Ljubljenčki - splošno

Vse o živalih.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

ali imate hišnega ljubljenčka?

da
305
79%
ne
31
8%
sem ga imel/a, pa ga nimam več
49
13%
Skupaj glasov : 385

Uporabniški avatar
Angel girl
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1494
Na forumu od: 5. 12. 2006
Kraj: Izbrisana land

Neprebrana objavaNapisal/-a Angel girl » 28. Dec. 2006 22:36

Pa kaj je z vama no, djta nehat no. Prov tečno mi je brat to temo ker se sam kregata. Se bojim da bosta šle v Banovce!!
Zdej pa nehita s tem nooo!

Glede mačje mete-kdor jo je uporabu na svojih mačkonarjih-> je vedno delovala? Ker pri nas se mi zdi da je sploh ne gane tale meta. Sicer sm vedla da ne deluje na vseh mačkih ampak od česa je to odvisno? Mormo probat še pr mački od fanta, če bo kej palil ;)
urszika
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1571
Na forumu od: 1. 8. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a urszika » 28. Dec. 2006 23:14

Babeee, a nej kupim mačku ovratnico s kraguljčkom ali brez?
Ne vem, če bo še kdaj miške lovil, pa ne zarad očesa, ampak zato, ker jih tud nikol še ni, pa še len je ratu k je skoz notr :D
Jutr grem v nabavko, dans je pa že dubu novo skokico, mogoče mu jutr še novo žogico mehko kupm (on to vse odkotali, v dveh dneh je zgubu skokico in frnikulo :) ).
Uporabniški avatar
Angel girl
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1494
Na forumu od: 5. 12. 2006
Kraj: Izbrisana land

Neprebrana objavaNapisal/-a Angel girl » 28. Dec. 2006 23:16

Men je ful dobr k ma naša kraguljček gor, ker jo ful lažje slišim. Pač ko hodi po hiši sm pa tja pa k se praska tko fino zvončklja :D
urszika
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1571
Na forumu od: 1. 8. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a urszika » 28. Dec. 2006 23:25

No sej ne vem če bom v Zooticu dobila kašno brez kraguljčka, ker ko sm jih v Kranju gledala, so jih vse mele... Sj se da lahko še dol, če mu bodo zuni mački kj težil zarad tega :)
Bom pa plastično, al pa plišasto (nekak no), ker tiste pletene se scufajo. Zdej ma rdečo proti bolham, sam jih nima, tko da bo neki časa brez in bo fensi :D
Uporabniški avatar
Aloha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2848
Na forumu od: 20. 9. 2005
Kraj: Havajsko otočje

Neprebrana objavaNapisal/-a Aloha » 28. Dec. 2006 23:36

Hehe, nš mačkec ma tut zvončka, pa ne zard kšne potrebe, ampak tko mal, da je večji frajer.:D Sam ponoč ni lih praktično, k ga kej popade in laufa po bajti pa se ga prou fino sliš. Sve mu pa z mami mogle pod nujno kupt (seveda sm se js obesla na to) neki cajta nazaj tako rozno gumeno ovratnco s takimi hawaii rošcami gor :P Pa kaj če je fantek, mu usen pristoji. :D

Kuži ma pa en tak srčk k utripa ponoč, sam grejo baterije ful hit... Tle pa ne gre za okras (hjooo, nš je itak tak "konjski" pa nerodn, da take stvari niso za njega), ampak zard varnosti, k gre popoudne/zvečer na sprehod, da ga drugi vidjo (k je pretežno črn). :)
Smell the warm and salty air... see a wave reflect a beam... stop and find a pretty shell... make it real your summer dream...
S@R@*
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 21
Na forumu od: 14. 12. 2005
Kraj: Kamnik

Neprebrana objavaNapisal/-a S@R@* » 31. Dec. 2006 15:15

Jst mam pa morskega prašičke k ma fuuul dougo dlako svetlo rjave in bele barve.
FIGHTING FOR PEACE IS LIKE SCREWING FOR VIRGINITY
Uporabniški avatar
jagodka85
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 3779
Na forumu od: 29. 6. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a jagodka85 » 31. Dec. 2006 15:41

heh, naša dva mačka oz. naša mačka ulovi miško, ptička, krta, karkol... polet smo mel odprta vrata na balkonu ponoč in je splezala po drevesu, skočila na balkon, šla notr in se igrala... zjutrej je bla dnevna soba čist vsa od ptičjega perja ... pa kadar ma tamale, nos svoj ulov njim kazat :D smešna mi je :P
Uporabniški avatar
Lalama
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 95
Na forumu od: 25. 3. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a Lalama » 31. Dec. 2006 16:56

nisem vsega brala, ker se mi mudi... Ampak me zanima kaj naj nardim da ne bo mojga mačka strah... dans bo namreč sam doma, pa petarde in rakete bojo pokale, tega se pa boji... A mu je varno dat pomirjevalo al pa kej podobnega? :oops:

hvala :)
urszika
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1571
Na forumu od: 1. 8. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a urszika » 31. Dec. 2006 17:00

Hmmm a notr ga ne smeš met? Jah v garažo ga zapri, če drugače ne moreš. Glede pomirjeval si pa mogoče malo pozna, za veterinarja - za kašna človeška zdravila ti bo pa katera druga povedala če kaj daje mačkom, jaz jim ne, ne upam, ker ne vem kakšen učinek ma to.
Uporabniški avatar
bubabiba
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 975
Na forumu od: 8. 12. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a bubabiba » 31. Dec. 2006 17:18

Ne dajat mačku človeških zdravil, ker mu to prej škoduje kot ne.Nekatera so pa lahko celo usodna.
Uporabniški avatar
amital
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 558
Na forumu od: 15. 9. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a amital » 03. Jan. 2007 10:27

tk, še moji, part 1:

Slika

Slika

Slika

Slika

so prevelke? :oops:
vse se zgodi z razlogom, tako kot se tudi vse vrača in vse plača
Uporabniški avatar
amital
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 558
Na forumu od: 15. 9. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a amital » 03. Jan. 2007 10:44

part 2:

SlikaSlikaSlika

pa še kaj bi se najdlo.. :)
vse se zgodi z razlogom, tako kot se tudi vse vrača in vse plača
Uporabniški avatar
amital
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 558
Na forumu od: 15. 9. 2006

Neprebrana objavaNapisal/-a amital » 03. Jan. 2007 20:15

hehe, pa začnimo:

1. Dia,uf, stara je že ene 4 leta, zelo rada se crklja
2. Hrček je kar hrčo, star okoli 2 leti, samo je skor malo smotan ker grize
3. Naka, stara 5 let, ful je zaščitniška
4.in 5. Bunny pa Bunnyka :D stara okoli leto, miren karakter
6. Trina, leto in pol, včasih malce popadljiva, drugače pa super psica
7. Laska, 2 leti, mirna, požrešna :)
8. Brkica in Piki, samo crkljata se, stara okoli leto

hm, drugače pa je naša kokeršpanjelka mirna, tiha, tega pokanja se grozno boji, samo je šla vseeno zraven mlajših bratov za novo leto ven pa se zraven cela tresla, samo da bi ju obvarovala, ful je zaščitniška.. drugače se pa sploh ne potepa, ne gre dlje od dvorišča, njena edina slabost pa je, da je pri hrani zelo izbirčna oz. zelo malo poje. je sterilizirana, prej je letala do sosedovega psa.. drugače ma pa super karakter, pa rada se crklja.
vse se zgodi z razlogom, tako kot se tudi vse vrača in vse plača
Uporabniški avatar
cuppycake
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 11
Na forumu od: 29. 12. 2006
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a cuppycake » 04. Jan. 2007 22:51

Najprej sm mela papagajčka Kikija - ki je znal govorit, pa nam je pol ušel :( , sledil je morski prašiček Srček, nato dva hrčka - oba Miško, mucka Sara, zdaj pa parih letih mamo pa spet hrčico - Pikico, k je pa res neki posebnga. Celo crklat se pusti, pa ful je živahna :razz:

Drgač si pa ful želim met kakega psička, ful so mi všeč zlati prinašalci sam se mi tak velik pes ne zdi primern za majho stanovanje :( Ga bom pa mela ko bom velika :razz:
We are not the girls your
mom warned you about,
because her imagination
could never be this wild.
Uporabniški avatar
Pink Panterka
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 261
Na forumu od: 7. 1. 2007
Kraj: Logatec

Neprebrana objavaNapisal/-a Pink Panterka » 22. Jan. 2007 9:10

Mela sm dva hrcka (enga za drugim),pa sta oba poginla :nighty: Od nekdaj si pa zelim met zahodnega terierja,tist lep mejhn bel kuza...mmm...sam zal mi ne pustijo doma,je pa res,da majo dobr razlog-velik sm zdoma in ne bi mela prakticno nic od zivali oz ona nic od mene :snoopy:

Vrni se na Živali

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov