. :roll:


Kaj ima to veze z molji in slabo vestjo ob pobijanju 'škodljivcev'?
Rada imam vse živali, celo človeka.
Samo en razlog je, da sem rojena v človeškem telesu - da lahko dosežem pravice za VSE živali.
Uporabniški avatar
*mala*
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 8839
Na forumu od: 3. 8. 2004

Neprebrana objavaNapisal/-a *mala* » 27. Apr. 2011 11:47

^^ Kaj ima veze slaba vest z pobijanjem moljev :P Tema je o tem, kako se znebiti molja, ne o tem kakšne občutke nam to pušča. Če ti nakladaš o slabi vesti, lahko tudi mi o vsem drugem.
But the most exciting, challenging and significant relationship of all is the one you have with yourself. And if you can find someone to love the you you love, well, that's just fabulous.
Uporabniški avatar
keepsake
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 972
Na forumu od: 19. 9. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a keepsake » 27. Apr. 2011 11:48

katja_t_1980 napisal/-a:Kaj ima to veze z molji in slabo vestjo ob pobijanju 'škodljivcev'?


res slaba obramba, se vidi da ti je VEST ven usekala..., ker:

VSAK ima vest, brez skrbi. Ko bo udarila ven z vso močjo, se zate ne bo dobro končalo.


you are doomed!
I can''t wait! To look for bees, climb our trees, and carve our names in three inches deep
katja_t_1980
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 342
Na forumu od: 16. 12. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a katja_t_1980 » 27. Apr. 2011 11:54

*mala* napisal/-a:^^ Kaj ima veze slaba vest z pobijanjem moljev :P Tema je o tem, kako se znebiti molja, ne o tem kakšne občutke nam to pušča. Če ti nakladaš o slabi vesti, lahko tudi mi o vsem drugem.


Če bi dobro prebrala, bi videla, da nisem jaz tista, ki je začela z občutki. Sem samo napisala primerno in neprimerno metodo. Potem so me napadli razni, ki so imeli slabo vest.
Rada imam vse živali, celo človeka.
Samo en razlog je, da sem rojena v človeškem telesu - da lahko dosežem pravice za VSE živali.
sirova štručka
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5990
Na forumu od: 9. 12. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a sirova štručka » 27. Apr. 2011 11:54

...
Zadnjič spremenil sirova štručka, dne 05. Dec. 2016 16:12, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
Jochie
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7076
Na forumu od: 17. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Jochie » 27. Apr. 2011 11:58

katja_t_1980 napisal/-a:
sirova štručka napisal/-a:ni čudn, da si čudna, ko pa že od 18. aprila nisi nič jedla :lol: :lol: :lol:


Very funny. Bi rekla, da ti nisi pojedla kakega trupla namesto muh, ki si jih pobila.


da bi ti vedela, kako solatka joče, ko jo žvečiš, bi se začela drugače prehranjevati... :D :D :D
katja_t_1980
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 342
Na forumu od: 16. 12. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a katja_t_1980 » 27. Apr. 2011 11:58

sirova štručka napisal/-a:
katja_t_1980 napisal/-a:
sirova štručka napisal/-a:ne jem muh


Ne znaš brati. :lol:

ti pisat


ne bit tak fanatik, ku ti utegne zaverglat


Fanatik bi te smatral za 'škodljivca' in te ubil, a ne?
Rada imam vse živali, celo človeka.
Samo en razlog je, da sem rojena v človeškem telesu - da lahko dosežem pravice za VSE živali.
Uporabniški avatar
keepsake
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 972
Na forumu od: 19. 9. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a keepsake » 27. Apr. 2011 12:01

ahaaa, katja_t_1980, taka si torej ti, 'pametno' repliciraš samo na tisto, kar se ti zdi da bi lahko kaj povedala o vesti, ko pa ti jaz vržem kontro, pa nič.
Enostavno - ne moreš moralizirat o moljih, če PODPIRAŠ tako nasilje nad živalmi kot je masovno pridobivanje mleka.
Hipokrit.
Zadnjič spremenil keepsake, dne 27. Apr. 2011 12:04, skupaj popravljeno 1 krat.
I can''t wait! To look for bees, climb our trees, and carve our names in three inches deep
katja_t_1980
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 342
Na forumu od: 16. 12. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a katja_t_1980 » 27. Apr. 2011 12:03

Jochie napisal/-a:
katja_t_1980 napisal/-a:
sirova štručka napisal/-a:ni čudn, da si čudna, ko pa že od 18. aprila nisi nič jedla :lol: :lol: :lol:


Very funny. Bi rekla, da ti nisi pojedla kakega trupla namesto muh, ki si jih pobila.


da bi ti vedela, kako solatka joče, ko jo žvečiš, bi se začela drugače prehranjevati... :D :D :D


A ti pa od sonca živiš? Kul. Daj me nauči, kako, bom še jaz. Z veseljem. Pa resno mislim.
Two wrongs don't make right.
One right and one wrong make one right.
Če slučajno ne štekaš, bom prevedla, ni problema.
Rada imam vse živali, celo človeka.
Samo en razlog je, da sem rojena v človeškem telesu - da lahko dosežem pravice za VSE živali.
katja_t_1980
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 342
Na forumu od: 16. 12. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a katja_t_1980 » 27. Apr. 2011 12:06

keepsake napisal/-a:ahaaa, katja_t_1980, taka si torej ti, 'pametno' repliciraš samo na tisto, kar se ti zdi da bi lahko kaj povedala o vesti, ko pa ti jaz vržem kontro, pa nič.
Enostavno - ne moreš moralizirat o moljih, če PODPIRAŠ tako nasilje nad živalmi kot je masovno pridobivanje mleka.
Hipokrit.


Kdo je rekel, da podpiram masovno pridobivanje mleka?
A ti pa od sonca živiš? Kul. Daj me nauči, kako, bom še jaz. Z veseljem. Pa resno mislim.
Two wrongs don't make right.
One right and one wrong make one right.
Če slučajno ne štekaš, bom prevedla, ni problema.
Rada imam vse živali, celo človeka.
Samo en razlog je, da sem rojena v človeškem telesu - da lahko dosežem pravice za VSE živali.
Uporabniški avatar
Jochie
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7076
Na forumu od: 17. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Jochie » 27. Apr. 2011 12:06

katja_t_1980 napisal/-a:
A ti pa od sonca živiš? Kul. Daj me nauči, kako, bom še jaz. Z veseljem. Pa resno mislim.
Two wrongs don't make right.
One right and one wrong make one right.
Če slučajno ne štekaš, bom prevedla, ni problema.


od sence... :wink: pa hladno pivce, čevapi v lepinji...to je smisel življenja! :D

dej, jaz bi te na ene čevape odpeljal, to bi ti pomagalo bolj kot begunje! :D :D :D
katja_t_1980
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 342
Na forumu od: 16. 12. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a katja_t_1980 » 27. Apr. 2011 12:08

Jochie napisal/-a:
katja_t_1980 napisal/-a:
A ti pa od sonca živiš? Kul. Daj me nauči, kako, bom še jaz. Z veseljem. Pa resno mislim.
Two wrongs don't make right.
One right and one wrong make one right.
Če slučajno ne štekaš, bom prevedla, ni problema.


od sence... :wink: pa hladno pivce, čevapi v lepinji...to je smisel življenja! :D

dej, jaz bi te na ene čevape odpeljal, to bi ti pomagalo bolj kot begunje! :D :D :D


Še vedno imaš dva minusa, jaz pa plus in minus, ne glede na to, da se režiš.
Rada imam vse živali, celo človeka.
Samo en razlog je, da sem rojena v človeškem telesu - da lahko dosežem pravice za VSE živali.
Uporabniški avatar
keepsake
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 972
Na forumu od: 19. 9. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a keepsake » 27. Apr. 2011 12:09

katja_t_1980 napisal/-a:Kdo je rekel, da podpiram masovno pridobivanje mleka?
A ti pa od sonca živiš? Kul. Daj me nauči, kako, bom še jaz. Z veseljem. Pa resno mislim.
Two wrongs don't make right.
One right and one wrong make one right.
Če slučajno ne štekaš, bom prevedla, ni problema.


ješ sir? ješ jogurt? je to v tvojih jedilnikih? ja? torej.
ampak očitno je ta pravica živali v tvoji borbi ušla...

resno misliš?
živim od manj živalskih izdelkov kot ti, pa si mi še vedno dosadna s svojim moraliziranjem.

daj prosim prevedi, ker ne razumem kaj hočeš povedat s tem :lol:
torej to da ti podpiraš mlečno proizvodnjo, pri kateri trpijo živa bitja, je uredu, ker odganjaš molje z sivko.

Yeah, makes sense...
I can''t wait! To look for bees, climb our trees, and carve our names in three inches deep
katja_t_1980
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 342
Na forumu od: 16. 12. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a katja_t_1980 » 27. Apr. 2011 12:16

keepsake napisal/-a:
katja_t_1980 napisal/-a:Kdo je rekel, da podpiram masovno pridobivanje mleka?
A ti pa od sonca živiš? Kul. Daj me nauči, kako, bom še jaz. Z veseljem. Pa resno mislim.
Two wrongs don't make right.
One right and one wrong make one right.
Če slučajno ne štekaš, bom prevedla, ni problema.


ješ sir? ješ jogurt? je to v tvojih jedilnikih? ja? torej.
ampak očitno je ta pravica živali v tvoji borbi ušla...

resno misliš?
živim od manj živalskih izdelkov kot ti, pa si mi še vedno dosadna s svojim moraliziranjem.

daj prosim prevedi, ker ne razumem kaj hočeš povedat s tem :lol:
torej to da ti podpiraš mlečno proizvodnjo, pri kateri trpijo živa bitja, je uredu, ker odganjaš molje z sivko.

Yeah, makes sense...


Mlečne izdelke ne kupujem iz masovne živinoreje.
Torej, z veseljem se bom naučila živeti le od sonca. Sem odprta za to. Delam vse, kar je v moji moči. To sem mislila s tem plusi in minusi.
Če počneš same negativne stvari, iz tega ne more priti pozitivna. Če počneš vsaj nekaj pozitivnih, je že to veliko. Pač treba je hoditi v pravo smer. Da bodo na koncu samo pozitivne.
Rada imam vse živali, celo človeka.
Samo en razlog je, da sem rojena v človeškem telesu - da lahko dosežem pravice za VSE živali.
Uporabniški avatar
Jochie
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 7076
Na forumu od: 17. 9. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Jochie » 27. Apr. 2011 12:25

katja_t_1980 napisal/-a:Torej, z veseljem se bom naučila živeti le od sonca. Sem odprta za to. Delam vse, kar je v moji moči. To sem mislila s tem plusi in minusi.
Če počneš same negativne stvari, iz tega ne more priti pozitivna. Če počneš vsaj nekaj pozitivnih, je že to veliko. Pač treba je hoditi v pravo smer. Da bodo na koncu samo pozitivne.


s katerim pralnim prahom so tebi prali možgane? :eek:

Vrni se na Živali

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov