Kaj pogrešate v trgovinah za male živali?

Vse o živalih.

Moderatorji: saarijarvi, Dioniz, Sunshine

Kaj pogrešate v tgovinicah z malimi živalmi?

1.več raznolike hrane
7
21%
2.več pripomočkov(gradiva,igračke itd.)
9
26%
3.več stvari za nego(kakšna mini lekarna)
13
38%
4.več nasvetov
5
15%
Skupaj glasov : 34

skorpijončica
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 13
Na forumu od: 16. 6. 2005
Kraj: AMSTRDAM

Neprebrana objavaNapisal/-a skorpijončica » 28. Dec. 2005 13:14

Lep pozdravček!
Lepo bi Vas vse prosila,da malo pokritizirate ali pohvalite ponudbe trgovinic z malimi živalmi v vašem kraju.Ste zadovoljni s ponudbo,kaj manjka,se Vam zdi,da so trgovci premalo izobraženi v tej smeri,kaj Vas navdušuje??Sama sem zelo razočarana nad ponudbo,ni mi vedno v interesu,da se mora človek za kakšen takšen bolj izbirčen nakup vedno voziti v našo prestolnico,da pa le najde kaj.
Vas pozdravlja še moj mešanček Šany. :runningdog:
Zivljenje je lepo!
Uporabniški avatar
sweet_kitty
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 485
Na forumu od: 24. 2. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a sweet_kitty » 28. Dec. 2005 13:23

Ne pogršam nič. V cityparku dobim vse za hrčke, ribce, mačka in kužeta. Edino kar je je to, da bi mogoče lahko imel mal več izbire hrane za pse, ker naš scrtanček sploh noče jest briketov in mu mormo kupvat le konzerve - pa še te mu ne pašejo vse. :roll:
Ni moj trip v svetu sanj-
Moj trip je lajf!
Uporabniški avatar
girlie
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 924
Na forumu od: 17. 9. 2005
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a girlie » 28. Dec. 2005 13:25

js pa za miške ne dobim skor nč za nego :? še hrane komi kej najdeš k je use za hrčke pa zajce :roll:
Let the good times roll.
Uporabniški avatar
sweet_kitty
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 485
Na forumu od: 24. 2. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a sweet_kitty » 28. Dec. 2005 13:30

Nega mišk... No jst mam hrčke k so skor zlo podobni miškicam, in jih nč ne negujem? :) A to se jih? :) No, jim pa non stop kupujem neke hiške pa gugalnice, bazenčke, itd... Ker so tok luškane zadevce da se ne morem premagat in zmeri kej uzamem :roll: ....
Ja sej za kužeta še vem ne kaj bi njegovo veličanstvo sploh jedol ne... Enkrat vem da smo mu kupil ene konzerve tm v Lesnini k je tud neka štacunca za živali, ampak jih nimajo več.
Ni moj trip v svetu sanj-
Moj trip je lajf!
Uporabniški avatar
astra_mb
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1027
Na forumu od: 25. 8. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a astra_mb » 28. Dec. 2005 14:05

jaz dobim vse kar potrebujem v intersparu....v europarku mb...tam je hrana pa seno ...žagovina...pogrešam edino lesne brikete....pa se zapeljem do hobby-ja...tam imaš pa res vse....imam pa 2 morska prašička...muco...in psa...aja pa ribice....in tam najdem popolnoma vse...od blazin..kletk...produktov za nego...posladkov....
drugače pa grem včasih v graz, kjer imajo mega pakunge žagovine, sena in lesnih briketov...pa še tam kaj kupim...da mi dalj časa zdrži....
...i still believe in your eyes...
there is no choice, I belong to your life...
because I will live to love you someday...
you'll be my baby and we'll fly away....
Applebitecc
Cosmopolitanka
Cosmopolitanka
Prispevkov: 1165
Na forumu od: 12. 4. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a Applebitecc » 28. Dec. 2005 14:42

Jest pogrešam... Več stvari za velike pasme. :D
Ovratnico kar težko dobim dost veliko, da ne govorim o kakšnih bivalnih/ležalnih zadevah. :roll: :D

Drugač pa jest hodim v Mr. Pet in se mi zdi zlo dobra izbira. Če pa hočem slučajno kakšno drugo firmo hrane pa tut vem kje jo najdem. :wink:
Zadnjič spremenil Applebitecc, dne 28. Dec. 2005 14:43, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
cosmy
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 494
Na forumu od: 16. 7. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a cosmy » 28. Dec. 2005 16:59

v okolici mojga doma je tolko trgovin za živali da čist nč ne pogrešam: Zootic, Mr. Pet, Malavi,...

Sicr pa moja maca&kuža nista izbirčna in obadva papata Hill's brikete, tud posodce, puloverček za kuža, ležišča,... vse sem kupla v teh trgovinah.
Peek-a-boo!
Uporabniški avatar
Sunshine
Cosmo administrator
Cosmo administrator
Prispevkov: 1697
Na forumu od: 6. 7. 2004
Kraj: Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Sunshine » 28. Dec. 2005 17:30

Jaz za svojega ptička dobim vse v Sparu (City park), Zootic nima tistega kar iščem, pa v Mr Pet-u tut dobim kar potrebujem.

Ne more pa brez bar palčk
Uporabniški avatar
Chica Guapa
Komunikatorka
Komunikatorka
Prispevkov: 285
Na forumu od: 17. 1. 2005
Kraj: skoraj Ljubljana

Neprebrana objavaNapisal/-a Chica Guapa » 29. Dec. 2005 11:11

V Ljubljani je kar dobra ponudba... sm pa enkrat nabavljala hrčka in prodajalka ni vedla, a je samec ali samička. Take stvari mi grejo ponavad mal na živce...Če že dela tm not nj vsaj kej ve o živalcah.
HASTA LUEGO
Uporabniški avatar
Bulma
Cosmopsiho
Cosmopsiho
Prispevkov: 2634
Na forumu od: 16. 11. 2004
Kraj: BLTNC

Neprebrana objavaNapisal/-a Bulma » 07. Avg. 2006 17:41

Hodim v Tukano v MS in najdem vse kar potrebujem. Me študijskim letom pa kupujem v Tukanu v Cityu in najdem še več kot pri nas :D
Is sex dirty? Only if it’s done right.
Uporabniški avatar
amyZ
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 671
Na forumu od: 31. 3. 2005
Kraj: trbovlje

Neprebrana objavaNapisal/-a amyZ » 07. Avg. 2006 18:40

jz bi recimo pokomentirala naše trgovinice Tukano. bla sem v treh različnih Tukano trgovinah in je groza, od rib, ki so v premajhnih akvarijih z usrano vodo, bolnih živali do svega in svašta. jz vem da tam ne grem več. tud v BTC Tukano majo isti drek, tiste žvali se mi prov smiljo.
drgač pa grm rada v Mr.Peta k majo dobr zrihtan, tud ljudje se kr dobr spoznajo na svoj posel.
pogrešam pa nč. dobim vse kar rabim za svoje ribice.
Vedno delaj za življenje in ne dopusti da bi živel za delo!!!

http://amadeaz.blogspot.com/
Uporabniški avatar
honeydew
Kofetarica
Kofetarica
Prispevkov: 566
Na forumu od: 3. 11. 2005

Neprebrana objavaNapisal/-a honeydew » 07. Avg. 2006 18:54

Zootic v Domžalah - Kje je to v Domžalah? Jst poznam samo Tačko. Drugače pa jst pogrešam za mojga mačka tiste plezalne naprave, ki jih sestaviš skupaj.

Všeč mi je če ti prodajalka svetuje, vsaj tiste banalne stvari, prehrana, kak glavnik,...

Za tucano sem tud jst slišala slabe stvari.
Acid^burn
Sramežljivka
Sramežljivka
Prispevkov: 1
Na forumu od: 1. 4. 2008

Neprebrana objavaNapisal/-a Acid^burn » 01. Apr. 2008 21:34

Jaz pa v slovenskih trgovinah za mali živali, predvsem pogrešam izobraženo in strokovno osebje.
Mislim, da bi morali v takših trgovinah delati ljudje, ki so šolani/izobraženi na področju veterine.
Uporabniški avatar
B@bsy
Debatorica
Debatorica
Prispevkov: 367
Na forumu od: 24. 2. 2006
Kraj: KK

Neprebrana objavaNapisal/-a B@bsy » 02. Apr. 2008 18:11

jaz pogrešam živali tuki v kk... majo sam ribice

Vrni se na Živali

Kdo je na strani

Uporabniki, ki brskajo po tem forumu: 0 registriranih uporabnikov