Kopanje muc

Vse o živalih.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Uporabniški avatar
metuljčica*
Cosmofrik
Cosmofrik
Prispevkov: 1570
Na forumu od: 23. 1. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a metuljčica* » 19. Maj. 2009 7:25

kalanhoja napisal/-a:No kar jaz vem se mačka ne kopa, oz. lahko z vodo nikakor pa s šamponi, ker je to škodljivo. Pa naj ti v trgovini še bolj trobijo, da bi ja prodali kakšni šampon, ampak to ni zdravo.

Načeloma res, se pa lahko zgodi, da ga je vseeno treba okopati, če ima kakšne mikroorganizme na koži/v dlaki, ampak potem je šampon treba kupiti pri veterinarju.
Uporabniški avatar
UG84
Cosmo moderatorka
Cosmo moderatorka
Prispevkov: 2524
Na forumu od: 18. 2. 2009

Neprebrana objavaNapisal/-a UG84 » 19. Maj. 2009 7:27

matejka** napisal/-a:^Kolk pa kaj mate vi dlak doma pa po oblečilih če mačku kr pustite v pralec pa sušilec ?


Za mojo mačko ni veljega veselja, kot da se mi zaganja v kup perila, ko ga sortiram kaj je za likat in kaj ne. Na vsak način hoče tunel narest pa v kup zlezit. Joj je tud ena pojava :D

Pa pač mal stresem, če je kaj dlak, če pa je ravno črna majica pa s tistim valjčkom z adlake potegnem, pa je kul.

Itak pa se ne obremenjujem tok z dlakami, pač to pride, če maš mačka. Moja še spi ob meni, vedno se mi zjutraj stisne k men, pa ziher, če bi bla pedantna bi našla dlake po posteljnini. Pa saj maček ni kužen, kaj pa ko jaz svoje lase povsod najdem....
Uporabniški avatar
frigga
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 817
Na forumu od: 23. 12. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a frigga » 19. Maj. 2009 8:00

Mi mamo tud povsod polno dlak. :D In zaradi tega valjček za pobiranje dlak v vsakem prostoru, avtu, še v službi imam enega.
Pristajati na povprečnost pomeni pristajati na poraz.
Uporabniški avatar
Aloha
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2848
Na forumu od: 20. 9. 2005
Kraj: Havajsko otočje

Neprebrana objavaNapisal/-a Aloha » 19. Maj. 2009 21:02

matejka** napisal/-a:^Kolk pa kaj mate vi dlak doma pa po oblečilih če mačku kr pustite v pralec pa sušilec ?


Glej, če maš domačo živau, je utopično prčakvat, da bo 24/7 stanovanje tipi-top. Pa usen, če se pride h nam, je kr težko verjet, da mamo not tko mačka, kt psa. Pač se večkrat sesa in večkrat pobriše (pasje tace, maček ne pušča nobene svinjarije), kuža je itak samo na tleh, maček se raztegne, kjer mu zapaše, dlake se pa odstranjo z valčkom.

Kar se pa tiče sušilca in mačkouga spanja u njem, tja not romajo tut cotke, k so se preveč nauzele dlak in se jih najlaži sprau dol z luftanjem u omenjenem stroju, tko da tistih parih, k ostanejo not za njim, se znebimo skp s sušenjem.
Smell the warm and salty air... see a wave reflect a beam... stop and find a pretty shell... make it real your summer dream...
Uporabniški avatar
jullia_
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 5285
Na forumu od: 29. 6. 2007

Neprebrana objavaNapisal/-a jullia_ » 24. Maj. 2009 13:31

piškotek* napisal/-a:Slika


LOL! Saj mogoče je grdo, ampak ob tej sliki sem se pa nasmejala do solz. Tak obupan pogled, kot da bi mu bile minute štete :D
Sicer je pa ful lep maček.

Vrni se na Živali

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov